mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 160  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 193
Dołączył(a): 22.10.2007
Offline
PostNapisane: 1 sty 2009, 14:00 
Cytuj  
to czy AA dziala w eve z HDR czy bez i czy wogole dziala , ma wplyw versja sterownikow jakie masz, malo kto o tym pisze , mam 9600GT i mi dziala HDR + AA na:

174.74
180.48

Ez.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 11:02 
Cytuj  
na allegro pojawily sie oferty sprzedazy 30to dniowych Pilot's License ingame. karty dostajemy ingame via trade w jita- fajnie to pomyslane i chyba jest to bezpieczniejsze, niz kupowanie 60day doladowan,gdzie dostajemy na konto isk i contract na doladowanie za ta sama wartosc.
+zawsze mozna taka karte sprzedac ingame na markecie - w jita oferty buyerow oscyluja ~315mln.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 sty 2009, 11:20 
Cytuj  
te plexy widziałem nawet po 24 zł ale nie radze. pewnego dnia możesz znaleźć debet lub bana. to samo legalnie możesz miec za 54 zł (normalnie kupiony TC za 108 zł konwertuje sie na 2 plexy w grze) ja takie dwa sprzedalem dla kasy na poczatek - cene miałem lepsza bo jakieś 330 mln w Jita za jedną
z opłacaniem bede miał troche roboty bo skilluje 3 konta :]


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sty 2009, 19:41 
Cytuj  
korzystal ktos z tego nowego buddy programu? mam info,ze dostalem 30day doladowanie za pozyskanie nowego gracza z active acc, ale nic mi nie doliczyło,a support ccp milczy. ktos mial podobny problem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 sty 2009, 14:21 
Cytuj  
Jak wygląda sprawa z kasowaniem kont, odpisują w ogóle na petycję ?


_________________
@polygamia

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 10:21 
Cytuj  
Witam,
jestem całkiem nowy w EvE więc mam duuużo pytań a po ostatnim patchu większość tutoriali albo straciła ważność albo jest aktualna tylko częściowo.
Dlatego mam na starcie kilka pytań:
- zna ktoś z Was aktualny przewodnik budowania postaci od zera?
- aktualny kontakt w grze do miejsca/channelu oprocz ogolnodostepnych na ktorym mogl bym się zakotwiczyć na początku?
- czy wybór caldari > achura > monks na początek jest trafiony(kiedyś był chyba dobrym wyborem)? Od razu dodam jaki char docelowo (zapewne kieeeeedyś;) sądząc po okresach skilowania w tej gierce) bym chcial -> PvP, w grach w ktore do tej pory grałem (UO, WoW, ciut Warh) w zasadzie robilem prawie tylko to.
- no i na koniec.... jako że na razie siedze na zwyklym trialu to chętnie założe postać jeszcze raz na tym trialu z BuddyProgramu, więc jeśli ktoś ma ochote mnie zaprosić to chętnie skorzystam, jako że na 99,9% będe opłacał konto więc szkoda stracić darmowego miecha ;). Gdzieś tu jest nawet topic z tymi zaproszeniami nawet z jakimiś milionami ISK w backgroundzie ;) ale żeby nie śmiecić to dopisze tą prośbe już tutaj - w takim razie priv me.

To by było na tyle, dalszy spam o help planuje już ingame ;)


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 12:39 
Cytuj  
Nie chce, żeby uważano za nieroba/lenia ale mam jedno pytanie :

Wróciłem do EVE po 7 miechach , odkurzyłem postać z zrobionymi learningami/adv learning na 4 lvl i zacząłem skillować do Drake (kasy nie szkoda bo sam mam prawie 1kkk więc strata statku aż tak boleć nie będzie , przynajmniej kilka pierwszych :P .Pytanie bez jakiej ilości SP nie ruszać się na misje .Wiadomo, że na początku misje lvl 1 i 2 nie są trudne .Znaleść jednak jakiś fit dla drake bez t2 , nie wymagający 5 kk SP , bo aktualnie nie mam nawet 2kk :P .

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 12:47 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Nie chce, żeby uważano za nieroba/lenia ale mam jedno pytanie :

Wróciłem do EVE po 7 miechach , odkurzyłem postać z zrobionymi learningami/adv learning na 4 lvl i zacząłem skillować do Drake (kasy nie szkoda bo sam mam prawie 1kkk więc strata statku aż tak boleć nie będzie , przynajmniej kilka pierwszych :P .Pytanie bez jakiej ilości SP nie ruszać się na misje .Wiadomo, że na początku misje lvl 1 i 2 nie są trudne .Znaleść jednak jakiś fit dla drake bez t2 , nie wymagający 5 kk SP , bo aktualnie nie mam nawet 2kk :P .


Lv 1 robi sie fregatą lub destroyerem bez problemu, lv 2 cruiserem.
Drake, hmm, musiał bym znać twoje skille żeby coś doradzić, ale narazie bym poradził takie omni ficik na caracala :

Misje lv 1-2 :

W hi slotach, assalut missile launchery lub mix heavy - asslut missile launchery
W Med slocie AB, 2 hardy do misji, shield boster, shield amplifier lub co ci potrzebne cap racharger, cap boster ...
W Low co potrzebne, balistic ocntrol i np PDU lub 2 x balistic control.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 12:56 
Cytuj  
Pytanie nooba:
Czemu wszyscy pro piszą teraz 1kk zamiast 1M, 1kkk zamiast 1B, etc?

Rly, strasznie mnie to nurtuje.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 13:02 
Cytuj  
Bo ludzie z darmowych koreanskich mmo dorosli i zaczeli grac w Eve?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 13:53 
Cytuj  
Scorpio napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Nie chce, żeby uważano za nieroba/lenia ale mam jedno pytanie :

Wróciłem do EVE po 7 miechach , odkurzyłem postać z zrobionymi learningami/adv learning na 4 lvl i zacząłem skillować do Drake (kasy nie szkoda bo sam mam prawie 1kkk więc strata statku aż tak boleć nie będzie , przynajmniej kilka pierwszych :P .Pytanie bez jakiej ilości SP nie ruszać się na misje .Wiadomo, że na początku misje lvl 1 i 2 nie są trudne .Znaleść jednak jakiś fit dla drake bez t2 , nie wymagający 5 kk SP , bo aktualnie nie mam nawet 2kk :P .


Lv 1 robi sie fregatą lub destroyerem bez problemu, lv 2 cruiserem.
Drake, hmm, musiał bym znać twoje skille żeby coś doradzić, ale narazie bym poradził takie omni ficik na caracala :

Misje lv 1-2 :

W hi slotach, assalut missile launchery lub mix heavy - asslut missile launchery
W Med slocie AB, 2 hardy do misji, shield boster, shield amplifier lub co ci potrzebne cap racharger, cap boster ...
W Low co potrzebne, balistic ocntrol i np PDU lub 2 x balistic control.



Bo właśnie z tego co pamietam to Drake tankowało się Shieldem .Aktualnie to muszę poszukać jakie skille wyskillować , żeby w miarę szybko i efektywnie robić sobie misje z szybkim nabijaniem standingów (poza tymi podstawowymi co są wymagane aby w ogole z becka wsiąść ...)Z tym poziomem learningów + implanty x4 skilluje się w miarę szybko .Miło by było jakby ktoś eve noobka pokierował w jakie skille teraz ładować

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:22 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Pytanie nooba:
Czemu wszyscy pro piszą teraz 1kk zamiast 1M, 1kkk zamiast 1B, etc?

Rly, strasznie mnie to nurtuje.


Pytanie nooba:
Czemu wszyscy pro piszą teraz 1B skoro 1 000 000 000 to miliard, a nie bilion?

Rly, strasznie mnie to nurtuje.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:24 
Cytuj  
Takie trendy :evil:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:41 
Cytuj  
Bo wow kids dorosli i zaczeli grac w Eve?


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:42 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Scorpio napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Bo właśnie z tego co pamietam to Drake tankowało się Shieldem .Aktualnie to muszę poszukać jakie skille wyskillować , żeby w miarę szybko i efektywnie robić sobie misje z szybkim nabijaniem standingów (poza tymi podstawowymi co są wymagane aby w ogole z becka wsiąść ...)Z tym poziomem learningów + implanty x4 skilluje się w miarę szybko .Miło by było jakby ktoś eve noobka pokierował w jakie skille teraz ładować


W Eve Moon jest taka opcja jak planner. Tam można sobie założyć plan treningu, jak sie to zrobi to mozna w ship browser wyszukać dany typ statku jaki nas interesuje, i jak go znajdziemy mamy link do proponowanych fitów przez innych ... wraz z ocena ogolna tych fitów, np :
http://www.battleclinic.com/forum/index ... 810.0.html
http://www.battleclinic.com/forum/index ... 781.0.html
http://www.battleclinic.com/forum/index ... 095.0.html
http://www.battleclinic.com/forum/index ... 384.0.html

W tym że Eve moon przy przeglądaniu gotowych zestawów fitów mozna sobie dany zestaw dodać przyciskiem add to plan, i wtedy mamy rozpiskę co nam potrzebne do tego fitu.


Ostatnio edytowano 29 mar 2009, 14:44 przez Scorpio, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:43 
Cytuj  
zax napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Pytanie nooba:
Czemu wszyscy pro piszą teraz 1kk zamiast 1M, 1kkk zamiast 1B, etc?

Rly, strasznie mnie to nurtuje.


Pytanie nooba:
Czemu wszyscy pro piszą teraz 1B skoro 1 000 000 000 to miliard, a nie bilion?

Rly, strasznie mnie to nurtuje.


No a miliard po angielsku to bilion...

Widac ze coraz ciekawiej sie robi ; )


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:45 
Cytuj  
zax napisał(a):
Pytanie nooba:
Czemu wszyscy pro piszą teraz 1B skoro 1 000 000 000 to miliard, a nie bilion?

Odpowiedz na pytanie faktycznego nooba:
Ponieważ EVE Online jest grą angielskojęzyczną, w której przyjęto zasadę tworzenia nazw liczebników potęg tysiąca według tzw. krótkiej skali, stosowanej w krajach anglosaskich, według której 1 Bilion = 10^9.

Chcąc odnieść się do stwierdzenia
Cytuj:
wszyscy pro piszą teraz 1B

muszę niestety skapitulować. Od kiedy pamiętam wszystkie nuby i pro w Eve Online pisząc 1B mają na myśli jedynkę i dziewięć zer.

Jeśli chodzi o ewentualne próby argumentacji swojej racji stwierdzeniami typu: "Ja mówię o tym jak sie w polsce nazywa liczby a nie w Eve", to od razu chciałbym zaznaczyć, że moje pytanie, jak również dywagacje zawarte w niniejszym poście dotyczą tylko gry Eve Online.

Pozdrawiam i do zobaczenia w kosmosie.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 14:47 
Cytuj  
A tu macie caracal-a podobnego do tego jaki podałem na misje lv 1-2 :

http://www.battleclinic.com/forum/index ... 217.0.html

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 16:21 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
...


Milion 106, Bilion 1012, Trylion 1018. W *większości* krajów kolejne "liony" różnią się czynnikiem 106, a nie 103 jak w jedynym słusznym USA. Dlatego np. na grupach *.sci.*,gdzie spotykają się ludzie z różnych krajów, podaje się liczby w formie 10n i imo to, że wszyscy pro w eve piszą 1kk, 1kkk gdzie K=13 jest całkowicie wytłumaczalne - jest to łatwiejsze do wyobrażenia niż 10n, a zrozumiałe przy tym dla wszystkich - nie tylko dla amerykanów.
Mój poprzedni post to czysta prowokacja, na którą się złapałeś btw, ale jak widzisz dopóki nie będzie jednakowej normy, która obowiązuje wszędzie, nikt w tym temacie racji mieć nie będzie. EOT

Wracając do tematu. Misje lvl1-2 opisał Scorpio. Skille pod missile do drejka (i nie tylko) na lvl3 znajdziesz w tym topicu, a passive shield tanking tutaj.

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 17:00 
Cytuj  
Zaczynam gre, zrobiłem sobie dzisiaj chara Gallente - Jin-Mei no i startuje gre. Zamierzam bonus time w trenowaniu zużyć głównie na learning + atrybutowe skille. Czy to dobry kierunek?
Rozumiem że atrubuty ktore teraz są dla wszystkich na starcie rowne moge sobie 2 razy za darmo zmienić. Mam pytanie bo juz sie zorientowalem że to ważne w zalezności jak chce sie grać. Jak je ustawić na początek? Chce trenować możliwie szybko, no i robic to co typowy n00b robić może, czyli zapewne po trochu wszystkiego :)
Docelowo chce mieć chara PvP... ale domyślam się że to nieprędko ;)
Krotko mówiąc... czy charyzma low, perc + int dużo, dobrze kombinuje?


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3190 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 160  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.