mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 17:21 
Cytuj  
Tak z ciekawości. Gracie jeszcze?

Sam grałem dwa lata sprzedałem charka.

Po 5 miesiącach kupiłem nowego charka i w sumie niby wszystko fajnie itp, ale po paru dniach znowu jakoś nie chce mi się w to grać i pojawiła się myśl dokoxać do tengacza all 5 i sprzedać.

Chyba koniec przygody z mmo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2252
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 18:45 
Cytuj  
Druga zasada EVE - nigdy nie sprzedawaj swojej postaci (pierwsza to oczywiscie nie lataj niczym czego nie mozesz stracic). ;)

EVE to chyba jedyne poprawnie rozwijane mmo. Ta gra jest wieczna, o WoW juz nikt nie bedzie pamietac jak bedziemy grac w setny dodatek do EVE.

Ja robie w tej chwili dluzsza przerwe, ale na pewno obadam Incarne jak juz wyjdzie. Jeszcze ok. miesiac o ile dobrze sie orientuje?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 18:56 
Cytuj  
chciałbym chcieć grać nadal w eve :)

O plusach i zajebistości tej gry można pisać wiele co zresztą zainteresowani wiedzą, jednak warto napisać co zniechęca do eve na dłuższą mete.
Po paru latach gry zauważasz że większość ludzi z jakimi się stykasz to farmerzy często żyjący z tej gry zawodowo.
Większość odwala cta czy jakieś obowiązkowe roamy i zaszywa się dalej na single farmie lub odpala swoje kilka kont.
Kolejna rzecz, która mnie zniechęciła to że jak wchodziłem do gry wieczorem to okazywało się ze wszystko juz wykopane, plexy wyczyszczone, anomalki zostały tylko jakieś crapy, potem jak sie logowalem do gry po maitenance to się okazywało ze do tego wszystkiego były wyścigi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 20:20 
Cytuj  
Nie no z pve to bym się pochlastał w tej grze. Nigdy się w ten grind nie bawiłem, albo iski szły z ransomów, zdobyczy wojennych, albo z karty płatniczej :] .

Z charkiem to takie tam gadanie. Kupiłem całkiem fajnego, za starym ani trochę nie tęsknie. Niby wszystko ok, wsiadłem od razu w frytę i poleciałem na solówkę do low seca.
Adrenalina podskoczyła tak jak zawsze. Naparzanka etc, a jednak loguje się i już mi się w sumie nie chce. Wolę sobie jednak jakąś inną grę odpalić.

Za miesiąc to wyłazi chodzenie po 3m kwadratowych- te kajuty kapitańskie. Incarna to chgw, kiedy będzie. Przy takim postępie prac to dobrze będzie jak za rok po następnym fanfescie się wyrobią.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 20:44 
Cytuj  
Eve online się znudziło ? Nie może być. ;p
A granie na nie swoim koncie/charku to failzor. ;<

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 20:51 
Cytuj  
W Eve to raczej frajerstwem jest nie kupić sobie charka na start, bo są tanie jak barszcz, a człowiek ma boosta pół roku/rok skillowania.

Nikt też nie patrzy wilkiem na nikogo, że kupił sobie postać, bo skillpointsy to zwyczajna sztuczna przeszkoda do latania statkami z odpowiednimi statami.

Handel postaciami jest tu na porządku dziennym i kontrolowany przez ccp, które jest pośrednikiem i zabezpiecza te transakcje. Wracaj do Wowa. 8)

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 21:41 
Cytuj  
Narazie nie mam łącza do czegoś więcej ale skilluje, 3mln sp char i w sumie jestem newbie. EvE dla mnie to nowość ,ilość informacji do ogarnięcia znaczna. Myśle że żeby ją zmasterować trzeba być skilled socjalnie bardziej niż w jakiejś innej grze mmo i też zręcznościowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 22:31 
Cytuj  
@White Sux

Tylko, że to ma być gra mmorpg i niech z tego rpg coś zostanie a nie kupuje gotowca i ownie, bo to każdy lamer potrafi. ;>
Zresztą każdy ma inne priorytety, ja nie skupiam się na cyferkach i przedmiotach, jak w coś gram to dla zabawy, ty się spinasz.
Wracaj do wanny do starego. 8)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2011, 23:09 
Cytuj  
@Atherius
nie ośmieszaj się, nie ma bardziej skillowej gry mmorpg niż EvE


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 06:48 
Cytuj  
Ja pogrywam jeszcze. Aktualnie mniej bo wciagnalem sie w czolgi :<. Zlapalem fajnego corpa i mam nadzieje, ze mnie nie wyjebia za brak aktywnosci ostatnimi czasy ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 07:08 
Cytuj  
Jak Was czytam to zadaje sobie pytanie : Mieszkacie w low czy hi secu. Ja gram od ponad 6 lat ( w tym czasie moze 1.5 roku przerwy).

Co do zarabiania - wystarczy 1 dobra raciarka. Raz wydane 2-3b na statek procentuje przez nastepne miesiace. Obcnie latam Macharielem (tu chodzi o dps, im wiekszy tym szybciej sie zarabia. Dla mnie Tengu srednio sie nadaje na raciarke - no moze w misjach lvl 4 ale dps tez maly. Osobiscie uzywam jako tankera do plexowna szybkie wypady na exploracje i do dedykowanych flot tengulcow. ) i dziennie nie robie wiecej niz 4-5 sanctumow i spokojnie zarabiam na GTC za Isk-i + mam kase na pimp statki do pvp .

Ale i tak sensem tej gry jest PvP. CTA - sa czasem uciazliwe, a w dzisiejszym swiecie EvE blob SC niszczy cala zabawe ale jednak. W swojej karierze przezylem moze 3 "wielkie wojny" trwajace po 3-5 miesiecy z codziennymi CTA po xx h i powiem szczeze nie zaluje zadniej minuty. Pokonanie nieraz i 5 ktornie wiekszego przeciwnika, czytanie shitu na forum - bezcenne

Narazie dla mnie sercem tej gry sa small roamy + wycieczki do low seca.

Jedyne co mnie drazni to, to ze CCP zajmuje sie nie tym czym powinno. Ostatnie zmiany (Character Creation) sa spoko ale uwazam ze powinni sie zajac SC (dzis zeby pokonac flote SC ... trza miec wieksza flote SC, dredy sa bezuzyteczne, moze poza waleniem w struktory ).

Capitans Quaters - moze i fajne ale osobiscie bym wolal zbalansowaniem zasobow ( 1 nieziemsko bogaty region a reszta bieda - a bez Technetium wiele galezi produkcji/reakcji staje).

Patrzac przez pryzmat wielu mmo EvE jest dla mnie jest idealne. System skilowania, fity statkow - oby bylo tylko lepiej. Wiadomo sa pewne z gory nazucone standarty fitowanie ( np. nie rob vagi na armoze, itp) ale czasem lekko zmieniony fit daje duzo fanu.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 16:29 
Cytuj  
Cytuj:
Jak Was czytam to zadaje sobie pytanie : Mieszkacie w low czy hi secu. Ja gram od ponad 6 lat ( w tym czasie moze 1.5 roku przerwy).

No policzmy:

-Ja pirat od urodzenia high sec znam tylko z lotów indykiem ze sprzętem. (Voodoo)

-Mac siedzi w Veto więc również low secowy pirat.

-embe 0.0 i chyba wh z tego co pamiętam (ale może z tym wh źle pamiętam)

-Atherius - wow kid, który chciał wtrącić 3 gorsze

-WilkuDemon świerzak- jeszcze wszystko przed nim.

-Templair nie wiem
:]

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 16:44 
Cytuj  
jeśli zmienianie skili się liczy to nawet ja gram ;p

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 16:59 
Cytuj  
I ja :]


_________________
...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 17:26 
Cytuj  
Havok napisał(a):
jeśli zmienianie skili się liczy to nawet ja gram ;p


hehe tak to ja też gram ;)


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 18:22 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Cytuj:
Jak Was czytam to zadaje sobie pytanie : Mieszkacie w low czy hi secu. Ja gram od ponad 6 lat ( w tym czasie moze 1.5 roku przerwy).

No policzmy:

-Ja pirat od urodzenia high sec znam tylko z lotów indykiem ze sprzętem. (Voodoo)

-Mac siedzi w Veto więc również low secowy pirat.

-embe 0.0 i chyba wh z tego co pamiętam (ale może z tym wh źle pamiętam)

-Atherius - wow kid, który chciał wtrącić 3 gorsze

-WilkuDemon świerzak- jeszcze wszystko przed nim.

-Templair nie wiem
:]


Odezwał się dorosły gracz poważnej gry eve online, w garniturku, z wąsami, nawet włosy na jajach urosły. Jesteś taki dojrzały, kup kolejnego charka, żeby quitnąć po tygodniu, tak się kończy granie na czyimś dorobku. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 18:55 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
-embe 0.0 i chyba wh z tego co pamiętam (ale może z tym wh źle pamiętam)

Zakosztowałem wszystkiego, koksałem misje, bawiłem się w handel na gruba skale, malutką produkcje, siedziałem w wh i ssałem gaz, byłem z nolifami w dronkowie w xxdeatthxx i chwilkę w coven, latałem po providence z carebearami, traciłem transporty za setki milionów w hisec jak i na bańce w 0.0.
Miałem przez te kilka lat łącznie chyba z dziesięć kont z rożnymi postaciami, z allegro jak i z forum oficjalnego, był okres że opłacałem pięć kont.
Tak jak pisałem gra zajebista i chciałbym chcieć nadal grac w nią ale jednak znudzenie i minusy jakie wymieniłem biorą górę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 153
Dołączył(a): 21.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 09:43 
Cytuj  
Witam.

Ja już 6 lat bez przerw gram. I wciąż jedno i to samo konto i tylko 1 char:-) Chociaż ostanio to tylko skile zmieniam bo 15-miesięczna córa nie daje pograć.

W swojej historii zaliczyłem 3FA potem BRUCE i na koncu FOOM. Miałem krótką przygodę z COVEN zakończoną względami rodzinnymi. Siedziałem w 0.0 i deep 0.0(konkretnie Fountain). Walczyłem, zajmowałem się logistyką, budowałem. No i oczywiście zrobiłem gazylion misji w high secu :-).

I powiem wam że po tylu latach gra nadal mi się podoba. Jak tylko skończę wiedźmina znowu wracam :-).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:47 
Cytuj  
W zmienianie skilli to i ja gram ;)
A postaci nie sprzedam, bo szkoda:
Obrazek (chyba najstarsza tutaj) ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 18:21 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
W zmienianie skilli to i ja gram ;)
A postaci nie sprzedam, bo szkoda:
Obrazek (chyba najstarsza tutaj) ;)

Takim dziadkiem to chyba możesz ownować wszystko ;). BTW po ok 17mil sp nie bardzo wiem co dalej koxać :/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 109 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.