mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 01:27 
Cytuj  
Feargus, mapa bedzie sie odkrywala w miare przechodzenia do nowych lokacji... Jest wiele zone'ow poza Ered Luin. Wejdz do mapy, kliknij prawym myszki i bedziesz mial pokazany znacznie wiekszy obszar, z ktorego bedziesz mogl wybrac poszczegolne rejony, zeby obejrzec je "z bliska".


Posty: 31
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 08:56 
Cytuj  
Najważniejsze jest to czy jest dodatek czy nie ma. Ludzie czy wy nie lubicie naturalnej wersji Lord of the Rings online.


Ostatnio edytowano 24 cze 2007, 08:59 przez Kodek, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 31
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 08:58 
Cytuj  
Jedyne co bym chciał najbardziej do LotRO to żeby można było być po stronie ciemności a nie biegać sobie wesołym hobbitem. A co do większej mapy to jeśli chcesz dużo łaźić po tej grze to po co wogóle grasz w to. Najlepiej załatw sobie Two Worlds to też MMORPG. Tam się nałaźisz dowoli.

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 09:08 
Cytuj  
@ up - "ja ciebie rozumiem ale pojac nie moge"....

Co do lotra - mysle ze ta gra jednak ma przyszlosc. Troche zmeczony instance-grindem wowa przerzucilem sie na lotra i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczony.
Questline - bardzo ciekawie rozwiazany system questow rowniez z "Bookami" z historii wojny o pierscien.

Crafting - obiecujacy, nie jest lekko ale to chyba dobrze.

Moze nie beda graly w to miliony ale pewna grupa napewno nie odejdzie od tej gry.

Planuja dodawanie nowych krain, housing oraz modyfikacje systemu PVP - Monster Play.

Czas pokaze.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 09:37 
Cytuj  
Kodek napisał(a):
Najlepiej załatw sobie Two Worlds to też MMORPG.

TW nie jest MMORPG'iem

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 10:34 
Cytuj  
@senti: Mam identyczne odczucia. LotRO traktuje jako lekka i przyjemna gre. Chyba juz 'wyroslem' z hardcore'owej gry, dlatego odpowiada mi styl jaki prezentuje wladca pierscieni.

Chociaz jesli WHO bedzie dobry, to byc moze sie przerzuce na niego. Lubie swiat warhammera, a wiele zaproponowanych tam rozwiazan jest naprawde interesujacych.


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 13:20 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Feargus, mapa bedzie sie odkrywala w miare przechodzenia do nowych lokacji... Jest wiele zone'ow poza Ered Luin. Wejdz do mapy, kliknij prawym myszki i bedziesz mial pokazany znacznie wiekszy obszar, z ktorego bedziesz mogl wybrac poszczegolne rejony, zeby obejrzec je "z bliska".


Sorry, wkradł mi się blad myslowy do posta (tak, wiem - zabrzmialem jak polski polityk :P), ale mialem na mysli Eriador a nie Ered Luin. Mianowicie, czy dodacza kiedys Mordor i pozostale krainy ?

Sorry, za blad.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 15:14 
Cytuj  
Czemu mieliby nie dodac?


Posty: 31
Dołączył(a): 18.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 16:15 
Cytuj  
Jedyna dobra strona dla LotRO jest to, że ma bardzo dużo części, a to dopiero pierwsza część online. Sądze, że będzie mieć dużo graczy bo duzo ludzi lubo LotR. A ci którzy nigdy o tym nie słyszeli o tym to mają dobrą okazje by się z tym zapoznać.Obrazek

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 17:58 
Cytuj  
Bosz.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 cze 2007, 18:11 
Cytuj  
Czas pokaże - mam nadzieję że LOTRO będzie się rozwijał. Potencjał mają niesamowity a po pierwszym content patchu który wyszedł (po miesiącu gry) można sobie sporo obiecywać


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 13:49 
Cytuj  
embe napisał(a):
To sa bardzo bardzo stare dane, WoW podobno dobija do 10mln juz,.


WoW od czasu wyjscia TBC ma caly czas tendencje spadkowa:

http://mmolog.files.wordpress.com/2007/ ... -chart.jpg

a aktualne charty mmogow sa tutaj:

http://www.mmogdata.com/

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 cze 2007, 17:01 
Cytuj  
po co wam wiedziec ile subs ma wow czy lotro tego sie nie da za bardzo dokladnie wyliczyc bo to sa wewnetrzne dane producentow i moga mowic cyferkom co tylko chca . Gracie z calym playerbase czy tylko z ludzmi na przestrzeni jednego serwera ? :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.