mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 13:45 
Cytuj  
A ja wrocilem do LOTRO po kilku miesiacach przerwy i w dalszym ciagu swietnie sie bawie z moimi dobrymi znaomymi (robiac kolejna postac). Tak naprawde, co juz wielokrotnie powtarzalem, kazda gra jest podobna do kazdej jesli tylko bazuje na podobnych schematach. Jesli ktos chce czegos wyjatkowego to musi jednak poczekac az cos takiego wyjdzie - choc watpie czy bedzie to sukces :>. Mnie lotro urzeka wlasnie swiatem, nie tym ze zeby pokonac kolejnego bossa to musze stac na bacznosc i robic co do sekundy to co dyktuje mi lider bo inaczej 24 osoby padna martwe i nie tym ze codziennie musze przeznaczyc 7 godzin na jakie durne przedzieranie sie przez hordy mobow do bossa. Lotro jest lajtowe pod tym wzgledem i dlatego trafia do zupelnie odmiennego odbiorcy niz na przyklad wow (i dlatego w wiekszosci graczom ktorzy lubia endgame w wow lotro sie nie bedzie podobac).

juz.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 19:28 
Cytuj  
Gra jest bardzo miła i przyjemna, zarazem wymagająca w niektórych momentach instancjach. Brakuje jej natomiast ( dla niektórych to zaleta) dobrej iteamizacji. Iteamy epickie z cieżkich rajdów gorsze od craftowanych czy też w niektórych przypadkach gorsze od tych klase niżej. Paranoja według mnie odbierająca chęci do wyższego celu jakim jest ubranie postaci i dopieszczenie jej w End - game. Ogólnie we wszystkich mmorpg zaczyna ta tendencja dominować. Armor craftowany ( 10 minut) - 500 Ac, epicki ze smoka babaloka 502 Ac (8 godzin, szansa 1/100) . Brakuje mi takiej iteamizacji jaka zawsze była w produkcjach skośnookich. Zawsze był jakiś masta blasta miecz +1000 dmg, gdzie mogłeś go ulepszać, oczywiście z dużym ryzykiem ale kórym siekałeś wrogów szóstkami. To nie fps, to mmorpg. Tu liczy się czas poświęcony postaci a w mniejszym stopniu skill.


Posty: 3
Dołączył(a): 1.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 14:11 
Cytuj  
jak da sie usunąć postać??

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 sty 2008, 15:28 
Cytuj  
w panelu gdzie wybierasz postac, naciskasz delete i wpisujesz nick postaci :o

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 11:39 
Cytuj  
Kumple namówili mnie 2 tygodnie temu do spróbowania LOTRO i spodobało mi się. Mam w związku z tym kilka pytań:

1. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą bazę / wyszukiwarkę przedmiotów? Od razu mówię, ze te które są w temacie "przydatne linki" są kiepskie... Chodzi mi o coś podobnego do wow.allakhazam - tak, abym mógł na przykład wyszykać sobie zbroje typu "light armor" które dają +tactical critical chance, albo pierścionki które dają ponad +15 do vit (najlepiej aby od razu linkowało do questu/przepisu który pozwala na uzyskanie tego przedmiotu)?

2. Czy jest jakakolwiek możliwość, aby przestawić sobie nawigację pomiędzy paskami action-baru na styl taki, jak jest w WoW? Czyli - przejście do pierwszego action-baru to sh+1, drugiego sh+2, trzeciego sh+3 etc (defaultowo drugi action bar jest z shiftem, trzeci z controlem, czwarty z altem co mnie do białej gorączki doprowadza)? Szukałem na lotrointerface.com ale nic podobnego nie znalazłem...

Muminus

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 13:01 
Cytuj  
A ja sie napalilem, zassalem 8,5gb i pogralem cala godzine bo mnie odrzucilo :(

Kwadratowy snieg na drzewach w ultra high ftw.

EDIT: Do postu ponizej co by offtopca nie robic -> nie, nie stoi. To, ze mam widocznosc 100km albo postaci sa ladnie zaokraglone nie oznacze, ze grafika mnie urzeka. Nie wiem... moze sie jeszcze kiedys przekonam :/


Ostatnio edytowano 5 lut 2008, 14:21 przez Oyci3C, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 13:29 
Cytuj  
Huh wedlug mnie jest w Lotro wiele rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic, ale akurat grafika stoi na bardzo wysokim poziomie.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:02 
Cytuj  
ArteC napisał(a):
Huh wedlug mnie jest w Lotro wiele rzeczy do ktorych mozna sie przyczepic, ale akurat grafika stoi na bardzo wysokim poziomie.


Jesli chodzi o grafike w LOTRO to powiem nawet, ze jest ona ladniejsza niz w zapowiadanym Age of Conan :)
Woda w LOTRO bije na glowe wszystko :>

Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:05 
Cytuj  
zgadzam się grafika w LOTRO wymiata i całość chodzi ultra płynnie.

Dla porównania dzisiaj ściągnąłem Vanguarda - grafika kilka półek niżej i chodzi jak kupa (tnie się, klatkuje i dogrywa co moment).

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 17:24 
Cytuj  
LOTRO jak najbardziej jest ładną i dobrze rozbudowaną grą tylko niestety walki są takie jakoś powolne

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 21:08 
Cytuj  
Nie wiem, mi sie duzo bardziej podobala grafika w Vanguard. Styl grafiki to rzecz gustu, ale silnik VG zdecydowanie daje wiecej mozliwosci i jest w stanie "stworzyc" znacznie lepiej wygladajacy swiat. Fakt, ze wymagania ma tez odpowiednio wyzsze.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 00:15 
Cytuj  
Czym sie rozni wersja zwykla od high res?;o


_________________
Obrazek

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 09:48 
Cytuj  
Widzę, że rozpocząłem dyskusję na temat grafiki, co zupełnie nie było moim zamierzeniem... A tymczasem, czy ktoś miły i kumaty w lotro byłby w stanie odpowiedzieć mi na moje pytania?

M

Muminus napisał(a):
1. Czy możecie mi polecić jakąś dobrą bazę / wyszukiwarkę przedmiotów? Od razu mówię, ze te które są w temacie "przydatne linki" są kiepskie... Chodzi mi o coś podobnego do wow.allakhazam - tak, abym mógł na przykład wyszykać sobie zbroje typu "light armor" które dają +tactical critical chance, albo pierścionki które dają ponad +15 do vit (najlepiej aby od razu linkowało do questu/przepisu który pozwala na uzyskanie tego przedmiotu)?

2. Czy jest jakakolwiek możliwość, aby przestawić sobie nawigację pomiędzy paskami action-baru na styl taki, jak jest w WoW? Czyli - przejście do pierwszego action-baru to sh+1, drugiego sh+2, trzeciego sh+3 etc (defaultowo drugi action bar jest z shiftem, trzeci z controlem, czwarty z altem co mnie do białej gorączki doprowadza)? Szukałem na lotrointerface.com ale nic podobnego nie znalazłem...

Muminus

**

Posty: 219
Dołączył(a): 23.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:11 
Cytuj  
1. Ja jak cos potrzebuje to korzystam z http://lotro.mmodb.com/ , nie wiem czy spelnia wszystkie twoje kryteria, no ale lepszej nie znam.

2. Hmm nie wiem sprawdz w options -> keybindings, jak nie ma to pewnie sie nie da.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:19 
Cytuj  
eagle dlatego wlasnie lotro jest zajebiste bo nie ganiasz w kolko za shiny itemz. od tego jest wow. tu masz czerpac fun z gry ze znajomymi i ze swiata tolkiena. i pretensje o to ze w grze nie chodzi o zdobywanie nowych zajebistych swordow jest troche nie na miejscu w tym przypadku.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:36 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eagle dlatego wlasnie lotro jest zajebiste bo nie ganiasz w kolko za shiny itemz. od tego jest wow. tu masz czerpac fun z gry ze znajomymi i ze swiata tolkiena. i pretensje o to ze w grze nie chodzi o zdobywanie nowych zajebistych swordow jest troche nie na miejscu w tym przypadku.


True , true.... to najwieksza zaleta LOTRO, ze nie ma pogoni za epixami, nie ma ludkow z cisnieniem, nie ma pozerow i gowniarzy pwnzorow jak w wowie.
Rewelacyjny klimat gry, rewelacyjna grafika i rewelacyjne community :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:46 
Cytuj  
a co sie robi w eng-game w takim razie? pierdoli na chatcie? raidy "po nic", brak sensownego PvP - co takiego fajnego jest na max lvl?

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 15:27 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
a co sie robi w eng-game w takim razie? pierdoli na chatcie? raidy "po nic", brak sensownego PvP - co takiego fajnego jest na max lvl?


chodzi sie do Rifta (dosc wymagajaca instancja) by polozyc Barloga, a wkrotce nastepny darmowy Book ma wyjsc i beda nastepne instancje.
Rajdy sa po to by sie zmierzyc taktycznie z wyzwaniem, bo itemki z nich nei sa jakies takie uber, rownie dobre sa z craftingu.
LOTRO to zupelnie inna gra niz WoW.... wiec jesli rajcuja cie epixy czy PvP to ci sie nie spodoba, ale jesli lubisz klimat Tolkiena i gre bardziej klimatyczna to pograsz w nia jakis czas :>
Ogolnie end game jest duzo slabiej rozwiniety niz np. w WoWie, ale systematycznie dochodzi cos nowego.
Zanim sie dojdzie do Mordoru to troche jeszcze to potrwa. Teraz zdaje sie maja wprowadzic Rohan.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 23:23 
Cytuj  
Napisze mi ktos na jakim serwerze najlepiej grac? Gdzie sie podzial Snowbourn czy jak mu tam. Nie mam go na liscie...

Aha... chyba zassalismy z kumplem clienta z strony US, da sie ten blad teraz jakos szybko naprawic? : /

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 23:41 
Cytuj  
servery EU sa inne niz servery US.. jak masz klienta US to nie zobaczysz servera Snowbourn, ktory jest na europejskiej wersji.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.