mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 15:17 
Cytuj  
Odnośnie pytań powyższych:
Co do błedu zaciagasz eu wersje ? i pytanie z kd zaciagasz, może jakis błąd podczas zaciagu ?
TU link do klientów: http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=172760

Na tym forum możesz poszukać rozwiazania: http://community.codemasters.com/forum/ ... .php?f=737


Odnosnie RK czy jest dobrym hilerem, nie nie jest i nie bedzie. Są instancje gdzie rk da rade solo wyhilować team, ale to raczej suport hiler /dps leczy przy cieższych momentach. Po ostatnim patchu RK robi najwiekszy dps ze wszystkich klas. Najlepszym hilerem jest minstrel koniec i kropka.

Odnośnie grania w 2 osoby guard +mns dobra kombinacja. To jest podstawa do każdej instancji 6 osobowej ,wystarczy wołać w tym momencie 2/6 we need random dps :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 15:23 
Cytuj  
ghul napisał(a):
LOTRO zrobilo na mnie ogromne wrazenie swietnymi lokacjami, super zaprojektowanymi fabularnymi instancami oraz niesamowita wydajnoscia w stosunku do wymagan sprzetowych.

Rowniez podobalo mi sie swietne community.

Troche co prawda przeslodzilem sie sielankowym klimatem, plus klasy mogly by byc nieco ciekawsze, ale gra daje rade:)

Wlasnie a propos klas: jako ze najbardziej preferuje healera to probowalem runekeepera, jednak w moim odczuciu spisuje sie gorzej niz minstrel. Nie wiem, moze pozniej sie to zmienia, jednak na start ciezko nim efektywnie leczyc- tutaj pytanie; czy pozniej runekeeper jest lepszym healerem?

Kolejna rzecz ktora mnie pozytywnie zaskoczyla w LOTRO to to ze gra jest bardzo przyjazna dla gry w dwie osoby (jako ze gram z kobita to caly czas w ten sposob:)); teamem tank+healer dalo sie zrobic duzo (wiekszosc) fabularnych instancow w trialu.
Tu kolejne pytanie - czy pozniej tez tak jest?

Generalnie mam za soba tylko trial "odbebniony" jakis czas temu, chociaz jak czytam wasze opinie to widze ze trzeba bedzie chyba dac grze szanse i sprawdzic doglebniej:) Zwlaszcza ze widzialem teraz pack podstawka + dodatek za niezla cene.


Chodzcie na Snowburn grzybki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2009, 15:24 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Noo, ja sobie zassalem triala i mam problem. Odpalam i mam takie cus:

http://img25.imageshack.us/my.php?image=errorbxa.jpg

Ze sie tak ladnie zapyta, WTF?
Dodam ze mam wersje z tymi lepszymi teksturami ;)

Przeinstaluj czcionkę Tahoma.


Posty: 5
Dołączył(a): 28.02.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2009, 12:17 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Hunter jest najlepsza klasa do pvp, a skilowy hunter znajdzie miejsce w dobrej gildi bawiacej sie end contentem. Ja osobiscie poleciłbym wardena swietny do gry solo( + ,że ma miejsce w rajdach bo najlepiej ściaga corupcje ) oraz RK to takie szklane działo. Potrafi creepa ubić jednym strzałem(raz na jakis czas) jest jedyna klasa ,króra obecnie może walnąc powyzej 2000 a zdaza sie ze i za 5000 walnie. Rk jest taka hubryda pomiedzy Lm,a mns z tym ,ze troszke słaby jeśli chodzi o przeżycie. RK to takie szklane działo. Potrafi creepa ubić jednym strzałem(raz na jakis czas) jest jedyna klasa ,króra obecnie może walnąc powyzej 2000 a zdaza sie ze i za 5000 walnie. Kapitan został nerfniety i już nie jest taki wspaniały obok guardiana to najgorsze klasy do pvp, zanim dobiegna do creepow zostaja one rozstrzelane przez huntow mns lm rk itp.Różnica w zdobywanym renow jest ogromna miedzy klasami strzelającymi,awalczacymi wrecz.

Co do gildi na snowbourn sa cztery liczace sie gildie: Twierdza najwieksza ma kolo 50+ aktywnych graczy i chyba tylko ta gildia z polskich położyła Łoczera u innych nie widać endgamemowych itemków, Skowyt sporo low lev ludzi ,którzy testuja sobie lotro w gronie kolegów z podwórka , Eldarowie i Enklava (ostatnio mieli rozłam i z 1 gildi powstały dwie) aczkolwiek wspieraja sie wzajemnie.

Minusem lotro jest to, że po ostatnim patchu End game instancja jaka jest ubicie łoczera sta ła się strasznie trudna (hardcore gildie z wowa przenosza sie do lotro bo niby lubia trudne instancje) no i zapowiedzi devsow odnosnie nowych też są niepokojące odnosnie poziomu trudności.
troszke to zniechćeca starych graczy , którzy graja w lotro dla relaksu, a chcąc zdobyc ciekawy ekwipunek zmuszani sa do hardcorowych rajdów. Jednych to odpycha innych przyciaga. Teraz granie od 1 lev do 50 idzie 3 razy szybciej i ogołnie moze zniechceic łatwośc lev up, schody to dopiero na 60 i pare instancji wtedy trze miec odpowiednie traity na 10 dobry ger i skill juz nie styka wciskanie 2 ataków na krzyż. W lotro gram 2 lata z różnymi przerwami (żadna inna gra nie przyciagneła mnie na tyle czasu). Według mnie 1 miejsce jesli chodzi o lore klimat i pvp :D




Ładnie napisane, jednak kilka sprostowań trzeba napisać.


Cytuj:
RK to takie szklane działo. Potrafi creepa ubić jednym strzałem(raz na jakis czas) jest jedyna klasa ,króra obecnie może walnąc powyzej 2000 a zdaza sie ze i za 5000 walnie.


Hunter nadal może zadawać obrażenia powyżej 3000 czy też zabić każdego creepa jednym strzałem.

Z Twoim ostatnim akapitem nie mogę się zgodzić.
Hardcorowe instancje to były przed Morią, Rift i Helegrod. Trzeba było poświęcić na nie kilka godzin i bez doświadczonych ludzi można zapominieć o ich zrobieniu, a i zdobycie pełnego setu z nich zajmowało kilka miesięcy.
Faktycznie, po Booku 7 Watcher jest znacznie trudniejszy, stał się dużo bardziej wymagający, jednak ja to obieram jako plus i w końcu Guardiani mają co robić.
Nie da się ukryć, że przed patchem w Vile Maw wiało nudą, walka była tak monostonna, że można było usnąć.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 09:08 
Cytuj  
Co prawda gram w EVE, ale ciągle skillują się podstawowe skille, a robić misje to tak średnio mnie rajcuje, więc postanowiłem wypróbować Lotro i tutaj mam pytanie, jak najlepiej/najtaniej kupić Lotro? Digital? ReferFriend?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 09:34 
Cytuj  
Warto na początek wyrobić sobie konto trial i upgradenąć je kodem z podstawki. Mamy wtedy "darmowe" 15 + 30 = 45 dni.

Podstawkę Lotro można kupić w każdym Empiku i MM za mniej niż 50 zł. Obiło mi się też gdzieś o oczy, że digital kod do podstawki w ramach kolejnego jubileuszu Lotro można kupić za 5 funciaków. Ale nie wiem, gdzie i jak. Trzeba poszukać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 09:52 
Cytuj  
Trial ma 14 dni tak dla sprostowania. ;)

MagPS jak chcesz dłużej zabawić to kup packa z morią razem.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 12:21 
Cytuj  
Wersja US kosztowala niedawno 9.99$.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2009, 17:31 
Cytuj  
podstawka digital kupuje sie sam klucz kosztuje 5 funtow http://www.codemasters.co.uk/eshop/more ... p?gid=1911
najlepiej kupic klucz i wprowadzic go dopiero po 14 dniach triala. Ta promocyjna utrzyma sie raptem pare dni jeszcze, pozniej 15 czy 20 funciaków. A nastpeny zakup jesli sie lotro spodoba to edycja specjalna morii daje troche bonusów i co najlepsze ma w sobie pre paida na 2 miechy cena do 25-50 euro trza poszukac w sklepach wysyłkowych.
Albo kupic klucz do mori za 18 funtów do tego zakupu mozna wykorzystać refer a friend program 25% bedzie taniej w teorii.
http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... s%C5%82any. Komus sie chciało ... Szkoda ,że ten inteligenty osobnik sprzedaje o 5zl drozej niz codemasters :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 226
Dołączył(a): 27.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2009, 21:43 
Cytuj  
Po paru tygodniach spedzonych w LOTRO musze przyznac ze gra jest po prostu rewelacyjna.

Nie ukrywam ze w MMO WoW-podobnych bardzo lubie leveling i wszystko pozytywne co z nim zwiazane - duzy, zroznicowany, bogato wypelniony ciekawymi miejscami i roznymi mobkami swiat do eksploracji, ciekawe chainy questow, duza ilosc contentu dla malych grup i/lub 2-3 osob (bez koniecznosci powtarzanie po sto razy wszystkiego jak w endgame).

W tym wszystkim LOTRO zdecydowanie daje rade.

Generalnie w levelingu bawie sie troche jak w tym z classic WoWa.

Dodatkowo bardzo fajny jest system deedow oraz rewelacyjnie wypada mozliwosc posiadania dwoch outfitow, czyli innymi slowy oddzielny equipment w ktory mozemy wlozyc dowolne rzeczy jedynie w celu kosmetycznym.

No i warto jeszcze wspomniec chyba najlepsze community (mam na mysli randomowe, czyli ogolno - serwerowe, nie wewnetrzne gildiowe) jakie napotkalem w MMO.

Zdecydowanie polecam kto jeszcze nie probowal - jeszcze niedawno moznabylo kupic gre za pare funtow w sklepie codemasters plus ma 14 dniowy trial.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2009, 07:36 
Cytuj  
AYE, community w LOTRO jest rewelacyjne. Jak ktoś spędził sporo czasu w WoWie (jak ja) to wręcz ciężko uwierzyć że randomowe grupy mogą być tak przyjemne.
Jeszcze nikt w mojej obecności nie wyzywał się od noobów ani nie opuścił insta bo to np. za długo trwa albo bo kot mu spowodowal pozar w lodowce.
IMHO technicznie WoW jest dużo bardziej dopracowany (dodatkowo osobiscie wole graficzny styl Warcrafta), ale właśnie brak ciśnienia na itemy, fajni ludzie, przyjemny leveling powoduje ze jak na razie gierka mi sie calkiem podoba). Chociaz dopiero 29 lev...

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 20:52 
Cytuj  
To fakt najwiekszym plusem Lotro to ludzie, oraz klimat gry. Lotro bez wątpienia ma to coś. Co prawda b7 okazał sie małym niewypałem, ale już w czerwcu powinnismy móc cieszyc sie nowym b8 ,w w nim naprawde sporo zmian : http://lorebook.lotro.com/wiki/Release_ ... r_Official

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 19:37 
Cytuj  
Co zawiera box mines of moria, chodzi mi o płytkę dvd, jest to wersja zintegrowana czyli soa i mom (podobnie jak dvd z wotlk), czy tylko sam dodatek ?


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 19:43 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
...jest to wersja zintegrowana czyli soa i mom...

Tak

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:04 
Cytuj  
http://www.lotro-europe.com/buynow.php? ... =EnglishUK

Sa 3 wersje mom kompilacja zawiera na dvd podstawke + mom tak samo edycja specjalna, a co do mom osobno to nie wiem czy podstawa jest zalączona.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:39 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
http://www.lotro-europe.com/buynow.php?territory=EnglishUK

Sa 3 wersje mom kompilacja zawiera na dvd podstawke + mom tak samo edycja specjalna, a co do mom osobno to nie wiem czy podstawa jest zalączona.
Jako, że podstawkę SoA miałem wcześniej to kupowałem tylko dodatek (tylko key dodatku był w pudełku) - w środku były dwie płyty dvd. Instalowała się zarówno podstawka jak i sama moria plus cos tam dociągało z neta. Zresztą ja nie wiem czy nawet w sytuacji kiedy nie ma się zakupionej morii, to klient nie updateuje się do klienta najnowszej wersji wliczając wszytkie booki jak i właśnie dodatki płatne - w tym przypadku MoM...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 22:42 
Cytuj  
Tak czy siak sie zasysa tego czego nie ma, ale tu własnie chodziło chyba o zainstalowanie w 10 min podstawki ,a nie ściaganie jej z neta przez pare godzin. ja jestem posiadaczem specjalnej wersji więc nie miałem pewności czy gołe mom ma soa w sobie również na nosniku. Z innej beczki: turbine zmienia ddo na f2p(beta teraz ,start w lecie dla wszystkich), jak to przyniesie im wieksze pieniądze to podobny los zapewne czeka lotro. Z tym ,że to raczej w 2010-11.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 23:17 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Z innej beczki: turbine zmienia ddo na f2p(beta teraz ,start w lecie dla wszystkich), jak to przyniesie im wieksze pieniądze to podobny los zapewne czeka lotro. Z tym ,że to raczej w 2010-11.


Raczej bez szans.

DDO to taki niby-mmo z mala liczba graczy. Za takie gry wogole nie powinno byc abonentu.

LOTRO to czolowka mmo w tej chwili, ktora raczej sie rozwija niz zwija. Do tego po wyjsciu Hobbita pewnie znowu wzrosnie hype na Tolkiena.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 02:23 
Cytuj  
Czy ja wiem, pomysł z udostepnieniem kontentu do lev 50 za free, może zaowocować im masą klientów, którzy wsiakna w lotro i zakupia mom, abonament itp. Kryzys dotyka wszystkich może to jest ich sposób na zarobienie dodatkowych paru dolarów. Zresztą podobny myk odwala EA/Mythic z koreańską wersja Warhammera i jesli w ten sposób wzrosną ich zyski to podobny sytem wejdzie w us i eu choć zapewne duzo pozniej.
Konkurencja rośnie ciekawych mmo będzie wyłazić coraz więcej, a ponieważ mało kogo stać na opłacanie i granie naraz w 2-3 tytuły podobne rozwiazania będą zapewne w nie jednej produkcji. A co do DDO to wśród darmowek będzie zapewne w top 5, jeśli nie number one.

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 18:37 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Z innej beczki: turbine zmienia ddo na f2p(beta teraz ,start w lecie dla wszystkich)...


Szkoda że tylko w USA.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.