mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 19:23 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Czy ja wiem, pomysł z udostepnieniem kontentu do lev 50 za free, może zaowocować im masą klientów, którzy wsiakna w lotro i zakupia mom, abonament itp.


Prawdziwe mmo przechodza na F2P tylko wtedy gdy gwaltownie traca abonentow i raczej nie jest to sposob na zarobienie wiekszej kasy, tylko krzyk rozpaczy i metoda na zaplenienie serwerow zeby niedobitki placacych mialy z kim grac (tak bylo z AO i pewnie jeszcze paroma tytulami).

LOTRO tez oczywiscie moze spotkac ten los, ale bardziej w 2020-2021 niz w 2010-2011. LOTRO jest z zalozenia gra na dlugo, kazdy kolejny dodatek wynika z fabuly ksiazek Tolkiena, a nie jest dodatkim na sila z 5 nowymi mobami i 2 krainami.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 20:02 
Cytuj  
Co do DDO nie widze problemu ,żeby grać na us serverze, nawet lepiej.
A odośnie lotro to pożyjemy zobaczymy. Ja osobiscie na lotro za free nie czekam, mając lifetime zwis i powiew, ale właśnie obawiam sie tego ,że w w okresie wysypu mmo może zabraknąć ludzi do grania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 cze 2009, 20:08 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
Co do DDO nie widze problemu ,żeby grać na us serverze, nawet lepiej.
A odośnie lotro to pożyjemy zobaczymy. Ja osobiscie na lotro za free nie czekam, mając lifetime zwis i powiew, ale właśnie obawiam sie tego ,że w w okresie wysypu mmo może zabraknąć ludzi do grania.


LOTRO ma dosc stala playerbase, a wysyp tytulow pewnie bedzie, ale ja osobiscie nie widze zadnych hitow na horyzoncie (moze poza FF XIV, o ktorym narazie bardzo malo wiadomo).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 13:16 
Cytuj  
Wlasnie wrzucilem sobie 14 dniowego triala zanim reaktywuje swoje konto i zauwazylem cos dziwnego. Czy post processing effects zostaly wylaczone w jakichs lokacjach? Gram pod DX9.0 na ustawieniach Ultra i o ile pamietam np. bloom effect byl oczojebny, a teraz nie ma go w ogole (lokacja startartowa elfow). Restart, zmiana ustawien, sterownikow do karty i inne "czary mary" nie dzialaja ...

T.

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 17:26 
Cytuj  
Ja mam pytanko z innej beczki, zacząłem także grać na trialu i mam w związku z tym pytanko co do quest loga. Wiadomo, że jak biorę sobie questa to obok niego pokazuje się strzałeczka i podobna pokazuje się na minimapie i mniej więcej prowadzi mnie do celu. Jak zmienić tę strzałeczkę na inny quest, np akurat nie chce robić tego questa na który mnie prowadziło, chcę zrobić inny. Kombinowałem już różne kliknięcia na spisie questów i nic, nie wiem jak to zrobić. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 18:33 
Cytuj  
Quest guide 'prowadzi' cię do najbliższego questu jak masz aktualnie w quest tracker. Jeżeli nie chcesz robić q, na który cię naprowadza, usuń go z q trackera. (wciśnij L, znajdź quest i kliknij 'remove form quest tracker').


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 22:03 
Cytuj  
Czy post processing effects zostaly wylaczone w jakichs lokacjach?

afair, poziom bloom zawsze mozna bylo dostosowac - zmniejszyc/zwiekszyc. Powinno byc w zaawansowanych gdzies.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 22:43 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Wlasnie wrzucilem sobie 14 dniowego triala zanim reaktywuje swoje konto i zauwazylem cos dziwnego. Czy post processing effects zostaly wylaczone w jakichs lokacjach? Gram pod DX9.0 na ustawieniach Ultra i o ile pamietam np. bloom effect byl oczojebny, a teraz nie ma go w ogole (lokacja startartowa elfow). Restart, zmiana ustawien, sterownikow do karty i inne "czary mary" nie dzialaja ...

T.


Reaktywowałem niedawno konto i miałem identyczne wrażenie... ustawiłem na max i jakoś mało po gałach daje, jakby mniej niż kiedyś, skoro też to zauważyłeś to coś w tym jest. ;)


_________________
@polygamia

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 22:51 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Czy post processing effects zostaly wylaczone w jakichs lokacjach?

afair, poziom bloom zawsze mozna bylo dostosowac - zmniejszyc/zwiekszyc. Powinno byc w zaawansowanych gdzies.


Tak wiem ale w chwili obecnej mozna sie nasuwac na smierc tym suwakiem i nic sie nie zmienia ;) ...

@Atherius
Widac trzeba z tym zyc :). Gdziesz wyszukalem, ze ponoc sytuacja zaistniala po przejsciu na MoM ...

Tak na marginesie to pyka sie calkiem przyjemnie. Mogliby jednak popracowac nad animacjami ludzi :<. Trzy razy cancelowalem konto tylko z tego powodu. Teraz biegam elfem i jest ... lepiej. Niewiele lepiej ale lepiej ;) ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2009, 08:42 
Cytuj  
Faktycznie jedyne co jest do poprawy/razi w oczy to animacje i trochę modele postaci, świat jest zrobiony bardzo klimatycznie.


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 83
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 07:14 
Cytuj  
Mam pytanko. Gram już w triala od 7 dni tak w miarę spokojnie. Nabiłem sobie moim niziołkiem level 11 i od tego momentu poszedłem na monster play i wessało mnie straszecznie do tego stopnia, że gram tylko ten rodzaj rozgrywki i nie chce mi się wracać do głównej postaci i levelowania :). Czy ktoś miał podobnie :) ? czy jednak dużo tracę i powinienem najpierw obskoczyć cały światek a potem iść mordować innych graczy ?

Pozdrawiam.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 07:53 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Faktycznie jedyne co jest do poprawy/razi w oczy to animacje i trochę modele postaci, świat jest zrobiony bardzo klimatycznie.


Modele postaci nie bylyby takim krytycznym problemem gdyby animacje byly bardziej "ludzkie" ...

@ShaggY73

Moim zdaniem tracisz jakies 90% rozgrywki, bo LOTRO to w przewazajacej mierze pve w ciekawym i niezle przelozonym na sieciowa rozgrywke swiecie stworzonym przez Tolkiena (Jasne, mozna sie przyczepic do kilku rzeczy ale nie jestem az tak ortodoksyjny ;) ) ...

T.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 10:19 
Cytuj  
O ile wiem to dość sporo osób wsiorbało na pvmp i zostali na 11-20 lev normalną postacią. Pvp lotrowskie bardzo wciaga, klimacik, muza podczas tych naprawdę dużych starć... miodzio, żadna inna gra nie oddaje takiego klimatu "bitew".

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 11:31 
Cytuj  
agree.
Czasami mozna trafic na takie batlie po 100na100 w jednym miejscu :O to jest taki rozkurw ze poezja mozna sie tak wkrecic , wszedzie krzyki , burdel i zadyma!PoLeCaM

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 06:55 
Cytuj  
@UP

Agree!

Panowie maja racje ... co prawda nie mam creepa ale moj free lubi brac udzial w masakrze creepow :D

Free ppl rlz

PvP tutaj to dodatek ... dzis wychodzi book 8 wiec znowu bedzie ciekawie na PvE :)

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 22:28 
Cytuj  
Hmmm dziwny problem. Reaktywowalem konto 29 czerwca. Pociagnelo mi kase za 1 miesiac (platnosc karta VISA) i dzis juz konto jest nieaktywne. Spotkal sie ktos z Was z takim problemem. Napisalem oczywiscie do supportu ale chcialbym wiedziec jake sa szanse na odzyskanie kasy lub subskrypcji ...

T.


Posty: 2
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:06 
Cytuj  
Ja mam zbliżony problem (aktywowałem się też 29 czerwca;-) i niestety do dziś nie mogę grać bo gdy dochodzi do Update Programs pojawia się czerwony krzyżyk i komunikat:
An update error occurred:
There was an error generating the hash code for a patch file.
I zaczyna się ponowne odliczanie...
i tak już 3 dzień...
Ma ktoś jakis pomysł?
ps. Ostatnio grałem 2 miesiace temu i było ok

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 10:22 
Cytuj  
CO do opłacenia i nie mozności grania to tzra spamować support oraz napisać do satine poprzez forum code, jedyna pomocna osoba w code.

Co do nie mozności updajtu może przeszukaj dzial techniczny forum code. Na bank jakieś wskazówki znajdziesz.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 11:11 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
CO do opłacenia i nie mozności grania to tzra spamować support oraz napisać do satine poprzez forum code, jedyna pomocna osoba w code.


Dzięki za info. Wysłałem maila do Satine i zobaczymy ...

EDIT: +1 dla supportu LOTRO. Tak szybko jeszcze w zadnym mmo mi nie odpowiedziano ...

T.


Posty: 2
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 06:35 
Cytuj  
Dzięki za radę. Poczytałem i doszedem do tego w czym jest problem.
Okazało się że w Kasperskim mam włączone blokowanie okienek, co skutecznie blokowało możliwość update.
Piszę to gdyby ktoś miał kiedyś podobny problem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.