mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 18:53 
Cytuj  
Moze ja dorzuce swoje trzy grosze co do kwesti LOTRO ;p


Nie jestem jakims diehadrem MMORPG'owym, nie gralem w za wiele tytulow, a nawet jak juz zagralem, to nie zasiedzialem sie za dlugo. W Lotro gralem w pazdzierniku 2008 roku, niestety zaden z moich kumpli nie byl skory to gry i placenia, wiec gralem "solo". Z poczatku na trialu (amerykanskim przez przypadek...) gralem guardianem krasnalem, wybralem go glownie dlatego ze jest to typowy tank, a takie postanie uwielbiam najbardziej (jestes w srodku sieki, a nie gdzies zza kolumny walisz strzalkami), gralo sie przyjemnie, zrobilem z 24? lvl w ciagu tych 14 dni, ale gra zaczela sie troche psuc... Nie wiem czy nadal tak jest, ale znalezienie ekipy na cokolwiek graniczylo z "lekkim cudem" (pewnie dlatego ze byl to amerykanski trial, wiec jak ja gralem to wiekszosc grala albo juz konczyla), a gdy juz sie znalazlo takowych zainteresowanych, to i tak nie byli za bardzo rozmowni, co jeszcze bardziej "unudzalo" grze...


Po trialu postanowilem kupic gierke (europejska edycja), a wiec kupilem ja i zmotalem tym razem captaina na snowburn, wybralem tego serva bo slyszalem ze gra tam duzo osob, w tym sporo Polakow, a captaina wybralem, poniewaz na amerykanskim trialu biegalo ich cholernie malo, i kazdy ta postac zachwalal. Gdy zaczalem grac na snowburn, zdziwilem sie, bo bylo na odwrot jak mowiono - kapitanow bylo od h*ja, nie raz sie zdarzalo ze w ekipie bylo juz 2 (w tym ja) a i jeszcze 2 sie zglaszalo do druzyny, podczas gdy znalezienie minstrla,LM czy tez guardiana graniczylo z cudem (najwiecej biegalo kapitanow i hunterow). Na europejskiej wersji znalezienie ekipy tez bylo dosc trudne, na jednych lokacjach bylo to banalne, na innych zajmowalo cholernie duzo czasu. ogolnie kapitan mi sie podobal w miare, ale nie byla to moja postac... zmotalem ja chyba 30 lvl i dalem sobie spokoj (matury etc).


Dzis zastanawiam sie nad powrotem, i to na troszke dluzej, nie mam za duzo czasu do gry (wakacje po maturze, trenuje, spotykam sie z przyjaciolmi, duzo czasu spedzam z moja dziewczyna i w domu bywam sporadycznie :p Mialem dobre wspomnienia z gry, i chcialbym pograc teraz troche bardziej na serio, zmontowac ekipe do questowania itd, zeby gralo sie przyjemniej, wybiore pewnie znowu Snowburn ;p Zastanawiam sie tylko nad postacia jaka wybrac, slyszalem o dwoch nowych profesjach Warden i Rune=keeper, ale pewnie ich wpi*dziec biega, wiec wybiore chyba LM'a albo znowu Guardiana :)


Ogolnie gre cholernie polecam, i mam nadzieje ze gra tam wiecej osob niz poprzednio.


Narazie sciagam tego cholernego patcha na 2.02 ;p zajmie mi to do jutra czas :<

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 19:38 
Cytuj  
Tym razem wez poszukaj jakas gildie bo takie granie ja opisales traci sens, a z tego co wiem to Twierdza nadal gra i ma sporo ludzi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 20:16 
Cytuj  
bylem w twierdzy, ale w tamtym okresie gralo malo osob z tej gildi, a jak ktos juz gral to glownie 50 lvle albo jakies ktore juz podchodzily po lvl 50... :< Moze teraz sie cos zmienilo z nowym dodatkiem, mam taka nadzieje przynajmniej... :<

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2009, 21:27 
Cytuj  
co do grających to raczej nie ma wiekszego problemu ze znalezieniem party pomaga kanał global lff. Wieczorami od piatku do niedzieli server wręcz laguje (ostatnio organizowano pare eventów i co niektórzy mieli problem z poruszaniem się w 21 hali- ponad 200 luda albo i wiecej w jednym miejscu) . Co do nowych klas najwiecej lata wardenow, bardzo latwo i dosc przyjemnie sie lev up. Rk jest sporawo, ale to trudna klasa (dps swietny, ale trza miec skila co by dobrze hilowac party) robi najwiekszy dps ze wszystkich kals w pvmp, ale tez najlatwiej go zabic. Jesli chcesz miec zawsze miejsce w party, na rajdzie to niestety trza wybrac minstrela, ich zawsze malo było, mało jest i pewnikiem mało będzie.


Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 06:56 
Cytuj  
Minstrel w moim wypadku odpada na dzien dobry chyba ;p nigdy nie przepadalem za postacia ktora tylko supportuje druzyne a nie bierze udzialu w rozpierdzielu :P Najbardziej zastanawiam sie nad kilkoma klasami :

Guardian - typowy tank, moj ulubiony typ postaci, ale granie solo nim to cholernie nudna rzecz, bo zanim cokolwiek uwale, to mijaja wieki... Ale biega ich tez nie za duzo, wiec raczej zawsze bym mial miejsce w teamie...

LM - Biega ich tez stosunkowo malo (raczej cholernie malo ;p ), ale chyba RK troche przejal jego role, i nie za bardzo mi pasuje granie jako LM, ale mozna by sprobowac, moze sie okazac fajnie

Burglar - Chyba najrzadsza postac w grze :P ale za to cholernie przydatna i niedoceniana, tylko musialbym sie nia nauczyc grac (nigdy nie gralem tego typu postacia ;p ), i niezly dps tez ma i duzo cholernie przydatnych skilli :>.


Moglibyscie mi cos powiedziec o postaciach : Guardian, Burglar, Warden, Rune-Keeper? Cos sie zmienilo z guardianem od czasu wejscia dodatku Mines of Moria? Jak sie nimi gra teraz itd.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 10:19 
Cytuj  
Captainow biega dużo więcej niż przed Moria, bo mocno ta klase ostanio podpakowali, kiedys faktycznei bylo ich bardzo malo. Lm jest na peeewno dużo bardziej przydatny od burga, CC, debuffy masa innych przydatnych skilli. Guardianem lepiej sie soluje niż przed moria, jeśli korzystasz z traitow ''the keen blade'' i ''overpower'', choć champion z tego nie byl i nie bedzie.


Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 11:20 
Cytuj  
moze sie kusze na guardiana, sie jeszcze zobaczy ;p Moglby mi ktos powiedziec ile sie czeka na maila z aktywacja konta? Zalozylem konto wczoraj kolo 18, i nadal zaden e-mail mi nie przyszedl. Dlugo sie czeka?

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 11:25 
Cytuj  
Dwa razy zakladalem konto w lotro i czekalem kilka minut, moze ci do spamu spadlo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 08:48 
Cytuj  
Aldarius napisał(a):
Minstrel w moim wypadku odpada na dzien dobry chyba ;p nigdy nie przepadalem za postacia ktora tylko supportuje druzyne a nie bierze udzialu w rozpierdzielu :P
.


Co do LM'a w MORI pelni on glownie role supportu obok minsa
Oczywiscie mam na mysli instanty ... rola LM'a ogranicza sie czesto do debuffuf i rozdawania powera.

Polecam Ci wardena lub tanka ... ten pierwszy to moj alt ... gra sie bardzo przyjemnie i stosunkowo latwo.
Tanki zawsze sa potrzebne ... to samo tyczy sie minsow

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 09:17 
Cytuj  
co do tankow to w mori tak sie akurat składa ,że jedyna instancja jest żółw gdzie wypada mieć 1 guarda no i może w nowej 12 osobowej instancji będzie potrzebny tank. W reszcie instancji tank jest wręcz przeszkodą w zrobieniu instancji, lepiej sprawdza się w tej roli warden i champion bo walą znacznie wiekszy dps+ clober i sciaganie corupcji.

Z znalezieniem party nie ma problemu minstrel Lm i moze rk. Reszty klas jak mrowków.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 11:24 
Cytuj  
Warden TO tank! Ja captainem nie mam problemow ze znalezieniem drużyny, ale pomimo tego uważam, ze jest ich niemalo.


Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 11:38 
Cytuj  
Dobra trudno ;p mam juz garda 14 lvl :P I chyba bede nim sobie juz gral do konca. Widzialem dosc sporo championow i hunterow oraz captainow, ale RK czy wardenow nie biega jednak za wiele ;p

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 12:06 
Cytuj  
Sciagnalem w czwartek toto cudo, dobilem 20 lev Minstrelem wczoraj i musze powiedziec, ze trzyma klimat :) Chyba duzo zalezy od podejscia. Czytam questy, sledze linie fabularna i na prawde przyjemnie sie gra.

Jakie gildie polecacie na Snowburn? Polskie czy raczej international?
No i mnoze jakies konkretne propozycje.

Radziu przyznaj sie gdzie grasz :D :wink:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 12:09 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
W reszcie instancji tank jest wręcz przeszkodą w zrobieniu instancji,


ehe, ciekawa teoria ;]


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 13:27 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jakie gildie polecacie na Snowburn? Polskie czy raczej international?
No i mnoze jakies konkretne propozycje.


Eldarowie, Twierdza i Enklava :)


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 13:36 
Cytuj  
jezeli myslsiz o end game'ie to nie idz do zadnej polskiej gildi ... polecam Element Zero (zajebsici ludzie , wypas podjescie do gry , non stop cos robia/pomagaja z rad setem na 60)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 lip 2009, 16:13 
Cytuj  
Co do polskich gildi to tu sie nie zgodze Twierdza o ile wiem regularnie biega na żółwia , łoczera i pewnie też ruszą nową instancje. Ubierać nowe osoby również ubieraja bo z kimś muszą chodzić na rajdy. EZ to rzeczywiście dobra gildia ,ale podejście mają do gry hardcorowe, no ale coś za cos w końcu trzepią endgame na maxa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 07:38 
Cytuj  
Saw666 napisał(a):
jezeli myslsiz o end game'ie to nie idz do zadnej polskiej gildi ... polecam Element Zero (zajebsici ludzie , wypas podjescie do gry , non stop cos robia/pomagaja z rad setem na 60)


Wlasnie przez podejscie takich ludzi jak ty, ciezko jest cokolwiek zorganizowac w endgame.


_________________
Obrazek

Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 10:49 
Cytuj  
No nie wiem ,,, jezeli wbilem juz jakis czas temu 60 i pisalem przez tydzien na kinowym czy ktos gdzies idzie , 0odzewou moze 1-2osoby ktore pomagaly , reszta robila swoje ,,, niestety

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 7 lip 2009, 11:01 
Cytuj  
@UP

Hmm ... jest proste wytlumaczenie

- czlowiek jest tylko czlowiekiem ... nie zawsze chce mu sie robic setny raz np GS'a
- wiekszosc w ferworze walki nie zauwaza prosby na kinowym
- trzeba wziac pod uwage ze gracze nie stoja i nie czekaja az rzucisz pomyslem pojscia np na FG

Mnie tez to w pewnym momencie denerwowalo ... ale popatrzylem na to z innej strony > teraz jak cos organizujemy poprostu piszemy PM'a i lecimy z koksem.

Nie wiem jak was ... ale mnie osobiscie denerwuja ludzie pokroju.

- pomoze ktos w GS?
- GS 2/6
- no chodzcie/pomozcie

[ dodam ze czesto w takich chwilach kin robi np Skumfill ]

I jak tu pomoc?


_________________
Obrazek

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.