mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:50 
Cytuj  
Mam pytanie, przykładowo gram w grupie, dropi jakis item na który pojawia sie tabelka roll/pass.
Jak zwyczajowo zachowuja sie randomy w takiej sytuacji?
Brac roll czy pasowac ?
Czy lotrowe roll to wowowe need ?

I drugie pytanie gdzie szukac podstawowych informacji w jaki sposob rozwijac postac?
Gram hunterem ale prawdemowiac nie mam zielonego pojecia na jakie statsy zwracac uwage, czym sie kierowac w doborze intemow.
Jakie wybierac skille itp.
Przydałby się tez jakis poradnik gdzie moge wydropic optymalny sprzet na swoj level.
Proszę o pomoc :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 11:00 
Cytuj  
http://www.google.pl/search?hl=pl&clien ... =&gs_rfai=

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 11:21 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Mam pytanie, przykładowo gram w grupie, dropi jakis item na który pojawia sie tabelka roll/pass.
Jak zwyczajowo zachowuja sie randomy w takiej sytuacji?
Brac roll czy pasowac ?
Czy lotrowe roll to wowowe need ?



Randomy rolluja na wszystko:P
przy roll/pass generalnie rolluje sie wszystko co mozna wykorzystac/sprzedac chyba ze sie dogadacie ze tylko itemy ktory mozna wykorzystac ale wtedy leader ustawia need/greed/pass
Nie, roll to nie jest odpowiednik wowowego need, w lotro masz ogolnie 3 sytemy rollowania ktore ustala leader party.
1.roll/pass
2.need/greed/pass
3.master looter ( leader przydziela itemy)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 11:29 
Cytuj  
svr napisał(a):
Randomy rolluja na wszystko:P


Oj tam wszystko :)
Szajs zostawiaja.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:37 
Cytuj  
Generalnie nie ma sensu sie zabijac o itemy w instancjach ponizej 65 lev (wyjatek to amber ring chyba) A w instancjach na lev 65 szał itemó w też nie masz, to co najważniejsze to sety na na nie podnosisz coiny z każdego ubitego bosa/dla kazdego gracza sa/. Wypasne itemy leca w rajdach i chyba lepiej nie lazic z randomami na nie chyba ze chcesz po prostu zobaczec pozwiedzac. Do rajdowania potrzebujesz dobrej gildi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:44 
Cytuj  
Jak się ma obecnie LOTRO?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 15:54 
Cytuj  
Dobrze. Troche mało end contentu, ale na dniach coś dorzucą + zapowiedz dodaku powinna być. Ktoś nowy na bank będzie miał pare miechów dobrej zabawy. Ci co wrócą po dłuższym czasie też będą mieli trochę do zobaczenia. Przed 23 kwietnia i pewnie krótko po, będzie pewnie pare atrakcji z okazji 3 urodzin lotro , będą rozdawać nagrody za wytrwałość i bycie akurat online.


Ostatnio edytowano 14 kwi 2010, 16:04 przez warhameron, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:01 
Cytuj  
No właśnie zastanawiam się na reznięciem sub'a do LOTRO chociaż krążę też wokół Fallen Earth. :< LOTRO naprawdę mi się podobało jako PVE.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:07 
Cytuj  
Z okazji 3 rocznicy lotro powinna być możliwa bardzo tania opcja wykupienia lifetime a. (ostatnio chyba w granicach 100$ byłą) Lotro według mnie bije klimatem muzą i widokami, all fantasy mmo i nie tylko. JA się czasami loguje ,żeby se muzy posłuchać oraz polukać na krajobrazy.
Link do posta wielbiciela Lotro i filmiku z widoczkami.
http://community.codemasters.com/forum/ ... years.html
http://www.youtube.com/watch?v=FKQSzw01 ... re=related
I super trailer mirkwooda chyba najlepszy do lotro z oficjalnych.
A to według mnie najładniejasz okolica w Lotro z wypasioną mużą
http://www.youtube.com/watch?v=jtBOVcnE ... re=related
Do You Wanna Date My Avatar" Lotro Style
http://www.youtube.com/watch?v=5z-5aJDI ... re=related

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:25 
Cytuj  
A jeszcze pytanie, czy poziom trudnosci pve na rajdach jest zblizony do tego co mamy obecnie w wow ?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:34 
Cytuj  
Niestety nie. Z poziomem trudności ich na maxa pojebało. Po ostatnich zmianach na snowubourn chyba żadna gildia nie ubila Ostatniego bosa ani w normalu ani w hard modzie (DG na lev 65 insta, najlepszy loot nowy set itp) się po prostu nie da bez 12 hardcorowców grających po naście godz non stop. 1- ego boss da sie zrobic w normalu na hardzie jest cieżko z 2 -im też są problemy, a w hardzie ... Generalnie wolałbym to co jest w wowie pujsć wyczyścic inste zebrać loot. W lotro sie tak nie da. Czasami rajdy okazują się fail em (błąd 1 osoby w krytycznym momencie i po zabawie) obecnie poziom trudności można porównąć z instancja np BWL (zaraz po wejściu tej instancji) Dol guldur jes t długie wkurwiające i nie wybacza błędów. Insta na lev 60 DD 6 osobowa (nawet ciekawy loot leci) no czasami bez dobrej ekipy nie da sie tej insty zrobić. Przed mirkwoodem to naprawdę większość osób tej instancji nie skończyła.

Odnośnie HARD MODE w DG 2 razy więcej coinów leci (barter item na nowy set) szansa na lepszy i w większej ilości loot. Pozatym walka w tym trybie teraz to masakra. Dla mnie rajdowanie to już nie przyjemność ,ale ciężka harówka ,wszystkie zmysły odpalone na maxa i full skupienie bez tego to wipe :D 3 godziny rajdu= 6 godzinom, kopania rowów w lini prostej po 10 piwach :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 16:55 
Cytuj  
Taa DD bylo/jest durne.
Mnie sie podobaja takie instancje jak zolw w czy FG, Forges itd.
Bez wiekszego stresu i co najwazniejsze szybkie.

Co do tego co wybrac FE czy LOTRO:
Fallen jest na tym samym etapie co LOTRO po premierze, tzn. po za levelowaniem, zwiedzaniem i craftingiem nie ma za wiele co robic :D

LOTRO po tych 3 latach przeszlo dluga droge i jest to chyba trzecie po WoWie i EQ rozbudowane w PvE fantasy MMO. Jest co robic zarowno hardcorowcom (ciezke insntancje, grind frakcji, farma rzadkich matsow) jak i dla casuali (zbieranie tytulow, cooking i farmerstwo, housing, caly music system). Nawet PvP w LOTRO ma swoje przeblyski :)
Poporostu jest co robic!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 17:15 
Cytuj  
Znowu dostałem bonera na lotro, heh. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 17:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No właśnie zastanawiam się na reznięciem sub'a do LOTRO chociaż krążę też wokół Fallen Earth. :< LOTRO naprawdę mi się podobało jako PVE.


Gram w oba tytuly po trochu i chyba bardziej polecalbym FE. Fajniejszy klimat i mimo wszystko ciekawsze perspektywy sa przed ta gra.
LOTRO jest tez fajne, ale mnie osobiscie jakos szybko nuzy: questy, questy + banalny craft.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 17:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
LOTRO jest tez fajne, ale mnie osobiscie jakos szybko nuzy: questy, questy + banalny craft.


Dokładnie to mnie znużyło... :E

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 18:03 
Cytuj  
W FE tez sie glownie questuje, ale do tego jest fajny craft, bardzo fajna itemizacja, fajne zbieractwo, no i do czasu do czasu mozna wpasc na teren pvp i sie troche potrzaskac (choc jak ma sie pecha to mozna nikogo nie spotkac :/ ).

LOTRO za to ma napewno lepsze instancje, ale ja mam alergie na instancje, z nofunem mi sie kojarza, wiec dla mnie to slaby plus.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 06:41 
Cytuj  
Wczoraj byłem pierwszy raz w Fornost, czy kazdy z instantów jest az tak długi?. Siedziałem tam z 5 godzin i nie mam pewnosci czy wszystko widziałem;p
Troche przegiete imho.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 07:23 
Cytuj  
Nie, nie kazdy. W Morii jest sporo krotkich, ktore da sie (a nawet trzeba) zrobic w godzinke lub nawet krocej. Najkrotszy jest chyba zolw, ktorego da sie zrobic w 5-10 minut :)
W Mirkwood jeszcze nie gralem, wiec nie wiem jak to tam wyglada.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 07:43 
Cytuj  
A sa jeszcze jakies tak długie jak fornost?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2010, 08:03 
Cytuj  
druzil napisał(a):
A sa jeszcze jakies tak długie jak fornost?


Wiekszosc jest podobnej dlugosci :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.