mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 44
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 16:15 
Cytuj  
Gram w lotro juz 3 miesiace ( beta, preorder i teraz ) gram powoli ale mam juz 50lvl, od paru dni szwedam sie po swiecie i szukam czegos ciekawego, przyznam sie ze znajduje rozne fajne rzeczy ale zaczyna mnie juz dopadac nuda.
Nie wiem czy zauwazyliscie ze strasznie obniza sie srednia wieku, w naszej gildii wszyscy starsi juz pouciekali, dochodza glownie 12-15 latkowie i caly dzien tylko pytaja na chacie o wszystko, juz mam dosc.

Mam pytanie do znawcow, co robic na 50lvl bo mam oplacone konto jeszcze ponad tydzien i szkoda mi teraz konczyc gre.

Szkoda ze nie ma pvp bo by sie polatalo po swiecie i pozabijalo wstretnych hobbitow, a to monster play to gorsze od bg w WoW i zacznie dzialac konkretniej moze za pare miechow, nuuuuuda :(

ps
Lilith znam cie cie gry, dlaczego nie piszesz pod nickiem Huragan ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 16:39 
Cytuj  
Nie żebym był wrogo nastawiony ale musze to skomentować "A nie mówiłem" że tylko gównażeria dorwie sie do gry (Elo fantazy Boiz) ,to ta gra straci cały urok?Jakie uniwersum taki rodzaj graczy.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 17:09 
Cytuj  
Jakich ludzi przyjmujecie do gildii takich macie..... u nas srednia jest od 25 do 40 lat, a pacjenci o typowo maloletnich nickach jak: Nolifeking, Redpl, Widelec, Rydzyk, itp..... dostaja odmowy przyjecia i nikt z nas nie narzeka na community :)
Jesli ktos chce do nas dolaczyc, proszony jest o napisanie podania i cos o sobie w dziale rekrutacja na naszym forum. czasami w odpowiedzi slysze : "nie chce mi sie".. no to bye z takim pacjentem.

Jesli sami nie trzymacie poziomu w swojej gildii to nie dziwcie sie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 18:49 
Cytuj  
Czyli jak ktoś nie ma Elo Lotrowego-fanstazy nicku to nie klasyfikuje sie?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:00 
Cytuj  
No oczywiscie ze nie, Huragan musial zmienic nawet nick na forum zeby grac spokojnie w LotRO :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:46 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Czyli jak ktoś nie ma Elo Lotrowego-fanstazy nicku to nie klasyfikuje sie?


bez przesady, ale jest pewien rodzaj nickow, przy ktorych z duza doza prawdopodobienstwa mozna ocenic poziom intelektualny gracza... np. nicki z dopiskiem pl na koncu

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 19:49 
Cytuj  
Hehe to nie jest jeszcze tak źle x]


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 20:27 
Cytuj  
Marcosi napisał(a):
Gram w lotro juz 3 miesiace ( beta, preorder i teraz ) gram powoli ale mam juz 50lvl, od paru dni szwedam sie po swiecie i szukam czegos ciekawego, przyznam sie ze znajduje rozne fajne rzeczy ale zaczyna mnie juz dopadac nuda.

U nas najwieksi twardziele maja 40lvl, wiec jesli masz 50 to nie grasz powoli tylko zwykly nolife jestes. Wogole to twoj post smierdzi mi dziwnie prowokacja.
To co napisales to kompletna bzdura jesli chodzi ograczy. U nas nawet podan nie ma od 15-latkow nie mowiac o przyjeciu. barrens-chat trafia sie czasem tylko w noob zone, grupujac sie z pugami nie mialem zadnych problemow. Jak jest na 50lvl, tego nie wiem ale tu akurat podejrzewam, ze moze byc nudno. Narazie sie nie przejmuje bo zaczym dobije to wyjdzie patch rajdowa instancja i nowa zona. Do tego nawet nie liznalem monster play jeszcze. Jedyne czego brakuje to normalnego pvp. :/ Skoro znasz lilth z gry to pochwal sie swoim nikiem, moze sie w grze spotkamy.
PS. Nagabywanie huragana o starego nika nie ma sensu, bo calkowita przemiane przeszedl. Na guild chat czy na wencie nie widzialem sladu starego huragana z tego forum. New man. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 20:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Marcosi napisał(a):
Gram w lotro juz 3 miesiace ( beta, preorder i teraz ) gram powoli ale mam juz 50lvl, od paru dni szwedam sie po swiecie i szukam czegos ciekawego, przyznam sie ze znajduje rozne fajne rzeczy ale zaczyna mnie juz dopadac nuda.

U nas najwieksi twardziele maja 40lvl, wiec jesli masz 50 to nie grasz powoli tylko zwykly nolife jestes. Wogole to twoj post smierdzi mi dziwnie prowokacja.


bo to jest prowokacja :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 22:23 
Cytuj  
embe napisał(a):
No oczywiscie ze nie, Huragan musial zmienic nawet nick na forum zeby grac spokojnie w LotRO :)


A czy Ty w koncu zaczniesz pisac tematycznie tutaj czy bedziesz tak non-stop "trollowac" ? (retoryka, bo nie wiem czy dotrze mimo wczesniejszych upomnien innych forumowiczow ;-)

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:31 
Cytuj  
Mam problem, a mianowicie niemoge sie polaczyc z Lotro. Nie wyskakuje zaden error, poprostu wiesza sie po wybraniu postaci :x Podejrzewam, ze sa to porty. Jakie porty uzywa Lotro?


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:35 
Cytuj  
Kazen napisał(a):
Podejrzewam, ze sa to porty. Jakie porty uzywa Lotro?


http://community.codemasters.com/forum/ ... p?t=131194

**

Posty: 342
Dołączył(a): 26.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 12:40 
Cytuj  
Dziekuje za szybko odpowiedz. :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 02:26 
Cytuj  
Powoli mam dosyc WoWa.. Pomyslalem o LotR. Jest jakas mozliwosc zagrania w trial? Albo cos w tym stylu :) Bo chetnie przetestowal bym gre przed zakupem.


_________________
DONT HELER IN THEN IS DUEL

***
Avatar użytkownika

Posty: 586
Dołączył(a): 25.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 maja 2007, 02:45 
Cytuj  
Sarmata napisał(a):
Powoli mam dosyc WoWa.. Pomyslalem o LotR. Jest jakas mozliwosc zagrania w trial? Albo cos w tym stylu :) Bo chetnie przetestowal bym gre przed zakupem.

Musisz poprosić o taki klucz kogoś kto zakupił już grę. Ja już swój oddałem :P.


Posty: 20
Dołączył(a): 5.11.2005
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 16:45 
Cytuj  
z tego co się doczytałem to jest chyba możliwość walki np: 2 mieczami lub sztyletami? jeśli tak to czy każda klasa może korzystać z tego czy tylko wybrane? czemu jeszcze nikt nie zrobił jakiegoś faq czy coś w tym stylu, żeby ogarnąć całą wiedzę o LOTR, ewentualnie najpotrzebniejsze info na start i podzielić się z innymi :wink: już się doczekać nie mogę jak zaczne grać a tu tyle niewiadomych :-?

EDIT: co do 2 pierwszych pytań to już znalazłem sobie odpowiedzi

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 17:38 
Cytuj  
Jak to mozliwe, ze w takiej grze jak Lotro nie da sie usiasc na krzesle? No chyba, ze o czyms nie wiem..

Da sie cos z robic z intem przy odpalaniu gry? A konkretnie chodzi o to, aby sie nie wyswietlalo za kazdym razem..

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 18:22 
Cytuj  
Jest napisane w instrukcji(sic!)str.73:
"To sit in a chair, stand in front of the chair and type /sit".
Więc chyba można.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 19:06 
Cytuj  
ybl napisał(a):
Jest napisane w instrukcji(sic!)str.73:
"To sit in a chair, stand in front of the chair and type /sit".
Więc chyba można.


-_-''''

A wydawalo mi sie, ze przeczytalem cala ;-) Wielkie dzieki za pomoc!


Posty: 28
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2007, 13:36 
Cytuj  
Witam. Jestem zainteresowany kupnem Lotro, ale wczesniej chcialbym sie dowiedziec kilku rzeczy na temat tej gry. Mam nadzieje, ze wybralem dobry topic do zadawania tego typu pytan:

1. Jak dużo osób gra w tą grę ? Jak dużo jest serwerów ? Słyszałem, że sprzedał się ponad milion pre-orderów, ale czy przybywają kolejne osoby ?
2. Istnieje w tej grze PvP ? Jeśli tak to jakie mamy tryby do wyboru. Slyszalem o monster playu, ale mam prosbe, czy moglby ktos bardziej szczegolowo opisac ten tryb ?
3. Jak wyglądają lokacje ? Sa zabudowane i ciekawe czy po prostu puste ?
4. Jak wyglada Expienie w tej grze ? Trzeba duzo grindować czy wystarczy wykonywać questy.
5. Czy łączenie w grupy jest proste i popularne czy raczej wszyscy latają solo ?
6. Istnieje podział na serwery RPG/PvE/itp. ?
7. Ile MB ma klient tej gry ? Bo na filefront.com jak sciagam flashgetem to ma 850 MB a jak saciagam programem pobierajacym winstalowanym do Mozilli to ma ok 5 GB. I teraz nie wiem, który plik powinienem "zassać", aby w razie czego pograc na trialu.
8. Czy znajde jeszcze osoby, ktore beda w stanie oddac mi buddy keya, czy jest juz za pozno ? (premiera byla bodajze dwa miesiace temu).
9. I teraz najwazniejsze. Jakie macie odczucia z gry. Czy po dojsciu do max levela gra sie nudzi, czy tak jak w WoW/GW/kilku innych MMO dopiero sie zaczyna ? Mowie tu o boss raidach, specjalnych instansach, itp.

Z gory dzieki.
Pozdrawiam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.