mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 13:45 
Cytuj  
sola- zobacz przy wyborze postaci- pewnie masz jak ja Free a nie Premium - stąd musisz praktycznie za wszystko płacić, ja czekam na zmianę statusu konta , na free nie ma co się denerwować

tak jak wiele osób rzuciło się na LOTRO bo jest wersja F2P, tak wszyscy z kontami free zaraz odpadną- pozostaną tylko vip i premium- bez tego właściwie nie da się grać - zupełnie nie przypomina to wersji free z innych tytułów, gdzie jak chcesz dopłacasz za szmery bajery - tu musisz płacić w sumie za wsio , żeby dało się grać
pewnie liczą , że ci free pograją trochę i szybko wykupią przynajmniej MoM , potem SoM

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:09 
Cytuj  
sola napisał(a):
Dla mnei to jest jakis fail. Mam podstawke + MoM , wydawalo mi sie ze bede mial all q a placic trza bedzie za SoM + duperele. Mam atm 43 i all q poblokowane


Oj dyskutowaliśmy o tym jeszcze przed odpaleniem US na F2P. Niestety podstawka jest mocno okrojona naprawdę za free i trzeba dokupywać questpacki. Dla tego warto było dociukać postać do MoM skoro je masz. W ten sposób mógł byś grać do woli bo mając kupione dodatki masz ich content. W sumie na czymś zarabiać muszą. Ja mam MoM i 1530 TP na starcie, jeszcze około 400 TP i kupię za nie ostatni dodatek, więc nie jest źle.

@lordyp
Konto premium masz jak kupiłeś grę wcześniej i opłacałeś abonament. Jak nie to wystarczy wydać przysłowiową złotówkę, czyli kupić za real cash cokolwiek i też ci się premium włącza na stałe.


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:14 
Cytuj  
Jak zwykle code zfailowalo.

Wlasnie wlazlem na subskrycje i pisze ze nie mam ani jednej platnosci xd

Podejrzewam ze ich zjebany system zaktualizowal ludzi ktorzy placili kartami a reszta ma free account.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:35 
Cytuj  
Znaczy jak kupie MoM i dodam go do free account to będe miał premium ? I odblokowane co tam trzeba mieć odblokowane zeby w miare komfortowo pograć ?

Bo w sumie jedyna klasa jaka mnie interesuje to Rune-Warden a on byl chyba z MoM ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:37 
Cytuj  
Rune keeper i warden to 2 rozne postacie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:46 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Rune keeper i warden to 2 rozne postacie

True. Pomylimo mi sie. Chodziło o rune-Keepra ;p. Ale reszta pytania pozostaje ta sama ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 14:58 
Cytuj  
GumisPLL napisał(a):
Podejrzewam ze ich zjebany system zaktualizowal ludzi ktorzy placili kartami a reszta ma free account.


Nope. Juz od dawna place prepaidami i mam konto VIP. Chyba, ze chodzi Ci o konto premium ...

iniside napisał(a):
Znaczy jak kupie MoM i dodam go do free account to będe miał premium ? I odblokowane co tam trzeba mieć odblokowane zeby w miare komfortowo pograć ?


Bedziesz mial doblokowany tylko content zawarty w dodatku MoM. Cale SoA i SoM bedziesz musial dokupic ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:04 
Cytuj  
http://community.codemasters.com/forum/ ... ium-5.html

Sluchajcie jak ktos ma problem z kontem to wyslijcie PM do "Faya"

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:14 
Cytuj  
Templair napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Podejrzewam ze ich zjebany system zaktualizowal ludzi ktorzy placili kartami a reszta ma free account.


Nope. Juz od dawna place prepaidami i mam konto VIP. Chyba, ze chodzi Ci o konto premium ...

iniside napisał(a):
Znaczy jak kupie MoM i dodam go do free account to będe miał premium ? I odblokowane co tam trzeba mieć odblokowane zeby w miare komfortowo pograć ?


Bedziesz mial doblokowany tylko content zawarty w dodatku MoM. Cale SoA i SoM bedziesz musial dokupic ...

T.

No. Mnie to urzadza na allegro MoM jest za 13zl, nawet nie bede probowal liczyc ile to taniej niz w LOTRO store ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:27 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Templair napisał(a):
GumisPLL napisał(a):
Podejrzewam ze ich zjebany system zaktualizowal ludzi ktorzy placili kartami a reszta ma free account.


Nope. Juz od dawna place prepaidami i mam konto VIP. Chyba, ze chodzi Ci o konto premium ...

iniside napisał(a):
Znaczy jak kupie MoM i dodam go do free account to będe miał premium ? I odblokowane co tam trzeba mieć odblokowane zeby w miare komfortowo pograć ?


Bedziesz mial doblokowany tylko content zawarty w dodatku MoM. Cale SoA i SoM bedziesz musial dokupic ...

T.

No. Mnie to urzadza na allegro MoM jest za 13zl, nawet nie bede probowal liczyc ile to taniej niz w LOTRO store ;p.


Radził bym sprawdzić czy napewno kupiony dodatek da się zapakować do gry po wejściu F2P. Żeby się nie okazało, że teraz już tylko Turbine Store pozwala na kupowanie dodatków... :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:33 
Cytuj  
I pamietaj iniside, ze bedizesz mial TYLKO content z MoM. Bajery takie jak Swift Travel (nie wyobrazam sobie grania bez niego) + bagi + odblokowany w 100% chat + pelny AH i inne featuresy bedziesz musial dokupic ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 15:43 
Cytuj  
Mam dokładnie ten sam problem :[

http://community.codemasters.com/forum/ ... 979-a.html

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:10 
Cytuj  
Gefaran napisał(a):
@lordyp
Konto premium masz jak kupiłeś grę wcześniej i opłacałeś abonament. Jak nie to wystarczy wydać przysłowiową złotówkę, czyli kupić za real cash cokolwiek i też ci się premium włącza na stałe.


mam zakupiony SoA +MoM , abonament skończył mi się 21 10.2010, wiec powinienem mieć konto premium
stąd moja złość na Codegamoni

do Freya już pisałem rano

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 16:54 
Cytuj  
Hi,

Just an update on this, the fix to all accounts to give them the correct status is more intensive on the systems than first thought so we've had to postpone the job until maintenance tomorrow when the servers are down.

Our apologies for any inconvenience this might cause.


Jutro maja konta poprawic

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 17:28 
Cytuj  
Gdzie jest repair tak w ogóle, bo coś nie widzę ?


Posty: 46
Dołączył(a): 5.04.2010
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 18:19 
Cytuj  
Do wszystkich którzy marudzą na to że gra nie jest za darmo a niby powinna być bo jest teraz free to play:

- czego się spodziewaliście ? że dostaniecie możliwość grania za darmo ? w grę która jest lepsza od WoWa ? :) wolne żarty

Osobiście bardzo mi się podoba ten system płatności jaki jest teraz w Lord of the Rings :) widzę w nim same plusy... jedyne co może niepokoić to to że zaczną wymyślać jakieś super bonusy i wrzucać je do lotro store.

A teraz wymienię ogromne plusy obecnego systemu płatności/"darmowości" w grze Lord of the Rings:

- każdy kto gra w takie gry i nie ma problemu z wydaniem kilkudziesięciu złoty miesięcznie dalej może to robić :) - to ogromna zaleta bo w większości innych gier Free to play nie ma takiej możliwości - :):):)

- jeśli lubisz farmić i kombinować to możesz grać za darmo, są różne promocje i sposoby na zdobycie turbine points (całe fora są o tym na US stronach) - oczywiście to wymaga czasu i pracy, ale znam osobiście ludzi którzy wolą farmić coś 10 godzin dziennie niż zapłacić abonament - i to także ogromna zaleta bo gry tylko abonamentowe nie dają takiej możliwości :):):)

- jeśli jesteś starym graczem, masz wysoko levelową postać i chciałbyś czasem wejść żeby pójść sobie raz w tygodniu w niedzielę do instancji ale nie masz czasu na dłuższe granie i w związku z tym nie chcesz płacić abonamentu to teraz Lord of the Ring daje Ci taką możliwość :):):)

żaden Darkfall, Age Of Conan, Warhammer czy WoW ani 99% innych gier nie daje takiej wolności - proszę Was - doceńcie to :)


_________________
...kiedy byłem młody, miałem marzenia... teraz, jestem szczęśliwy że je miałem :)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 18:49 
Cytuj  
Szkoda tylko ze ta "zajebiscie FAJNA" gra musiala isc F2P zeby dogonic wowa a i tak jej daleko

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 18:53 
Cytuj  
sola napisał(a):
Szkoda tylko ze ta "zajebiscie FAJNA" gra musiala isc F2P zeby dogonic wowa a i tak jej daleko

No zrobili F2P zeby wiecej zarobic. Buisness is Buisness.

Anyway. Poczekam az sie sytuacja ustabilizuje, bo widze ze niektorzy juz probowali dodawac klucze do MoM i czasami dziala czasami nie :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 18:56 
Cytuj  
sola napisał(a):
Szkoda tylko ze ta "zajebiscie FAJNA" gra musiala isc F2P zeby dogonic wowa a i tak jej daleko


WoW juz dawno temu wprowadzil mikrotransakcje, oprocz normalnego abonamentu. W Lotro przynajmniej kosmetyczne itemki i mounty nie kosztuja takiego majatku jak w WoWie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2010, 18:56 
Cytuj  
Mi tu niechodzi o roztrzasanie co jest lepsze a co nie poprostu topiki typu "Szeptun-a" dzialaja mi na nerwy ze jak komus nie wyszlo w innych mmo to zaraz sa zjebane

Perrin napisał(a):
WoW juz dawno temu wprowadzil mikrotransakcje, oprocz normalnego abonamentu. W Lotro przynajmniej kosmetyczne itemki i mounty nie kosztuja takiego majatku jak w WoWie.


Zgadzam sie z toba ale te itemy na dobra sprawe wogule nie zmieniaja jej zasad.

W lotro musze kupic praktycznie 80% by grac "normalnie"

np. dzis jak odpalilem lotro f2p i zalogowalem na maina musialem na start wywalic ~1000 ptk by odblokowac traitsy, potem zzniknelo mi z 30g i znowu kazalo placic a na koniec chcialem porobic q to po 1 nie ma dostepu do fast trawel ( trza kupic) i q, ktore powinienem miec z faktu posiadania podstawki i dodatku tez ... musze kupic


Ostatnio edytowano 3 lis 2010, 19:02 przez sola, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 377 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.