mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 23:32 
Cytuj  
firewall ?


_________________
@polygamia


Posty: 16
Dołączył(a): 5.11.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 03:06 
Cytuj  
Na 100% nie.
Raz mi sie nawet zaladowala ta pierwsza lokacja,uratowalem to dziecko czy cos takiego i nastepna juz sie nie ladowala;(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 09:14 
Cytuj  
nie jest to wina firewall-a, ani komp-a. Sam to miałem kilka razy.
Przeglądałem oficjalne forum i sporo ludzi to ma. Postać przy zonowaniu (wyjście z bree to też zonowanie) nie może się ruszyć, czat działa, po minucie nas wywala i nie możemy się zalogować.

Mnie zestackowało w Old Forest, następnego dnia w Bree itd. Podobno wina łącza - ja jade na tiscali i dużo ludzi z tiscali ma podobnie.

Można zalogować się na alt-a i poprosić GM-a o przeniesienie postaci do innej zony, potem tam nie wchodzić, ale imho nie ma sensu. Ja logouję się bez problemu następnego dnia ;) Jak mnie zestackuje kończe grać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 11:06 
Cytuj  
Jest lepszy sposób :) Zdarzyło mi się to co prawda tylko raz ale jakaś życzliwa osoba z Advice doradziła mi abym zrobiła recall. Zaraz po tym jak przeniosło moją postać mogłam ruszać się swobodnie.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 17:36 
Cytuj  
Poszukuje miejsce gdzie moge poczytac o klasach i profesjach,ich role atuty,wady i zalety ale nie opisane zimno przez Devisow tylko konkretne informacje napisane przez graczy.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 11 gru 2007, 18:41 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
Poszukuje miejsce gdzie moge poczytac o klasach i profesjach,ich role atuty,wady i zalety ale nie opisane zimno przez Devisow tylko konkretne informacje napisane przez graczy.

www.twierdza.org.pl

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 19:22 
Cytuj  
Zainstalowałem Gre i mam pytanie,czy wystarczy ze sciagne LOTRO_EU_BOOK11_updater,ktory waży 1.19 GB? Czy musze tez wczesniejsze sciagac?


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 gru 2007, 19:40 
Cytuj  
Nowa świąteczna promocja w LotRO.

Cytuj:
This season Codemasters Online is excited to bring you a very special holiday offer. From now until January 31, 2008, you can start playing The Lord of the Rings Online™: Shadows of Angmar™ for under £6 / $€9 per month!

The Lord of the Rings Online special holiday promotion lets new and existing subscribers play for only £5.99 / €$8.66 per month when they sign up for three months of service for the special price of £17.99 / $€25.99, subject to certain terms and conditions. Visit the player account site for further information.

Players who subscribe to the promotion will continue to be billed £17.99 / €$25.99 every three months for as long as they maintain an active account with The Lord of the Rings Online or until they choose a different billing plan. Players who currently subscribe to The Lord of the Rings Online and select the special offer will be transferred to the Holiday subscription package once they have completed their current subscription plan.

This special offer only lasts until January 31, 2008. To sign up for this limited time offer go to http://www.codemasters.com/cog and join us in Middle-earth™!


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted


Posty: 3
Dołączył(a): 1.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 11:44 
Cytuj  
Mam problem pograłem se 7dni na trialu później wpisałem ten kod do aktywacji ale konto nadal jest closed jest coś takiego: Got a Founders Pass Code? Insert it here:

co mam tu wpisać prosze o szybką odpowiedź bo gra mi się bardzo spodobała a szczególnie monster play.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 13:05 
Cytuj  
Founder Pass Code nie ma nic wspólnego z tym co chcesz zrobić, dotyczy limitowanej edycji gry a nie ustalenia subskrypcji (czyli tego co powinieneś teraz dokonać).

Rozumiem, że logujesz się na stronie https://cogaccounts.codemasters.com , tak? Po zalogowaniu masz tabelkę z istniejącymi subskrypcjami na gry i ich statusem. Na samy końcu wiersza o nazwie LOTRO, po prawej stronie będziesz mieć napis Reactivate Subscription. Kliknij to i podaj dane o swojej karcie kredytowej lub innej formie płatności np. PayPal. Po tym jak system przyjmie twoje dane i zweryfikuje system płatności status konta powinien się zmienić z Closed na Active.

Mam nadzieję, że co-nieco pomogłam, powodzenia! ;)


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 14:00 
Cytuj  
Ja mam pytanie.Nie uwazajcie tego za zlosliwosc , ale czy ta gra jest rzeczywiscie tak denna?Jak patrze na walke na bossach , a widzialem chyba filmikow z 10 to to jest jakis dramat.Tam nie trzeba myslec ani nic robic :O Rozumiem ze taktyk na bosow nie ma bo stoisz i lejesz, takie odmozdzenie, ale czy zeby zabic next bossa to jest potrzebny lepszy sprzet,bo jesli nie to chyba nie ma przeszkody zeby zabic wszystko jednego dnia :O ?Szczerze to zalamal mnie ta gra , almost jak tibia:O


Posty: 3
Dołączył(a): 1.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 15:09 
Cytuj  
Ale ja tak zrobiłem pograłem 7 dni na trialu kupiłem LOTRO Gold Edition wpisałem kod i powinienem mieć jeszcze 45 dni za darmo!! I jeszcze tak pisze: Your next payment for your subscription to LOTRO is due in 45 days on 15/02/08. Please specify how you would like to pay using the form below

Wszystko się zgadza a jednak ja wchodze w LOTRO loguje sie i jest:
Select a subscription to play: Refresh
Add Sub Expired


A pod spodem na niebiesko napis REACTIVATE a na szaro napis NEXT.
Co sie dzieje?!

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 15:36 
Cytuj  
szczepak napisał(a):
I jeszcze tak pisze: Your next payment for your subscription to LOTRO is due in 45 days on 15/02/08.


System przyjął Twój kod i data następnego pobrania abonamentu ustawiona została na 15 luty 2008 (30 dni stycznia i 15 lutego = 45 dni).

szczepak napisał(a):
Please specify how you would like to pay using the form below


Teraz musisz wskazać sposób płatności - karta kredytowa, paypal etc.

System, z którego korzysta LOTRO uaktywnia grę jedynie w chwili, w której dysponuje danymi o środkach płatniczych klienta (czyli np numerem jego karty kredytowej). Kod, który otrzymujesz kupując pudełko z grą to jeden z elementów potrzebnych do aktywacji, drugi podajesz sam - wybierając typ karty i podając jej numer. To wszystko, po tym stan subskrypcji zmieni ci się na Active.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 15:53 
Cytuj  
k4czy napisał(a):
Nie uwazajcie tego za zlosliwosc , ale czy ta gra jest rzeczywiscie tak denna?Jak patrze na walke na bossach , a widzialem chyba filmikow z 10 to to jest jakis dramat.Tam nie trzeba myslec ani nic robic :O Rozumiem ze taktyk na bosow nie ma bo stoisz i lejesz, takie odmozdzenie, ale czy zeby zabic next bossa to jest potrzebny lepszy sprzet,bo jesli nie to chyba nie ma przeszkody zeby zabic wszystko jednego dnia :O ?


Denna nie jest, jest inna (czytaj: to nie WoW (i to nie złośliwość z mojej strony ;))). Nic nie robiąc to nie ubije się nawet signature moba - elitki i imienne bossy zawsze wymagają od członków grupy znajomości swojej profesji. Z moich obserwacji wynika, że sprzęt nie jest najistotniejszym czynnikiem. Jak ludzie wiedzą co robić i kiedy robić to organizacja grupy jest ważniejsza niż gear a sierotom nawet wypasiony sprzęt nic nie da. Na filmikach na youtube pokazywane są często sytuacje jak ktoś leci i morduje jakiegoś elite'a mając kilkunasto-poziomową przewagę (a co za tym idzie - w skillu i sprzęcie). Jak to się ma do normalnej gry? Nijak, wtedy rzeczywiście można wrzucić autoatak i pójść na kawę.


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 19:22 
Cytuj  
Jesli jakies inne MMO ma byc podobne do WoW to LOTRO zajmuje w tej kwestii pierwsze miejsce.
Owszem LOTRO denne moze i nie jest, ale cos sprawia, ze ludzie po wbiciu max lewela najczesciej odkladaja ta gre na polke.

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 1 sty 2008, 19:40 
Cytuj  
W moim odczuciu to kwestia braku wystarczająco atrakcyjnego end-game'u. Mimo to Lotro zdobyło jednak moją sympatię. Dyskusji na temat dlaczego bardziej podoba mi się od WoW'a myślę, że nie ma co wszczynać bo nie ma to sensu (kwestia gustów i tyle).


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 10:01 
Cytuj  
Mnie własnie to zastanawia bo kupiłem lotro ale slyszałem ze grajac jakies 4h dzienie po okolo 3 miechach odstawie gre na polke chyba ze zaczne grac innymi charami (a to przeciez potworka z rozrywki , nie tak jak w wowie , prawda??).Co innego jesli do tej pory ukaze sie jakis dodatek ktory doda troche inst + np nowe obszary , ale nigdzie nie slysze zapowiedziec ani plotek ze cos takiego ma sie ukazac ...Chyba ze sie myle?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 10:10 
Cytuj  
imho LOTRO to najdokładniejsza kopia WoW-a jaka się do tej pory ukazała.
PvE jest praktycznie identyczne (PvP nie próbowałem bo jest dla mnie "dziwne"), questy - identyczne, mamy inny świat, mniej komiksową grafikę, poprawiony (ale nie dużo) crafting.
Quitnąłem po 3 tygodniach bo co chwila miałem deja vu..

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 10:31 
Cytuj  
Heh ja na szczescie tyle w wow-a az nie gralembo stwierdzilem ze poczekam na cos nowego ale z tego co czytam ( i nie tylko) to troche przyjdzie mi poczekac i bedzie trza w cos zaczac grac...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**
Avatar użytkownika

Posty: 383
Dołączył(a): 9.09.2003
Offline
PostNapisane: 10 sty 2008, 12:37 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
slyszałem ze grajac jakies 4h dzienie po okolo 3 miechach odstawie gre na polke chyba ze zaczne grac innymi charami (a to przeciez potworka z rozrywki , nie tak jak w wowie , prawda??)


Jest w tym coś. Gra kilkoma postaciami to bardzo częste zjawisko. W pewnym sensie odbywa się to na zasadzie wspierania innych postaci craftem (taki pseudo twink).

Co do podobieństwa do WoW'a to LOTRO jest podobnie liniowe (tzn. quest line po kolejnych zone'ach) ale uboższe jeśli chodzi o end-game (instancje można policzyć na palcach). Mimo wszystko wolę LOTRO, chyba ze względu na community - jest bardziej dojrzałe. Dodatkowym walorem dla mnie jest dość dobry crafting (bez porównania lepszy niż w WoWie, choć nie tak dobry jak w Vanguard'zie).


_________________
Souvent femme varie, bien fol est qui s'y fie...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.