mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 10:35 
Cytuj  
Tez bym sie pisal na kluczyk:P Zmienilem sprzet i chetnie bym zobaczyl co sie zmienilo od bety

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 10:53 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Tez bym sie pisal na kluczyk:P Zmienilem sprzet i chetnie bym zobaczyl co sie zmienilo od bety

Nic poza tym, ze serwy sa stabilne.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 11:40 
Cytuj  
Może ktoś byłby na tyle miły i podzielił się buddy keyem także ze mną. Od ok. 2 lat z przerwami gram w WoWa, wcześniej w darmowe MMORPGi, ale wszystko powoli się nudzi i chciałbym teraz zacząć swą przygodę z LOTRO. Oglądając filmiki na youtube, screeny, recenzje coraz bardziej mam ochotę w to zagrać, ale jednak boję się, że gra może mi się nie spodobać i chciałbym spróbować zagłębić się w świat Tolkiena osobiście, zanim wydam 180 zł. Z góry wielkie dzięki za pomoc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 12:12 
Cytuj  
a po co 180?:)
www.ultima.pl - tutaj są za 150;)
a na allegro podobno jeszcze taniej;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 12:29 
Cytuj  
Na ultimie jest za 160 zł + 15 zł za przesyłkę kurierską, więc prawie tyle samo co w empiku za 179 zł, a empik mam na miejscu. Na allegro wolałbym nie kupować. Nie o to jednak chodzi. Wyłożenie 150, czy 180 zł za grę, która może się nie spodobać jest trochę naiwne, jeśli byłby ogólnodostępny trial to bym z niego skorzystał, niestety na razie jedynym sposób na zapoznanie się z grą bez jej kupna jest posiadanie buddy keya, ewentualnie znajomego który pozwoli pograć na swoim koncie. Nie posiadam takowego znajomego, stąd moja prośba o buddy key.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 12:39 
Cytuj  
Gordek napisał(a):
Wyłożenie 150, czy 180 zł za grę, która może się nie spodobać jest trochę naiwne,


Nie chce tu zaczynac jakiejs glebszej dyskusji, ale kupujac wino za 150 zl tez moze ci ono nie zasmakowac, jednak raczej sprzedawca nie pozwoli ci lyknac w sklepie z gwinta. :D

Generalnie nowe mmorpg (a czasem i stare) nie szaleja z rozdawaniem triali czy buddy keyi. Nie zaszkodzi na forum spytac, ale bardziej bym liczyl na dostanie klucza od znajomego z innej gry niz od calkiem obcej osoby.

Ogolnie LOTRO to bardzo solidny produkt, bez bugow i z mozliwoscia takiego ustawienia jakosci grafiki, zeby poszla nawet na srednim kompie. Jak ktos lubi swiat tolkiena to nie moze sie nie spodobac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 12:47 
Cytuj  
@ Gordek
Kupowanie czegokolwiek mijałoby się z celem z takim podejściem ;)

Każda gra (MMO czy inna) kosztuje troszkę kasy, idziesz do kina dopiero jak obejrzysz pierwsze 15 minut filmu itd?

W sumie Mrynar ma rację, dyskusja bez sensu troszkę:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 33
Dołączył(a): 5.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 13:01 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
@ Gordek
Kupowanie czegokolwiek mijałoby się z celem z takim podejściem ;)

Każda gra (MMO czy inna) kosztuje troszkę kasy, idziesz do kina dopiero jak obejrzysz pierwsze 15 minut filmu itd?

W sumie Mrynar ma rację, dyskusja bez sensu troszkę:)


Dlatego nie dyskutuję. Po części też dlatego, że to nie miejsce do tego.
Kupując drogie wino, mogę kupić wpierw kieliszek, a kupując auto mogę się nim wpierw przejechać, ale skończmy tę dyskusję. Jeśli ktoś ma buddy keya i chciałby się nim podzielić z obcą osoba, to może to zrobi, jeśli nie to trudno.
------------------------------------
Edit: Dziękuję bardzo pewnej osobie, która mnie wspomogła buddy keyem. Jestem jej bardzo wdzięczny. Jak widzicie i obcej osobie można pomóc.


Posty: 8
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 16:38 
Cytuj  
No cóż, też miałem prośbę o buddy key ale nie liczyłem za bardzo na cokolwiek, więc wiadomo trza sobie radzić samemu. Jeżeli ktoś jest gotowy na wydanie 12-stu złotych na ten 10-cio dniowy kluczyk to zapraszam do dalszej lektury. A ci kupili oryginał to idę o flaszkę że sami klucz wykorzystali aby sobie 10 dni pograć dłużej, taka już polska zasrana mentalność.

Najpierw potrzeba znaleźć stronkę na której owe klucze 10-cio dniowe są wyprzedawane, osobiście skorzystałem z http://www.offgamers.com/ ,
założenie konta migiem, trochę dłużej czekałem na maila aktywacyjnego, jakieś 4 do 5-ciu godzin. Wcześniej oczywiście dobrze zacząć sobie zasysać klienta na swojego kompa np. z http://www.fileplanet.com/169391/160000 ... n%5D-v1.12

W OffGamers płatności można dokonać kartą np VISA, ale moja akurat visa elektron z mBanku nie zadziałała, najwidoczniej nie każda uzyskuje takie możliwości, podobno karty z Inteligo działają. Innym sposobem jest zapłata poprzez skorzystanie z portalu http://www.moneybookers.com (witryna też w jęz. polskim) , w którym też trza oczywiście sie zarejestrować (czyli już drugie konto:) i po aktywacji konta można wpłacić sobie np. przelewem bankowym dowolna kwotę. Później w offgamers mozna za pomocą moneybookers zapłacić za naszego jakże fantastycznego buddy key. trochę upierdliwej roboty jak widać i trwa to wszystko łącznie jakieś 4 dni, i kosztuje 4 piwka z butelkami włącznie :)
No to miłego grania życzę :)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 18:15 
Cytuj  
Revoll napisał(a):
A ci kupili oryginał to idę o flaszkę że sami klucz wykorzystali aby sobie 10 dni pograć dłużej, taka już polska zasrana mentalność.


Nie win naszej mentalnosci. To kwestia naszych warunkow materialnych... W calej europie abonament jest taki sam ale pensje na zachodzie znacznie wyzsze. Nie mozesz miec pretensji do innych, ze staraja sie zaoszczedzic kilka groszy, jesli to mozliwe. Szczegolnie, ze nikomu nie robia w ten sposob krzywdy ;-)

Ja osobiscie chetnie bym oddal moj klucz ktoremus z forumowiczow, no ale jeszcze przed zakupem obiecalem go kumplowi.

Pozdrawiam

**

Posty: 413
Dołączył(a): 28.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:06 
Cytuj  
ok postanowilem przetestowac lotro wiec jesli ktos ma b key chetie przyjme


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2007, 19:45 
Cytuj  
Revoll napisał(a):
No cóż, też miałem prośbę o buddy key ale nie liczyłem za bardzo na cokolwiek, więc wiadomo trza sobie radzić samemu. Jeżeli ktoś jest gotowy na wydanie 12-stu złotych na ten 10-cio dniowy kluczyk to zapraszam do dalszej lektury. A ci kupili oryginał to idę o flaszkę że sami klucz wykorzystali aby sobie 10 dni pograć dłużej, taka już polska zasrana mentalność.

Zasrana mentalnosc to maja moze twoi koledzy. Nie wiesz co inni robia z kluczami i nie twoja to sprawa. Takiemu typkowi jak ty napewno swojego bym nie dal.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 43
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 10:11 
Cytuj  
Revoll napisał(a):
Wcześniej oczywiście dobrze zacząć sobie zasysać klienta na swojego kompa np. z http://www.fileplanet.com/169391/160000 ... n%5D-v1.12


Sciagnolem to i... Jest napisane w info ze plik ma 4,9gb a jak juz sie sciaga to widac 800mb.
Ale sciagnolem do konca i problemy sa takie:
- po otworzeniu spakowanego pliku przez winrara mam "! D:\LOTRO_EU_112.zip: Nieoczekiwany koniec archiwum"
ale otwiera sie okno spakowanych plikow, odpalam lotrosetup.exe i mam "! D:\LOTRO_EU_112.zip: Archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone
! Nie mogę wykonać "C:\DOCUME~1\arek\USTAWI~1\Temp\Rar$EX14.437\lotrosetup.exe"

Albo to wina mojego kompa albo tego pliku, sam nie wiem do konca.
Skad moge sciagnac poprawnego EU cliena do lotro, jezeli z tym z fileplanet nic nie zrobie? Albo co musze zrobic, jezeli to wina mojego kompa?


Mam tez Buddy US wersje (dopiero sie skapnolem po 5tym nie zadzialaniu login/pass), moze da sie przerobic to na EU? Kiedys tak gralem w Wowa ;]


Posty: 9
Dołączył(a): 6.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 12:03 
Cytuj  
Jeśli ktos byłby tak miły proszę o przesłanie buddy key-a.Zaczynam swoją przygodę z mmorpg i mam prawdziwy zgryz z wyborem właściwej dla mnie gry :har: ,LOTRO wygląda zachęcająco,ale kilka dni na test zawsze byłby mile widziany.Dzięki z góry i pozdrawiam!

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 12:30 
Cytuj  
zdzisiek napisał(a):
Mam tez Buddy US wersje (dopiero sie skapnolem po 5tym nie zadzialaniu login/pass), moze da sie przerobic to na EU? Kiedys tak gralem w Wowa ;]


Kiedys mozna bylo, teraz z tego co witm to nie dziala. Sam tak chcialem zrobic bo nie mam DVD-romu ale wyskakuje blad.


Posty: 43
Dołączył(a): 19.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2007, 12:45 
Cytuj  
Nie proscie o buddy keye dopoki nie znajdziecie clienta. Ja juz szukam czwarty dzien i nic. US mozna spokojnie sciagnac z oficjalnej strony, ale EU... albo pliki sa corrupted... albo to beta, ktorej pozniej nie mozna spatchowac. Korzystalem z linkow, ktore wkleil sam Admin na oficjalnym forum LOTRO.W sumie juz sciagnolem ponad 15gb i nie moge grac.


Posty: 8
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 8 cze 2007, 23:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Revoll napisał(a):
No cóż, też miałem prośbę o buddy key ale nie liczyłem za bardzo na cokolwiek, więc wiadomo trza sobie radzić samemu. Jeżeli ktoś jest gotowy na wydanie 12-stu złotych na ten 10-cio dniowy kluczyk to zapraszam do dalszej lektury. A ci kupili oryginał to idę o flaszkę że sami klucz wykorzystali aby sobie 10 dni pograć dłużej, taka już polska zasrana mentalność.

Zasrana mentalnosc to maja moze twoi koledzy. Nie wiesz co inni robia z kluczami i nie twoja to sprawa. Takiemu typkowi jak ty napewno swojego bym nie dal.


Szkoda komentować. Jak dla mnie to możesz dać go mamie na przechowanie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 00:44 
Cytuj  
Revoll napisał(a):
(..)

Forum wow piec dzialow nizej.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 1
Dołączył(a): 9.06.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 13:36 
Cytuj  
tez bym prosil o budy keya na pm z gory dzieki

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2007, 15:17 
Cytuj  
Byl bym wdzieczny za buddy key (moge zaplacic ). Szukam gry gdzie klimat nie umarl i mozna pograc RP a z tego co widze to LOTR swietnie sie do tego nadaje (pisac na PM).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 152 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.