mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 13:32 
Cytuj  
Nie tylko twierdza uzywa exploitow ... pewnie niejedna gildia...jezeli powiadomi sie o tym GMow czy innych wladz , nic im nie zrobia bo to blad gry a ze gracze to wykorzystuja to ...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 14:15 
Cytuj  
te exploity o ktorych mowa uzywali praktycznie wszyscy. Mogliby huraganku oczywiscie zbanowac wszystkich, ktorzy uzywali exploitow w instancjach, ale dochod z abonamentu zmalalby wtedy kilkadziesiat razy a za pieniadze tych kilku hc rpgowcow pilnujacych wiewiorki w lorien nie da sie chyba utrzymac serwerow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 14:21 
Cytuj  
To niech się wezmą za łatanie gry, skoro wiedzą o tym od dawna.


_________________
@polygamia

*

Posty: 60
Dołączył(a): 19.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2009, 14:39 
Cytuj  
To juz jest fixniete od jakiegos czasu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 11:37 
Cytuj  
Panowie mam pytanie, zaczelismy razem z kumplem gre, nastawilismy sie na wspolne questowanie/robienie instancji.
Kim powinnismy zaczac grac abysmy byli jak najbardziej uniezaleznieni od innych graczy?

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 14:32 
Cytuj  
druzil napisał(a):
Panowie mam pytanie, zaczelismy razem z kumplem gre, nastawilismy sie na wspolne questowanie/robienie instancji.
Kim powinnismy zaczac grac abysmy byli jak najbardziej uniezaleznieni od innych graczy?


Wszystkie questy poza tymi na dużą grupę i instancjami zrobicie w dowolnej konfiguracji klas, pozostałych duet nie zrobi, bo czasem full party to zbyt mało jeśli ludzie nie ogarniają.
Instancji do lvl 50 nie ma zbyt dużo, a na grupówki jest zawsze sporo chętnych.
Ja grałem często w duecie warden/runekeeper i byliśmy nie do zabicia. :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 25 lis 2009, 19:47 
Cytuj  
Imo do hilowania najlepszy jest minstrel + aoe dps w postaci champa jest świetna kombinacją z tym ,że jesli chodzi o end game to champow jest w piz du. W miarę mało (jeśli chodzi o polskie gildie ) jest kapitanów i rune keeperów, takie combo da rade z więkoszością questów, naawet da rade zrobić questy grupowe na 5-6 osob we 2 (rk jak i cap moga hilowac i walic niezly dps).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 10:23 
Cytuj  
Wrzucilem sobie clienta do sciagania i wieczorkiem planuje odnowic subskrybcje w lotro. Gralem w to zaraz po premierze, ale od mojego ostatniego logowania minal ponad rok chyba, takze nie wiem co sie zmienilo i mam pare pytan:
1.Jak wyglada leveling 50-60 w morii? Da rade elvelovac solo czy zeby robic to efektywnie trzeba grac w grupie?
2. Jak wyglada tempo levelingu 1-50 w porownaniu do tego co bylo w podstawce. Wolniej, szybciej, tak samo? Mam minstrela 40+ (chyba jeszce mam:), ale zastanawialem sie nad rolnieciem rune-keepera z racji lepszych mozliwosci dpsowania.
3. Ktory serwwer polecacie. Postac mam na snowburn, nie wiem jak tam z populacja i gildiami, czy bedzie z kim pograc.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 11:32 
Cytuj  
Im pozniej wiedziesz do Morii tym lepiej, warto zrobic legendarne bronie tak okolo 48lvl to akurat access do morii sie zrobi - bedziesz okolo 50, potem warto leciec stary content Misty i Angmar, a tak na 51-52 wejsc do Eregionu tam zrobic wszystko to dojdzie sie do okolo 53-54lvl. Na tym lvl dopiero wejsc do Morii, w sumie piekna lokacja, ale do lvlowania jest trudna i wkurzajaca, czesto mozna sie pogubic, spasc a tym samym zgon zaliczyc, w wiekszosci przypadkow walczy sie z wieloma mobami, instancje solo sa dosc trudne, moby zbufowane na maxa, czuc trud. Na okolo 57lvl jak ktos chce szybko lvl wbic to polecam wejsc do Lothlorien tam spokojnie nabijajac repa dla elfow dobija sie do 60lvl a potem to juz Mirkwood :)

Tak na szybko maly konspekt, ktory (jesli sam mialbym ponownie lvlowac) warto zastosowac :)

Tempo lvlingu jest raczej to samo, to nie WoW w ktorym zmniejszyli ilosc expa na lvl :)

Najwiecej polakow jest na Snowburn, osobiscie tam gram, wiec trudno cos polecic bo nie znam sytuacji na innych serwerach.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 11:53 
Cytuj  
Odnośnie lev up szybkiego, jeśli masz mirkwooda wykupionego możesz lev up poprzez skirmish e (od 30 lev) leci sporo expa i w pip rożnych coinów.(można wymienić na upgrejd żołnierza którego dostaniesz , na upgrejd swoich skili do skirmishy na itemy do craftu na gear oraz kosmetyczne itemki). Jak już wbijesz prawie 45 lev (od 45 lev mozna brac book1 vol II i legenderne sprzety) spod bramy morii bierzesz tego booka , a pozniej z tymi broniami lev dalej (Ja osobiście wszedłem do morii na 52 mainem jak i altami wtedy q startowe z morii łatwiej i szybciej się robi. A lev możesz dalej poprzez skirmishe (pewnie po kilkudziesieciu ci sie znudza, ale chyba najwieksze plusy pozniej dla twojej postaci beda na 65 lev, jesli nie wydasz skirmish markow za duzo :D Teraz również wiekszość booków jest do zrobienia solo( a za nie sporo expa jak i fajne itemki) Tak ,że najlepszy sposób na lev up to mix questowania , robienia booków, skirmishy(możesz wejść z każdego miejsca w grze i wywala cie tam gdzie byłeś) no i klasycznych instancji :D

Na snow są chyba teraz 4 polskie gildie jest to też zresztą najbardziej zaludniony server (raczej nie ma problemów ze znalezieniem ekipy na instancje czy q zbiorowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 12:17 
Cytuj  
Wolalbym w grupce biegac, bo solo minstrel to byla porazka. :) Moze cos sie zmienilo w tej klasie, bo przypomnialem sobie ze ostatnio gralem w to ponad 2 lata temu, nie rok. hehe Mam nadzieje, ze jeszcze jakies ludki na morie sie znajda.
btw. Kiedys gralem w Twierdzy. Istnieje jeszcze ta gildia?


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 12:39 
Cytuj  
Istnieje jak najbardziej, ostatnio mieli nawet jakis event, biegalo ich ze 40 po bree.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 12:44 
Cytuj  
Znajda sie na bank .Na poczatku fajnie wkreca ta gra ale zbiegiem czasu nuda.

Chyba dla wyprobowania z braku laku kupie sobie tego prepaida. Ostatnio na darmowych dniach znudzilo mi sie po paru godzinach bieganie po morii ale mirka bym zobaczyl bo na YT wielkich zmian nie widac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 17:57 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Tempo lvlingu jest raczej to samo, to nie WoW w ktorym zmniejszyli ilosc expa na lvl :)



Bodziu - w LOTRO tez zmniejszyli jakis czas temu.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 20:41 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bodziu napisał(a):
Tempo lvlingu jest raczej to samo, to nie WoW w ktorym zmniejszyli ilosc expa na lvl :)



Bodziu - w LOTRO tez zmniejszyli jakis czas temu.
Dokładnie. Dla porównania - level 23 kiedyś, to obecnie 28lvl. Poza tym leveling w LOTRO obecnie znacznie różni się od tego zaraz po premierze. Jest więcej questów, co wynika bezpośrednio z większej ilości krain w grze, ale także turbine dodało nowe questy w terenach podstawowych. Generalnie gra się zrobiła też prostrza, szczególnie booki nie są już takim wyzwaniem, ale również grupowe questy to nie to co kiedyś :) Często tam gdzie dwa lata temu spotykaliśmy elity mamy obecnie zwykłe mobki. Cała gra poszła niejako torem - prosty leveling, trudniejszy endgame, choć różnie to wygląda w rzeczywitości.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 21:30 
Cytuj  
Tak odnośnie Mistrela teraz to kosmiczna klasa pod każdym względem (poprzez zmiany ktore zaszly w mirkwoodzie) Minstrel wali po 2k dmg teraz (dobrze ubrany + bonus z will i fate ), a leczy jeszcze lepiej niz pare dni temu. Klasa nr 1. (Pare klas dostało kopa guardy i wardeny i champy teraz mają w pip morale i generalnie wiekszy dps, LM też masakruje. Rk chyba bez zmian za to kapitan nerfniety.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 21:33 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
za to kapitan nerfniety.
Powiedz coś więcej. W sumie zacząłem levelować tą klasę :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 23:31 
Cytuj  
klasy tankujace dostaly 5 morale za 1 vit ( było 3) klasy castujace 5 power za 1 will i bonus do hila i dmg tactical. Jedyna klasa wyruchana jest kapitan nie dostal nic wrecz zabrano mu cos kolo 200 morale. Pety kapitanskie sa na lev 40 od dawien dawna nie ma zmian, inne klasy moga za drobna opłata wymienic strae legacje na itemkach kapitan nie moze (moze naprawia) Teraz to chyba najgorsza klasa w lotro ( low dps, minstrel idzie jak przecinak a kapitan szkoda gadac:P) Dodam ,że najbrzydsze sety to kapitańskie. (Warden ma obłedny secik jesli chodzi o wyglad) A kazda klasa dostała nowy/ lub upgrejd skila na 62 lev, kapitan dostał upgrejd skila ktorego nikt nigdy nie uzywal i raczej nie bedzie po prostu no comment...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 08:31 
Cytuj  
Warhameron - widzisz gram minstrelem jakos tego nie odczuwam za bardzo, ze jest buffniety, moze minstrel, ktory przezimowal na 60lvl i okupil mnostwem czasu, zdobycie waznych skilli z repa i huntow po Moria's instances ma jakis power, osobiscie swiezo upieczony minst na 60lvl, gdzie za pare dni wchodzi SoM odbieram z gola calkowicie inaczej. Jak dla mnie solo to mordega, byc moze posiadajac Call to War z booka za kindred repa u Guardow i paru innych legendarnych broni z bonusami do War-Speecha bym kosil na maxa, a tak jak na razie pozostawilem booka z Morii, w ktorym to ide dluga droga w instancji solowej bijac czesto sie z dwoma mobami na raz (daje jakos rade) i natrafiajac na 3 moby legne jak szmata dmg mam zalosny, gdzie dowolna inna klasa bez wykoksanych rzeczy daje rade, nie napawa okresleniem klasa nr 1. Na pewno jest pozadany w grupie bo heal must have, solo bez odpowiedniego przygotowania to lipa. Co prawda w Mirkwoodzie jest o wiele latwiej anizeli w Morii, bo jakos tak spokojniej i mozna sobie biegac po lasku bez problemu, a i moby wcale nie takie trudne, tak w Morii malo kto siedzi poza instancjami, a levelowanie jest strasznie mozolne.
Reasumujac okreslenie: "kosmiczna klasa" raczej powinienes powiedziec wykoksowana klasa to kosmos, bo bez odpowiedniego przygotowania to nie walisz po 2k dmg. A podchodzac w ten sam sposob to powiedz mi co robi taki champ, hunt w mirk, bo jak zobaczylem to minstrel jest tak malutki jak hobbit w ogromie eregionu ;)
Tak to wyglada z dwoch stron.


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 12:15 
Cytuj  
Powie ktos jak dokladnie wyglada ten nowy "Combat" i jak dzieje sie sprawa z speedem broni ?? bo wiem ze juz nie ma , czy kazda klasa ma swoje skalowanie czy jak ?? widzialem na YT filmik wardena to fakt pizgal z 2-3razy szybciej niz w MoM (mam 60warda) ale dokladniej jak to wyglada ??

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.