mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 58  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 30.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 21:20 
Cytuj  
Dzięki za szybka odpowiedź :)

Przyszło mi do głowy jeszcze kilka rzeczy:

1. Po wejściu f2p trialowe konto się automatycznie updatuje na free-play-user czy trzeba to jakoś ręcznie skonfigurować będzie?

2. Co się stanie jeśli np. na trialu zapcham 5 dostępnych bagów itemkami i wejdę jako free-user po releasie f2p? Itemy z 2 "uciętych" bagów dla free-user acc znikną, zostaną zablokowane czy co się z nimi stanie (tak samo jeśli np. zrobię więcej niż 2 postacie na trialu)?

3. Czy w tzw "LOTRO store" za punkty (w wypadku free-usera zdobyte tylko in-game) można kupić wszystkie dogodności jakie są na premium / VIP acc (np. więcej slotów na postacie, dodatkowe bagi, korzystanie z perków)? Innymi słowy czy przez solidne-długie granie będzie można można free-userem osiągnąć to samo co premium i VIP acc?

4. Czy w grze można jakoś mułować między swoimi postaciami (np. postacią A wrzucam coś do mail-boxa postaci B i odbieram to postacią B)? Czy jest to tylko możliwe za pośrednictwem osób trzecich (znajomi itp.)? Tak pytam z ciekawości, bo na trialu wszelkie formy trade-u między graczami są zablokowane :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2010, 22:05 
Cytuj  
1) Automatycznie.
2) Jesli chodzi o postacie, bedziesz miec wybor, ktore chcesz uczynic aktywnymi. Reszta stanie sie dostepna do gry jesli zwiekszysz w jakis sposob liczbe slotow na postacie.
3) Przez dlugie i solidne granie free user nie ma raczej szans na zdobycie tego, co od razu posiada gracz VIP. Liczba punktow, ktore mozna zdobyc z free contentu jest zbyt mala, zeby zakupic wszystko to, co zakupic mozna. Mozna oczywiscie nazbierac tyle punktow, zeby kupic sobie conieco, ale bedzie to tylko conieco...
4) Bez problemu mozna albo w kupionym przez siebie domku (wszystkie postacie z danego konta maja do niego dostep) albo poprzez shared bank albo poczte.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 30.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 paź 2010, 20:46 
Cytuj  
Kolejne pytanie:

Jak podnieść poziom traits-ów swojej postaci? Odblokowałem na początku kilka, od tamtego czasu zrobiłem dużo questów / deedów / nabiłem sporo leveli i ciągłe mam je na poziomie (poza jedną) "rank 1". Zatem od czego podnoszenie "rank" traits-ów zależy?

Z góry dzięki za odpowiedź :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 paź 2010, 05:59 
Cytuj  
Obejrzyj sobie 'Deed Log', kolejne poziomy traitow dostajesz za wykonywanie roznych Deedow.


_________________
Obrazek


Posty: 5
Dołączył(a): 30.09.2010
Offline
PostNapisane: 13 paź 2010, 18:23 
Cytuj  
Znalazłem taką ofertę i mam takie (pewnie dla was troszkę trywialne :) ) pytanie: Czy sprzedający po przez "Cd-key" ma na myśli klucz (kod aktywacyjny), który się wklepuje żeby aktywować konto do dalszej gry po wygaśnięciu?

Jeśli to tak, to czy z tym kluczem do wersji SoA + MoM będę mógł kontynuować grę na swoim wygaśniętym koncie z triala na grze zainstalowanej pod dodatek Siege of Mirkwood (który przy ściąganiu 14-dniowego triala się instaluje, a z tego co wyczytałem to SoA i MoM są wcześniejszymi dodatkami) czy też gra musi być zainstalowana bez Siege of Mirkwood tylko z SoA i MoM?" Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :wink: Wolę się upewnić by nie wywalić kasy w błoto.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 paź 2010, 19:20 
Cytuj  
Lothar88 napisał(a):
Znalazłem taką ofertę i mam takie (pewnie dla was troszkę trywialne :) ) pytanie: Czy sprzedający po przez "Cd-key" ma na myśli klucz (kod aktywacyjny), który się wklepuje żeby aktywować konto do dalszej gry po wygaśnięciu?

Jeśli to tak, to czy z tym kluczem do wersji SoA + MoM będę mógł kontynuować grę na swoim wygaśniętym koncie z triala na grze zainstalowanej pod dodatek Siege of Mirkwood (który przy ściąganiu 14-dniowego triala się instaluje, a z tego co wyczytałem to SoA i MoM są wcześniejszymi dodatkami) czy też gra musi być zainstalowana bez Siege of Mirkwood tylko z SoA i MoM?" Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi :wink: Wolę się upewnić by nie wywalić kasy w błoto.


To jest klucz TYLKO do dodatku MoM. Ktos ostatnio juz prawie sie nabral na to. Nie aktywujesz tym konta trial ani nie zalozysz nowego ...

T.


_________________
Templair_@PSN

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2010, 19:38 
Cytuj  
Na tej aukcji kupisz ekspresowo klucz do dodatku gry Lord of the Rings Online MINES OF MORIA (wersja europejska).

To jest opis aukcji. Co jest tu nie zrozumialego? Jesli ktos ma problem ze zrozumieniem tego to raczej powinien sobie gry darowac i wrocic do szkoly na nauke czytania


Posty: 5
Dołączył(a): 30.09.2010
Offline
PostNapisane: 13 paź 2010, 20:57 
Cytuj  
@Templair

Thx za odpowiedz :wink:

@Sola

Gram w LOTRO od niedawna i nie znam jeszcze dobrze tej gry. Trochę wyrozumiałości dla nowych graczy. Nazwa tematu to "pytania", więc takowe zadałem (i kto tu ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo raczej nie ja) - jak Ci się nie podoba lub nie masz nic ciekawego do powiedzenia w tej kwestii poza robieniem zbędnego off-topu to nie odpowiadaj - proste chyba.

PS. Zachowaj te "bezcenne" porady ze szkołą dla siebie


Posty: 18
Dołączył(a): 3.07.2009
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 09:46 
Cytuj  
Ukazaly sie moze jakies konkretniejsze informacje na temat daty rozpoczecia f2p w europie? Od ponad 2 lat nie gralem w ta gre i mozliwosc grania za "fri" bardzo mi sie podoba, nawet jesli jest to ograniczony content. z bratem swego czasu grywalismy w DDO i bardzo fajnie sie gralo, chociaz model gdy sporo roznil sie od LOTRO. Chetnie byl znowu z bratem pogral w jakas gierke za free, cos konkretniejszego z konkretnym contentem :P

Przeszukiwalem stronki apropo konkretnych dat, ale wszedzie pisze tlyko ze f2p wejdzie jesienia i tyle. Ma ktos moze jakies konkretniejsze info? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2010, 10:34 
Cytuj  
Jedyna konkretna informacja na temat F2P w Europie pochodzi z 15 pazdzirnika i mniej wiecej brzmi "mamy nadzieje, podac konkretne informacje w przyszlym tygodniu".


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 09:31 
Cytuj  
Na jakim serwerze gra najwiecej ludzi ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 10:58 
Cytuj  
Jesli chodzi o EU to w sumie na kazdym angielskojezycznym serwerze istnieje jakies polskie community. Na oko mozna przyjac ze na Snowbournie (ludzie, ktorych wali RP) i Laurelinie (w sporej liczbie ludzie lubiacy RP) gra ich najwiecej. Ale na innych takze istnieja preznie polskie zbiorowiska graczy.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 11:44 
Cytuj  
Perrin napisał(a):
Jesli chodzi o EU to w sumie na kazdym angielskojezycznym serwerze istnieje jakies polskie community. Na oko mozna przyjac ze na Snowbournie (ludzie, ktorych wali RP) i Laurelinie (w sporej liczbie ludzie lubiacy RP) gra ich najwiecej. Ale na innych takze istnieja preznie polskie zbiorowiska graczy.

Ja nie pytam o polskie community, tylko o ilosc ludzi na serwerze ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 11:56 
Cytuj  
Kiedy wejdzie f2p pewnie wszędzie tłumy będą.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2382
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2010, 12:16 
Cytuj  
Jesli chodzi o ilosc, to najbardziej zapelnione sa niemieckie ;).
Z "normalnych" to Snowbourn, Laurelin (RP) i Evernight.


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 3.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 12:50 
Cytuj  
Male info o przyszlym duzym expasionie

http://www.eurogamer.net/articles/2010- ... -next-year

Ale nadal 0konkretow , domena www.ridersofrohan.com zostala juz daaaaaaaaaaaaaaaaaawno temu zajeta przez turbine ale nic nie slychac o tym :<


Posty: 2
Dołączył(a): 6.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 sty 2011, 18:48 
Cytuj  
Po co jest w ogóle w tej grze "armour" ? Gram Hunterem 27lvl i mam itemy z craftów kupione na licytacjach , i mam 1100+ armour-a , i moby w lone lands na 27-28 lvlu dwa mnie zabijają na raz jak zaatakują...po tyle samo mnie bije jeden , za ile bił mnie na 20 lvlu ,gdy miałem 580 armour-a...nawet jak ściągnę wszystkie itemy i mam 0 armour-a to bija po tyle samo...dziwne...

2 rzecz , to craft wybrałem jakiś tam co można robić zbroje medium i light i nie mogę nic zrobić , nie dostałem żadnego questa do wykonania , nie mogę zbierać żadnych minerałów ani nic ...pisze zawsze , że brakuje jakiegoś journeyman coś tam...

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sty 2011, 08:30 
Cytuj  
Hunter robi uniki (agli+) i wali z luku/kuszy(mele to smiech u huntera) a nie na klate bierze,sprawdz pod "c" zakladke mele/rang/tact tam masz defa, ja na 25 levku defa na mele mam 0 mimo, ze "armur" mam kolo 900. wiec wszystko z bliska mi wchodzi. Sam gram na agi+ krytyki i lone lands moby mam 1/3 hits. Swift bow przy krytyku mob na 1 hit(multi kryty traty)

Craft (tailor)medium light armour
pierwszy trudniejszy quest na expert sie robi, wszesniejsze to tylko bieganie.
mineraly zbiera prospector i on je przetapia.
Tobie potrzebne sa gaarbowane skory dla tailora, a robi je forester z lecacych skor z mobow. te 3 zawody mozna miec dzieki profesji explorer.czyli: forester: skory/drewno, prospector skalki zbiera i przetapia, forester zbiera drewno, robi deski i garbuje skory. Tailor z garbowanych skor robi zbroje cloak/light/medium. Jesli masz, ze brakuje Tobie journament to znaczy, ze masz za slabo rozwinienty tailor. Musisz zrobic apprentice do przynajmniej 1(bronzowe kowadlo)stopnia potem w Bree u krafterow(srodek miasta) robisz quest u mastera, jakies bieganie od npc do npc


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/


Posty: 2
Dołączył(a): 6.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 sty 2011, 15:11 
Cytuj  
Tak wyglądają statystyki mojej postaci :
http://img205.imageshack.us/img205/5378/postacn.jpg
Takie mam itemy:
http://img826.imageshack.us/img826/4715/itemys.jpg

I w lone lands zawsze podchodzę na tak maksymalna odległość z jakiej mogę zaatakować i używam swift bow (potem quick shoty) i nawet jak siądą jakieś criticale to nie mam moba na 1 hita...na 5-6 , mob zdarzy do mnie podlecieć i mi hp nieźle zjechać ... jak podlecą dwa to już po mnie... i nie chodzi mi o te moby co mają tam później 3k+hp tylko o tych co wypluwają z siebie jakiegoś potworka jak mają mało hp(nie pamiętam nazwy)...

A craft mam wybrany ten explorer ,ale jeszcze nie expiłem go..lepszy jest ten explorer do robienia zbroi light i medium , czy ta inna profesja (chyba HISTORIAN: scholar) w której można robić : "mikstury dodające morale i powera, zmieniające rodzaj obrażen zadawanych przez łuki, zwoje (scrolle) dodające do obrazen lub obrony całej druzyny, zwoje i ksiązki zwiększające szanse na tzw "kryta". Tworzy również farbki do ubrań i na ściany, ksiązki dla lore-masterów i hunterów. specjalizuje sie również w przedmiotach reputacyjnych dla Elfów z Rivendell." ??

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 13 sty 2011, 08:14 
Cytuj  
poradnik dla huntera: http://community.codemasters.com/forum/ ... builds.htm
tutaj masz traty dla hunta(nie wiem czy aktualne), ale masz opisy deedow: http://twierdza.org.pl/index.php?topic=100.0


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 58  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.