mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 10:33 
Cytuj  
Niby jest oddzielny topic 'gracze' ale z tego co widze nie ma na tej liscie nikogo grajacego na Laurelin. W ktoryms z postow doczytalem sie ze Nosense tam gra. Jest ktos jeszcze? Ja zaczalem grac dopiero wczoraj i musze powiedziec ze mnie jedna rzecz bardzo negatywnie zaskoczyla. Przez kilka godzin gry nie widzialem nikogo rozmawiajacego! Fakt ze jedyne co zdazylem zrobic to przejsc wstepne questy moim guardianem ale wygladalo to dosc smiesznie. Przez kilka godzin mijalem tylko co chwila jakiegos innego krasnala ktory lecial zatluc te wilki ktore ja wlasnie zabilem czy zbierac inne grzyby (ktore ja wlasnie zebralem..) zeby odbebnic questa. Czasem zdarzylo sie na OOC ze ktos pisal jakies pierdoly ale generalnie to kompletna cisza. Mam nadzieje ze tak to wyglada tylko w tych startowych questach...
Anyway, jak ktos chetny zeby pograc razem to dajcie znac


Posty: 25
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 15 maja 2007, 14:36 
Cytuj  
Serwer jest oblegany więc znajdziesz tam każdego, nie tylko RP'owców. Mimo to wrażenie jest bardzo dobre, rzadko znajdziesz człowieka lolka, a jak znajdziesz to się nie przejmujesz bo zawsze jest ktoś kto odgrywa postać obok ciebie. Często jest tak że ludziom się nie chce odgrywać tylko biegają i questują, ale to norma. Samemu trzeba głową ruszać i coś kombinować. Nienawidzę za to kanału /f psuje klimat. Ludzie zamiast porozumiewać się normalnie to nadają jakby przez jakieś komóry. :/ OOC to normalnie że piszesz co chcesz bo to /out of character. Po prostu skończ questy prologu i gra się zacznie. A takim centrum RP jest karczma The prancing pony, zapraszam.


Posty: 2
Dołączył(a): 15.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 maja 2007, 02:20 
Cytuj  
fakt, jest dokladnie tak jak mowisz. gralem dzis w zasadzie caly dzien, najpierw troche porobilem questow i w zasadzie zadnych fajerwerkow, kazdy robil zeby robic, na /f rzucali lolami itd. Za to jak kolo godziny 23 zajrzalem do kucyka to wlasnie dopiero wyszedlem. zajebisty klimat :) pozdrawiam

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:49 
Cytuj  
Również dołączyłem do Laurelin, nick - Arui, wrażenie początkowe bardzo przyjemne, ludzie bardzo życzliwi..

To może by zrobić jakąś listę kontaktową z tego serwera również? Czy tak mało jest tam polskich graczy?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 15:01 
Cytuj  
Lista kontaktowa juz istnieje. Jest podwieszona. Wystarczy dopisac sie i podac serwer na ktorym sie gra. Ja sie zajme stworzeniem kategorii dla nowych serwerow.

Pozdrawiam
Wasz Moderator :)

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 18:18 
Cytuj  
No to może by tak uzupełnić? 8)

A tak btw. to jest jakiś kinship na serwerze Laurelin gdzie jest troszkę polaków?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 19:15 
Cytuj  
Uzupelniam raz w tygodniu. Nie chce mi sie sortowac codziennie w excelu.

Edit: Specjalnie dla was zrobilem wlasnie update. Enjoy!


Ostatnio edytowano 24 maja 2007, 20:15 przez Coval, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 19:27 
Cytuj  
A ja tak może wrócę do tematu posta :) Choć nie gram na Laurein a na Evernight miałem wczoraj bardzo fajny dzień :D Przebiegałem przez lasek w North Downs i zagadał do mnie krasnolud czy nie wiem gdzie znaleźć siakiś grób do questa - nieważne ;) Akurat wiedziałem i go zaprowadziłem, on mi mówi, że jestem bardzo uczynnym elfem, a ja mu na to, że rasy śródziemia muszą sobie pomagać w tych trudnych czasach, poza tym dodałem, że czuję iż czas elfów mija i chcę pomóc jak najwięcej zanim odpłynę za wielką wodę :lol: :lol: Gościu podłapał klimacik i tak biegaliśmy chyba z 6 godzin, paliliśmy fajki przy ognisku opowiadając zmyślone historie jak mojemu elfiemu dziadkowi nazgul odgryzł lewe jądro itp :lol: :lol: Jak był quest, że trzeba przynieść mięso to wymyśliliśmy, że jesteśmy głodni i potem niby to piekliśmy na ognisku :P Było też trochę muzyki i śpiewania o tym jak jednego hobita wydymał niedźwiedź :] Bawiłem się naprawdę świetnie - jak widać na każdym serwerze można spotkać graczy bawiących się w odgrywanie postaci :D Ja z reguły jestem powerleveler, ale czasem miła jest taka odmiana :D


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]


Posty: 25
Dołączył(a): 21.04.2007
Offline
PostNapisane: 28 maja 2007, 21:00 
Cytuj  
Ostatnio nie za bardzo grałem bo robiło się inne rzeczy itw. za bardzo nie chciało. Bo jak to się nie nudzić jak biegają w grupach same lol i psują klimat. Ale można na to zaradzić. Wpada się mięzdy jakiś gości z HC RP gildii, epicka gatka i walimy na Fellowship questa. Wtedy dopiero gra się zaczyna i nie wiadomo kiedy ten czas tak szybko zleciał. Hmm a co utraconych lewych jąder to dla mnie RP w nowym wydaniu ;p To dopiero Hardcore Role Playing =]

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 16:39 
Cytuj  
Prawie przekonałem się do LoR. Czekam na koniec subskrybcyji Vana i pewno wkroczę do Śródziemia.
Mam jeszcze parę pytań może ktoś mi rozjaśni.
Chodzi mi o serwer RPG...

Czy gdzieś można znaleźć liczbę graczy na serwie?

Jak się rozwija ekonomia w świecie? Czy handel kwitnie, kraft się rozwija?
(a przy okazji jak wygląda handel technicznie, odbywa się u aukcjonerów czy wzorem L2 odciska się zad na bruku)

Ostatnie zapytanie, jaka jest szansa spotkania rodaka (nie chodzi mi o lol- kową gawiedź)

Mam nadzieję, że to odpowiedni topik na moje pytania w końcu dotyczy serwera RPG :)

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 17:36 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
Ostatnie zapytanie, jaka jest szansa spotkania rodaka (nie chodzi mi o lol- kową gawiedź)



Do tej pory spotkalem tylko jednego Polaka. No, ale w Lotro gram dopiero od kilku dni i do tego w 100% casual ;-) Ale przyznam szczerze, ze nie mam powodow do narzekania na ogolne community. Narazie mam kontakt wylacznie z dojrzalymi i sympatycznymi ludzmi, ktorzy wiedza co to jest RPG i przyzwoicie odgrywaja swoje postacie. Musze dodac, ze przesiadlem sie z WoWa, wiec to dla mnie spora odmiana (tam tez gralem na realmie RP).

Avatar użytkownika

Posty: 47
Dołączył(a): 9.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2007, 22:02 
Cytuj  
Gram zarówno na serwerze Laurelin jak i na Snowburnie, wrażenia z obydwu są bardzo przyjemne (jak dotąd). Choć szczerze mówiąc wielkiej różnicy nie widzę, jeśli chodzi o rp, na Snowburnie wielu ludzi również fajnie wczuwa się w swoje postacie. Wiele powiedzieć jeszcze nie mogę, jako, że jestem na levelu 11, ale nie spieszę się z podwyższaniem poziomu, narazie większość czasu gry zajmuje mi zwiedzanie Śródziemia, a jest to bardzo uzależniające 8)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.