mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 15:35 
Cytuj  
Lub tak jak pisalem kiedys, caly adamantite ore dac w jaskiniach w nagrand, postawic guardow, dac flage i mamy world pvp 24/7 :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 16:10 
Cytuj  
no pamiętam te oblężenia TM - 30-50 alliance vs 5 hordy. Dać reward za zdobycie knajpy? ROTFL imho.

Imho właśnie z tego powodu Blizzard poszedł w kierunku zamykania PvP w arenach itp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 lut 2008, 18:17 
Cytuj  
killyox napisał(a):
wyobraz sobie ze gralem w GW, i nie podoba mi sie to. Ja lubie miec wszystkie skille do dyspozycji i jak przeciwnik tez ma a nie typu ze zle dobral i zle trafil. Dla mnie GW jest zwyczajnie NUDNE.

Nastepny.

Wiesz jak jest roznica ? W GW masz ponad 150 sklili na postac, w WoW moze z 15. Z czego i tak uzywasz moze 6...
Wiec
a) nie starczylo by ci bindow na 150 skili
b) i tak bys nie nie klinol bo bys nie wiedzial w co
c) wlasnie o to chodzi zeby razem DRUZYNA, dobrac odpowiedni build skili. Takich buildow jest prawie nieskonczonosc. A WoW ma tylko kilka buildow talentow jedynie slusznych do pvp...
Dwie rozne mechanicznie gry. Z tym ze GW odpoczatku bylo zaprojektowane do Arena PvP a do WoWa wcisneli to na chama, zeby mozna bylo epaxy latwiej ciagnac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Posty: 24
Dołączył(a): 25.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 09:02 
Cytuj  
Ach dobre stare TM....ratio było różne zależnie od servera , u nas było 50/50 więc wspominam z łezką w oku :)


Posty: 35
Dołączył(a): 2.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:44 
Cytuj  
taaa, TM vs SS bylo swietne, szkoda ze juz nie ma takich akcji :>


Posty: 35
Dołączył(a): 2.02.2008
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 11:49 
Cytuj  
iniside napisał(a):
killyox napisał(a):
wyobraz sobie ze gralem w GW, i nie podoba mi sie to. Ja lubie miec wszystkie skille do dyspozycji i jak przeciwnik tez ma a nie typu ze zle dobral i zle trafil. Dla mnie GW jest zwyczajnie NUDNE.

Nastepny.

Wiesz jak jest roznica ? W GW masz ponad 150 sklili na postac, w WoW moze z 15. Z czego i tak uzywasz moze 6...
Wiec
a) nie starczylo by ci bindow na 150 skili
b) i tak bys nie nie klinol bo bys nie wiedzial w co
c) wlasnie o to chodzi zeby razem DRUZYNA, dobrac odpowiedni build skili. Takich buildow jest prawie nieskonczonosc. A WoW ma tylko kilka buildow talentow jedynie slusznych do pvp...
Dwie rozne mechanicznie gry. Z tym ze GW odpoczatku bylo zaprojektowane do Arena PvP a do WoWa wcisneli to na chama, zeby mozna bylo epaxy latwiej ciagnac.


a wiesz co to znaczy ze "gralem" w GW? W wow korzystalem z 50 [skille + rozne macra], a w GW na postac jest ponad 300, wiec przydaloby ci sie update informacji zrobic

GW jest nudne wiec mam gleboko gdzies ile ma skillow moze miec milion nawet, mnie zwyczajnie nudzi

No wlasnie w GW zrobili to od poczatku, tylko w GW nie masz open pvp, siegeow itd jak w wielu innych mmo, ja nie lubie byc ograniczony do 8 skilli NA RAZ, jakby zrobili 16 to byloby juz ciekawiej.

Nie lubie gry opierajacej sie tylko na instance

Cala reszta GW jest jeszcze nudniejsza w innych grach to sobie chociaz mozna cos innego ejszcze porobic a GW to tylko wlasnie... Guild vs Guild, ja oczekuje od gierki wiecej,

Moze i wow ma kilka roznych buildow ale to wlasnie tez pokazuje kto lepszy w ichwykorzystaniu jest i w pracy zespolowej, nie mowie ze wow jest rewelacyjny itd, ale przykul mnie na znacznie dluzej niz GW a w GW gralem od Bety i pozniej jeszcze jak wszlo duzo gralem. Dla mnie GW jest nuuuuuudneeeee.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:11 
Cytuj  
Cytuj:
wow korzystalem z 50 [skille + rozne macra]

Macra to nie skile tbh.
No ok. Pomyliłem sie. Policzylem wlasnie i wyszlo kolo 200 ;p.
Cytuj:
tez pokazuje kto lepszy w ichwykorzystaniu jest i w pracy zespolowej,

A swistak siedzi, bo sreberka byly kradzione o!.
Cytuj:
No wlasnie w GW zrobili to od poczatku, tylko w GW nie masz open pvp, siegeow itd jak w wielu innych mmo, ja nie lubie byc ograniczony do 8 skilli NA RAZ, jakby zrobili 16 to byloby juz ciekawiej.

W WoW tez nie masz open PvP ani siegow. Zaraz ktos wystrzeli ze jest open pvp, ale ja ostatnimi czasy, poza gankowanie ludzi w STV open pvp nie widzialem :E.
A wiesz ze te 8 skili nie wzielo sie znikad, tylko to kwestia balansu ?
Cytuj:
Nie lubie gry opierajacej sie tylko na instance

To dlaczego grasz w WoWa ?
Cytuj:
Cala reszta GW jest jeszcze nudniejsza w innych grach to sobie chociaz mozna cos innego ejszcze porobic a GW to tylko wlasnie... Guild vs Guild, ja oczekuje od gierki wiecej,

A prawda. W Wowie mozesz jeszcze isc do instancji (sic!), mozesz isc na BG albo areny (instancji), eee A no, mozesz jeszcze farmic outdoor.. A i gankowac ludzi. A no i ziolka pozbierac.. hmm.

Po dwoch latach grania w WoWa (z przerwami bo bez przerwy, to ja wysiadalem po gora 2 miesiacach non-stop), powrot do gw to ogromny powiew swierzosci (ehh to odkrywanie nowego contentu w Nightfall).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 12:35 
Cytuj  
hę...może czas zmienić tytuł wątku na AoC vc WoW vs EVE vs GW.... a właściwie może jednak bez AoC


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 14:41 
Cytuj  
Cale szczescie ze Conan nie bedzie mial tych super 150 skili z GW i tego super PvP z WoW-a.
Ja w Conanie widze sporo podobienstw do Vanguarda i Lineage2, oczywiscie jest tez sporo z WoW czy innych gier, mam nadzieje ze ta mieszanka bedzie na tyle dobra ze nie bedzie sie czekalo na inna gre pare lat.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 16:22 
Cytuj  
Cytuj:
Cale szczescie ze Conan nie bedzie mial tych super 150 skili z GW

Dlaczego ? Akuart mechanicznie jest calkiem fajnie rozwiazane (niezalezne cooldowny, projekt skili opierjacy sie na tym co dziala, jesli jest cos, jesli bylo cos to dostajesz cos itd).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 18:37 
Cytuj  
Przyszedłem sobie dowiedzieć się czegoś odnośnie AoC a tu widzę flame odnośnie WOW, GW i EvE - ludzie opamiętajcie się do cholery bo 3/4 tego tematu to kłótnie i bzdety jakich mało. Jak chcecie się tak pierdolić to proponuję PM lub spotkanie za blokiem w celu pomiziania się siusiorkami.
Proponuje abyście zamkneli paszczęki i poczekali na donosy z pola walki jakim jest Beta AoC.
Żeby totalnego offtopa nie robić parę pytań do ludzi, którzy mają pojęcie co w/w gierce się dzieje:
Jest już testowany ten cały siege ? Jeśli tak to jak to wygląda?

Twórcy zapowiadali mozliwość dowodzenia armiami/grupą NPC w czasie bitew. Czy jest to aktualne jeszcze, czy już się wycofali z tego?

Czy biorac pod uwagę dzisiejszy stan gry, maj jako data premiery jest realny? Jeśli tak to w jakim stopniu ?


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 19:01 
Cytuj  
No to zgłoszenie wysłane :D

Jak myślicie mój sprzęt (opisany w podpisie) dźwignął by grę na max detalach?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2008, 20:33 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
No to zgłoszenie wysłane :D

Jak myślicie mój sprzęt (opisany w podpisie) dźwignął by grę na max detalach?

możliwe, a co do wysłania zgłoszenia to bym się nie podniecał - jak już pisałem mam parę zgłoszeń na różne konfigi i dane osobowe i poza newsletterami nic nie dostałem póki co ;(
trzeba mieć szczęście.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 00:16 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Przyszedłem sobie dowiedzieć się czegoś odnośnie AoC a tu widzę flame odnośnie WOW, GW i EvE - ludzie opamiętajcie się do cholery bo 3/4 tego tematu to kłótnie i bzdety jakich mało. Jak chcecie się tak pierdolić to proponuję PM lub spotkanie za blokiem w celu pomiziania się siusiorkami.
Proponuje abyście zamkneli paszczęki i poczekali na donosy z pola walki jakim jest Beta AoC.
Żeby totalnego offtopa nie robić parę pytań do ludzi, którzy mają pojęcie co w/w gierce się dzieje:
Jest już testowany ten cały siege ? Jeśli tak to jak to wygląda?

Twórcy zapowiadali mozliwość dowodzenia armiami/grupą NPC w czasie bitew. Czy jest to aktualne jeszcze, czy już się wycofali z tego?

Czy biorac pod uwagę dzisiejszy stan gry, maj jako data premiery jest realny? Jeśli tak to w jakim stopniu ?


Wiesz niektórzy wielokrotnie prosili o oddzielny wątek o AoC plus o jakąkolwiek moderację ale cóż...

Siege w becie nie ma jeszcze. Tu masz mini kompendium w oparciu o ostatni community event w Oslo. Zresztą zamieszczałem go na tym forum już ze 3 razy...
http://forums.ageofconan.com/showthread.php?t=52436


Formacje wypadły jeśli o to pytasz. NPCów w sieges w zasadzie nie będzie, będą w pve cities ale w jakiej postaci nie wiadomo.

Data premiery...jeśli devsi naprawdę trzymają mnóstwo rzeczy gotowych na wewnętrznym servie to maj jest realny. Jeśli nie to późna jesień...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 08:25 
Cytuj  
hmm czyli bedzie open world pvp + instancjonowane pvp?
no to moze jednak cos z tego conana bedzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 10:23 
Cytuj  
tylko pvp bez lootu, tylko z jakimis blood money to wiesz gdzie oni sobie moga wsadzic...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 565
Dołączył(a): 29.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 10:30 
Cytuj  
Tak, tak. Choć ja nie jestem PvP - maniac to jednak tęsknię za tym UO-like. Przynajmniej wiadomo było co się traci :wink:


_________________
'..i on wtedy ciach! ciach! Tymi nożycami!'

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 10:36 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tylko pvp bez lootu, tylko z jakimis blood money to wiesz gdzie oni sobie moga wsadzic...


so tru , maja ambicje stworzyc brudna , smierdzaca zlem gre a zaladowali takie carebear rozwiazanie :]

to tak jakbym Johnowi Rambo pozwolil strzelac tylko w powietrze :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 11:03 
Cytuj  
Ja Was bardzo przepraszam ale oni robią tę grę dla pieniędzy. A na full loot zebrałby się góra jeden server a i w to wątpię. Taka prawda.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2008, 12:10 
Cytuj  
Jasne ze dla kasy, ale jeden serwer z full lootem mogli byc dac,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 990 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.