mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 11:08 
Cytuj  
dla mnie ta grafika jest świetna - widać przetłoczenia i wzór skóry ( garbarz pewnie odgadnie z jakiego zwierzaka ) - co wy chcielibyście widzieć jeszcze na skórze?- napis " Ziutek Craft" ? - nie przesadzajcie :p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 12:18 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
...nadal brak dropowania itemow na ziemie.

nudy.


Jeśli uważasz, że dropowanie itemów na ziemie to cos dobrego to sorry. W zorganizowanej gildii to może by to jakos działało ale w życiu bym nie poszedł z random party gdzieś już widzę jak ludzie sie zabijaja by kliknąc na wszystko co wypadnie. Dobry przykład był w diablo, że takie rozwiązanie powoduje nieziemską frustracje jak ktoś ci szybciej kliknie na item którego ty potrzebujesz a on wcale. Nie wspominając o tym, że ludzie są różni i pewnie sporo cheterów też sie znajdzie którzy by sobie ułatwić zbieranie z ziemi itemków wspomogą sie odpowiednim programem! JA jestem zdecydowanie na nie...


Nie zrozumielismy sie :E

Albo inaczej -> zle to napisalem.

Chodzi mi o mozliwos wyrzucania obiektow na ziemie. Np decorowanie obcietymi glowami newbow ganku mojego domku ]:->

:[

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 12:42 
Cytuj  
Nie bojmy sie tego slowa: "ULTIMA ONLINE".

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 13:07 
Cytuj  
Drop itemow na ziemie to jaka mlo istotna rzecz ze szkoda dyskutowac o tym, lepiesj sie zatanawiac czy system walki na wysokich lvlach zda egzamin, czy ffa pvp to dobry pomysl, czy crafting bedzie ciekawy, czy beda isntancje w endgame, to sa niewiadome, a nie czy bede klikal w baga/skrzynke czy w item.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 15:24 
Cytuj  
ffa pvp to bardzo dobry pomysl

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 15:27 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
ffa pvp to bardzo dobry pomysl

Tu nie ma zmartwienia, bo ma byc serwer z ffa pvp. Moze pojda krok dalej i dadza jakis loot z graczy. Kto wie... :>


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 15:33 
Cytuj  
Taaa... Loot z graczy... Pomyśl tak: przed 10 minutami zdobyłeś bardzo dobrego epica, i cię jakiś gościu zgankował i na nieszczęście ten epic ci wypadł. Dlatego myślę, że producenci nie będą aż tak głupi by zrobić loot z graczy...


_________________
...

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 15:44 
Cytuj  
Z góry proszę, nie zaczynajcie po raz kolejny dyskusji na temat ffa pvp server oraz full loot'a z graczy. Dziękuję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 16:27 
Cytuj  
Ale to jest ciekawa dyskusja i wnosi wiecej do tematu niz biadolenie nad kolejnymi free epaxami w jedynej slusznej grze :)

Helgard napisał(a):
Taaa... Loot z graczy... Pomyśl tak: przed 10 minutami zdobyłeś bardzo dobrego epica, i cię jakiś gościu zgankował i na nieszczęście ten epic ci wypadł. Dlatego myślę, że producenci nie będą aż tak głupi by zrobić loot z graczy...


Itemy w Conanie na poczatku nie sa az tak wazne, pewnie potem dobrze dobrany czy wycraftowany bedzie fajny, jednak nie wiadomo czy bedzie gra oparta o itemki i czy beda tak ciezko dostepne, nie ma sie co trzymac schematow bo Conan juz pokazal ze nie trzyma sie ich.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 16:34 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Taaa... Loot z graczy... Pomyśl tak: przed 10 minutami zdobyłeś bardzo dobrego epica, i cię jakiś gościu zgankował i na nieszczęście ten epic ci wypadł. Dlatego myślę, że producenci nie będą aż tak głupi by zrobić loot z graczy...

Nie zapominajmy, że to gra MMO - możliwe, że dzięki temu wytworzy się klimat sprzyjający graniu i chodzeniu w grupie :]
Tak jak np. w EvE w low sec; lepiej za długo nie latać tam samemu :]
Loot z gracza to np. tylko z jego plecaka czy cuś, a to co ma na sobie to już nie, lub tuż po padnięciu na ziemie bez głowy automatyczne losowanie np. 5 items z plecaka, bądź też trzeba wybrać te 5 przedmiotów jakie zostawimy - oczywiście trzeba wybrać w ciągu ok 10 sek. Jeśli nie zdążymy to włącza się automat :]


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 16:42 
Cytuj  
Full loot FTW.

Bajki FTW.

Nie uwierzę jeśli ktoś mi powie, że jest choćby iskierka cienia nadziei na szansę na PvP Loot.

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 16:45 
Cytuj  
Dirty napisał(a):
Full loot. FTW.

Bajki FTW.

Nie uwierzę jeśli ktoś mi powie, że jest choćby iskierka cienia nadziei na szansę na PvP Loot.

Jest MMO z full Lootem, także nie widzę problemu aby stworzyć jeden serwer w Conanie pod to. Choc przyznam, że marne są na to szanse.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein


Posty: 32
Dołączył(a): 23.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 16:58 
Cytuj  
Powiedział bym nawet, że nawet niejedno MMO. Np. ... Tibia... .

PS do fanów Tibii. Tak mi mówił kumpel który gra w tę grę 7 lat jeśli to nieprawda, przepraszam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 16:58 
Cytuj  
Loot backpacka byłby jak dla mnie idealnym rozwiazaniem. Bez placzu niektorych "ze nie mam w czym chodzic", a jednoczesnie daje sens( i satysfakcje :D) PvP


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 17:46 
Cytuj  
Dokladnie, drop items i gold z backpacka satysfakcjonuje mnie muchos <3

Itemki na charku co sa bonded sronded zostaja po resie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 20:42 
Cytuj  
tak to nawet juz w dfo nie bedzie ;-p

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 21:01 
Cytuj  
Cytuj:
Loot z gracza to np. tylko z jego plecaka czy cuś, a to co ma na sobie to już nie, lub tuż po padnięciu na ziemie bez głowy automatyczne losowanie np. 5 items z plecaka, bądź też trzeba wybrać te 5 przedmiotów jakie zostawimy - oczywiście trzeba wybrać w ciągu ok 10 sek. Jeśli nie zdążymy to włącza się automat


Age of Conan: Las Vegas?


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 22:55 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dokladnie, drop items i gold z backpacka satysfakcjonuje mnie muchos <3

Itemki na charku co sa bonded sronded zostaja po resie.


Jakos drop czesci kasy w pvp nie przyciaga graczy w Vanguard i raczej nie ma szansy na to by zapelnic serwer taki w Conanie, ludzie boja sie takich rzeczy i wola spokojne zbieranie epaxow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 23:13 
Cytuj  
embe tylko z tego co widzialem dzis rano to mialem do wyboru ile ? 4 serwery VG? ;] No to w ta gre chyba z max 5k osob... Zakladam ze jak wyjdzie AoC i nic nie spieprza to bedzie w niego grac conajmniej kilka razy wiecej i na pewno sie uzbiera ludzi na serwer PvP czy bedzie loot jakis czy nie;] Niektorzy i dla samej mozliwosci przywalenia komus za pyskowanie wola grac na PvP serwerze...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 23:29 
Cytuj  
Nasza gildia bedzie czynnie pracowac nad zapelnianiem serwera pvp.

Nie ma to jak np za zlego needa wywalic kogos z party i go ubic :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.