mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 19:15 
Cytuj  
ja nadal oceniam tak samo ;-p
NUDA

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 19:56 
Cytuj  
Mendol jakie mmorpg według Ciebie nie jest nudne ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 20:20 
Cytuj  
daoc. warhammer. vanguard.
nawet sb ostatnio ;-p

aoc jak na razie - w MIARE ladne widoczki, bieganie i klepanie mobow.
tortuga pusta, niby audio ok, wszedzie slychac glosy, ladnie zrobione ale empty.


heh i 3 error w ciagu godziny.
podziekowalem.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 20:51 
Cytuj  
Ja mam wrażenie że AoC brakuje pomysłu na gre. War ma dosyć sprecyzowane założenia co będzie się w tej grze robić, wiadomo że nacisk pójdzie na walke rvr i wszystko będzie sie wokół tego kręcić. wokół czego będzie kręcić sie AoC, nie mam pojęcia, ładne widoczki starczą na pierwsze pare tygodni,gra fajny system walki więc przydało by się ta gre mimo wszystko oprzeć na PvP bo w PvE to po pewnym czasie każdy system walki staje sie schematyczny i właściwie to wszystko jedno czyy spamuje sie 1,2,3 czy jakąs tego bardziej skomplikowaną odmiane. A z tego co widze to pvp jest traktowane po macoszemu, niby jest open i to duzy plus ale na tym koniec.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 21:31 
Cytuj  
dorzuce swoje 2 grosze.
wyglada ladnie, muza ok ale jak shad napisal ile mozna tluc te glupie moby?
a pvp dla samego pvp to mozna w wowie bez instancjonowania sobie porobic.
necro gra sie fajnie, bugow graficznych jakos strasznie duzo nie ma ale za to...
3 crashe w trakcie tworzenia postaci, 2 przy wchodzeniu do karczmy, 1 przy alt+tab.
ciekawe kiedy z tego typu bugow sie wygrzebia...
i zanim zacznie ktos pisac glupoty, nie w innych grach nie mam takich problemow.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 21:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
i zanim zacznie ktos pisac glupoty, nie w innych grach nie mam takich problemow.


grałeś w bete vanguarda ?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 22:26 
Cytuj  
Medol do jesnej ciasnej to jest beta a nie produkt finalny i takie przejscia jak crash , bugi ,zwiech,wywalanie do windy i co tam jeszcze jest na porzadku dziennym .
Ponarzekaj moze na produkt finalny a nie na bete. Ty masz testowac gra i zglaszac co jest nie tak a nie narzekac ze cos jest nie tak z gra.

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 23:08 
Cytuj  
Nigdzie nie moglem znalezc ile wynosi abonament, sa takowe informacje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2008, 23:10 
Cytuj  
kolejny ktory stwierdza ze na gry nie mozna narzekac. skad ci ludzie sie biora?

enhu tak gralem w pare bet w swoim zyciu i takich problemow jak z aoc nie mialem.
sorry ta gra ma wyjsc za poltora miesiaca a crashuje co 20 minut.

i niestety story jest nawet ok ale reszta to po prostu bezmyslne klepanie 4 skilli. doszedlem do 10 lvl i dalej juz po prostu fizycznie nie moge w to grac ;-p
ale jak juz pare razy ustalalismy jest to moje wlasne zdanie, z ktorym kazdy z was ma pelne prawo sie nie zgadzac.
i powiem wiecej od siebie. biorac pod uwage ilosc tytulow na rynku, poza dobrym background story aoc nie wnosi tak naprawde nic.
kolejna gra ktora ma troche z gw, troche z wowa.
ale jesli sie okaze ze siegowanie, open pvp bedzie wygladalo ok to was przeprosze za slowa krytyki ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 01:22 
Cytuj  
Mendol i inni, ktorzy na 66 stronie tematu nie wiedza nadal co bedzie oferowal AoC w endgame chyba nie liczycie ze kolejny raz ktos dla was bedzie tu wymienial wszystko ponownie ?

Zreszta po co wam to wiedziedz, wy juz wybraliscie marudzenie, szkoda ze takie osoby dostaly general bety bo to zmarnowane konta.

Dla was schematy utarte w WoW sa jedyna mozliwoscia dla gier mmo i nie miesci sie wam w glowach chyba fakt ze to co oferuje AoC daje szanse na duzo wieksza grywalnosc.

Mamusiu bo mi sie gra kraszuje, mamusiu mam 10lvl i gra mi sie znudzila...

Marudzacych zachecam do udzielania sie na forum general bety i sugerowanie zmian, a nie wyplakiwanie sie w dziesiatkach identycznych postow, ktore wygladaja jakbyscie ratowali swiat przed ta gra.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 01:37 
Cytuj  
po prostu. albo sie przelamujecie i gracie, albo w ogole nie gracie. ja sie przelamalem i od 2 dni od kompa odejsc nie moge.

ponizej szkrin z interfejsu jakby to kogos intresilo.

Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 02:05 
Cytuj  
embe napisał(a):

Zreszta po co wam to wiedziedz, wy juz wybraliscie marudzenie, szkoda ze takie osoby dostaly general bety bo to zmarnowane konta.



Imo lepsze dla ewentualnego rozwoju gry są osoby "marudzące" niż ludzie jak ty, którzy są tak zaślepieni swoim fanboizmem że nie potrafią dostrzec konkretnych i rażących błędów. Serio,nie widziałem chyba nikogo piszącego tak fanatycznie z uwielebieniem o jakiejś grze na tym forum, a sporo kretynów sie tutaj przewineło. Potrafisz napisac coś negatywnego o tej grze czy ręka ci uschnie ?

Wyjaśnisz mi w jaki sposób nasze marudzenie na mmorpg.pl może zaszkodzic tej grze ? Albo w jaki sposób miała by jej pomóc banda fanboiów którzy by grali w nią i byli szczęśliwi nawet gdyby devsi nie robili nic by ją usprawniać ?


Ja wiem, co będzie oferował AoC w endgame, nie przekonuje mnie to , nadal uważam że to jest gra bez pomysłu. Twórcy sami nei wiedzą w jakim kierunku chcą ją rozwinąć.


Cytuj:
Dla was schematy utarte w WoW sa jedyna mozliwoscia dla gier mmo i nie miesci sie wam w glowach chyba fakt ze to co oferuje AoC daje szanse na duzo wieksza grywalnosc.


Uuu fanboi z braku argumentów czepia sie "bzydkiego wow-a". Jakbys nie zauważył to Mendol z wowem ma wspólnego tyle co nic, ja osobiście grałem w wow-a od cholery czasu ale nigdy nie uważałem go za ideał mmorpg.
Wole rozwiązania typu EvE/UO i ta gra jest bardzo biedna jeśli chodzi o to co oferuje w porównaniu z tymi tytułami.


Cytuj:
wygladaja jakbyscie ratowali swiat przed ta gra.


A twój każdy post wygląda jakbys bronił dziewictwa ukochanej przed bandą złych barbarzynców którzy smią nie rozpływac sie w zachwytach nad tą (jak narazie) przeciętną grą.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 07:25 
Cytuj  
Wrzućcie Panowie jeszcze jakąś fotkę z gry pokazującą drzewko talentów (czy jak to tam się w AoC zwie).

*

Posty: 91
Dołączył(a): 5.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 09:03 
Cytuj  
Jest jakies info o wysokosci abonamentu? ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 09:08 
Cytuj  
Mendol- jak się bardzo juz znudzisz to będę wdzięczny za keya :P

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 09:29 
Cytuj  
Juro napisał(a):
Jest jakies info o wysokosci abonamentu? ;)


Pewnie bedzie standardowy jak w innych grach mmo, z tym ze na polskich serverach abonament ma byc sporo nizszy (jutro do Funcomu jedzie ekipa z CDP w sprawach negocjacji dot. polskich serverow). Sprawy do zalatwienia to: darmowy transfer postaci na polski server w ciagu pierwszego miesiaca od uruchomienia polskich serverow, oraz nizszy abonament na nich.
Mam nadzieje, ze chlopakom udadza sie negocjacje :)

rashiell napisał(a):
Wrzućcie Panowie jeszcze jakąś fotkę z gry pokazującą drzewko talentów (czy jak to tam się w AoC zwie).


Obrazek

w AoCu to sie nazywa "Feats"


Ostatnio edytowano 6 kwi 2008, 09:51 przez Lil, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 09:40 
Cytuj  
http://www.ebgames.com/Catalog/ProductD ... 5FID=69042

no no :D


Posty: 1
Dołączył(a): 6.04.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 10:17 
Cytuj  
embe napisał(a):

Dla was schematy utarte w WoW sa jedyna mozliwoscia dla gier mmo i nie miesci sie wam w glowach chyba fakt ze to co oferuje AoC daje szanse na duzo wieksza grywalnosc.



A trzy miesiące od premiery będziesz tak samo narzekal na AoC, jak dziś na WoW :))) beka

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 10:35 
Cytuj  
embe wydaje mi sie ze po to forum istnieje wlasnie po to zeby wymieniac sie wlasnymi opiniami na temat gier. wyplakuje to sie w poduszke jak mi zle ;-p
w wowie nie bylo instancjonowania na kazdym miejscu z tego co pamietam.

sam napisales ze nie wiadomo co bedzie z pvp. ja pogralem pare godzin i na podstawie tego wyrabiam sobie zdanie.
dla mnie mmorpg powinien od samego poczatku wciagac na tyle zeby mialo sie ochote grac dalej. a w aoc troche tego brakuje. poswiecenie miesiaca czy dwoch na levelowanie aby przekonac sie jakie zajebiste rzeczy oferuje nam aoc w endgame'ie tak srednio mnie jara.
grafika faktycznie jest ladna, na medium details wyciagam ~60fps'ow.
zastanawia mnie tylko wydajnosc tego enginu i jak to bedzie wygladac w przypadku siegowania keepow kiedy bedziesz mial 50-60 osob w jednym miejsu?
i faktycznie dla osob, ktore od dluzszego czasu graja w wow'a aoc moze byc bardzo interesujacym tytulem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 10:48 
Cytuj  
Ale moje pierwsze marudzenie o WoW pojawilo sie po TBC i bylo malutkie w porownaniu do reszty na tym forum.

Mendol widzisz i ty znowu o instancjowaniu piszesz, nie mam sily.

Pisanie ze tworcy gry nie wiedza w jakim kierunku gre rozwijac chyba nie dotyczy AoC bo tam ten kierunek jest od dawna juz ustalony, jest to PvP, jest to budowa gildii, miasta gildiowego, zdobywanie twierdz, reszta czyli pve i jakies minigierki pvp to tylko wypelniacze.

Ja dobrze wiem i zdaje sobie sprawe jakie gra ma bledy i o nich wspominalem ale jesli ten blad to bug to po co mi to pisac, a czegos co psuje gre na tyle ze jest warte wspominania i jest czescia mechaniki gry jako nie spotkalem, wiec nie placze.

Jakbys czytal forum naszej gildii to bys wiedzial ze AoC to nie koniec swiata gier mmo dla nas.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.