mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 10:56 
Cytuj  
sorry embus, ze nie czytam forum twojej gildii ;-p
instancjonowanie jest i tyle ;-p
i sam napisales, ze tworcy nie maja pojecia jak bedzie wygladal system PVP i zostal dodany tak na odczep sie.
skoro 1.5 miesiaca przed premiera nie ma wyznaczonych sensownych zasad pvp, czyli klepmy sie a i tak bedzie fajnie, bez expa/kasy/czegokolwiek to gdzie tu sens, gdzie logika?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 11:42 
Cytuj  
Mendol, ty se jaja robisz :)

pass


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 12:27 
Cytuj  
Heh to nic nowego ;)

Ale wracajac do tematu, fakt moze i instancjowanie nie jest najlepszym rozwiazaniem ale przynajmniej nie jest ono tak beznadziejne jak bylo w Eq2.

Dla kazdego kazda gra ma inne plusy dla mnie najwiekszym magnesem do AoC jest gildiowy aspekt czyli miasta, prestizowe klasy, oblezenia etc. Fakt milo by bylo jakby jeszcze xp byl za zabijanie graczy czy cos jeszcze ale definitywnie nie chcialbym widziec rozwiazan rodem z L2.

Dla mnie PvP jest fun jezeli jets open ale bez mozliwoscie tracenia wlasnego ekwipunku czy itemow ;] Jak cos takiego jest to po pierwszym duzym loss daje sobie spokoj z gra bo to strata czasu :roll:

Ale dla kogos innego moze byc to swietne rozwiazanie (sadomashohizm ftw ) ;P


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 12:32 
Cytuj  
ja wczoraj pogankowalem troszke, i musze przyznac ze ubaff po pachy jest. jak jeszcze obcinam glowy albo te stylowe combosy napierdalam to juz w ogole :D. fajnie sie ze stealtha atakuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 13:36 
Cytuj  
etam
dzisiaj testne assasina albo rangera.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 14:58 
Cytuj  
Mendol, Ty jakis niedorozwiniety jestes bez kitu ;ddd
Juz nie moge czytac tych Twoich wypowiedzi :)) Nie mam na celu obrazac Cie ale nie wiem jak to inaczej ujac. Forum oczywiscie jest od wypisywania bugow itd ale nie to tylko funcomu na ktorym powinienes zglaszac te bugi, ciekaw jestem ile ich zglosiles?? Pozatym do was ciagle nie dociera to ze to jest beta?? do cholery ludzie ponarzekacie 20 maja jak nadal beda te bugi a jesli dostales konto na bete i cos Ci az tak bardzo przeszkadza, mozesz pomoz i zglosic to w odpowiedni miejscu.
Tak w ogole ile Ty czasu poswieciles na gre w AoC?? bo mam wrazenie ze nieduzo...

A co do pvp jestem jak najbardziej za hardcorowym rodem z Ultimy :))
Gdzie kazdy musi sie liczyc z tym ze moze stracic wszystko, albo dla urozmaicenia niech zrobia 2 wersje serverow pvp skoro komus az tak bardzo to przeszkadza :))

Pozdrawiam

Peace :))

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 15:29 
Cytuj  
nie czytaj.
tak jak shad napisal. macie problem ze zrozumieniem, ze nie wszyscy zachwycaja sie tym samym co wy.
czasu poswiecilem wystarczajaco wiele zeby wystawic wstepna opinie.
wszystko moze sie jeszcze oczywiscie zmienic. i rozumiem ze frustracja polowy z was polega na tym ze nie dostaliscie sie do bety ale cmon.


aoc jest super. sliczna grafika, super muzyka. wspalniale questy, nigdy nie nudzace sie klepanie mobow, super story. pvp w ktorym mozemy lootowac przeciwnika, dostajemy za to expa.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 15:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
aoc jest super. sliczna grafika, super muzyka. wspalniale questy, nigdy nie nudzace sie klepanie mobow, super story. pvp w ktorym mozemy lootowac przeciwnika, dostajemy za to expa.


właśnie podświadomie wymieniłeś cechy którymi może pochwalić się WHO :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 15:47 
Cytuj  
Mendol jestem w becie, nie zachwycam sie AoC, chociaz mysle ze ma wiele do zaoferowania, ale to sie okaze 20 maja, poki co zglaszam wszystko co mi nie pasuje ale do funcomu i nie troluje tutaj tak jak Ty. To własnie mnie denerwuje w Twoim wypowiedziach, bezsensowane trollowanie i powtarzanie sie jedno i to samo w kolko :))

Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 16:59 
Cytuj  
tzn denerwuje cie to ze ja mam cos do powiedzenia a ty nie?
wspolczuje :-)

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 17:16 
Cytuj  
Ok, chillout panowie. AoC ma swoje wady i zalety, jednym podchodzi bardziej innym nie ;p.Ja wiem ze drzemie w nim potencjal, ktory jak mam nadzieje - funcom wykorzysta. Tutaj screenik bossa najladniejszego jakiego dotychczas spotkalem ;-)
Obrazek

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 17:17 
Cytuj  
Jak to dobrze Embe ujał - pass

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 17:48 
Cytuj  
Obrazek

Mendol cos dla ciebie
Obrazek

nie sugerowac sie ulomnoscia grafiki bo zrypalem sobie ustawienia i nie mam czasu sie tym bawic :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 17:57 
Cytuj  
Ja dzisiaj dobiłem do 20 lvl i wreszcie wydostałem się z Tortage.
Na podstawie tych 20 lvli ciężko ocenić grę, faktycznie grafika jest momentami cudowna jak na masiva, ale też martwi mnie jak to będzie z wydajnością przy większej ilości graczy ( gram na high ustawieniach).

Świetny system walki mele, ale po kilku walkach pvp widać ze klasy ranged mają przewage, szczególnie casterzy. Możliwość sprintu, psuje mi zabawę, wczoraj wieczorem goniłem jednego gostka chyba przez 5 minut zanim mi się znudziło. Nie znam na razie za bardzo możliwości różnych klas, ale w pvp brakuje mi "płynności" .

W grze jest sporo bugów, ale to nie forum aby je poruszać, jest to beta i trzeba się z tym liczyć. Mimo, że niektóre działają na nerwy.

Czas pokaże jak się AOC rozwinie, ale moim skromnym zdaniem, a gram w masivy chyba od 11 lat, nie powinni wydawać gry w maju, nie jest ona jeszcze gotowa i zbyt wiele rzeczy trzeba poprawić. Jednak jest to ich decyzja lub bardziej wydawcy ;P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:08 
Cytuj  
Też dzisiaj wyszedłem z Tortage.

Powiem tak. Bugi olewamy, więc o nich nie piszemy. Ta gra żyje, poza Tortage w Connan Valley po prostu opadła mi szczęka. Zacząłem podróżowac po miastach, posłuchałem muzyczki, pooglądałem ogorm mew w przystani i twierdzę, że gra jest naprawdę klimatem nie do wyjebania. Miasta żyją, wioski też, wieśniacy sobie chodzą, każdy coś robi. Wkurza mnie tylko długo ładowane textury w nowych miejscach, nieraz przechodzisz do nowego miasta i czekasz kilkadziesiąt sekund aż się texturki pojawią.

Jeżeli poprawią wszystko i zrobią coś z doładowywaniem w zonach i mieleniem dysku przy 4gb ramu to gra poskrobie pięty, zobaczycie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:29 
Cytuj  
Sob no zdecyduj sie czy jedziesz po tej grze czy chwalisz :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:33 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Sob no zdecyduj sie czy jedziesz po tej grze czy chwalisz :D


Przeczytaj dwie strony do tyłu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
iniside napisał(a):
Sob no zdecyduj sie czy jedziesz po tej grze czy chwalisz :D


Przeczytaj dwie strony do tyłu :)

No dobra. Niech bedzie ze od dwoch stron wychwalasz :D


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:43 
Cytuj  
Zgadzam się. AoC do 20lvl jest taki sobie. Jak pierwszy raz dotarłem do conarch village/conall's valley, obejrzałem widoczki/posłuchałem muzyczki...pełny opad szczęki. Jak pokazałem dziewczynie reakcja była podobna :>

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:50 
Cytuj  
a ktos moze bez zlosliwosci podac recepte na zrobienie 20 lvl?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.