mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ktos moze bez zlosliwosci podac recepte na zrobienie 20 lvl?


recepte to ty sobie zalatw od psychiatry, zanim bedzie za pozno :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 19:57 
Cytuj  
Sob : i jak myślisz ile jestes w stanie jarac się ta graficzką, widokami i muzyczką ?

Miesiąc ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:02 
Cytuj  
lil bylem u paru ale po moich wizytach zrezygnowali z praktyki.

shad dokladnie jak w lotro ;-)
miesiac i ewentualnie pol.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:04 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Sob : i jak myślisz ile jestes w stanie jarac się ta graficzką, widokami i muzyczką ?

Miesiąc ?


moze tak byc. ogolnie to czuje nastepne mmo po prostu, zadnych rewelacji.. tak czy siak, dla zapalonego gracza ktory lubi mmo pozycja must have.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:08 
Cytuj  
Mendol mialem spasowac ale nie moge sie powstrzymac zeby tego nie napisac.
Mówisz ze poznales gre a nawet 20 lvl nie zrobiles?? rence :)

PZDR

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:14 
Cytuj  
artvries napisał(a):
Mendol mialem spasowac ale nie moge sie powstrzymac zeby tego nie napisac.
Mówisz ze poznales gre a nawet 20 lvl nie zrobiles?? rence :)

PZDR


Przeciez on napisal wczesniej ze pogral tylko kilka godzin, nawet z noob zony biedak nie wyszedl :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:28 
Cytuj  
jak mam wyjsc z noob zony jak to pare godzin mordegi? ;-p
musze sobie dozowac ten horror.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:29 
Cytuj  
Shadhun, a tobie nadal sie podoba grafika hana-barbera i instancje 25 osob ?
Jesli tak to powinienes sie cieszyc ale my szukamy od dawna cos nowego i samo instancjowane pve nie jest atrakcja, dlatego ciesze sie ze powstaje gra z bardzo ciekawie rozbudowanym contenten pvp i nastawieniem na gildie.
A zawsze w zapasie mam Aiona, Spellborn i Wara, a ty jak widze najbardziej udzielasz sie w "tematch z dupy" i wpadasz na temat AoC napisac jaka to gra jest kiepska bo znajomy znajomego kolegi widzial u kogos bete :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 20:36 
Cytuj  
Znowu cie poniosło, możesz przestać wkładać mi w usta słowa których nie powiedziałem ?

Masz bujna wyobraźnie, bo chyba z niej bierzesz połowe "zarzutów" jakie przedstawiasz.

Anyway teraz part dla normalnych użytkowników bety AoC (fanboi kidów prosimy o zamknięcie oczek) :

Jak sądzicie czy efektowna grafika nie może doprowadzić do sytuacji w której żeby robic pvp (ludzie mają skłonności do zergowania) trzeba będzie mieć naprawdy mocny sprzęt ? Co innego bicie paru mobków naraz, co innego jak wyskoczy ci 30 osobowy zerg zza krzaka.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:01 
Cytuj  
shad bedzie jak w daocu. w pvp bedziesz wylaczal wszystkie efekty spelli, buffow, krwi zostawiajac detale na low zeby miec 20fps'ow przy walce 15vs15. nie wspominajac o wiekszych bitwach (siegowanie).

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:04 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Jak sądzicie czy efektowna grafika nie może doprowadzić do sytuacji w której żeby robic pvp (ludzie mają skłonności do zergowania) trzeba będzie mieć naprawdy mocny sprzęt ? Co innego bicie paru mobków naraz, co innego jak wyskoczy ci 30 osobowy zerg zza krzaka.


bezsensu pytanie, dlaczego? bo aktualna beta ma w pizdziet bugow, nie tylko tradycyjnych ale i graficznych. aktualnie na 4gb ramu gra mi dogrywa w miescie textury i swampuje, wiec narazie to pytanie pozostawie bez odpowiedzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:06 
Cytuj  
ale wszyscy trzymamy kciuki zeby w poltora miesiaca fixneli chociaz wieksza czesc bugow i klient nie przekroczyl 30gb :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:08 
Cytuj  
ja nie wierze ze bedzie w maju.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:38 
Cytuj  
Czy jest jakis balans pod katem pvp? czy jest juz klasa ktora 'ownuje'? i dalej odnosnie pvp, jest jakis (duzo?) crowd control, mind control, kolizje postaci, czy glebia walki sprowadza sie do uciecia kolesiowi glowy?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:41 
Cytuj  
rangerzy sa przejebani, chociaz ja na casterow non stop trafiam; / ogolnie to open pvp jest fajne, bo napierdalasz sie w miastach. guardzi Ci nie przeszkadzaja. cale to pvp sprowadza sie do tego, ze przewaznie dostaje od 20 leveli wyzszego kolesia;p

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:51 
Cytuj  
Cytuj:
Jak sądzicie czy efektowna grafika nie może doprowadzić do sytuacji w której żeby robic pvp (ludzie mają skłonności do zergowania) trzeba będzie mieć naprawdy mocny sprzęt ? Co innego bicie paru mobków naraz, co innego jak wyskoczy ci 30 osobowy zerg zza krzaka.


Jest to całkiem prawdopodobne, ale obecnie ciężko coś przesądzać. Gra ma ogromne problemy z organizacją pamieci, dlatego się wiesza. Sami devsi napisali, że to jest ich obecnie największy problem i muszą się z nim uporać aby w ogóle myśleć o wydaniu gry. Dodatkowo i to jest dość istotne, devsi pisali, że na 100% powiedzmy w rejonie/krainie Tortage jest odpalony debuger, który zbiera informacje. Nie wiem czy w innych lokacjach też.

Odnośnie pvp, to balancu nie będzie za szybko, ale to chyba już jest normą. Natomiast ja spotkałem się na razie tylko z jednym CC, chyba to był Demonologist, nie mogłem się ruszać przez kilkanaście sekund a on mi wtedy zwiał ;)

Kolizje postaci są.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:54 
Cytuj  
nie tylko postaci ale mobow tez (kolizje)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:58 
Cytuj  
No to moze bez fanbojowania napisze ze to sa moje obawy wlasnie jak bedzie wygladala walka sto na sto graczy, a co do samego spadku fps w pvp to mialem tylko raz niezly kociol gdzie bilismy sie w ~20 luda i nie bylo duzego spadku, mozliwe ze silnik jest zrobiony pod tym katem dosc dobrze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 21:59 
Cytuj  
Dzieki Delb, miło poczytac jakieś rzetelne info, zamiast ochów i achów fanboiów.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2008, 22:11 
Cytuj  
dzieki za odp, jak tak dobrze idzie to jeszcze o cos spytam. Widzialem info, ze jest mounted combat. Rozumiem ze warrior moze uderzyc z miecza wierzgajac na wielorybie z nogami, a co z casterami? Mozna castowac z konia i zwiac potem? ;]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.