mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 09:57 
Cytuj  
1. Problemy z mapką, robi się szara.
2. NPC podchodzą i nic nie robią można je lać i się nie ruszają
3. Dziwny respawn, w niektórych miejscach respawn jest tak szybki, że ciężko nawet w inventory zerknąć.
4. Strasznie długa animacja lootowania, poprawiają to i poprawiają a ciagle postać sunie przez około 10 sec.
5. Klawisze ruchu ( strzałki ) niwelują sekwencję combo, świetna sprawa. Jesteś na 3 sekwencji, koleś się przesunie i co ?? Dodatkowo combo wchodzi na CD
6. W dungeonach można patrzeć przez podłogi, czasami nawet spaść.
7. Ładuje źle tekstury, szachownica zamiast trawy itd.
8. Postacie graczy nie chodzą a przeskakują, wygląda to fatalnie zwłaszcza podczas pvp. Dodatkowo pvp nie ma płynności
9. Balancing ?? jaki nawet tego nie ruszyli
10. CD na niektóre skile zmieniają się dowolnie, np. ostatnio na aury CD wskoczył mi na 24h, to samo dotyczy sie path of Asura, raz mam kilka minut, chwilę później kilka godzin a nawet powyżej 20
11. Podczas obcinania głowy zostaje hełm w powietrzu ;) drobiazg, ale śmieszy

To są rzeczy, które przypomniałem sobie na gorąco, jestem w pracy i nie mam zbyt wiele czasu. ale jak chcesz mogę wpisywać bugi na bieżąco podczas grania.

Oczywiście wiem, że jest to beta, nawet uważam, że gra ma ogromny potencjał, ale na boga nie na 20 maja.


Posty: 46
Dołączył(a): 23.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:12 
Cytuj  
mam nadzieje ze im te bugi chociaz reportujesz ;-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:23 
Cytuj  
Delbuthos napisał(a):
11. Podczas obcinania głowy zostaje hełm w powietrzu ;) drobiazg, ale śmieszy

mi tam wszystko gra helm spada razem z glowa x) ale...
ta animacja na poczatku jest fajna krew sie leje itp ale ni chuja nie da sie nic zrobic w trkacie - jesli np bijesz ze 2/3 mobki naraz to podczas animacji nie mozesz sie ruszyc i mobki bija Cie bezkarnie - co niekiedy konczy sie zle

jesli chodzi o 20 maja - to maja mase roboty
moze na tej wewnetrznej becie to duzo lepiej wyglada...

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:25 
Cytuj  
Dejagore napisał(a):
mam nadzieje ze im te bugi chociaz reportujesz ;-)


To są wszystko well known bugi. Na BETA forum są całe topici o tym hihi:)
Czy to jest gra na 20 maja? Szczerze mówiąc nie wiem ^_^

No ale nie znaczy że wieczorem nie będę levelował dalej swją Hoxinkę:P

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:27 
Cytuj  
U mnie przeważnie głowa też spada z hełmem, ale już z 10 razy wisiał w powietrzu ;)

Cytuj:
jesli chodzi o 20 maja - to maja mase roboty
moze na tej wewnetrznej becie to duzo lepiej wyglada...


Jeżeli dobrze kojarzę, ten temat już był wyjaśniany: nie ma innego magicznego klienta bety.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:35 
Cytuj  
EE fatality można cancel. Po prostu w czasie wykonywania fatality ruszasz się i przestaje je wykonywać. Minus taki, że dmg zadany ostatanim ciosem idzie się gonić.
Co do bugów wymienionych powyżej to większość z nich wprowadziły ostatnie 2 patche...poza szarą mapą.
Co do niwelacji kombosa...musisz poćwiczyć a steruje się wasd i pod te klawisze gra jest ustawiona. Kombosa można wykonywać w ruchu tylko ostatni element musi być na stojąco.
Co do respawnu npc i ich AI...cóż to zależy od zony. Generalnie lipa owszem.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:57 
Cytuj  
Delbuthos napisał(a):
U mnie przeważnie głowa też spada z hełmem, ale już z 10 razy wisiał w powietrzu ;)

Cytuj:
jesli chodzi o 20 maja - to maja mase roboty
moze na tej wewnetrznej becie to duzo lepiej wyglada...


Jeżeli dobrze kojarzę, ten temat już był wyjaśniany: nie ma innego magicznego klienta bety.

nie przypominam sobie

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 10:59 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Co do niwelacji kombosa...musisz poćwiczyć a steruje się wasd i pod te klawisze gra jest ustawiona. Kombosa można wykonywać w ruchu tylko ostatni element musi być na stojąco.V.


Mnie interesuje praktycznie tylko aspekt pvp, pod pve to nie ma większego znaczenia, ale ciężko znaleźć dobrego gracza pvp, który będzie czekał w miejscu aż zapodam mu ostatni cios z sekwencji.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 11:00 
Cytuj  
AFK player :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 11:14 
Cytuj  
Delbuthos napisał(a):
Viracept napisał(a):
Co do niwelacji kombosa...musisz poćwiczyć a steruje się wasd i pod te klawisze gra jest ustawiona. Kombosa można wykonywać w ruchu tylko ostatni element musi być na stojąco.V.


Mnie interesuje praktycznie tylko aspekt pvp, pod pve to nie ma większego znaczenia, ale ciężko znaleźć dobrego gracza pvp, który będzie czekał w miejscu aż zapodam mu ostatni cios z sekwencji.

moga byc 2 sytuacje - ktos Cie kituje to ogolnie masz przesrane (chyba ze potrafisz go spowolnic)
ktos ucieka przed Toba - wystarcza zwykle Ciosy by lac go po plecach
w normalnej walce w zwarciu spokojnie wykastujesz ostatni cios

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 12:53 
Cytuj  
Co do combosow, ciosow i zadawania przez nie dmg to sprawa jest wyjasniona od dosc dawna, wystarczy poczytac i obserwowac jak to dziala.

Bugow jest masa, zamiast pisac tu na forum tysieczny raz warto przeczytac general beta forum i temat dotyczacy bugow.

20 maja to wielka zagadka nadal, pisalem o tym juz dawno, jednak mam nadzieje ze gra bedzie dokonczona w dniu premiery.

Co do osobnej bety to jest i nie trzeba nic wyjasniac bo devsi maja swoja bete, my "testujemy" im rozne rzeczy, a oplacani testerzy pracuja jak w innych grach nad konkretnymi rzeczami.

Finalnego klienta zobaczymy zapewne 20 maja, osoby zniechecajace sie od grania na betach lepiej zeby nie graly bo czasami naprawde jest ciezko.

Closed beta i NDA nadal obowiazuje i chyba nikogo nie powinno dziwic ze gra tak wyglada jak teraz, jesli by byla open beta i nadal utrzymany ten klient jaki mamy na closed to mozna by pisac ze jest problem, inaczej nie mam podstaw, czekam cierpliwie na 20 maja.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 13:38 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do combosow, ciosow i zadawania przez nie dmg to sprawa jest wyjasniona od dosc dawna, wystarczy poczytac i obserwowac jak to dziala.

Bugow jest masa, zamiast pisac tu na forum tysieczny raz warto przeczytac general beta forum i temat dotyczacy bugow.

20 maja to wielka zagadka nadal, pisalem o tym juz dawno, jednak mam nadzieje ze gra bedzie dokonczona w dniu premiery.

Co do osobnej bety to jest i nie trzeba nic wyjasniac bo devsi maja swoja bete, my "testujemy" im rozne rzeczy, a oplacani testerzy pracuja jak w innych grach nad konkretnymi rzeczami.

Finalnego klienta zobaczymy zapewne 20 maja, osoby zniechecajace sie od grania na betach lepiej zeby nie graly bo czasami naprawde jest ciezko.

Closed beta i NDA nadal obowiazuje i chyba nikogo nie powinno dziwic ze gra tak wyglada jak teraz, jesli by byla open beta i nadal utrzymany ten klient jaki mamy na closed to mozna by pisac ze jest problem, inaczej nie mam podstaw, czekam cierpliwie na 20 maja.

z kazdym nowym patchem naprawiaja kupe bledow - to nalezy im przyznac - ale zostawiaja wlasnie duzo starych bugow bardzo denerwujacych aczkolwiek umozliwjajacych dalsze granie. I z tego wlasnie wnioskuje ze w closed becie sa poprawiane tylko male bledy i bardzo powazne uniemozliwiajace granie w cb.
a robia to dlatego aby nie angazowac sie w prace nad 2 klientami
i to moja teoria nr 1 x)

nr 2 mniej optymistyczna - ale prostrza - ze sie nie wyrabiaja ;)

ale pozyjemy zobaczymy - juz tylko miesiac z kawaleczkiem

*

Posty: 131
Dołączył(a): 25.09.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 19:01 
Cytuj  
Treść meila, odnośnie dzisiejszego wyłączenia serwerów jak i nadchodzącego pacza.

Today�s General Beta downtime will be an extended one due to the massive preparations for this Sunday�s Tech Test. We may need to keep the servers down all the way up to the tech test. During this downtime we will be deploying a big new update, with lots of new content and a huge amount of fixes. Simultaneously we will do maintenance on our hardware, to prepare our databases and game servers for both the upcoming tech test as well as the new, fresh and improved content.

To enable you to play immediately after we open the servers, we will provide the update in a "pre-update file" you can download and install, and open up for patching prior to opening the servers. We will also keep you informed of the progress via the forums and email.

This update brings so many changes that we will perform a character wipe, this will help us ensure the accuracy of our data collection and provide a much needed review of the new content from start to finish.

We appreciate your patience and dedication as we continue our launch preparations. There would be no Age of Conan without you!

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 19:14 
Cytuj  
Zapowiada sie patch wysmienicie, czyli prawdopodobnie conana na razie nie ma do niedzieli. Licze ze wyjdzie to na dobre ; During this downtime we will be deploying a big new update, with lots of new content and a huge amount of fixes. ;-)

No i wipe jest wraz z tym update przypominam

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 09:15 
Cytuj  
uuu moj guardian z koniem i plaszczykiem odejdzie do krainy przodkow... :/
jesli ktos bedzie wiedzial ze patchowanie sie rozpoczelo niech da znac

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 11:06 
Cytuj  
nie wiem czy news dało rade sie zarejestrować

http://www.gamespot.com/test/ageofconan ... ks;title;1

Get a sneak preview of one of the season's most highly anticipated games by signing up for the Age of Conan PVP Beta Weekend, occurring April 18-20.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 17:56 
Cytuj  
odnosnie niedzielnego tech-testu

Greetings testers,

Sundays stress test is rapidly closing in and we are in a hurry. We urge for your help. Join in on Sunday, 13th April 2008, at 5PM GMT! For what that means in your local time, please see this link. The test will run for three hours.

We have just released a huge pre-update to our game, an update you need to download and install immediately! Go to https://betaregister.ageofconan.com/ and download the April Pre-Update as soon as possible and start installing. The files add up to more than 4 gigabytes so it is crucial you start downloading immediately, and install the files to the correct folder.

This "pre-update file" is only step one of this massive upgrade. Step two is regular patching. We will inform you on the forums and in mail when we open up the patch servers for step two.

Please follow the instructions you find on https://betaregister.ageofconan.com/ and on the forums http://forums-beta.ageofconan.com/.

Regards,
Funcom

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 18:20 
Cytuj  
Prawie 4,5 gb na poczatek :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 18:46 
Cytuj  
Nie dziala standartowy patcher, pelny opis jest po zalogowaniu sie na konto, jest tez link do updatera.
Wynika z tego ze zmieniaja klienta calkowicie, ciekawe czy te ponad 4gb do sciagania wniesie cos nowego do gry czy to tylko na ten event pvp przygotowania ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 22:20 
Cytuj  
Co za fail :D

Ludzie sie cieszyli że dzieki przełożonej tech becie będa sobie mogli w spokoju zassać klienta, a tutaj 2 dni przed tech beta ponad 4gb do zassania i leci z zabójczą prędkością 20kb/s.

Ręce.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.