mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 22:39 
Cytuj  
Hmmm dziala wam glowny patch server? Sciagnalem wszystko tym nowym downloaderem, rozpakowalem elegancko tak jak napisali i mam fail przy probie patchowania :< ...

T.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 00:25 
Cytuj  
Hmnn ja ściągnąłem tego patcha normalnym patcherem 4,35gb i jakieś grosze ale nic nie rozpakowałem, żadnych prepatch folderów nie tworzyłem...ot po prostu ściągnąłem i pokazuje mi, że jest up to date...

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 06:20 
Cytuj  
No jestem ciekaw, czy AoC stanie się solidną grą teraz. Czekam na komentarze :).

@Embe,

wrzuć mi małe sprawozdanie na temat bugów po kilku godzinach gry na gadu, bardzo Cię proszę :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:09 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Hmmm dziala wam glowny patch server? Sciagnalem wszystko tym nowym downloaderem, rozpakowalem elegancko tak jak napisali i mam fail przy probie patchowania :< ...

T.

a co Ci sie dzieje dokladnie?
normalnie powinno Ci sciagnac jeszcze updaterem patch 6 140 i 12
dopiero poznej sie aplikuje zawartosc folderu prepatches


Viracept napisał(a):
Hmnn ja ściągnąłem tego patcha normalnym patcherem 4,35gb i jakieś grosze ale nic nie rozpakowałem, żadnych prepatch folderów nie tworzyłem...ot po prostu ściągnąłem i pokazuje mi, że jest up to date...

V.

to chyba wszystko ok? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:31 
Cytuj  
ja odpalilem sciaganie, leci jak zwykle 60kb/s lala ale do 19 maja pewnie zdaze :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 09:46 
Cytuj  
1. to jest temat o grze a nie o tym kto ma jakie łącze i jak szybko mu się coś ściąga- zróbcie osobny temat w AoC- " ale mi wolno ściąga- wam też ?? "
2. marudzicie jak stare baby
3. przez marudzenie o głupim patchowaniu wqrzacie tych co nie grają ( bo wam zazdroszczą jak ja :P)
4 jak się nie podoba to pm z kluczykiem
:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 12:16 
Cytuj  
Od dzisiaj jak wstana serwery, developerska gildia beta testerow zaczyna gre na general becie i bedzie przyjmowac najlepszych beta testerow.
Jest to grupa oplacanych testerow, ktorzy caly czas grali i testowali na dev becie wiekszosc rzeczy o jakich moglismy tylko slyszec z plotek na general becie.

Co do sciagania, sa dwie mozliwosci, manager p2p lub zwykly conanpatcher, mozna sobie dobrac lepiej dzialajcy, u mnie standartowy patcher sciagal 100-240kb/s, a manager p2p cieniutko 20-60kb/s.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 13:42 
Cytuj  
no to moze tak stworzyc nasza/swojską gildie i przy okazji skopac im 4-ry litery ? ;]

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 15:00 
Cytuj  
servery stoja, z tego co widze na razie - bylo warto czekac na patcha.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 15:39 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
a co Ci sie dzieje dokladnie?
normalnie powinno Ci sciagnac jeszcze updaterem patch 6 140 i 12
dopiero poznej sie aplikuje zawartosc folderu prepatches


Nah wszystko jest ok. Zmienialem router I myslalem, ze poblokowal mi porty. Anyway czas zobaczyc czy rzeczywiscie warto bylo czekac ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 16:09 
Cytuj  
Narazie dobieglem do tortage, nie mam czasu na gre, dodali detale zwiazane z roslinoscia co ladnie wplywa na wyglad, sa shadery 3.0, detale postaci dopracowane jeszcze bardziej, itemki sa dopasowane do ciala, jest pelne kreowanie postaci, poprawiono bugi z use, dodano efekty do przedmiotow questowych, mapa dopracowana, wskazania na kompasie zrobione bardzo czytelnie, stabilnosc fps wydaje sie ze jest utrzymana ( tu niech pisza ci co mieli problemy), nie widze poprawy wydajnosci bo nadal mam 40-60fps bez bloom, ktory nareszcie wyglada dobrze ale zjada 30% wydajnosci conajmniej, dodano staty PvP takie jak lvl, rank ilosc killi, zmieniono zakladki ze skilami i atrybutami, nowe umiejetnosci pojawiaja sie na pasku, jest poprawiony opis hp/stamina, wyglad armorow kolejny raz poprawiony na plus, aggro bug i evade mobkow nie spotkalem, a byl czesty.

Moze pogram cos w nocy to zobacze jak wyglada reszta bo gra tak na dobra sprawe zaczyna sie po 19lvl i tam pamietam sporo bugow, wiec jestem ciekaw jak tam sie uporali.

edit: aktualny klient to pelny dx9.0c 32bit


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1034
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 19:36 
Cytuj  
No piszcie co tak cicho? wyjdzie na czas ? :)


Posty: 39
Dołączył(a): 13.04.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 21:03 
Cytuj  
Jakby kogos obchodzilo... http://www.vimeo.com/882473 jeden chyba z lepszych beta leakow , bo w jakosci takiego lekkiego hd(jak to na vimeo). Musi byc w oknie napis hd on i mozna ogladac na pelnym ekranie.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 22:21 
Cytuj  
widać łuki?
odpalam DL na noc :]


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 22:23 
Cytuj  
druzil napisał(a):
wyjdzie na czas ? :)


jeśli masz na myśli pay to play bete to owszem


_________________
you are already dead

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 22:27 
Cytuj  
Złapałem lekkiego hype'a musze sie przyznać, nadal uważam że nie będzie to miłośc na lata, ale romansik na pare miesięcy, czemu nie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 23:06 
Cytuj  
GIGANTYCZNA POPRAWA WYDAJNOSCI, dysk przestał wreszcie swapowac nawet w tortage, własciwie to wogóle go nie słysze, loadingi tez są szybsze, wreszcie moge grać z bloomem , wszystko high aax16, anizox16 cud , miód, orzeszki, sa random crashe ale mniej czeste, caly czas 30 fps w 1680x1050 i z włączonymi wszystkimi detalami, odrobinke spada w toratage ale to jest niebo a zziemia w porównaniu do tego co było

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 01:11 
Cytuj  
Chwilke gralem i trzeba przyznac ze gra sie teraz duzo przyjemniej, zony wczytuja sie blyskawicznie, grafika ladnie podciagnieta z detalami dx9, sporo doszlifowanych rzeczy widac w grze.
Jak wydostane sie z tortage to sprawdze bugi, ktore pamietam i sprawdze wydajnosc.

Ciekaw jestem czy ci co mieli problemy z kompami teraz beda miec zmiane na plus bo na general chacie sporo pisza ze znikly im problemy takie jak opisywali tez tu ludzie.

Poprawiono znacznie animacje, nawet skakanie jest dopracowane, postacie aktualnie wygladaja swietnie, itemki sa dopasowane dokladnie, nie ma dziur w teksturach postaci.

Ten patch wniosl sporo optymizmu i 20 maja jest bardzo realna data premiery i tak jak tu pisalem devsi z oplacanamy testerami siedzieli sobie na osobnej becie i dopieszczali gre, a na general becie meczylismy sie ze zbugowanym klientem.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 01:54 
Cytuj  
No to teraz jak już sie uporali (chyba) z technicznymi kwestiami niech się wezmą za balans i rewardy/penalty w pvp.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 243
Dołączył(a): 13.08.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2008, 06:30 
Cytuj  
Zapowiada się bardzo dobrze ( odpukać =p ). Może nareszcie będzie to MMO z prawdziwego zdarzenia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.