mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 16:56 
Cytuj  
może to mała reklama ale ja używam:

http://www.mbank.pl/indywidualny/karty/wirtualne/eKARTA/index.html

Formalności mało wystarczy ekonto założyć i już zero problemów z kupowaniem czegoś albo płaceniem, za abonament w grach. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 16:57 
Cytuj  
konrador napisał(a):
czy moze juz cos poszlo do przodu pod tym wzgledem w innych bankach?

Tzn.? Karty debetowe/platnicze != karty (wirtualno-)kredytowe/wypukle. Nic sie w tej materii nie zmienilo i raczej nie zamierza.


no wlasnie obmacalem moja karte Inteligo (debetowke - tak zwie ja bank) - i zbyt wypukla nie jest - pomijajac tloczenie numerow - a napewno nie tak wypukla jak moja karta kredytowa

chyba ze wirtualno-kredytowe nie sa wypukle i sa mylnie nazywane debetowymi

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 16:59 
Cytuj  
wirtualno kredytowe to zupełnie inna bajka


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:15 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
wirtualno kredytowe to zupełnie inna bajka

aaa th
no to moja zwykla debetowka Inteligo oplacam wszystko przez siec
dlatego sie zastnawiam czy przypadkiem inne banki nie wprowadzily takich opcji

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:32 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
jak płaciłem za wow-a to electrona z mBanku mi nie łykało, używałem wirtualnej kredytówki.


Żeby łykało debetową mBanku trzeba najpierw zadzwonić na mLinię i ustalić sobie dzienne i miesięczne limity, wtedy dopiero ta usługa jest aktywna, może tego nie zrobiłeś?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:36 
Cytuj  
Żeby mieć debet to trzeba najpierw mieć dochody ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 18:39 
Cytuj  
Meta napisał(a):
Żeby łykało debetową mBanku trzeba najpierw zadzwonić na mLinię i ustalić sobie dzienne i miesięczne limity, wtedy dopiero ta usługa jest aktywna, może tego nie zrobiłeś?


na pewno nic takiego nie robiłem, po prostu założyłem sobie u nich wirtualną kartę kredytową i więcej się tym nie przejmowałem.


_________________
Obrazek


Posty: 7
Dołączył(a): 9.03.2008
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 19:28 
Cytuj  
W mbanku sa teraz w zasadzie dwie karty ktorymi mozna placic. Stara, tylko wirtualna oraz nowa opcja, a mianowicie karta zwykla Visa Elektron(platnicza) itp, ktora mozna przerobic na karte z opcja placenia wirtualnie ( dwa w jednym) - tak jak Meta pisal , trzeba ja aktywowac u konsultanta (ta opcja dziala chyba od 2 miesiecy).
Jest jedno drobne ale, mianowicie przy placeniu nia w sklepach internetowych Uk, czy Stanach czesto trzeba wybierac Typ Karty Platniczej : jako Visa a nie Visa Elektron.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2008, 23:03 
Cytuj  
Zmienil sie nieco opis na gram.pl:

Cytuj:
Wszystkie osoby, które zamówią przed premierą grę i zapłacą za nią, otrzymają od nas w momencie weryfikacji ich płatności, specjalny klucz Pre-Orderowy umożliwiający:
- dostęp do specjalnych przedmiotów w samej grze: War Mammoth, Killer Rhino oraz Amazon Curved Bow
- możliwość wykupienia za 5 euro wcześniejszego dostępu do gry.


Jesli ktos zamowil za pobraniem to polecam zmienic na platnosc karta ...

T.

****

Posty: 1474
Dołączył(a): 30.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 11:50 
Cytuj  
dlatego odrazu zaznaczylem sobie "place z inteligo" i koniec. Mam nadzieje ze pozniej nie bede musial zasysac klienta cale 3 dni przed premiera bo cos pozmieniaja ;P

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 12:29 
Cytuj  
może mi ktos podac dane do płatności przekazem do gram.pl ?
nie mam sił już szukac na ich stronie :D


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 24 kwi 2008, 12:38 przez Bartlem, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 12:31 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
może mi ktos podac dane do płatności przekaznem do gram.pl ?
nie mam sił już szukac na ich stronie :D

przeciez w mailu dostałem coś takiego
Informację o konieczności uregulowania płatności za zamówienie, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji.

Chyba trzeba troche poczekać

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 12:41 
Cytuj  
a i owszem, ale wyczytałem także :
..Dzwoniłem do gram.pl i pytałem co z osobami które zamówiły póżnij niż inne. Innymi słowy jak bedą mieć 100 sztuk a 1000 zamówień kto dostanie pierwszy... A więc ku mojemu ździwieniu gry nie dostaną osoby które zamówiły pierwsze lecz osoby które pierwsze opłacą za grę....

WIEC !!! BŁAGAMMM !!


_________________
Obrazek


Posty: 39
Dołączył(a): 29.10.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 12:59 
Cytuj  
Nie da sie wysłac wczesniej a pozatym lepiej nie rezykowac bo nie wiesz co dac w tytule przelewu a jak dasz zle albo cos tam za malo to im sie ,,zapodzieje" ;/


Posty: 24
Dołączył(a): 17.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 13:40 
Cytuj  
..ja także dzwoniłem do gram.pl i kwestia kolejności wysyłki zaczyna mieć drugorzędne znaczenie tzn. ok. 15 maja powinni rozesłać e-maile z informacją jak zapłacić i zaraz po weryfikacji zapłaty otrzymamy kody do rejestracji na stronie Funcomu; same pudełka z grą będą wysyłane sukcesywnie (informacja od miłej pani z gram.pl)

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 14:09 
Cytuj  
Cytuj:
Wszystkie osoby, które zakupią u nas grę (bez względu na edycję) w Pre-Orderze otrzymają od nas specjalny klucz (klucz PreOrderowy), który umożliwi skorzystanie ze specjalnych elementów bonusowych. Klucz będzie wyświetlany przy zamówieniu. Klucz otrzymają wszystkie osoby, których płatność zostanie pozytywnie zweryfikowana, czyli żebyśmy mogli udostępnić klucz musimy mieć płatność za grę. W związku z tym kluczy pre-orderowych nie otrzymają przed premierą (spowodu weryfikacji płatności, która zapewne następi już po premierze) osoby, które zamówiły grę i jako formę płatności wybrały pobranie, a formę dostawy - pocztę polską

Po weryfikacji płatności za grę, na koncie klienta przy danym zamówieniu wyświetlą się dwa linki do dwóch różnych kluczy: jeden klucz odblokowuje mamuta, drugi nosorożca. Klucze będą oczywiście odpowiednio opisane. W momencie gdy klient Pan na jeden z tych odnośników drugi automatycznie się zdezaktywuje i nie będzie miał możliwości w przyszłości podejrzenia drugiego numeru.


to tyle na temat bonusów itp rzeczy


_________________
Obrazek

*

Posty: 62
Dołączył(a): 4.06.2007
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 14:29 
Cytuj  
Pytanko.
Czy jak kupie dwie wersje gry w preorderze bede mógł miec dwa mounty mamuta i nosorożca czy mount jest przypisany do konta ?

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 16:52 
Cytuj  
Czy każda postać na koncie będzie miała mounta( bonusowego) czy może tylko pierwsza jaką zrobię?

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 16:58 
Cytuj  
Girdian napisał(a):
Czy każda postać na koncie będzie miała mounta( bonusowego) czy może tylko pierwsza jaką zrobię?


No właśnie, w przypadku gdy będzie jeden (a na 99% będzie) to czy Soulbound czy nie? To samo w temacie ringa z CE. Jest tu ktoś z Funcomu? :wink:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 kwi 2008, 17:06 
Cytuj  
Nie pamietam gdzie:) ale czytalem ze kazda postac.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.