mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 17:16 
Cytuj  
Zgadzam sie z toba i zrozumialem cie za pierwszym razem. Nie probowalem cie krytykowac wrecz przeciwnie :)

Co mialem ja na mysli to to ze normalne gry uzywaja innego typu serwerow i systemu niz EvE ktory koncentruje sie na jednym superkomputerze wykorzystywanym jako serwer Eve Universe.

To jak porownywac malucha z Tirem :roll:

Pozatym, siege bedzie dostepne dopiero na retial i nikt tak naprawde nie wie jak to bedzie wygladac ostatecznie :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 17:24 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):

Co mialem ja na mysli to to ze normalne gry uzywaja innego typu serwerow i systemu niz EvE ktory koncentruje sie na jednym superkomputerze wykorzystywanym jako serwer Eve Universe.

Dziwne, bo ja myślałem, że jest to "sieć" komputerów, a raczej klasterów. Czyli jeden system to tak jakby jeden klaster. Aczkolwiek moje wyobrażenie może być mylne bo nie siedzę w tym "bagnie" :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 18:14 
Cytuj  
Cytuj:
Nastepny dodatek Ambulance ma rozwiazac problem z jita jak i generalnymi lagami poniewaz wnetrza stacji benda na odzielnych serwerach przez co lag dla ludzi na zewnatrz powinien byc znacznie znacznie mniejszy

Wcale nie, rozwiarze to problemu. Jest kilka mozliwych rozwiazań, ale:
a) sa trudne w realizacji, zwiekszanie liczby serwerow, poprostu nic nie da (tzn. da.. ale koszty beda rosnac w postepie geometrycznym)
b) te rozwiazania, poprostu nie moga byc w prowadzone.

Tak naprawde EVE moze spokojnie jechac na aktualnym klastrze. Problemem jest jest brak skutecznego systemu rownowarzenia obciazenia. Na kazdy system slonczeny przypada jeden serwer, wszystkie serwery sa zlaczone w jeden duzy klaster. Problem ? Jesli jest bardzo duzo ludzi w jednym systemie, to nie mozna przeznaczyc mocy zsumowanej z calego klastra na obliczenia z tego systemu.

Dobra nvm, to nie forum o szczegolach technicznych dzilania serwerow EVE :P.

Lagi to nie mity fo fakt, i co z tym zrobia nie wiem. Z jednej strony ograniczenia sprzetowe (swiatlowod jest drogi, a 10GB ethernet jest za wolny zeby moc laczyc ram z dwoch roznych serwerow..).
Cytuj:
Dziwne, bo ja myślałem, że jest to "sieć" komputerów, a raczej klasterów. Czyli jeden system to tak jakby jeden klaster. Aczkolwiek moje wyobrażenie może być mylne bo nie siedzę w tym "bagnie"

Jeden system slonczeny to jeden serwer. Czasami jakas grupa systemow slonecznych. Wszystkie serwery sa spiete ethernetem i tworza klaster. Niestety, nie do konca dziala to tak jak powinno, ale i tak jest lepiej niz gorzej.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 18:39 
Cytuj  
Czyli stary wyga(ja) mam rację (w 80% ), a taki fanboj(czyt. Khebeln ) super giga lajtowego sprzętu się pomylił :P

Wracając do Conanika:
noi jak z tym spell cośtam - bedzie to czy nie w końcu.
Noi czy prawda to ci, że robiąc jakąś tam intację(ala WoW - np. Molten Core) jak inni gracze w innej grupie wejdą to nie tworzy się dla nich oddzielna kopia tej instancji, tylko wchodzą do tej samej co my jesteśmy i możemy się naparzać ?

Ps. Dla czepialskich: Tak panowie pośrednio nawiązuję tu o serwer PvP nie PvE :P Jak to ma być rozwiązane w PvE to mnie rybka :P


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 20:27 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Czyli stary wyga(ja) mam rację (w 80% ), a taki fanboj(czyt. Khebeln ) super giga lajtowego sprzętu się pomylił :P

Wracając do Conanika:
noi jak z tym spell cośtam - bedzie to czy nie w końcu.
Noi czy prawda to ci, że robiąc jakąś tam intację(ala WoW - np. Molten Core) jak inni gracze w innej grupie wejdą to nie tworzy się dla nich oddzielna kopia tej instancji, tylko wchodzą do tej samej co my jesteśmy i możemy się naparzać ?

Ps. Dla czepialskich: Tak panowie pośrednio nawiązuję tu o serwer PvP nie PvE :P Jak to ma być rozwiązane w PvE to mnie rybka :P


*Flame FAIL*

Nastepnym razem sie lepiej postaraj.

Wracajac jednak do tematu, z tego co pamietam to byl pare miesiecy temu news na temat ambulance i zakupu nowego superkomputera (aka sieci komputerow bo tak to w praktyce wyglada i nie trzeba tego chyba nikomu tlumaczyc? Choc nie jestem juz tego taki pewien) ktory ma wlasnie byc zwiazany z Ambulance i ma znacznie poprawic performace. Pozatym wspomniano ze wnetrza stacji maja byc odzielne od aktualnego systemu, co to bedzie w praktyce oznaczac ? osobna siec serverwerow dla stacji ? Shadow cluster ? ktoz to wie. To oczywiscie sa ich oficlanle informacje sprzed 5-6 miesiecy kiedy jeszcze gralem w Eve.

Farm a ty jak nawet nie wiesz podstawowych informacji o AoC jak np to czy tworza sie mirory instancji czy nie to lepiej sie nie wypowiadaj nazywajac kogos fanboi. Mi to generalnie fruwa, jestem w becie wiekszosci gier w tej chwili w produkcji i wiem co lubie w grach. Nie podoba ci sie AoC to nie graj i tyle. W tej chwili kazdy moze wchodzic do instancji na pvp serwerach nie ma zadnych mirorow. Ludzie sie ladnie tluka w podziemiach, bo nie ma gdzie zwykle uciekac :wink: Casterzy zwykle maja tam najbardziej przerabane :] Niestety dla mnie w tym przypadku :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 20:33 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
Ludzie sie ladnie tluka w podziemiach, bo nie ma gdzie zwykle uciekac :wink: Casterzy zwykle maja tam najbardziej przerabane :] Niestety dla mnie w tym przypadku :roll:


Otoczyć i wyrznąć w pień Yeah!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 20:37 
Cytuj  
Cytuj:
Wracajac jednak do tematu, z tego co pamietam to byl pare miesiecy temu news na temat ambulance i zakupu nowego superkomputera (aka sieci komputerow bo tak to w praktyce wyglada i nie trzeba tego chyba nikomu tlumaczyc? Choc nie jestem juz tego taki pewien) ktory ma wlasnie byc zwiazany z Ambulance i ma znacznie poprawic performace. Pozatym wspomniano ze wnetrza stacji maja byc odzielne od aktualnego systemu, co to bedzie w praktyce oznaczac ? osobna siec serverwerow dla stacji ? Shadow cluster ? ktoz to wie. To oczywiscie sa ich oficlanle informacje sprzed 5-6 miesiecy kiedy jeszcze gralem w Eve.

Mylisz sie dwojako.
CCP nie ma zadnej sieci super-komputerow, ma tylko jeden potezny klaster ktory jest super-komputerem.
Klastry buduje sie poprzez laczenie pojedynczych serwerow/komputerow czy jak to tam nazwiesz ethernetem i potem zainstalowaniem odpowiedniego softu (czyt. systemu operacyjnego, ktory cala taka maszyne bedzie widzial jako pojedynczy super-komputer).

Po drugie Ambulance to projekt ze sie tak wyraze Fall in Future. Czyli tak naprawde oni nie maja pojecia kiedy go wprowadza.

Po trzecie, problem jest softwarowy. Co juz wyzej chyba napisalem ?
W praktyce ich problemem jest to, ze ich akutalny serwer poprostu nie potrafi skutecznie zarzadzac zasobami (i mam tu namysli soft). Pewnie na etapie projektowym popelnili bledy, za ktore teraz leja sami siebie po mordzie, i proboje to latac, jednoczesnie nie przepisujac serwera od zera.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 20:43 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Cytuj:
Wracajac jednak do tematu, z tego co pamietam to byl pare miesiecy temu news na temat ambulance i zakupu nowego superkomputera (aka sieci komputerow bo tak to w praktyce wyglada i nie trzeba tego chyba nikomu tlumaczyc? Choc nie jestem juz tego taki pewien) ktory ma wlasnie byc zwiazany z Ambulance i ma znacznie poprawic performace. Pozatym wspomniano ze wnetrza stacji maja byc odzielne od aktualnego systemu, co to bedzie w praktyce oznaczac ? osobna siec serverwerow dla stacji ? Shadow cluster ? ktoz to wie. To oczywiscie sa ich oficlanle informacje sprzed 5-6 miesiecy kiedy jeszcze gralem w Eve.

Mylisz sie dwojako.
CCP nie ma zadnej sieci super-komputerow, ma tylko jeden potezny klaster ktory jest super-komputerem.
Klastry buduje sie poprzez laczenie pojedynczych serwerow/komputerow czy jak to tam nazwiesz ethernetem i potem zainstalowaniem odpowiedniego softu (czyt. systemu operacyjnego, ktory cala taka maszyne bedzie widzial jako pojedynczy super-komputer).

Po drugie Ambulance to projekt ze sie tak wyraze Fall in Future. Czyli tak naprawde oni nie maja pojecia kiedy go wprowadza.

Po trzecie, problem jest softwarowy. Co juz wyzej chyba napisalem ?
W praktyce ich problemem jest to, ze ich akutalny serwer poprostu nie potrafi skutecznie zarzadzac zasobami (i mam tu namysli soft). Pewnie na etapie projektowym popelnili bledy, za ktore teraz leja sami siebie po mordzie, i proboje to latac, jednoczesnie nie przepisujac serwera od zera.


Wlasnie napisalem ze maja 1 potezny klaster ktory jest super-komputerem. A nie sieci. Nigdzie nie napisalem o sieci superkomputerow. Widac sie nie zrozumielismy.

A co Do ambulance to juz jest blizej niz dalej ostatnio bardzo duzo artykulow wszedzie na ten temat zaczyna sie pojawiac, wiec moze za 6 miesiecy wyjdzie plus minus patrzac optymistycznie. Ale nigdy nie wiadomo tak jak mowisz nie jest to ich main focus.

A soft to inna bajka, ale nie mozna ich az tak bardzo jechac za to poniewaz Eve jest pionierem w kwesti ilosci ludzi w jednym swiecie w mmorpg. chlopaki musieli sami wymyslac nowe rozwiazania.

PS: Co do Ambulance to nie bede sie za pardzo sprzeczal poniewaz od 6 miesiecy okolo juz nie gram w EvE narazie i nie sledze tego juz tak dokladnie. Napewno jednak wroce do EvE gdy Ambulance wyjdzie :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 20:50 
Cytuj  
Farin napisał(a):
Noi czy prawda to ci, że robiąc jakąś tam intację(ala WoW - np. Molten Core) jak inni gracze w innej grupie wejdą to nie tworzy się dla nich oddzielna kopia tej instancji, tylko wchodzą do tej samej co my jesteśmy i możemy się naparzać ?

co do raidowek to nie mam pojecia jak to jest - tez o takim czyms slyszalem

do 43 jak gralem to byly instancje ze kazdy kazdego mogl napierdzielac
aczkolwiek ciezko to nazwac typowa instancja a'la WoW - bo to przewaznie duze przestrzenie gdzie robi sie questy wczesniej zebrane - ew farmi bosow - chociaz jak ja jeszcze gralem (po wipie mi sie juz niechce) to te dropy z bosow srednie byly (ogolnie itemy mialy malo statow) wiec nie wiem czy ktos ich farmil
ale bylem tez w zamknietej instancji (Sanctum of the Sun - gdzie robi sie questa na 1 plaszczyk) gdzie moglo wejsc tylko party (do 6 osob)
aczkolwiek rozmachem tez bije typowa instancje WoWa
powiem tyle ze wsiadanie na konia w srodku momentami ma sens ;)
trasze sie spawnuja szybciej niz w WoW - ale nie byly zbyt mocne (chociaz nie do solownia) a i bosowie tez sie spawnowali (taka ciekawostka)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:00 
Cytuj  
Cytuj:
Wlasnie napisalem ze maja 1 potezny klaster ktory jest super-komputerem. A nie sieci. Nigdzie nie napisalem o sieci superkomputerow. Widac sie nie zrozumielismy.

A co Do ambulance to juz jest blizej niz dalej ostatnio bardzo duzo artykulow wszedzie na ten temat zaczyna sie pojawiac, wiec moze za 6 miesiecy wyjdzie plus minus patrzac optymistycznie. Ale nigdy nie wiadomo tak jak mowisz nie jest to ich main focus.

A soft to inna bajka, ale nie mozna ich az tak bardzo jechac za to poniewaz Eve jest pionierem w kwesti ilosci ludzi w jednym swiecie w mmorpg. chlopaki musieli sami wymyslac nowe rozwiazania.

PS: Co do Ambulance to nie bede sie za pardzo sprzeczal poniewaz od 6 miesiecy okolo juz nie gram w EvE narazie i nie sledze tego juz tak dokladnie. Napewno jednak wroce do EvE gdy Ambulance wyjdzie

Fakt, troche zle :D

Blizej niz dalej to wiesz, on jest od roku czy tam dwoch.. I dalej nic nie widac :P. Za pol roku to bedzie, ale nastepny patch graficzny, poprawiajcy reszte rzeczy (efekty czasteczkowe, wolumentryczne chmury, grafika kosmosu wogole, eksplozje, strzaly etc).

Tak, tylko wiesz. Software rownowarzacy obciazenie, nie jest znowu jakas tajemnica, maja go Unixwy i mial zdaje sie Windows Server 2003 Datacenter i 2008 pewnie tez. Nie sa to znowu jakies super-nowe rozwizania. Z technicznego punktu widzenia to taki wiekszy WoW. (ktory i tu Eureka, wywala sie jak w jednym miejscu jest ponad 800 osob to server down). Tak czy inaczej prace ida do porzodu. Z Jita nie wylatuje sie 3h, tylko maksymalnie 30 minut :P. Co i tak jest bardziej proteza niz rozwiazaniem (bo ta poprawia dotyczy tylko reginow pod mocnym obcizeniem a nie jakiegos dynamicznego dostosowywania).

E samo Ambulance to zbedny bajer, ktorego do niczego nie mozna uzyc :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:06 
Cytuj  
Teoretycznie tak, ale to co wlasnie bedzie oferowal Ambulance to dokladnie to co mi od zawsze w Eve brakowalo od czasow jak jeszcze w becie bylem.
Wtedy jeszcze ze znajomymi dyskutowalem ze szkoda ze nie widac twojego prawdziwego avatara a tylko statki. Nigdy nie moglem sie w 100% w role wczuc przez to :-?

Ale do takich ludzi ma byc Ambulance skierowany.


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:38 
Cytuj  
A-M-B-U-L-A-T-I-O-N.

Jak offtopować to do końca. :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:45 
Cytuj  
Cytuj:
Wtedy jeszcze ze znajomymi dyskutowalem ze szkoda ze nie widac twojego prawdziwego avatara a tylko statki. Nigdy nie moglem sie w 100% w role wczuc przez to

No wlasnie zaden fun z ogladania swojej postaci. Ludzie beda na stacjach siedziec zamiast latac po kosmosie :<
Wzieliby chociaz jakies prowizoryczne zalogi dali.O to bylby postep, moze bym sie wkoncu jak kapitan poczul :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 28 kwi 2008, 21:47 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:47 
Cytuj  
No wlasnie :] Mnie wlasnie te aspekt interesuje :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 21:58 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
No wlasnie :] Mnie wlasnie te aspekt interesuje :wink:

Jestes w mniejszosci a w evokracji, glos mniejszosci sie nie liczy :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1554
Dołączył(a): 22.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 22:31 
Cytuj  
Khebeln napisał(a):
*Flame FAIL*

Nastepnym razem sie lepiej postaraj.

Wracajac jednak do tematu, z tego co pamietam to byl pare miesiecy temu news na temat ambulance i zakupu nowego superkomputera (aka sieci komputerow bo tak to w praktyce wyglada i nie trzeba tego chyba nikomu tlumaczyc? Choc nie jestem juz tego taki pewien) ktory ma wlasnie byc zwiazany z Ambulance i ma znacznie poprawic performace. Pozatym wspomniano ze wnetrza stacji maja byc odzielne od aktualnego systemu, co to bedzie w praktyce oznaczac ? osobna siec serverwerow dla stacji ? Shadow cluster ? ktoz to wie. To oczywiscie sa ich oficlanle informacje sprzed 5-6 miesiecy kiedy jeszcze gralem w Eve.

Farm a ty jak nawet nie wiesz podstawowych informacji o AoC jak np to czy tworza sie mirory instancji czy nie to lepiej sie nie wypowiadaj nazywajac kogos fanboi. Mi to generalnie fruwa, jestem w becie wiekszosci gier w tej chwili w produkcji i wiem co lubie w grach. Nie podoba ci sie AoC to nie graj i tyle. W tej chwili kazdy moze wchodzic do instancji na pvp serwerach nie ma zadnych mirorow. Ludzie sie ladnie tluka w podziemiach, bo nie ma gdzie zwykle uciekac :wink: Casterzy zwykle maja tam najbardziej przerabane :] Niestety dla mnie w tym przypadku :roll:

Hmmm nie wiedziałem, że małe uszczypnięcie może być odebrane jako flame - no cóż widać czasy się zmieniają i pojecia słowne także.
Przekręcanie nicka też nie ma sensu bo w pierwszej chwili myślałem, że komuś innemu odpowiadasz :P
Zresztą cała druga część twojego postu odnosi się do mojej osoby i w ogóle nie odpowiada na moje pytanie :P
Albo go nie zrozumiałeś, albo pojecie "Fanboj" tak ci strzeliło po oczach, że nie zwróciłeś uwagi, że to jest proste zapytanie, a nie jakis tam whine na temat AoC(Ja tam czekam na premierę tej gry bo jestem ciekaw jak to będzie, a w między czasie staram się dowiedzieć możliwie jak najwięcej o tej grze. ).
Proponuję abyś brał przykład z Lufanga.


Przy okazji dzięki za zwięzłą i treściwą odpowiedź Lufanga.


_________________
"Są dwie rzeczy bezgraniczne: wszechświat i Ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien" A. Einstein

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 23:50 
Cytuj  
http://pc.ign.com/dor/objects/743392/ag ... g_720.html

:wtf:

*edit
http://pc.ign.com/articles/870/870119p1.html


_________________
afk for quite a while

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2008, 23:55 
Cytuj  
gabrielangel napisał(a):
http://pc.ign.com/dor/objects/743392/age-of-conan-hyborian-adventures/videos/spellweaving_720.html

:wtf:

*edit
http://pc.ign.com/articles/870/870119p1.html


Im in LOVE :]

A tak serio to spellweaving wyglada bosko :]


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 00:13 
Cytuj  
Generalnie opis wyglada ciekawie, zobaczymy jak z balansem.

Fajnie ze ToS i PoM tez beda mialy.


_________________
afk for quite a while

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2008, 00:17 
Cytuj  
Zgadzam sie, osobiscie liczylem ze HoX bedzie mial spellweaving tez ale widac bardziej mele z niego niz caster :roll:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.