mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 20:05 
Cytuj  
Hokan napisał(a):
SadoS napisał(a):
To jest klasyczne sranie w banie , co się dzieje do jasnej choler z moderatorami. Trudno jest na tym forum znaleźć jeden spójny wątek o początku do końca. Może to forum jest już przeżarte przez hegemonie Twierdzy , że nie sposób napisać cokolwiek nie mówiąc już o zadaniu konkretnego rzeczowego pytania na , które normalny człowiek spodziewał by się rzetelnej i rzeczowej odpowiedzi. Pisanie od tak byle nasrać postami i obładować forum tłustymi sygnaturkami reklamującymi 3 osobowe gildie.
Jest jeszcze czas żeby cokolwiek w tej sprawie zmienić w przeciwnym razie to forum zamieni się w kompletny sroc , gdzie ludzie będą pisać posty w stylu:

„Właśnie wyszedłem z ubikacji było fajnie , kał oddałem w kształcie rożka a może to był bardziej precel. Bardzo proszę niech mi ktoś pomoże do zapytania dołączam zdjęcie.”



Bardzo idealistyczny post, tyle że bratku co proponujesz? Masz zamiar konradorowi płacić za "dynamiczne" moderowanie tego forum czytaj działanie jak tylko pojawi się jakiś mało merytoryczny post?
Pod lodem Cię trzymali czy "cuś"? Konrador tak samo jak inni userzy tego forum ma swój real life, pocina w gry i pewnie średnio mu sie uśmiecha spędzanie pół życia na forum.
Nie wiem czy kiedyś moderaowałeś jakiekolwiek forum, ale nie sądzę.
Co do hegemonii "Twierdzy" to troszkę kula w płot trafiłeś. Membersi tej gildii w większości dyskutują na swoim forum a mmorpg.pl maja w pompie.
Fakt, że Lil się tu mocno udziela o żadnej hegemonii nie świadczy, bo tak po prawdzie, to wielu innych userów publikuje posty, które ocierają sie o rynsztok i jakoś dziwnym trafem wiekszości to nie przeszkadza.
Problem jest taki, że wiele osób nie czyta "Co" ktoś pisze tylko "Kto" to pisze i w zależności od tego mamy obrzucanie sie błotem (albo spokój) vide odpowiedzi na każdy post Lil.
Taka mi sie refleksja nasunęła po lekturze forum AoC-a, kiedy Lil pierwszy raz zapodał info, że będzie polska wersja AoC-a, niższy abonament i może nawet polskie serwery wielu w mniej lub bardziej niewybredny sposób dało mu do zrozumienia, że jest durniem.
Teraz jak sie okazało, że sporo w jego informacjach prawdy nikt nie kwapi się do użycia magicznego słowa "przepraszam" bo po co? Lepiej gnoić go na każdym kroku bo tak łatwiej, right?
BTW, często z uśmiechem patrze na to, jak wielu z Was łyka prowokacje Lil jak indor śliwki, stare konie a czasem jak dzieci, serio, serio...

PS. Dla pełnej jasności, nie jestem członkiem Twierdzy, ale miałem okazje pograć zarówno z Lil jak i kilkoma fajnymi osobami z tej gildii i strasznie mnie drażni jak ktoś generalizuje a la "hegemonia Twierdzy".
Rzekłem :).

Ty poprostu nie znasz Huragana aka lila ktory juz zgarnoł bana na tym forum..
Albo znasz ? :E
nvm. Dla mnie to dalej jest patrzac na posty druga inkarnacja grzybowskiego :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 20:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ty poprostu nie znasz Huragana aka lila ktory juz zgarnoł bana na tym forum..
Albo znasz ? :E
nvm. Dla mnie to dalej jest patrzac na posty druga inkarnacja grzybowskiego :P.


Hmm...czytam to forum od lat, więc znam historię :)


Posty: 23
Dołączył(a): 7.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 20:27 
Cytuj  
Hokan napisał(a):
SadoS napisał(a):
To jest klasyczne sranie w banie , co się dzieje do jasnej choler z moderatorami. Trudno jest na tym forum znaleźć jeden spójny wątek o początku do końca. Może to forum jest już przeżarte przez hegemonie Twierdzy , że nie sposób napisać cokolwiek nie mówiąc już o zadaniu konkretnego rzeczowego pytania na , które normalny człowiek spodziewał by się rzetelnej i rzeczowej odpowiedzi. Pisanie od tak byle nasrać postami i obładować forum tłustymi sygnaturkami reklamującymi 3 osobowe gildie.
Jest jeszcze czas żeby cokolwiek w tej sprawie zmienić w przeciwnym razie to forum zamieni się w kompletny sroc , gdzie ludzie będą pisać posty w stylu:

„Właśnie wyszedłem z ubikacji było fajnie , kał oddałem w kształcie rożka a może to był bardziej precel. Bardzo proszę niech mi ktoś pomoże do zapytania dołączam zdjęcie.”


Bardzo idealistyczny post, tyle że bratku co proponujesz? Masz zamiar konradorowi płacić za "dynamiczne" moderowanie tego forum czytaj działanie jak tylko pojawi się jakiś mało merytoryczny post?
Pod lodem Cię trzymali czy "cuś"? Konrador tak samo jak inni userzy tego forum ma swój real life, pocina w gry i pewnie średnio mu sie uśmiecha spędzanie pół życia na forum.
Nie wiem czy kiedyś moderaowałeś jakiekolwiek forum, ale nie sądzę.
Co do hegemonii "Twierdzy" to troszkę kula w płot trafiłeś. Membersi tej gildii w większości dyskutują na swoim forum a mmorpg.pl maja w pompie.
Fakt, że Lil się tu mocno udziela o żadnej hegemonii nie świadczy, bo tak po prawdzie, to wielu innych userów publikuje posty, które ocierają sie o rynsztok i jakoś dziwnym trafem wiekszości to nie przeszkadza.
Problem jest taki, że wiele osób nie czyta "Co" ktoś pisze tylko "Kto" to pisze i w zależności od tego mamy obrzucanie sie błotem (albo spokój) vide odpowiedzi na każdy post Lil.
Taka mi sie refleksja nasunęła po lekturze forum AoC-a, kiedy Lil pierwszy raz zapodał info, że będzie polska wersja AoC-a, niższy abonament i może nawet polskie serwery wielu w mniej lub bardziej niewybredny sposób dało mu do zrozumienia, że jest durniem.
Teraz jak sie okazało, że sporo w jego informacjach prawdy nikt nie kwapi się do użycia magicznego słowa "przepraszam" bo po co? Lepiej gnoić go na każdym kroku bo tak łatwiej, right?
BTW, często z uśmiechem patrze na to, jak wielu z Was łyka prowokacje Lil jak indor śliwki, stare konie a czasem jak dzieci, serio, serio...

PS. Dla pełnej jasności, nie jestem członkiem Twierdzy, ale miałem okazje pograć zarówno z Lil jak i kilkoma fajnymi osobami z tej gildii i strasznie mnie drażni jak ktoś generalizuje a la "hegemonia Twierdzy".
Rzekłem :).


Coś nieprawdopodobnego jaki wielki obrońca uciśnionych i niesłusznie potępianych się znalazł. Nie musisz się od razu usprawiedliwiać , że kiedyś grałeś w Twierdzy a teraz już nie grasz bo to automatycznie budzi wątpliwości .Jeśli mój post wydał Ci się nazbyt idealistyczny to tobie w żadnym calu nie można odmówić altruizmu. Nie zamierzam i nie zamierzałem się wtrącać w sprawy organizacyjne forum bo to rzeczywiście jest broszka moderatorów i admina . Jedno jest pewne miałem wielokrotnie na przestrzeni kilku lat do czynienia z gildią Twierdza i to właśnie dzięki takim gildiom Polscy gracze odnaleźli swoje miejsce w grach mmorpg . Szkoda tylko że na tej liście jesteśmy gdzieś pomiędzy Chińczykami a Rosjanami .


_________________
Obrazek
enklava.org - polish mmorpg community

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 21:21 
Cytuj  
Bez urazy, ale w czym masz problem ? w tym ze twierdza jest bardziej popularna od twojej gildii ? to ze huragan postuje z info o twierdzy w sigu ? 99% pl gildii to i tak czyste lajno, fajne pl gildie w ktorych bylem mozna policzyc na palcach jednej reki, nawet gdyby brakowalo na niej niektorych palcow ;)

Osobiscie leje na pl gildie, zarowno w dupie mam twierdze, twoja gildie jak i wszystkie inne, do huragana nigdy nic nie mialem, coprawda glupie akcje czasami odwalal ale i tak mialy lepszy poziom niz wiekszosc wow kidz ktore sie zadomowily na tym forum.


edit: sorki jezeli text jest ciezko czytelny, leki jeszcze niezaczely dzialac i jestem mocno zdezorientowany ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 494
Dołączył(a): 14.02.2006
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 21:56 
Cytuj  
Ja po pewnych doswiadczeniach z pl guildiami wiem ze juz wiecej nie bede w zadnej. Moge gadac bez problemu na czacie PL ingame i takie tam, pomoc, doradzic. Ale full polska guild to nie dla mnie.


_________________
Egze Blackthorne - Moogle


Posty: 23
Dołączył(a): 7.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 22:02 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Bez urazy, ale w czym masz problem ? w tym ze twierdza jest bardziej popularna od twojej gildii ? to ze huragan postuje z info o twierdzy w sigu ? 99% pl gildii to i tak czyste lajno, fajne pl gildie w ktorych bylem mozna policzyc na palcach jednej reki, nawet gdyby brakowalo na niej niektorych palcow ;)

Osobiscie leje na pl gildie, zarowno w dupie mam twierdze, twoja gildie jak i wszystkie inne, do huragana nigdy nic nie mialem, coprawda glupie akcje czasami odwalal ale i tak mialy lepszy poziom niz wiekszosc wow kidz ktore sie zadomowily na tym forum.


edit: sorki jezeli text jest ciezko czytelny, leki jeszcze niezaczely dzialac i jestem mocno zdezorientowany ;/


Doskonale kolejny rycerz w złotej zbroi przybył uratować księżniczkę zamkniętą w Twierdzy. Generalnie popularność jest kwestią dosyć względną bo cholernie trudno ją zmierzyć na przykład na Youtube więcej osób ogląda teledyski Dody niż Vernona. Nie nie mam z tym problemu chociaż wypadało by wspomnieć , że nasze problemy są nasz i tylko i wyłączni naszą prywatną sprawą. Cieszy mnie ta zawziętość i nieustępliwość w obronie Twierdzy bo jednak uderz w stół a nożyce się odezwą…
Cieszy mnie też to , że sporo osób bierze udział w tej do niczego nie prowadzącej dyskusji . Ja do was z otwartymi rękami a wy mnie kąsacie . Tu nie liczę na cud bo w tej kwestii długo się nie zmieni nic na takich forach. Więc zwracam się z uprzejmą prośbą : Kąsajcie dalej a ja wam będę replayował , w ten sposób mogę przynajmniej wyeksponować moją sygnaturkę. Bo przecież chyba niejednokrotnie o to chodzi.
Co do twojego stosunku do Polskich Gildii to może się nie będę wypowiadał 4 K postów omg widać , że znasz się na rzeczy i wiesz co mówisz i może lepiej nie zagłębiajmy się w to miejsce w którym masz te wszystkie gildie i na które lejesz oczywiście.


_________________
Obrazek
enklava.org - polish mmorpg community

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 22:24 
Cytuj  
SadoS napisał(a):
Ashton napisał(a):
Bez urazy, ale w czym masz problem ? w tym ze twierdza jest bardziej popularna od twojej gildii ? to ze huragan postuje z info o twierdzy w sigu ? 99% pl gildii to i tak czyste lajno, fajne pl gildie w ktorych bylem mozna policzyc na palcach jednej reki, nawet gdyby brakowalo na niej niektorych palcow ;)

Osobiscie leje na pl gildie, zarowno w dupie mam twierdze, twoja gildie jak i wszystkie inne, do huragana nigdy nic nie mialem, coprawda glupie akcje czasami odwalal ale i tak mialy lepszy poziom niz wiekszosc wow kidz ktore sie zadomowily na tym forum.


edit: sorki jezeli text jest ciezko czytelny, leki jeszcze niezaczely dzialac i jestem mocno zdezorientowany ;/


Doskonale kolejny rycerz w złotej zbroi przybył uratować księżniczkę zamkniętą w Twierdzy. Generalnie popularność jest kwestią dosyć względną bo cholernie trudno ją zmierzyć na przykład na Youtube więcej osób ogląda teledyski Dody niż Vernona. Nie nie mam z tym problemu chociaż wypadało by wspomnieć , że nasze problemy są nasz i tylko i wyłączni naszą prywatną sprawą. Cieszy mnie ta zawziętość i nieustępliwość w obronie Twierdzy bo jednak uderz w stół a nożyce się odezwą…
Cieszy mnie też to , że sporo osób bierze udział w tej do niczego nie prowadzącej dyskusji . Ja do was z otwartymi rękami a wy mnie kąsacie . Tu nie liczę na cud bo w tej kwestii długo się nie zmieni nic na takich forach. Więc zwracam się z uprzejmą prośbą : Kąsajcie dalej a ja wam będę replayował , w ten sposób mogę przynajmniej wyeksponować moją sygnaturkę. Bo przecież chyba niejednokrotnie o to chodzi.
Co do twojego stosunku do Polskich Gildii to może się nie będę wypowiadał 4 K postów omg widać , że znasz się na rzeczy i wiesz co mówisz i może lepiej nie zagłębiajmy się w to miejsce w którym masz te wszystkie gildie i na które lejesz oczywiście.

ty zaczoles. I nie zdzw sie jak ktos zaraz swojego epeena wklei :lol: :lol:


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 13 maja 2008, 23:31 
Cytuj  
SadoS napisał(a):
Coś nieprawdopodobnego jaki wielki obrońca uciśnionych i niesłusznie potępianych się znalazł. Nie musisz się od razu usprawiedliwiać , że kiedyś grałeś w Twierdzy a teraz już nie grasz bo to automatycznie budzi wątpliwości .


Szczerze mówiąc, to Twoje wątpliwości interesują mnie jak zeszłoroczny śnieg. Po prostu jak piszesz o "hegemonii" Twierdzy to nie masz żadnego wsparcia i nie ma znaczenia, o której gildii byś pisał, bo każda z nich jest takim samym hegemonem tutaj jak Twierdza czytaj żadnym.

SadoS napisał(a):
Jeśli mój post wydał Ci się nazbyt idealistyczny to tobie w żadnym calu nie można odmówić altruizmu.


A dziekuję, miło mi, że mnie doceniasz :).

Cytuj:
Nie zamierzam i nie zamierzałem się wtrącać w sprawy organizacyjne forum bo to rzeczywiście jest broszka moderatorów i admina .


Jakbyś nie zauważył to już to zrobiłeś. Tak sobie myślę, że konrador chętnie by oddał ci ster moda powiedzmy na jakiś czas i obaczymy co ciekawego byś zdziałał.

SadoS napisał(a):
Jedno jest pewne miałem wielokrotnie na przestrzeni kilku lat do czynienia z gildią Twierdza i to właśnie dzięki takim gildiom Polscy gracze odnaleźli swoje miejsce w grach mmorpg . Szkoda tylko że na tej liście jesteśmy gdzieś pomiędzy Chińczykami a Rosjanami .


Ok, masz okazję ten stan rzeczy poprawić dzięki zaangażowaniu Twojej gildii, czego ci życzę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 00:48 
Cytuj  
Czasami nie wytrzymuje ze smiechu patrzac o jakie glupoty ludzie potrafia sie klucic. To jest wlasnie jeden z tych momentow :lol:

W kazdym razie kazdy ma prawo lubic co lubi. Proste. Jedni lubia 100% polskie gildie, ok ich decyzja. Zwykle te gildie sa Casual. Inni maja prawo lubic Gildie International ktore zwykle sa Hardcore i generalnie calkiem spore :wink:

I tyle, nie ma sensu nikomu nic tu udowadniac. Zyj i daj zyc innym. 8)

PS: To w jakiego typu gildi grasz zalezy od gry. W wielu grach bylem w gildiach ktore byly albo casual albo gildiami polskimi z luznymi zasadami. Za to w innych wolalem grac w mocno zdyscyplinowanych gildiach. Wydaje mi sie ze w AoC jedynym rozsadnym wyjsciem na dluzsza mete jest granie w powaznej gildi poniewaz bedziemy dostawac buffy do postaci z gildiowych miast i batlekeep. Gra calosciowo jest budowana dookola gidli :) Ale kazdy ma prawo wybrac co lubi :wink:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 01:43 
Cytuj  
Ksiezniczke zakleta w twierdzy ? to chyba o lil ? szkoda ze ta ksiezniczka okazala sie transwestyta :(


"uderz w stol a nozyce sie odezwa"
widze ze moj text o popularnosci twojej gildii byl celnym uderzeniem :)

Po twierdzy juz ludzie jechali chyba swego czasu, jak nie na forum to na privach przynajmniej, po huraganku tez wiele razy jechano..

Teraz nadszedl czas na ciebie, wejsciowke zrobiles jak nasz kochany mareczek, zbadaj jego pierwszy post w archiwum i jak go traktuje wiele osob to moze sie czegos nauczysz ;)


mala rada ktora calkiem czesto dziala:
Jak jestes nowy to sie nie wychylaj, liz dupe starej ekipie tak dlugo az reszta forum cie zaakceptuje, a jak zaczynasz trollowac to dobrze dobieraj cele i licz sie z mozliwoscia odwetu :)

to kiedy i czy zostaniesz zaakceptowany zalezy jedynie od ciebie ... podazajac krokami mareczka nigdy ci sie to nie uda ;)

edit: sa ofkoz wyjatki ktore zostaly zaakceptowane bez lizania dupy starej ekipie ;p jednak watpie bys do nich nalezal :D
Te osoby zwykle czytaly forum przez miesiace/lata i calkiem dobrze wiedzialy jakich reakcji sie spodziewac ;)


edit2: zanim wspomnisz cos o moim post count zwroc uwage na date rejestracji ;) sa osoby z o wiele wiekszym post countem mimo ze sa krocej zarejestrowani na forum ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 01:57 
Cytuj  
Ic spac!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 02:14 
Cytuj  
dopiero wstalem ;) czytanie ze zrozumieniem sie klada ? napisalem wkoncu ze "leki jeszcze nie zadzialaly" ;) leki biore zawsze jak sie obudze i zjem sniadanie ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 03:10 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
Ic spac!

Hehe z takimi tekstami to sam "Ic spac!"

Nie osmieszaj sie i napisz cos co wogule mozna nazwac jednym zdaniem zanim zaczniejsz kogokolwiek komentowac :lol:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 06:38 
Cytuj  
Ciiiii ...nie budzić trolli ze snu :P heheheh

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 06:55 
Cytuj  
"Innominate" i "theDust" to najlepsze Polskie gildie w jakich byłem, wszystko zależy od ludzi jeśli się robi gildie i zaprasza byle kogo to potem twierdzenie, że Polskie gildie i Polacy są ble nikogo nie dziwi.

Głupota ludzka nie dzieli się na narodowości....

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 07:55 
Cytuj  
khebeln to ze tobie sie wydaje nie znaczy ze inni chca ;-).
tez gralem w parunastu gildiach i duza czesc z nich byla chujowa.
poczawszy od 15 letnich leaderow bez poczucia humoru, konczac na obowiazkowych raidach 7 razy w tygodniu.
i ok wiemy juz ze tobie sprawia przyjemnosc 'dopieszczanie postaci' w zwiazku z czym potrzebujesz gildii, ktora raiduje 14/week.
ja np wole gildie gdzie nikt mi nie pierdzi za uszami, ze MUSZE isc tu, MUSZE zrobic to, ble ble.
a to, ze funcom faworyzuje monstrualne twory rodem z wow'a to jego problem. nie przemysleli tego do konca bo imo w aoc wiekszy fun by byl z mniejszych gildii ale za to w wiekszej ilosci.
jakos nie czuje zabawy majac do wyboru jedna z pieciu.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 08:05 
Cytuj  
Będzie dobrze trochę wiary. IMO Funcom wydaje się być lepiej przygotowany (nie wspominając już o pewnym doświadczeniu w mmo) na premierę "swojego dziecka" niż swego czasu Blizzard z jego WoW'em.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 09:49 
Cytuj  
Tutaj sie zgodze z mendoleniem mendola, mniejsze gildie to zazwyczaj wiekszy fun, imo powinno byc tez sporo mniejszych spotow, od biedy zawieranie alliance z innymi gildiami i dzielenie z nimi terenu


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 10:43 
Cytuj  
a ja dodam że byłem w dwóch bardzo fajnych gildiach : Eldarowie w lotro i wcześniej w Royal Legion eq2 i nie żałuje czasu spędzonego z ludźmi z tych gildii :) Dlatego dziwi mnie stan podwyższonej agresji u większości ludzi którzy tutaj piszą, bo w grach są normalnie o 180 stopni inni (spokojniejsi) :) Pytanie tylko czemu dostajecie ADHD na tym forum :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2008, 10:50 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
a ja dodam że byłem w dwóch bardzo fajnych gildiach : Eldarowie w lotro i wcześniej w Royal Legion eq2 i nie żałuje czasu spędzonego z ludźmi z tych gildii :) Dlatego dziwi mnie stan podwyższonej agresji u większości ludzi którzy tutaj piszą, bo w grach są normalnie o 180 stopni inni (spokojniejsi) :) Pytanie tylko czemu dostajecie ADHD na tym forum :)

Bo tutaj, jest sporo osob ktore mozna poatakowac, poklocic sie, powklejac obrazki, i ogolnie poprowadzic agresywne negocjacje :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.