mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 16:19 
Cytuj  
Status na gram.pl -> pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 19 maja 2008.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 16:27 
Cytuj  
Przeszla komus Visa Electron na offgamers?


Posty: 28
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 17:12 
Cytuj  
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z pre-orderem z play.com (play.co.uk) ? Zamówienie złożyłem 13 dziś przyszedł maił z kluczem do early accessa oraz rhino mounta, jednak klucz nie działa na stronie z zakładaniem konta, pojawia się wiadomość:

No offer found for given key
Check that you have typed it correctly
Please contact Customer Support for further assistance

Kod sprawdzony wiele razy dalej bez skutku ;/
Kasy z konta jeszcze za grę nie pobrało wiec zastanawiam się, co robić, może anulować zamówienie i kupić gdzieś indziej? Czy ktoś ma / miał podobne problemy?

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 17:24 
Cytuj  
po raz Nty....

early access zamknęli więc już o nim zapomnij

natomiast normalny kod na rhino zapewne zadziała 22go

*

Posty: 82
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 17:54 
Cytuj  
onionpl napisał(a):
Status na gram.pl -> pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 19 maja 2008.


ja rowniez tak mam.
pozostaje miec nadzieje ze kurierzy dotrą na czas i jutro będę miał pudeleczko na półce :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 17:57 
Cytuj  
ale nie zapominajcie , że serwery EU ruszają 23 maja :D

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 18:08 
Cytuj  
Dear Play Customer,

Thank you for pre-ordering Age of Conan: Hyborian Adventure from Play.com

Your pre-order bonus code is below. This alpha-numerical code will allow you to participate in the 3 day early access (subject to additional fee and client download) and also download the exclusive in-game Rhino.

Your serial code is as follows: XXXXXXXXXXXXXXXXXX

HOW TO USE YOUR SERIAL CODE:

1. Go to: register.ageofconan.com

2. If you already have a Funcom gaming account please enter your usual log in details. Otherwise create a new account by clicking the link & complete the required fields.

3: Follow the online instructions to claim your in game bonus.


Note that pre-order item is not available on Early Access accounts. Once an Early Access account is upgraded with the retail key from your boxed copy, the virtual item can be claimed.

Please note that there is no obligation to participate in the Early Access program. You can still claim your pre-order in game bonus.

Once again, thank you for pre-ordering from PLAY.COM


No to kurcze ja zamówiłem dostałem na razie tylko mail-a, problem w tym, że hasełko przesłane mi z play.com nie działa. Klikam na link robię copy&paste i dostaję:

Information
No offer found for given key
Check that you have typed it correctly
Please contact Customer Support for further assistance



ktoś wie o co biega? zacząłbym już zasysać...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 18:21 
Cytuj  
Wydaje mi sie, ze dostaliscie od Play.com kod do Early Access, ktory juz nie jest przez gre rozpoznawany. Sam kluczyk do gry dostaniecie chyba 23-go. Tak to rozumiem.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 18:48 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Your pre-order bonus code is below. This alpha-numerical code will allow you to participate in the 3 day early access (subject to additional fee and client download) and also download the exclusive in-game Rhino.
...
ktoś wie o co biega? zacząłbym już zasysać...


czerwone znaczy tyle że za early access musiałbyś dopłacić
a że EA jest już wyłączone, pozostaje ci czekanie na 23 maja
wtedy odblokują rejestrację

klient AoC jest już do ściągnięcia z rapidshare

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 19:01 
Cytuj  
z klienta EA bede mogl normalnie pograc na Guest Passie? czy musze miec klienta przygotowanego na 23 maja?


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....


Posty: 28
Dołączył(a): 19.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 20:28 
Cytuj  
Mark24 dostałem takiego samego, maila. Na EA zbytnio mi nie zależy, mam tylko nadzieje ze bez problemu dotrze paczuszka z gra oraz będziemy mogli odebrać mounta ingame. Dziwi mnie tylko ze play.com nie raczył poinformować swoich klientów o zamknięciu EA, a wręcz przeciwnie dalej rozsyłał wiadomości o możliwości rejestrowania się. Co spowodowało pewnie małe obawy wśród klientów tej strony. Napisałem do nich maila z pytaniem o mounta, czekam na odpowiedz. Dzieki za wyjaśnienia.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 20:47 
Cytuj  
Zamówienia niewysłane
* zamówienie złożone Śr, 23.04.2008, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne.


Mail z piątku :
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta Gram.pl.
Planowany termin wysyłki zamówień na grę Age of Conan jest przewidziany na 20 maja 2008. Wysyłka Pana zamówienia nastąpi za pośrednictwem firmy kurierskiej Masterlink, która ma teoretycznie jeden dzień roboczy na dostarczenie przesyłki.

jak jutro nie zmienią statusu zamówienia na wysłane ZABIJĘ :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 82
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 20:55 
Cytuj  
część zamowien prawdopodobnie poszla dzisiaj, a reszte wyślą jutro.
Ja na szczescie zaliczam sie do tych co maja komunikat o dzisiejszej wysylce

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 20:56 
Cytuj  
nie chce cię martwić ale niektóre firmy kurierskie traktują piątek po Bożym Ciele jako "sobotę" a wtedy firmy kurierskie paczek nie dostarczają...

upewnij się więc że na pewno jutro wyślą, bo inaczej <odpukać> poczekasz do poniedziałku

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 21:02 
Cytuj  
fersten napisał(a):
nie chce cię martwić ale niektóre firmy kurierskie traktują piątek po Bożym Ciele jako "sobotę" a wtedy firmy kurierskie paczek nie dostarczają...
upewnij się więc że na pewno jutro wyślą, bo inaczej <odpukać> poczekasz do poniedziałku


co to znaczy upewnić ? :D
jak nie zmienią statusu na wysłane to po frytkach
ale
mam DUZY problem, jak to potem przekazac tym siedmiu osobom co zamowilem z mojego konta na gram.pl :D :D :D

Dzizas przeginasz !!


_________________
Obrazek

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 19 maja 2008, 23:16 
Cytuj  
nic nie wyslali dzis 19 maja z gram.pl wysylke i pakowanie reszty planuja na 20 maja.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 00:08 
Cytuj  
z klienta EA bede mogl normalnie pograc na Guest Passie? czy musze miec klienta przygotowanego na 23 maja?

A czego mialbys nie moc? Spatchuj go i bedzie ok.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 00:17 
Cytuj  
DX 10 nie ma EA, DX 10 nie będzie w pudełkowym wydaniu
64bit nie ma w EA, 64 bit nie będzie w pudełkowym wydaniu
Sporo patchy do pobrania dla EA, Sporo patchy do pobrania dla pudełka

Czy to oznacza żem jest trąba bo nie zamówiłem EA ? :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 01:00 
Cytuj  
Co prawda dzieki rzetelnym informacjom docierajacym od osob zajmujacym sie charytatywnym PR dla FunCom, wiemy dobrze, iz wersja gotowa do release daleko wyprzedza te, z ktora mamy do czynienia nawet obecnie i byla gotowa mniej wiecej od 2 lat, ale cos mi moj spider sense podpowiada, ze update'ow moze byc jednak ciutke wiecej. Takze jesli ktos ma mozliwosc (szybkie lacze itepe), to niech pobierze klienta za wczasu i zacznie go sobie update'owac juz teraz, zeby w dzien premiery nie bylo placzu i zgrzytania zebow.

*

Posty: 82
Dołączył(a): 11.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 09:05 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
nic nie wyslali dzis 19 maja z gram.pl wysylke i pakowanie reszty planuja na 20 maja.


wybacz, ale ciezko zrozumiec Twego posta.
chodzi CI ze wczoraj pakowali, a dzis wysyłają ?
czy część wczoraj juz wyslali, a czesc dzisiaj ? :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.