mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 08:18 
Cytuj  
'Theres already software tooks for AoC for:
1) Combos, with plans to make automatic choice of unshilded area
2) Speedhack
3) Teleport

It´l flood with cheaters soon, and i see it as problem as AoC seems to have no Game Guard or alike protection whatsoever'

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 08:36 
Cytuj  
XXXXXX is a free hack designed for upcoming mmo Age of Conan.

Features:
- 5 user defined speedhax settings
- Lock Speed - can't be mezed (stun, root, snare, sleep etc) while running
- Floating
- Teleport N,S,W,E, up and down
- wpTele : - add / edit your own waypoints
- 3 Quick Load/Save functions to temporarily save/load your waypoints
- User assignable hotkeys



załamka

mam nadzieje że każdy bana dostanie jak tego będzie używał

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 08:43 
Cytuj  
Za starych pięknych czasów do AO legalny był tylko 1 addon - mam nadzieję , że tutaj będzie podobnie.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 45
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 08:55 
Cytuj  
Chciałem wam tylko powiedzieć że na drugie konto w WoWie dostałem bana za takiego niewykrywalnego bota. Kupiłem drugi egzemplarz gry bo pierwszy sprzedałem i chciałem nadrobić straty po tym jak się otrząsnąłem że dalej muszę grać. Dostałem bana i koniec tematu, cieszę się bo wybili mi takie bajery z głowy raz na zawsze :) Choćby nie wiem jakie oprogramowanie zrobili wspomagające do AOC to nigdy tego nie dotknę!


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 10:02 
Cytuj  
slyszalem ze mendol sprzedaje po 10zł sztuka, tylko trzeba mu pm napisac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 10:07 
Cytuj  
za 10zl to leveluje postac do 80lvl w 3 dni.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 10:25 
Cytuj  
Hacki sa do kazdej gry. Ta jest bardzo popularna, wiec jest tez sporo hackow.

It´l flood with cheaters soon, and i see it as problem as AoC seems to have no Game Guard or alike protection whatsoever

A kto to pisal to nie wiem. Zakladam, ze oprocz braku Game Guarda koles jest mocno zmartwiony nieintuicyjnym systemem sterowania postaci, bo postac nie idzie tam, gdzie on klika, oraz groteskowa i mroczna grafika, ktora negatywnie wplywa na jego samopoczucie. Niech bracia azjaci pokaza nieokrzesanym ludom z zachodu jak sie profesjonalnie z foremki pizga successful MMORPG-i z systemem zabeczpieczen anticheatowych, ktore wplywaja na poprawe bezpieczenstwa w tym samym stopniu, co poduszki powietrzne w samochodzie uderzajacym w drzewo z predkoscia 150km/h.

**

Posty: 305
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 10:29 
Cytuj  
Moim zdaniem kto będzie chciał grać legit, to będzie grał. Funcom będzie miał spory problem z hackami, ale jeśli szybko zrobią odpowiedniego Warden-like doga to może nie skończą jak GW. I tak, oczywiście, nawet Warden g daje.

@Konrador - znajomy przy 180km/h walnął w drzewo, Meganka rocznik 2005, do kasacji, on bez nawet zadraśnięcia.

@Down - on nie pije, jest chory na żółtaczke typu C, dla niego nawet 1 kielich to potencjalna kaplica.


_________________
QpSeCzolg i na ryby...

"Demokracja tym sie różni od Anarchii, że jest cichsza."


Ostatnio edytowano 20 maja 2008, 10:32 przez WhiteFoX, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 10:30 
Cytuj  
Bez draśnięcia bo był pijany, jakby nie pił nie byłoby czego zbierać.


_________________
whiteman#2717

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 10:33 
Cytuj  
Kewl. Szkoda, ze wielu innym sie nie udalo w ten sposob. Ale oczywiscie - jednego haxa na 100 zlapie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 11:33 
Cytuj  
WhiteFoX jasne, przestan pierdolic bzdury.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 11:39 
Cytuj  
Funcom ma już za sobą doświadczenia w robieniu MMO więc mam nadzieję, że sobie poradzą z hackami.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 13:23 
Cytuj  
na razie sa nastawieni na zbieranie ludzi i kasy z rynku..w koncu wypuszczenie gry to nie jest takie hop siup:)
na walke z botami/hackami kiedys przyjdzie pora...z naciskiem na kieedys:)
nawet jakby dali jakiegos gamegurda jak to maja w zwyczaju koreance...nie zatrzyma to lawiny roznych toolsow wspomagaczy

Dla wszystkich wierzacych ze AoC ominie plaga botow,cheatow,farmerow
propnuje zerknac tu (tak z ciekawosci tylk)
www.ige.com -jeden z wiekszych farmerskich sitow..:)
widac ze zaczynaja zabawe w AOC:)

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 13:39 
Cytuj  
omg omg 30g = 900$ :wink: :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 13:40 
Cytuj  
hehe poczatki kazdego mmo to zloty biznes.^^

*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 13:56 
Cytuj  
Nie grałem ani w bete AoC, ani w EA i narazie nie zamawiam jeszcze gry, ponieważ dopiero między czerwcem a lipcem kupuje nowy komputer. Teraz mam takie pytanie. Na różnych trailerach AoC widać efektowne zakończenie walki np ucięciem głowy, przebiciem ciała etc... Niestety nie widzę tego w żadnych gameplayach... I tutaj pojawia się moje pytanie... czy autorzy usnęli ten smaczek czy może owe zakończenie walki jest trudne do wykonania?

pozdrawiam

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 14:14 
Cytuj  
to zakończenie walki to fatality, wychodzi od czasu do czasu, teraz całkiem niedawno dodano do przedmiotów parametry określające np ile masz procent dodatkowo na szanse jego wykonania


Posty: 45
Dołączył(a): 31.03.2007
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 14:15 
Cytuj  
lukas24 napisał(a):
Nie grałem ani w bete AoC, ani w EA i narazie nie zamawiam jeszcze gry, ponieważ dopiero między czerwcem a lipcem kupuje nowy komputer. Teraz mam takie pytanie. Na różnych trailerach AoC widać efektowne zakończenie walki np ucięciem głowy, przebiciem ciała etc... Niestety nie widzę tego w żadnych gameplayach... I tutaj pojawia się moje pytanie... czy autorzy usnęli ten smaczek czy może owe zakończenie walki jest trudne do wykonania?

pozdrawiam


Zapewniam Cię w 100% że te smaczki są :) Wczoraj inny gracz skoczył na mnie niespodziewanie i efektownie upier.. mi głowę! Przez to nie mogłem w podziemiach nosić nakrycia na głowę, dopiero jak stamtąd wyszedłem wszystko wróciło do normy. Warto wspomnieć że dopadłem kolesia i jego kompana i dwa razy złoiłem im dupę ale już bez fajerwerków.


_________________
Obrazek

*

Posty: 72
Dołączył(a): 23.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 14:22 
Cytuj  
Ferago napisał(a):
Zapewniam Cię w 100% że te smaczki są :) Wczoraj inny gracz skoczył na mnie niespodziewanie i efektownie upier.. mi głowę! Przez to nie mogłem w podziemiach nosić nakrycia na głowę, dopiero jak stamtąd wyszedłem wszystko wróciło do normy. Warto wspomnieć że dopadłem kolesia i jego kompana i dwa razy złoiłem im dupę ale już bez fajerwerków.


Mniam! :D

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2008, 18:16 
Cytuj  
x -jeden z wiekszych farmerskich sitow..

Tia, pierwszy message na ooc, jaki zobaczylem zaraz po zalogowaniu sie w pierwszy dzien EA to byl spam o sprzedazy golda wlasnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.