mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:35 
Cytuj  
rashiell napisał(a):
Mi nie musisz tłumaczyć w dniu dzisiejszym o 9.53 kurier dostarczył mi paczkę do pracy. Też tak robię jak ty :)
mam wrażenie że kurierzy najpierw wioza paczki do firm bo wiedzą że gdzieś od 9tej mozna rzucać a te prywatne staraja sie wieczorem jak ludzie z roboty wrócą.
to dośc logiczne :wink:


_________________
psn

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:43 
Cytuj  
Ja tam zawsze mialem zgrzyty z kurierami, spozniali sie , dawai nie na ten rejon co trzeba, sam musialem jechac. Na chwile obecna status:
Magazyn: wydanie kurierowi 21/05/2008 08:25:12 Przesyłka wychodząca z sortowni. Tylko jezdzi z nia juz od 2h, ciekawe czyzby znowu nei obylo sie bez problemow

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:46 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
Razel napisał(a):
Deshroom nie uogolniaj, nie kazdy pracuje kolo swojej poczty
Kazdy tak ma. chyba nie rozumiesz, jak zamawiasz na adres pracy i zostawia Ci awizo to poczta na której zostawia jest najbliższą pocztą przy Twojej pracy. To gdzie mieszkasz nie ma znaczenia.

paczka jest na firmę i nazwisko i nie wiem gdzie pracujesz ale u mnie paczke dl amnie rozpakowywuje zawsze ja osobiście

Perin pracuje i pisze cos o proszeniu si ekuriera, przeczytaj


nie wiem w jakiej firmie Ty pracujesz i jakie panują w niej zasady ale z tego co można wywnioskować jest to coś małego z luźnymi procedurami. U mnie osoba uprawniona do odbioru korespondencji ma specjalne upoważnienie i nie ma mowy żebym sobie poszedł na pocztę i odebrał awizo, bo awizo zostawi listonosz na zakład pracy, a nie na moje nazwisko. Natomiast sekretaria ktory mniewa i po 200-300 przeslyk dziennie potrafi cos otworzyc mechanicznie nie zwrociwszy uwagi na fakt, iz tam pisze jak byk ze ma dojsc do mnie nietknięte, moge sie z nimi poklocic po fakcie tylko po co?

Kurier odbierając przesyłki przede wszystkim ustala sobie trasę tak aby dostarczyć przesyłki najbardziej efektywnie - wyjeździć najmniej kilometrów. Kurier nie dostaje kasy za awizo wiec faktycznie woli podjechać do zakładu pracy gdzie zostawi przesyłkę choćby sekretarce. Akurat jak pracuje masterlnik wiem dokładnie, moja dziewucha pracowała tam przez 2 lata. (m.in dlatego nie zamawiam nic do pracy, po co skoro zna sie kuriera?)


_________________
Maiori Cede

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:55 
Cytuj  
nie wiem ja tam user, niemam kłopotów z niczym :P

a jak nawet ktoś Ci to otworzy to co, wstydzisz sie że grasz czy boisz się że współpracownik Cie okradnie ?


_________________
psn

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 09:56 
Cytuj  
Rozne rzeczy ludzie zamawiaja, niektorzy gry, niektorzy inne zabawki;)
A.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:00 
Cytuj  
Wlasnie doszedl aoc z gram, jako ciekawostke podam ze gre mozna zarejestrowac jak inne produkty cdprojektu :)

pozatym w standardowej wersji dostajemy 26wpln :)


Instrukcja wydrukowana w pelni w kolorze, calkiem najs pudelko, dvd zapakowane w kartonowe z wytloczonym tytulem, standard, jednak co mi sie spodobalo, ze plyty sa umieszczone po obu stronach pudelka. Disc2 znajduje sie pod instrukcja etc. dunno kupuje gry co jakis czas, ale pierwszy raz na takie natrafilem ;D Biorac pod uwage ze czesto zdazalo sie ze plyty umieszczone jedna pod druga sie lekko rysowaly a czasami zuzywaly sie zatrzaski to cieszy mnie takie rozwiazanie ;)


Inna sprawa, ze znowu znajdziemy troche reklamowek od cdp w pudelku ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 21 maja 2008, 10:03 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:00 
Cytuj  
świntuszek :lol: hehehe

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:06 
Cytuj  
a to dziwne trochę, że dali wykorzystać 30zł a dają 26 - zazwyczaj jest tak samo z tego co pamiętam.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:07 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
a to dziwne trochę, że dali wykorzystać 30zł a dają 26 - zazwyczaj jest tak samo z tego co pamiętam.


Nie zawsze to zależy od gry, ceny, etc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:08 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie wiem ja tam user, niemam kłopotów z niczym :P

a jak nawet ktoś Ci to otworzy to co, wstydzisz sie że grasz czy boisz się że współpracownik Cie okradnie ?


za stary jestem na wstyd i nie pracuje ze złodziejami, a Ty czemu nie zamawiasz do domu? :-) Nie zamawiam do pracy, nie wiedzę sensu, czy ja to mam o 9 na biurku czy o 19 w domu żadna dla mnie różnica.


_________________
Maiori Cede

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
Razel napisał(a):
Deshroom napisał(a):
nie wiem ja tam user, niemam kłopotów z niczym :P

a jak nawet ktoś Ci to otworzy to co, wstydzisz sie że grasz czy boisz się że współpracownik Cie okradnie ?


za stary jestem na wstyd i nie pracuje ze złodziejami, a Ty czemu nie zamawiasz do domu? :-) Nie zamawiam do pracy, nie wiedzę sensu, czy ja to mam o 9 na biurku czy o 19 w domu żadna dla mnie różnica.

oj, pamietam jak Desh w EVE skille w pracy przełączał więc bym się nie zdziwił jakby na jakimś nowym laptopie planował "sprawdzić" AOC ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:10 
Cytuj  
Mialem tylko 15wpln ktore wykorzystalem w calosci, tak wiec jestem na plus ;p


Ja w domu przesylke mialem przed 11 ;)


Swoja droga, nie wiem czemu psioczyc ze daja 26 a nie 30, jako ze jest to mmo, oficjalna polska wersja bedzie za pol roku, to nie byloby to calkiem oczywiste ze dostanie sie wpln ;)

Chociaz nie wiem, nie zamawialem nigdy zadnych mmo poza lotro w cdp, nawet lotro musialem odmowic ze wzgledu na ich fail w wydaniu...
Co zreszta pokazuje ze ucza sie na bledach bo wydanie aoc bylo imo bez zarzutu :)

AoC powinno dac rade pojsc na niektorych laptopach... zmniejszyli nawet oficjalne wymagania do gf6600gt, pixel shader 2.0 i 128mb ram pamieci... nie mowiac juz o tym ze gra ma opcje do kart dzielacych pamiec z ram... afair tego typu karty, o takiej mocy trafiac beda raczej do laptopow.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:19 
Cytuj  
Razel napisał(a):
a Ty czemu nie zamawiasz do domu? :-)

1. mam szybciej - rano
2. jakby mnie nie było w domu to na poczte trzeba iść w czasie prywatnym :P
3. mam wrażenie, że jak jest na firme to kurier bardzej się stara.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:37 
Cytuj  
PP ftw , kurier z pocztexu na moim "prywatnym" regionie ma do mnie nr.kom. i ZAWSZE jak do mnie jest paczka dzwoni i umawia się na godzinę , nigdy sie nie zdarzyło żeby przesyłka nie dotarła ;)


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 10:51 
Cytuj  
Tylko nie rozmawiamy tu o Pocztexie a o DPD (czyt. najgorszej firmie kurierskiej na polskim rynku). Mi sie zdarzalo ze nawet do firmy czasem nie dojezdzal bo mu sie nie chcialo, dopiero na nastepny dzien byl z paczka. Z ta dostawa do firm to prawda, kurierzy zawsze z rana objezdzaja firmy, poniewaz wiekszosc jest czynna od 8-9 i jest o wiele wieksze prawdopodobienstwo dostarczenia paczki, na koniec zostawiaja sobie domy prywatne, no chyba ze po drodze maja taki lokal, i wtedy oczywiscie odbiorcy o 10 w domu nie ma bo w biurze siedzi :)


_________________
.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:04 
Cytuj  
a nie prawda
Masterlink-DPD działa świetnie w lubelskim, lepiej od innych

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:10 
Cytuj  
Radze omijac DPD z daleka... Kiedys wyslalem komputer, ktory sprzedalem na allegro. Paczka sie zgubila (!), szukali jej tydzien... Pozniej zalowalem, ze znalezli, bo gdyby im sie nie udalo, musieliby wyplacic 5 tys odszkodowania :lol:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 11:56 
Cytuj  
Ultima klasycznie dała dupy...kurwa co za żenada mają śladowe ilości pomimo, że zamówienie złozyłem końcem kwietnia nie dostanę gierki hehe


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609

*

Posty: 93
Dołączył(a): 16.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 12:00 
Cytuj  
W głownym empiku w Poznaniu zanim wystawili na półki już posżły wszystkie wersje kolekcjonerskie i 20 z 40 normalnych :). Nie wiem jak z MM.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 21 maja 2008, 12:01 
Cytuj  
kelgar idż do media lub empiku, ja dzowniłem dziś do media i jest szansa że dziś będzie, takze ce

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 597 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.