mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:16 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Witam wszystkich a szczególnie Desh'a, bo widzę, że po WoW i GW (o ile w to w końcu zagrałeś) przyszedł czas na AoC :)
Mam pytanie odnośnie wersji kolekcjonerskiej. Skąd mam zdobyć te bonusowe itemy? Na stronie pokazuje mi, że je mam, ale w grze ich nie widzę. Jeżeli to pytanie już było to wielkie sorki :)


masz je dostepne dla kazdej postaci na tym koncie .. poprostu wpisz w grze :
/claim

co do wielkosci swiata to moze i jest duzy ale zonowanie wzmaga uczucie klaustrofobi

juz po becie widzialem ze to nie dla mnie - teraz wszyscy kumple graja a mi szkoda kasy na to ;P


_________________
Nauka jazdy w Tychach

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:46 
Cytuj  
Cytuj:
a mógłbyś to troszęczkę rozwinąć , chodzi mi o przyrównanie do jakieś innej gry mmo. Czy naprzykład jest podobnych rozmiarów jak ten z WoW'a czy znacząco mniejszy?


Sporo mniejszy, oczywiście twórcy serwują nam szereg tricków które sprawaiają że świat wygląda na spory, jednak mnóstwo niewidzialnych ścian i przeszkód mocno ograniczają teren dostępny do zabawy.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:49 
Cytuj  
prawda.
jeszcze bardziej wkurzajace sie tereny w okreslonych zonach. bieganie dookola pogorka wysokosci 10m bo nie mozna przez niego przejsc.
zony sa wkurzajace, ale co zrobic.
graficznie za to wyglada ok

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:49 
Cytuj  
Czy na początku jest możliwość kupienia dodatkowych torb( mam 18lvl)?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:50 
Cytuj  
na samym poczatku srednio. jak uzbierasz troche kasy to mozesz dokupic dodatkowe 4 sloty.
z /claim dostalismy torby +8 slotow.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 09:59 
Cytuj  
Czyli z tego co czytam, to taki Guild Wars w innym świecie :( z tą różnicą, że do danego zone może wejść więcej osób niż tylko party tak? Dobre i to.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 10:28 
Cytuj  
Poza zonowaniem to ja tu duzego podobienstwa do GW nie widze. A jesli chodzi o ilosc osob w strefie to czasem jest az za duzo :)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 10:37 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
a mógłbyś to troszęczkę rozwinąć , chodzi mi o przyrównanie do jakieś innej gry mmo. Czy naprzykład jest podobnych rozmiarów jak ten z WoW'a czy znacząco mniejszy?


Sporo mniejszy, oczywiście twórcy serwują nam szereg tricków które sprawaiają że świat wygląda na spory, jednak mnóstwo niewidzialnych ścian i przeszkód mocno ograniczają teren dostępny do zabawy.


Nieiwdzialne sciany, hmmm... to pewnie ty nadal siedzic w jungli na 1-5lvl, wyjdz z Tortage na otwarte przestrzenie.

Caly swiat jaki jest dostepny aktualnie bez tego co ma byc to juz teraz mozna przyrownac wielkosciowo do WoW-a, jedna kraina potrafi byc wielkosci trzech STV, nie ma scian i mozna wszedzie chodzic, naprawde piekne krainy i sa bardzo urozmaicone.

W krainach miesci sie naprawde duzo ludzi, a ilosc graczy przewalajacych sie przez te krainy jest za duza by robic spokojnie questy, wiec ratuje ta systuacje dystrykty co sprawdza sie bardzo dobrze mimo moich obaw, przemieszczanie sie miedzy dystryktami i bardzo duzy limit powoduje ze nie zwracamy uwagi na to.

Minusem jest narazie brak alternatywnych miejsc do lvlowania na 45-50 co zmusza to robienia starych questow, po 50lvl juz na szczescie jest dobrze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 24 maja 2008, 10:43 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 10:41 
Cytuj  
Nie, jest sporo mniejszy niż wow, weź sie obudź przestań wprowadzać ludzi w błąd przez swoje ślepe uwielbienie do gry.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 10:44 
Cytuj  
Coz, ile osob tyle zdan... Trzeba po prostu zagrac i wyrobic sobie wlasna opinie.

Mam takie pytanie wlasnie, moglbym zaczac dzis, ale w przyszlym tyg mam odebrac nowy komputer i wlasnie ile trwa instalacja, patchowanie itp ? Bo nie wiem czy jest sens robic to na starym sprzecie i pozniej 2 raz na nowym. Jak dlugo to zaczekam jeszcze te 2-3 dni..

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 10:59 
Cytuj  
Cytuj:
Coz, ile osob tyle zdan...


Wiesz, wielkośc świata to nie jest kwestia gustu, to można naprawde zobaczyć, wystarczy zdjąc klapki fanboia z oczu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 11:09 
Cytuj  
Wie ktoś może, gdzie znajduje się ta mapa w queście "Deadly Message" objective "Retrieve Redrik's Map"? Bo szukam już od pół godziny na zaznaczonym obszarze i nie mogę znaleźć.


_________________
...

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 11:16 
Cytuj  
Map Thieves w underhallsach - przynajmniej w becie tak bylo

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 11:50 
Cytuj  
Embe, nie gadaj ze swiat jest obecnie wielkosci WoW:) Prawda jest taka, ze obecny swiat w Age of Conan jest stosunkowo maly, na szczescie nie jest to az tak widoczne w grze. Sciany i niewidzialne zapory rzeczywiscie sie zdarzaja, ale poza Tortuga jest ich stosunkowo niewiele i z reguly blokuja po prostu przejscie do sasiednich stref - innymi slowy sa scianami stref.
Co do wielkosci swiata... ogolem mam wrazenie jest mniejszy niz jeden z glownych dwóch kontynentow WoW. A w AoC na razie na dobra sprawe jest jedynie malenki kawalek z mapy Hyborii. Strefy sa tez mniejsze niz strefy czy tez krainy z LoTRO. Ale naprawde, w grze to nie przeszkadza i raczej sie tego nie dostrzega.
A.

*

Posty: 145
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 12:11 
Cytuj  
Wielkością bym się nie przejmowal.... wazniejsza jest jakosc.. co mi z tego, ze bede mial hektary pustych pustynnych lokacji i bede musial zapierdzielac 30 min po quest? ;-)

Wazniejsza jest klimatycznosc lokacji.


_________________
Zastanawia sie czy nie kupić Cata....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 12:15 
Cytuj  
znudziło mi się.
uczciwie nie polecam - oszczedzcie kase :wink:


_________________
psn

**

Posty: 233
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 12:17 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
znudziło mi się.
uczciwie nie polecam - oszczedzcie kase :wink:

no mi troche tez ale jednak jak juz kupilem to do 80 dobije :oops:

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 12:41 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
znudziło mi się.
uczciwie nie polecam - oszczedzcie kase :wink:


A ja polecam. Taki Vanguard znudzil mi sie przy 14 lvlu (po czesci dlatego, ze nie za bardzo bylo z kim grac). AoC bardzo mi przypadl do gustu i poki co sie nie nudzi. Z drugiej strony co za duzo to i swinia nie zje, wiec nie gram 12h dobe ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 13:15 
Cytuj  
Co czlowiek to opinia, wiele mozna tej grze zarzucic, wiele mozna zrzucic na to ze dopiero startuje, nie jest to moj pierwszy start mmo i akurat tutaj conan sie broni bo nie jest jeszcze az tak zle, pytanie jak dalej developer bedzie sobie radzil z bugami, gra ma potencjal i akurat dla mnie idealnie wstrzelila sie z klimatem, wielu jest zachwyconych , wielu narzeka, a mi sie poprostu dobrze gra.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2008, 13:19 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
mi sie poprostu dobrze gra.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.