mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 17:54 
Cytuj  
"Spotykam ludzi na 5x poziomie, którzy narzekają na brak questów i generalnie brak endgamu. "

buehehe... ehm.. . moze nie powinienem sie smiac( bo sam jeszcze nie gram) ale o czym ty gadasz ? endgame? na 5x poziomie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 17:58 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
Trzeci dzień i cóż skończyła się euforia. Jak dla mnie Conan to przyjemna zabawa średnio na miesiąc. Dobiłem do 38 lvl...

Gratuluje poznania 0,001% gry :)
Pewnie jeszcze grales solo te 38lvl ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:23 
Cytuj  
embe, musisz zrozumiec, ze ta gra nie bedzie sie podobac wszystkim, bo z tego co widze to oslaniasz aoc'a przed wszystkimi negatywnymi/niesprzyjajacymi opiniami.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:30 
Cytuj  
embe wyobraz sobie ze w wowie robiac te 40 leveli to ja sie slinilem patrzac na monitor, ta gra mnie po prostu wchonela. aoc mnie wyplul po 1 dniu i widocznie nei jestem jedyna osoba ktorej conan nie przypadl do gustu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:36 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
embe wyobraz sobie ze w wowie robiac te 40 leveli to ja sie slinilem patrzac na monitor, ta gra mnie po prostu wchonela. aoc mnie wyplul po 1 dniu i widocznie nei jestem jedyna osoba ktorej conan nie przypadl do gustu.


Myslisz ze zabawa tymi samymi zabawkami tylko w innym kolorze zawsze bedzie sprawiac tyle frajdy ?
Troszke powagi i obiektywnego podejscia, czy sa aktualnie na rynku inne lepsze gry niz AoC ?
Czy jest jakas alteratywa dla znudzonych tym co oferuje blizz teraz w WoW ?

Ja nie ochraniam bo wiem ze osoby zaciagniete na sile do gry przynosza wiecej klopotow niz ich brak.

Jednak pisanie ze gra jest do dupy na 38lvl to przepraszam ale jest glupie i tyle, sam mam 50lvl i wiele razy mialem momenty zwiatpienia ale na dzien dzisiejszy gra jest zajebista dla mnie jak i dla wielu, z ktorymi gram.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:39 
Cytuj  
gra ma być do zabawy, a Ty wszystkim którzy się przy niej źle bawią próbujesz wmówic że aoc jest fajny tylko gracz jest za głupi.

melee mi sie kompletnie nie podoba, spróbuje castera zanim to sprzedam.


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:42 
Cytuj  
Dziwi mnie, że argumentujecie broniąc AOC, iż to dopiero początek i nie ma się co zrażać bo wow na początku ble ble... Tyle, że WOW wyszedł 4 lata temu a AOC raptem parę dni temu więc dziwi mnie, że niewiele sie FUnCom nauczył przez te lata skoro wypuszcza produkt jakby nie patrząc oczekiwany i pozwalają ludziskom się po 2 dniach gry wypalić. Póki co AOC jest na dobrej drodze do stania sie grą dla wąskiego grona zapaleńców, a w mmo chyba nie o to chodzi. MMO to ma być gra, która po pierwszym zetknięciu wciąga jak heroina a nie odrzuca po kilkugodzinnym tourne po Tortage, gra ma zarabiać miliony i sie rozwijać a jak ludzie zleją tytuł to podzieli los Vanguarda. Na 5 moich kumpli, którzy wystartowali w piątek gra już tylko 1 hehe.

Desh daj se spokój z casterem bo :lol: jeśli grałeś w wowie magiem/lockiem/priestem będziesz mocno rozczarowany brakiem dynamiki i brakiem tego "czegoś" co gra mmo powinna mieć


Ostatnio edytowano 25 maja 2008, 18:49 przez Falangista, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:45 
Cytuj  
aoc ma jeden zasadniczy plus, jest do dupy i dzieki temu troche gram, ale mam czas na inne rzeczy w RL :wink:


_________________
psn

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:46 
Cytuj  
Ja niestety doznalem negatywnego szoku, ze ta gra jest instancowana...

Pieknie Funcom wprowadzil mnie w blad i teraz rozumiem dlaczego nie ma guest passow. Jak to sie ladnie nazywa... dystrykty. Tak bali sie dwoch slow zoning i instancing. Widze dlaczego...

Myslalem, no ok. Taka grafa, to musza stworzyc jakies zabezpieczenie... Kreuja sie pewnie 1-2 rownolegle krainy jak jest za duzo graczy. Ale lista dostepnych wersji Tortage wygladala jak lista dostepnych AV w WoWie !!!

Jest to jedna z tych cech gry, ktora chocby nie wiem ile bylo plusow, to uniemozliwia mi sie nia cieszenie.

Czuje sie zrobiony w ch... Gre juz sprzedalem.


Ostatnio edytowano 25 maja 2008, 18:48 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:48 
Cytuj  
bo aoc miał byc pve ONLY nikt nie przewidział że ktos moze chciec kogoś spotkać :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 maja 2008, 18:49 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:49 
Cytuj  
Mi sie gra bardzo podoba i nie widze w tej chwili na rynku lepszej gry mmorpg niz AOC.
Pierwsze wejscie do Old Tarantii to opad szczeki. Questy wysmienite i bardzo pomyslowe. Klimat jakiego zadna inna gra nie ma.
AoC to gra dla smakoszy prawdziwego RPG.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:54 
Cytuj  
Zanzi napisał(a):
Pierwsze wejscie do Old Tarantii to opad szczeki. Questy wysmienite i bardzo pomyslowe. Klimat jakiego zadna inna gra nie ma.
AoC to gra dla smakoszy prawdziwego RPG.
brzmisz jak nagłówek z gram.pl :wink:

zapomniałeś o MMO czyli MASSIVE MULTIPLAYER ONLINE :wink:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 25 maja 2008, 18:55 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:55 
Cytuj  
Ale gdzie w takim systemie akcje jak w starym WoW-ie... Wpadamy horda do westfall, zabijamy quest giverow, czerwonych low leveli, za chwile wpadaja alianci i jest zabawa przez dobra godzine. A tu ? Ktos nie moglby zrobic q albo go beda gankowac czy tez nie mialby ochoty na takie atrakche to hop do nastepnej instancji... Nie ma co, realizm pelna geba.

Wiedzialem, ze to inna skala gry od poczatku i sie dalem skusic klimatowi 0 ktory rzeczywiscie jest ok. Ale takie wady moge wybaczyc tylko jednej grze... WAR. :]


Ostatnio edytowano 25 maja 2008, 18:57 przez simo, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:55 
Cytuj  
Mi również się bardzo podobała, dopóki w nią grać nie zacząłem na szczęście dla żony oddałem ją za freeko koledze. na chwile obecną to strata czasu jest zwyczajnie do bani :cry: a imp kompa będzie na tzw zaś...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 18:56 
Cytuj  
teraz embe napisze ze nie widziałeś, nie umiesz grać bo gra jest dla ciebie za trudna :wink:

cena gry to pikus, podstawa to nie zapłacic po miesiącu kolelnych 30 dni


_________________
psn

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:06 
Cytuj  
embe napisał(a):
Gratuluje poznania 0,001% gry :)
Pewnie jeszcze grales solo te 38lvl ?


Hmm 38 lvl to według Ciebie 0,001% gry, ciekawe.
Nie nie grywam solo w mmorpg dziwne, że w ogóle ktoś coś takiego moze zakładac.
Widzisz, gra która coś ma do pokazania nie ukrywa tego usilnie przed noobami na 38 lvl.
Mówiąc o andgameningu miałem na myśli możliwości gildii czyli budowanie miast i twierdz etc. Zapowiadało się pięknie ale wyszło jak można było przypuszczac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:13 
Cytuj  
fajny efekt

logujesz sie, wybierasz postac i pisze ze full, klikasz play 20 razy pisze ze full ale pojawia sie pasek oczekiwania i mozna czekac 3 min

czekasz 3 min

po 3 miutach pisze ze full i możesz wrócić to ekranu logowania :wink: żeby znowu klikać


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:16 
Cytuj  
simo napisał(a):
Ale gdzie w takim systemie akcje jak w starym WoW-ie... Wpadamy horda do westfall, zabijamy quest giverow, czerwonych low leveli, za chwile wpadaja alianci i jest zabawa przez dobra godzine. A tu ?


Taa.. a tutaj atakuje mnie koleś, po 15 sekundach laga jestem martwy, naciskam combosa, strzałki wyskakują po 10 sekundach.. Mam nadzieje, że troche się zmieni w ciągu tygodnia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:18 
Cytuj  
rolnij castera, caster nie uzywa praktycznie strzałek :P

minus jest taki że nie bedziesz uzywał zajebistego, wyjatkowego systemu walki aoca :D


_________________
psn

**

Posty: 306
Dołączył(a): 7.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2008, 19:21 
Cytuj  
geeez.. Desh... pamietam Cie z AAO, pamietam z BF2, o tym forum nie wspomne - jedna cecha jest wspolna: rozrzucasz lajnem na prawo i lewo

no offence ;>


_________________
koty mają wybitny szacunek dla własnej energii

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.