mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 06:03 
Cytuj  
Ogolny handel jest odblokowny. Nie ma brokera i nie wiadomo kiedy bedzie. Patch notes odnosnie dzisiejszego patcha do tej pory brak.

Klucz z pelerynka za otrzymywanie newslettera powinien byl przyjsc na ten sam e-mail, na ktory przychodzil sam newsletter. Po zaaplikowaniu kodu wpisujesz w grze /claim , ktora powinna wrzucic ci do inventory wszystkie przedmioty, ktore ci sie naleza za CE, za newsletter, za ewentualny pre-order itd. Komenda i przedmioty dostanie kazda postac stworzona na tym koncie. Jesli przedmiotow nie dostaniesz, to w takim razie tobie pozostaje kontaktowac sie z customer support FunCom, a mi zyczyc tobie duzo szczescia i cierpliwosci.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:24 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Patch notes odnosnie dzisiejszego patcha do tej pory brak.


Pytanko - pobrał Ci się ten patch? U mnie po odpaleniu AoC pojawia się tylko informacja Downloading patch information... no i nic się nie pobiera :(

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:42 
Cytuj  
zauważcie, że większość narzekaczy to gracze z WoW-a którzy przesiedzieli w tej grze 3 lata z hakiem.

Panowie i panowie to nie WoW 1.5 czy WoW 2, nigdy czymś takim nie miał być i nigdy nie będzie. Zamiast whinować spadać do WoW-a i czekać grzecznie na następny dodatek. Do WoW-a absolutnie nic nie mam, wręcz przeciwnie uważam, że to zajebisty i najlepszy mmorpg, ale mi się znudził po ~5 miesiącach i NIGDY do niego nie wrócę. Więc jestem otwarty na inne produkty.

Generalnie trzeba otworzyć się na nowe, inne produkty albo do końca życia piżgać w to samo z błogim uśmiechem na twarzy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:53 
Cytuj  
Jak słyszę/widzę słowo NIGDY to mnie pusty śmiech ogarnia.


_________________
whiteman#2717

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:59 
Cytuj  
czy wiadomo kiedy poprawią problem z handlem ??


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 08:59 
Cytuj  
whiteman napisał(a):
Jak słyszę/widzę słowo NIGDY to mnie pusty śmiech ogarnia.

Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Mowisz po sobie ? To zachowaj dla siebie.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:00 
Cytuj  
Mark masz niestety rację - ale pamiętaj że dla ogromnej masy ludzi WoW był pierwszym MMO (i do tego świetnie zrobionym), a z pierwszym MMO jak z pierwszą kobietą - zawsze się pamięta i idealizuje:):)

A tak przy okazji - wie ktos gdzie moge znaleźć listę skili od 0-80 dla kazdej klasy?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 20
Dołączył(a): 18.08.2006
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:04 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
A tak przy okazji - wie ktos gdzie moge znaleźć listę skili od 0-80 dla kazdej klasy?


http://www.hybes.org


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 876
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:04 
Cytuj  
Troche dziwnie sie poczulem Mark... "Pizgalem" w UO ponad 5 lat i przez caly ten czs z blogim usmiechem :P Nie widze w tym nic zlego.

Neonim - tu masz prawie wszystko: http://www.tentonhammer.com/node/30805


_________________
Znany jako Ponoory, Upioorny i Okrootny - cala reszta to fake

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:05 
Cytuj  
no Neonin mi AoC żywo przypomina AO - nawet mam podobne spodenki (jakieś z questa z krokodylami na wyspie startowej) - pamiętam, że w AO jak zaczynaliśmy to biegaliśmy w czerwonych spodenkach z random dropu :P

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:08 
Cytuj  
Nie chodzi o to, że wcześniej graliśmy (zresztą nadal gramy) w WoW, chodzi o to, że WoW wyznaczył NOWE STANDARDY!

PS.
Mark24 i nie każ komuś gdzieś spadać, każdy kto zapłacił za grę ma PRAWO na jej ocenę. Uszanuj to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:11 
Cytuj  
po raz drugi zadam pytanie.
jakie standardy?
standardy to wyznaczylo uo, daoc, eve.
wow zebral je wszystkie razem do kupy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:11 
Cytuj  
Dzięki

Mark masz rację:) te spodenki to chyba jakiś standard - no i ten czat panel i widok "OOC" - normalnie lezka się w oku kreci;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 09:13 przez Neonin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:13 
Cytuj  
na hybes blednie sa podane 'directions' przynajmniej jesli chodzi o combosy rangera.
na tento poprawnie

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
po raz drugi zadam pytanie.
jakie standardy?
standardy to wyznaczylo uo, daoc, eve.
wow zebral je wszystkie razem do kupy.


Dokładnie - zebrał do kupy, ulepszył i to teraz porównuje się do jednej gry zamiast wymieniać ich setki.

PS.
UO standard to wyznaczył 10 lat temu i był to taki standard, że było to jedno z pierwszych mmo. Wybacz, ale na pewno w AoC nie chciałbyś większości komend wpisywać na chacie po to tylko, aby coś kupić czy sprzedać. Jestem na ukończeniu sharda do UO (pracującego pod RunUO).

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:17 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
Nie chodzi o to, że wcześniej graliśmy (zresztą nadal gramy) w WoW, chodzi o to, że WoW wyznaczył NOWE STANDARDY!

PS.
Mark24 i nie każ komuś gdzieś spadać, każdy kto zapłacił za grę ma PRAWO na jej ocenę. Uszanuj to.

Podaj chociaz jeden standard wyznaczony przez WoWa ?
Nie wysiliaj sie i tak zadnego nie znajdziesz.

Cytuj:
Dokładnie - zebrał do kupy, ulepszył i to teraz porównuje się do jednej gry zamiast wymieniać ich setki.

No to jak ? Wyznaczyl, czy zebrał. Bo to jest duza roznica i nijak ma sie do siebie.
Ulepszyl ? Smiem watpic, powiem wiecej, zdewaluowal je z MMO do platnego Multiplayera.
GW to tez Multiplayer, ale chociaz uczciwy i za darmo.
Idz troluj gdzie indziej,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 26 maja 2008, 09:19 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:18 
Cytuj  
Tobi - nikt nie mówi że WoW jest beeeeeeeeee - wyluzuj.
Nie uciekniemy od porownania AoC do WoWa, żadne MMO nie ucieknie. Ale na litosc boska nie argumentujcie ze w AoC jest cos zle bo w WoW (po kilku latach od premiery) jest inaczej/lepiej.

Nie podoba sie gra to mowcie dlaczego - ale nie argumentujcie ze jest zle bo nie jest tak jak w WoWie.

I cudowna sprawa - jest mozliwosc nacisniecia przycisku cancel account albo po prostu wylaczenia PC - nikt nie zmusza do grania...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:27 
Cytuj  
wow nie tyle wyznaczyl co umozliwil czerpanie radosci/poznanie mmo wiekszej spolecznosci graczy.
tytuly takie jak uo, daoc, eve, wymagaly/aja od gracza wiecej zaangazowania i umiejetnosci w trakcie rozgrywki, nie wspominajac o szansie na utrate ciezko zdobytego sprzetu. co dla wielu pve wyjadaczy jest straszliwa kara. wow dal poczucie bezpieczenstwa, latwa i przyjemna rozgrywke, fajna grafike (inna) jak na tamte czasy i dopracowany content pve.
mnie jednak zmeczylo farmowanie 1000 mobow w oczekiwaniu az ktorys z nich dropnie blue itemik dzieki, ktoremu bede mial szanse w pvp.
do tej pory pamietam druida ubranego w secik z mc, ktory generalnie rozkladal 2-3 kolesi bez problemu.
w aoc zauwazylem, ze sprzet nie ma takiego znaczenia i robiac questy jestesmy w stanie dosc sensownie sie wyposazyc.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:29 
Cytuj  
Ja pierdziele, ale Wy też wyluzujcie. Są ludzie którym gra się podoba a są tacy, którym się nie podoba. I wali mnie WoW. Napisałem na temat ArchLord'a to też mnie ktoś zjechał. O LotRO nie będzie pisał, bo to idealna a zarazem niedorobiona kalka WoW'a. To może coś o Silku? Jeszcze trochę i okaże się, że AoC to król mmo. Spójrzcie na to wszystko trochę z innej strony. Ludzi kupili grę i mają prawo ją oceniać zgadza się? I gadanie, że jak się nie podoba to nie graj można wsadzić sobie... gdzieś tam. To tak jakbyś kupił buty, które okazuje się, że coś z nimi jest nie tak a ktoś Ci powie "nie podoba się to nie chodź w nich" a nie o to przecież chodzi.

PS.
No sorki, ale gdzie UO od gracza wymaga wiecej zaangazowania i umiejetnosci w trakcie rozgrywki? Czy my mówimy o Ultima Online czy może o czym innym? UO to przede wszystkim point&click a przecież parę postów wyżej ktoś mnie za to pojechał, że standardem jest WASD. Widzę, że niektórzy zaczynają się gubić w tym, co piszą.

PS2.

ZROZUMCIE :) DO CHWILI OBECNEJ NIGDZIE NIE NAPISAŁEM, ŻE AGE OF CONNAN MI SIĘ NIE PODOBA! WYMIENIŁEM KILKA BŁĘDÓW, OT CO. PANIE I PANOWIE! JA MAM NAWET EDYCJE KOLEKCJONERSKA AGE OF CONAN!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 maja 2008, 09:34 
Cytuj  
Male pytanie - jak uciec przed kutasem 10 lvli wyzszym od mojego dark templara, ktory przez 1,5h nie pozwala zejsc z rezzpointa?:(


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.