mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 07:38 
Cytuj  
@UP

Czytaj ze zrozumieniem

Lubie PvP i nie mam zamiaru isć na PvE.

Jestem tylko przeciwnikiem gankowania ... "spawnkillerstwa"

Widać, że was bawi nieustanne tłuczenia jednego playera aby mu sie odechciało grać HeHe

Pogratulować !


Posty: 14
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 07:50 
Cytuj  
Ech... nie ma jak czytanie dziecinnych postów w stylu "Lubię gankować i będę gankować a noobscy GMi niech się wypchają". Przeczytajcie Panowie co napisał GM. Zabijanie graczy (wojna) jest ok, 5 raz z rzędu kogoś ubijesz, ok, ale dręczenie ludzi to już kwalifikuje się do banu moim zdaniem. Takie były jego słowa. W dodatku to nie chodzi o jedną osobę i nie ma tu wytłumaczenia w stylu, że ten X zabił mnie też kilka razy gdy robiłem cośtam. Jest tylko informacja, że mają gildię na KoS. Co go to obchodzi ? Zwróćcie uwagę, że to jest tylko upomnienie. GM zareagował bardzo dobrze. Ja bym na jego miejscu wcielił się w jakiegoś avatara i przetrzepał dupsko następnym razem dręczycielom.

Proste. GM dostał informacje, że coś się dzieje i zareagował.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 07:53 
Cytuj  
Compton podaj ingame nick.
ja rozumiem ze masz przyzwyczajenia z wow'a gdzie sie 'ustawiasz' na pvp na arenach.
ale open pvp rzadzi sie wlasnymi zasadami.
i jak wiekszosc rzeczy w zyciu ma swoje plusy i minusy.
albo nauczysz sie z tym zyc albo idz na pve i tam baw sie w pvp minigames.
a dlaczego mam nie klepac jednego kolesia w kolko jesli mi dziala na nerwy?
albo jak rozpisywalem sie wczesniej na chama podpieprza mi zasoby?
wina jest, kara tez musi byc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 07:55 
Cytuj  
@Mendol

Artsalah powiedział już WSZYSYTKO na ten temat ;)

Więc "koniec rozkminki"


Posty: 14
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 07:57 
Cytuj  
Mendol, ale tu nie chodzi o jedną osobę a o wiele osób i nie jest podane wytłumaczenie. Jeśli wraca w jedno miejsce cały czas po Twoje zasoby to sam ten ktoś jest głupcem, jednak jeśli poluje się specjalnie na kogoś wiele razy (powiedzmy powyżej 10 śmierci), to wybacz, ale dla mnie to już NERDowstwo.

Koniec, wracajmy do tematu :
Gra na razie jest super klimatyczna. Brakowało mi tego bardzo. Przypominają się początki WoWa, gdy zatapiałem się w ten bogaty świat. Wtedy to było nie do porównania z niczym co widziałem. AoC nie ma tak komfortowej sytuacji :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:01 
Cytuj  
ja widze ze Artsalah tez ma pewne problemy ze zrozumieniem zasad.
open pvp to OPEN PVP, wolnosc wyboru, miejsca, czasu, sytuacji, w ktorej zabijamy innego gracza.
jak ktos zrobi sobie postac z nickiem 'Pedofil' to bede go spawnkillowal przez 5h.
itd itd itd.
proponuje dokladnie przeczytac tekst, jest tam jasno napisane za co kolesia zabijali non stop. i mieli do tego pelne prawo. sztuczne ograniczenia niech sobie robia na pve bo tam nikogo to nie interesuje.
ale jesli robia open pvp to niech nie wprowadzaja sztucznych ograncizen.
jak zabije kolesia ktory robil questa od 1h i byl przy koncu to ma prawo klepac mnie z kolegami przez godzine? ma
ale niestety niektorzy sa na tyle pojebani, ze najpierw sami gankuja ludzi przez jakis czas, a potem jak w koncu jego gankuja to idzie z placzem do gm'a.

a co ma za znaczenie czy to jest 5, 10, 20 czy 40 razy?
moze ustalmy ze mozna tylko raz kogos zabic a potem przez godzine juz nie.
jednak szczerze i bez zlosliwosci proponuje wam server pve bo niestety przez takich ludzi jak WY funcom wpada na genialne pomysly jak ten z wiezieniem.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:06 
Cytuj  
Lol ..sory ale ci co narzekaja ze zgineli 10-20 razy niech ida sobie na pve server..
NIKT nie moze im zabronic zabijania kogos 10-20-30 razy i wiecej..pvp to pvp...

jestem ciekaw jak wygladaja takie petycje do gma w ktorych placzace dzieci prosza go o interwencje :)

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:08 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale open pvp rzadzi sie wlasnymi zasadami.
i jak wiekszosc rzeczy w zyciu ma swoje plusy i minusy.
albo nauczysz sie z tym zyc albo idz na pve i tam baw sie w pvp minigames.
a dlaczego mam nie klepac jednego kolesia w kolko jesli mi dziala na nerwy?
albo jak rozpisywalem sie wczesniej na chama podpieprza mi zasoby?
wina jest, kara tez musi byc.

Mendol ale w AoC pvp nie ma zadnych jeszcze zasad, jedyne co to, ze za zabicie kogos ten ktos niby cierpi (choc fakt ze jest to prawie nie odczuwalne, powinny byc jakies dropy czy cos). Problem w tym ze zabijajcy nie ma zadnej kary, a cos takiego w grze pvp powinno byc ("red", wieksza szanse przy padnieciu na drop itp). W sumie gm nie moge co oceniac bo nie znam realiow, wydaje mi sie ze przesadza, zwlaszcza ze ponoc maja wojne, ale jesli kampowali by przy respie to to juz inna bajka. No ale pewnie za gankowanie lowlvl tez bym tak kampil ;] (jakbym sam nie byl lowlvl :D)
aaa, moj nick to kabul jesli bys go do czegos potrzebowal ;)

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:09 
Cytuj  
Ale wy nawet nie wiecie, co sie tam tak naprawde stalo. Otoz nasi ruscy koledzy ktorzy zdarzyli wbic 80tke, zaczeli pomagac swoim gildiowym low lvl w zabijaniu innej gildi ktora nie dawala im grac ze wzgledu na spawnkille. Tylko ze jak wszyscy wiemy ruscy sa wytrwali i nie trwalo to 15 minut, a z tego co mi Wed pisal - to 3h. Ja ich w pelni rozumiem bo funcom poki co im nic nie oferuje na lvlu 80. Siege sa zbugowane wiec nie warto robic zamkow, matsy i tak sa farmione instem, a na 80 nie mozna juz expic innych low lvl charow.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:17 
Cytuj  
Compton, Artsalah o czym wy do cholery mowiecie O P E N P V P . Jesli ktos mi nie odpowiada ( ma brzydkie tatoo, etc. albo jakikolwiek inny glupi argument moglem tu uzyc) i nie jest w stanie mnie zabic moge go killowac na respie przez caly dzien nawet. Jesli sobie z tym nie radzi niech zmieni server na PVE. wiesz jaka jest zasada pvp? prosta zadnych zasad. Na tym to polega, oczywiscie pozniej taki czlowiek ktory killuje na respie traci szacunek na serverze co za tym idzie jego gildia. .Rozne gildie zbieraja szacunek innych graczy przez swoje zachowanie a nie jakies tam ograniczenia gm. Jak to ktos napisal wyzej, server PvP rządzi sie swoimi zasadami ktore ustalaja gracze, nie podoba Ci sie ze ktos kogos killuje na respie, co za problem idz mu pomoz.

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:25 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
...a na 80 nie mozna juz expic innych low lvl charow.


???


Ostatnio edytowano 27 maja 2008, 08:47 przez Girdian, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:26 
Cytuj  
hehehe powiem tak - po wczorajszym dniu i kilkukrotnym paranastominutowym czekaniu az sie komus znudzi zabijanie mnie w kolko przy ress poincie zaczynam sie robic wredny;) szkoda tylko ze zabicie kogos dark templarem zaczyna byc trudne;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 720
Dołączył(a): 12.12.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:43 
Cytuj  
artvries napisał(a):
nie podoba Ci sie ze ktos kogos killuje na respie, co za problem idz mu pomoz.


No i o tym mówię, powiedzmy coś jak strażnik teksasu LoL HeHe

Dobra panowie chill out. Każdy może wyrazić swoje zdanie, mnie tylko coś takiego razi po oczach jak wschodzące wiosenne słońce i tyle ;)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:44 
Cytuj  
a ja powiem tak: to, że nie ma absolutnie żadnych zasad (kar ani nagród) w tym momencie nie tylko czyni te PvP nudnym ale trzeba liczyć się z tym, że lvl80 będzie campił lvl5 24/7 bo miał zły dzień. Co prawda oprócz czasu nikt nic na tym nie straci, ale PvP bez nagród i kar to złe rozwiązanie, mam nadzieję, że Funcom szybko coś z tym zrobi, tzn. na tyle szybko by znudzone 80-tki, z nudów nie piżgały wszystkich w okolicach Tortuge ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:46 
Cytuj  
To prawda ;) nieco przeszkadza to w graniu;) a znudzona 80tka to najgorsza rzecz w zyciu kazdego mezczyzny.... znaczy się gracza :)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:50 
Cytuj  
Compton napisał(a):
dark_lord napisał(a):
Więc wole pozostać w aoc na razie, jeśli gra okaże się niewypałem to pozostaje jedynie czekać na sg worlds :)


Ojojoj ... bym zapomniał ;) SG Worlds ... oczekiwany następca "zepsutego" SWG Miejmy nadzieję, że wyjdzie i odniesie sukces.

THX za przypomnienie ( praca mnie pochłoneła :( )


jaki następca sg worlds to mmorpg w uniwerum stargate i stargate atlantis a to zupełnie inne światy :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:56 
Cytuj  
no SG dużo lepsze i nie ma głupich jedi na każdym kroku.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 08:56 
Cytuj  
Od problemow z wrednymi/znudzonymi graczami masz gildie. Jesli z glupiego incydentu zrobi sie wojna gildii to tym lepiej.

Mam nadzieje, ze FunCom tego nie zjebie i nie wprowadzi ograniczen z open PVP robiac PVP nie do konca open.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 09:06 
Cytuj  
Open PvP wcale nie oznacza brak nagród/kar za zabicie drugiego gracza. Bez przesady. Chcecie nagród, dropów etc. z ubitych graczy? Ja też chcę. Są nagrody więc muszą być też kary by zachować jakąś równowagę. Więc jak masz lvl80 i zabijesz w "pvp" gracza lvl1 to nie tylko nie dostaniesz tego patyka co dostał na początku oraz tych 2c z kieszeni ale jeszcze taka 80tka powinna zostać ukarana za tchórzostwo.

Dziwne, że na forum wszyscy chcą full open PvP najlepiej z perma deathem, stratą wszystkich itemów i złota, a jak takiego cwaniaka zabijesz w grze to przez pół godziny na ogólnym słuchasz jaka to "twoja stara" jest zjebana...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 27 maja 2008, 09:08 
Cytuj  
Pewnie ze masz gildie, ale poki co to sa 40-50 lvl gracze, a tam miales gankujacych 80 lvlowych burakow ; )

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.