mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
Fakt niby open pvp jest bez żadnych reguł, ok tyle rozumiem - tyle że naprawdę nie jestem w stanie zrozumieć człowieka który gankuję by popsuć te w moim przypadku niecałą godzinkę na grę innym.

Mam zabawe z puscia zabawy takim jak ty. No i co ?
Mozesz grac na PvE. W tedy nikt ci zabawy psuc nie bedzie.,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:15 
Cytuj  
szkoda slow czasami ;-0

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:16 
Cytuj  
troche kultury i oglady w wirtualnym swiecie ;|


_________________
Obrazek

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:28 
Cytuj  
trzeba byc zupelnie niepelnosprytnym zeby byc gankowanym przez godzine przez jednego gracza i tego nie chciec


_________________
Nat is fat

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:29 
Cytuj  
Kurwa ile to trzeba tlumaczyc. Konrador to napisal wrecz idealnie.
Killowanie w noobzonach czy na spawnpointach to skutki uboczne. W wiekszosci eliminowane przez instancje lub przez posiadanie grupy znajomych, czesto zwanej gildia.
Tez nie rozumiem takich ludzi, ale daleki jestem od wprowadzania regul i ograniczen. Jakbym nie byl w stanie sie z tym pogodzic, nie gralbym na PVP i tyle.

Idzcie wiec do WoW albo AoC PVE czy RPPVP i tam macie wszystko co chcecie. Fair play i w ogole cud miod malina. Najlepiej jakby na PVE zrobili wam tak, ze tylko ktos z wlaczona flaga PVP moze byc zabity czy uderzony :)
O i juz macie loozik i wybieracie kiedy sie pobijecie. Niech dodadza wam areny i grajcie tam sobie, urzadzajcie turnieje. Zycze wam tego z calego serca :)

My chcemy Open PVP, wy nie chcecie i tyle. Kazdy ma swoj server, kazdy ma swoje preferencje.

Podsumowujac: wara od Open PVP i jakis gownianych regulacji. Starczy ze zony psuja wiele. Niech na serverach open-PVP wylacza wplyw minigier na siege, dadza za to punkty dla gildi za zabicie gracza od -5 poziomow i czesciowy loot chocby zlota za graczy od -3 poziomy. I juz bedzie ciekawiej.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:30 
Cytuj  
Rzezio wtedy to pieknie by bylo...
czas sie obudzic ;-p

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:34 
Cytuj  
Rzezio napisał(a):
Kurwa ile to trzeba tlumaczyc. Konrador to napisal wrecz idealnie.
Killowanie w noobzonach czy na spawnpointach to skutki uboczne. W wiekszosci eliminowane przez instancje lub przez posiadanie grupy znajomych, czesto zwanej gildia.
Tez nie rozumiem takich ludzi, ale daleki jestem od wprowadzania regul i ograniczen. Jakbym nie byl w stanie sie z tym pogodzic, nie gralbym na PVP i tyle.

Idzcie wiec do WoW albo AoC PVE czy RPPVP i tam macie wszystko co chcecie. Fair play i w ogole cud miod malina. Najlepiej jakby na PVE zrobili wam tak, ze tylko ktos z wlaczona flaga PVP moze byc zabity czy uderzony :)
O i juz macie loozik i wybieracie kiedy sie pobijecie. Niech dodadza wam areny i grajcie tam sobie, urzadzajcie turnieje. Zycze wam tego z calego serca :)

My chcemy Open PVP, wy nie chcecie i tyle. Kazdy ma swoj server, kazdy ma swoje preferencje.

Podsumowujac: wara od Open PVP i jakis gownianych regulacji. Starczy ze zony psuja wiele. Niech na serverach open-PVP wylacza wplyw minigier na siege, dadza za to punkty dla gildi za zabicie gracza od -5 poziomow i czesciowy loot chocby zlota za graczy od -3 poziomy. I juz bedzie ciekawiej.


Ale ja nie chce ograniczeń w open pvp jest dobrze jak jest, tylko chce by ludzie dali noobkom spokój i dali spokojnie poznać grę którą kupili. To jest efekt uboczny nie wiem czego, bo normalnie można grać też na serverze pvp. Ja rozumiem pvp o mineralki z porównywalnymi lvl-ami ale nie w taki sposób żeby ludziom odbierać chęć do gry bo przyjdzie 60 i wali lvle 10-15, sry ale tego nie jestem w stanie zrozumieć.
Tu poprostu chodzi o zachowanie powiedzmy pewnych norm zachowania. Wy chcecie mieć rzeźnie bo znacie tą gre od bety czy od samego początku gracie, ja chce natomiast grę poznać nie tracąc potem możliwości pvp.

Ad.
To już jest taki server :) - macie wasza ukochaną rzeźnię, ja gram na culture pvp czy jakoś tak nazwanym serverze i tam mi sie podoba. Przynajmniej mało ludzi z takimi szopkami.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 maja 2008, 12:39 przez Araye, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:35 
Cytuj  
@ Mendol Moze chociaz z fury zrobia taki server...w koncu na cala populacje znajdzie sie chyba te 5 czy 10k ludzi ktorzy lubia taki typ gry cholera.
Reszta moze byc pseudo open PVP.
Pomarzyc dobra rzecz ;)

@Araye
To niech zacznie poznawac gre na PVE serverze. Bo dopoki nie dobije do 80go, zawsze znajdzie sie jakis wyzszy level, ktory przyjdzie i zabierze biedakowi mineraly, a nie daj boze jeszcze odprawi na spawnpoint.
Zycie nie jest fair niestety. Jak sie jest slabym, to trzeba miec albo mocne plecy(gildie) albo twarda dupe zeby przetrwac.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 12:49 
Cytuj  
... albo grac rangerem.

***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:07 
Cytuj  
Araye napisał(a):
...tylko chce by ludzie dali noobkom spokój i dali spokojnie poznać grę którą kupili.

A zeby nie bylo glodu na swiecie, wojen i wogole przemocy?

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:12 
Cytuj  
shahray napisał(a):
A zeby nie bylo glodu na swiecie, wojen i wogole przemocy?


Świat PvE byłby nudny.

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:13 
Cytuj  
shahray napisał(a):
Araye napisał(a):
...tylko chce by ludzie dali noobkom spokój i dali spokojnie poznać grę którą kupili.

A zeby nie bylo glodu na swiecie, wojen i wogole przemocy?


Było by fajnie ale ludzie z natury są podli.... ;)

Ale to jest gra komputerowa nie życie :)

Dobra już dobra idę robić sioo :) -

!!Araye bierze swoje grabki i idzie znaleźć nowa piaskownicę!! :evil:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 maja 2008, 13:21 przez Araye, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 805
Dołączył(a): 28.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:18 
Cytuj  
Dokladnie, wiec nie ma sensu wogole sie zastanawiac nad tym dlaczego ludzie gankuja slabszych - bo sa podli - a majac ta wiedze lepiej wybrac taki serwer na ktorym podlosc jest ograniczana przez technike :) sioo.

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:20 
Cytuj  
zawsze można zmienić dystrykt i problem z głowy

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:36 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Mam zabawe z puscia zabawy takim jak ty. No i co ?
Mozesz grac na PvE. W tedy nikt ci zabawy psuc nie bedzie.,


kocham takich e-thugow jak ty inside, rispekt


iniside napisał(a):
Mam zabawe z puscia zabawy takim jak ty (...)
W tedy nikt ci zabawy psuc nie bedzie.,


debil.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:53 
Cytuj  
Przecież to jest taaaaaaaaaakie proste. Nie podoba mi się serwer PvP to oszczędzam sobie nerwów i nie robię siebie emo pośmiewiska, tylko idę na serwer PvE.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 13:55 
Cytuj  
Duven napisał(a):
iniside napisał(a):
Mam zabawe z puscia zabawy takim jak ty. No i co ?
Mozesz grac na PvE. W tedy nikt ci zabawy psuc nie bedzie.,


kocham takich e-thugow jak ty inside, rispekt


iniside napisał(a):
Mam zabawe z puscia zabawy takim jak ty (...)
W tedy nikt ci zabawy psuc nie bedzie.,


debil.


Ty jestes debilem wpierdalajac sie ne serwer PVP i placzac o ruleset PVE.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:00 
Cytuj  
ja nie rozumiem takich ludzi... :-/ może o pozwolenie trzeba będzie niedługo występować?
Ale wszystko jest możliwe, kiedyś społeczność płaczków sobie trammel w UO wypłakała...

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:21 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):

Ty jestes debilem wpierdalajac sie ne serwer PVP i placzac o ruleset PVE.


jebnij sie w czolo, znajdz mi chodz jeden cytat, w ktorym bym jeczal na obecny ruleset. cipo.


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

*

Posty: 195
Dołączył(a): 28.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 maja 2008, 14:22 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
ja nie rozumiem takich ludzi... :-/ może o pozwolenie trzeba będzie niedługo występować?
Ale wszystko jest możliwe, kiedyś społeczność płaczków sobie trammel w UO wypłakała...


Tutaj nie chodzi o pk, ganking itd. Tutaj chodzi o ludzików którzy znajdują podobno fun w gankowaniu lowbies przez 1 h np. przecież to nie jest normalne zachowanie.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.