mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 12:57 
Cytuj  
Ja też uwielbiam aoc a ze komuś sie nie podoba to mam to gdzieś.

ps - podobny dylemat miałem jak kupowałem konsole ps3 bo zastanawiałem się wtedy też nad xboxem 360 - i powiem szczerze że od tamtej pory nie czytam forów dyskusyjnych przed kupnem czegokolwiek - bo czytanie opinii fanbojów do niczego nie prowadzą tylko robią wodę z mózgu :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:05 
Cytuj  
zenon666 napisał(a):
Czytam sobie ten topic bo zastanawiam sie nad zakupem AoC i mysle ze czesc z piszacych nie bardzo potrafi czytac ze zrozumieniem :/ Tytul tematu to "pierwsze wrażenia" a nie "tu wpsiujemy jaki to AoC zajebisty jest a kto tak nie twierdzi to niech wraca do WoWa" . Jak sie komus gra nie spodobala to nawet chocbyscie pod siebie narobili Embe i inni to go nie przekonacie ze mu sie jednak podoba. Proponuje wam wyjsc z domu , zaczac zaczepiac ludzi i na ulicy i przekonywac ich ze AoC jest super i fajne i zeby zaczeli grac.


Nie ma to jak fajny nick dla alta.

Pierwsze wrazenia sa rozne: zle i dobre, jednym sie nie podoba a inni sa zachwyceni - o tym jest ten topic.
Niektorzy nie zagrali i juz maja negatywne wrazenia.

*

Posty: 130
Dołączył(a): 2.01.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:10 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Niektorzy nie zagrali i juz maja negatywne wrazenia.

bo nie zagrali


_________________
Nat is fat

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:12 
Cytuj  
a niektórzy są fanami albo aoc albo wowa albo innej gry i próbują tym co nie kupili zrobić wodę z mózgu :) Więc nie sugeruj się postami zamieszczonym tutaj, tylko zadaj sobie podstawowe pytanie "co chcę w mmorpgu robić ??" i zacznij to robić w tym który do Ciebie najbardziej pasuje :)Bo wszystko ma wady i zalety :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:24 
Cytuj  
I poczekaj pare miesiecy, a tym czasem skup sie na pozycjach, ktore sa na rynku.


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:26 
Cytuj  
Problem tkwi w tym, że ktoś kto spedził miesiące na ogladaniu trailerów/gameplayów i wchłaniał tą całą marinistyke developerską Funcomu jak gabka wodę, to teraz zwyczajnie nie może pojąć, że inni entuzjazmu nie podzielają. I jeżeli już tak się zdarzy, ze gra się komuś jakimś cudem nie spodoba, no to napewno wyłącznie skrajnemu fanatykowi wow'a, bo przecież inni - normalni ludzie, to już od 17 maja piszą hymny bałwochwalcze w których opiewają szeroki wachlarz walorów Age of Conan (poczynając od obszernej ilości stron instrukcji na dobrze dobranym kolorze pudełka kończąc).


Ostatnio edytowano 30 maja 2008, 13:38 przez DenizenKane, łącznie edytowano 2 razy
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:35 
Cytuj  
Także jeśli ktoś woli świat bardziej realny czyli coś jak eq2 to polecam aoc a jeśli bajkowy to polecam wowa.


_________________
no more wow...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:48 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Także jeśli ktoś woli świat bardziej realny czyli coś jak eq2 to polecam aoc a jeśli bajkowy to polecam wowa.


Świat realny w którym krokodyle nie umieją pływać? Oj, coś mi sie drogi kolego wydaje, że nazbyt fetyszyzujesz forme (grafika) a marginalizujesz treść(gameplay). Bo ja osobiście wole pograć w coś slabszego graficznie, ale za to z gameplay'em, który nie pozwala mi sie oderwać od komputera, niż w naszpikowany wszelakiej maści nowinkami benchmark.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 13:55 
Cytuj  
aoc pod każdym względem jest dla mnie lepszy od wowa :)

ps - ale rzeczywiście mogliby poprawić pewne elementy, choć wydawało mi się że normalnie krokodyle wchodzą do wody, ale sprawdzę to dzisiaj :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:02 
Cytuj  
krotka pilka WoW jest dla PvE graczy z malym dodatkiem pvp w okresie kiedy nie ma rajdow , my sie nastawiamy na PvP w aoc , jak narazie jest wolna amerykana i smierdzi nuda, funcom wie ze ma 1 miech na zrobienie tego jesli chce zeby ludzie zaplacili jak sie skonczy free month , mam nadziej ze im sie powiedzie bo nie mam zamiaru wracac do WoW i szlachtowac NPC w intancjach bo juz nic gorszego nie moge sobie wyobrazic , a w cos grac trzeba ;p

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:15 
Cytuj  
DenizenKane napisał(a):
Problem tkwi w tym, że ktoś kto spedził miesiące na ogladaniu trailerów/gameplayów i wchłaniał tą całą marinistyke developerską Funcomu jak gabka wodę, to teraz zwyczajnie nie może pojąć, że inni entuzjazmu nie podzielają. I jeżeli już tak się zdarzy, ze gra się komuś jakimś cudem nie spodoba, no to napewno wyłącznie skrajnemu fanatykowi wow'a, bo przecież inni - normalni ludzie, to już od 17 maja piszą hymny bałwochwalcze w których opiewają szeroki wachlarz walorów Age of Conan (poczynając od obszernej ilości stron instrukcji na dobrze dobranym kolorze pudełka kończąc).


A Ty robisz dokladnie odwrotnie co sprowadza Cie do tego samego poziomu, na ktorym znajduja sie tak nielubiani przez Ciebie fanboje. Generalizujesz maksymalnie, obrazajac wszystkich tych, ktorym ta gra poprostu sie podoba. Swiat to nie tylko czarne i biale - istnieja jeszcze kolory. Spolecznosc AoC to nie tylko fanboje.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:22 
Cytuj  
QFC napisał(a):
krotka pilka WoW jest dla PvE graczy z malym dodatkiem pvp w okresie kiedy nie ma rajdow , my sie nastawiamy na PvP w aoc , jak narazie jest wolna amerykana i smierdzi nuda, funcom wie ze ma 1 miech na zrobienie tego jesli chce zeby ludzie zaplacili jak sie skonczy free month , mam nadziej ze im sie powiedzie bo nie mam zamiaru wracac do WoW i szlachtowac NPC w intancjach bo juz nic gorszego nie moge sobie wyobrazic , a w cos grac trzeba ;p


a jak nie to czekam na darkfalla :] bo będzie "super" skoro Twórcy tak mówią i będzie miał wiele oryginalnych rozwiązań :)

pozdrawiam wszystkich fanów mmorpg i rpg :)


_________________
no more wow...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:31 
Cytuj  
Buka napisał(a):
DenizenKane napisał(a):
A Ty robisz dokladnie odwrotnie co sprowadza Cie do tego samego poziomu, na ktorym znajduja sie tak nielubiani przez Ciebie fanboje. Generalizujesz maksymalnie, obrazajac wszystkich tych, ktorym ta gra poprostu sie podoba. Swiat to nie tylko czarne i biale - istnieja jeszcze kolory. Spolecznosc AoC to nie tylko fanboje.


Nie to żebym sie licytował kto kogo pierwszy obraził, bo przeciez nie o to tutaj chodzi, ale masz zdaje sie jakies poważne problemy z percepcja albo poprostu czytujesz posty wybiórczo.

Ja napisałem 2 strony wczesniej co myśle o tej grze, natomiast 5 minut pózniej zostałem zaatakowany i nazwany wow fanboiem przez etatowego pracownika Funcomu - niejakiego Embe.

A moze poprostu nieświadomie uraziłem twoje malutkie fanbojowe uczucia? Jezeli tak, to przepraszam, ale chyba nie zamkniesz sie w sobie z tego powodu?


Ostatnio edytowano 30 maja 2008, 14:33 przez DenizenKane, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:33 
Cytuj  
Embe mogę liczyć też na pracę w fc bo uwielbiam aoc ?? :)


_________________
no more wow...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:41 
Cytuj  
Buka napisał(a):
DenizenKane napisał(a):
A Ty robisz dokladnie odwrotnie co sprowadza Cie do tego samego poziomu, na ktorym znajduja sie tak nielubiani przez Ciebie fanboje. Generalizujesz maksymalnie, obrazajac wszystkich tych, ktorym ta gra poprostu sie podoba. Swiat to nie tylko czarne i biale - istnieja jeszcze kolory. Spolecznosc AoC to nie tylko fanboje.


Nie to żebym sie licytował kto kogo pierwszy obraził, bo przeciez nie o to tutaj chodzi, ale masz zdaje sie jakies poważne problemy z percepcja albo poprostu czytujesz posty wybiórczo.

Ja napisałem 2 strony wczesniej co myśle o tej grze, natomiast 5 minut pózniej zostałem zaatakowany i nazwany wow fanboiem przez etatowego pracownika Funcomu - niejakiego Embe.

A moze poprostu nieświadomie uraziłem twoje malutkie fanbojowe uczucia? Jezeli tak, to przepraszam, ale chyba nie zamkniesz sie w sobie z tego powodu?


Nie uraziles moich fanbojowych uczuc a tym bardziej nie zamkne sie w sobie z Twojego powodu (masz o sobie zbyt wysokie mniemanie). I prosze - nie mierz ludzi swoja miara, bo moze sie okazac, ze jest za krotka ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:47 
Cytuj  
QFC napisał(a):
krotka pilka WoW jest dla PvE graczy z malym dodatkiem pvp w okresie kiedy nie ma rajdow , my sie nastawiamy na PvP w aoc , jak narazie jest wolna amerykana i smierdzi nuda, funcom wie ze ma 1 miech na zrobienie tego jesli chce zeby ludzie zaplacili jak sie skonczy free month , mam nadziej ze im sie powiedzie bo nie mam zamiaru wracac do WoW i szlachtowac NPC w intancjach bo juz nic gorszego nie moge sobie wyobrazic , a w cos grac trzeba ;p


Chryste ktos tu jeszcze ma cos w glowie.

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:50 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Także jeśli ktoś woli świat bardziej realny czyli coś jak eq2 to polecam aoc a jeśli bajkowy to polecam wowa.

To zapomniales jeszcze o FFXI i L2- IMo bardziej bajkowe od wow


Ostatnio edytowano 30 maja 2008, 14:52 przez Wedge, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:52 
Cytuj  
a ja stawiam ze nic nie zrobią i się ucieszą że sprzedali milion pudełek :wink:
oni od początku wiedzieli że nikt nie bedzie chciał płacic abonamentu :lol:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:53 
Cytuj  
go go wow desh ;-p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 30 maja 2008, 14:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
go go wow desh ;-p
eh, takie to smart wmówić sobie że kupa jest smaczna żeby nie jeść ciągle tuńczyka :wink:

Smacznego


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.