mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 19:49 
Cytuj  
Sidagel napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Icekk napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Czy w innych grach, gdzie są różne wersje językowe są opóźnienia w patchach? Nie.

ha ha ha ha : ]


Icek zwróć uwagę, że mówimy o grach mmo. Podaj mi przykład gry mmo, gdy np. Francuzi dostali patch'a później niż Niemcy? Mi nie przychodzi nic do głowy.

WoW, zawsze EU ma jeden dzień później niż US


Nie wiem, ale nie wszyscy czytają dokładnie posty. Nie chodzi mi o podział kontynentalny! Ok, różnica jednego dnia między wersją US a EU, ale czy Francuzi czekali jeszcze dłużej czy tylko ten 1 dzień? Niemcy czekali jeszcze dłużej czy tylko ten 1 dzień? W AoC patche będą musiały pojawiać się w tym samym czasie, bo nie ma podziału na klienta EU i US.

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 19:57 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
....

Dobra, skoncz juz. Chodzi oto ze CDP sie opierdala, od zawsze tak bylo i AoC tego nie zmieni. Pozatym nie sadze zeby komus sie chcialo robic nowe 80tki, albo przenosic cale gildie. Nie wiadomo jak bedzie z iloscia ludu, wiec imo pomysl nie wypali.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 20:17 
Cytuj  
Nie wiem, ale nie wszyscy czytają dokładnie posty. Nie chodzi mi o podział kontynentalny!

"Czy w innych grach MMO, gdzie są różne wersje językowe są opóźnienia w patchach? Nie. Jedyna różnica w podziale US klient i EU klient."

Jak widac jest opoznienie. Jest takze cos poza podzialem kontynentalnym, bo afair wersje FR i DE klienta WOW sa tlumaczone. Podalem ci tez przyklad DAoC, gdzie opoznienie wynikajace z potrzeby tlumaczenia patchy na inne jezyki (m.in.) bylo "troche" wieksze.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 21:29 
Cytuj  
Icekk napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
....

Dobra, skoncz juz. Chodzi oto ze CDP sie opierdala, od zawsze tak bylo i AoC tego nie zmieni. Pozatym nie sadze zeby komus sie chcialo robic nowe 80tki, albo przenosic cale gildie. Nie wiadomo jak bedzie z iloscia ludu, wiec imo pomysl nie wypali.


Czy ja Ci każe coś skończyć? Nie. I nie wyrażaj opinii za innych. Ja będę chciał zrobić nową 80-tkę. Jak już napisałem wcześniej, teraz po prostu biję level, nie zwracając nawet na treść zadania. Zresztą i tak teraz gram tylko 30 days free. Do czasu pojawienia się polskiej wersji AoC na pewno się zmieni i wtedy zdecyduję czy zakupić polską wersję czy też olać AoC.
Powiem szczerze, że naprawdę wkurzające jest to, że nieważne czy ktoś gra w AoC czy też nie, jeżeli ktoś ma inne zdanie od "grupy trzymającej władze" to zaraz dostaje jakieś baty itp. Swoją drogą my zawsze będziemy narzekać na starania innych. Ot tacy już jesteśmy.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 22:26 
Cytuj  
przeciez ta dyskusja nie ma sensu :) zrobcie lepiej ankiete jesli was interesuje kto chce grac a kto nie. ja tam chetnie pogram a przynajmniej zobacze mimo ze tez dobijaja mnie neokidz itd ale oni sa wszedzie i takie argumenty sa z dupy wyciagniete. nie grasz z nimi tylko ze znajomymi a zawsze to frajda ubic takiego neokidza jak Cie denerwuje :) bardzo chcialbym zeby pojawily sie servery rp pvp typu starych uo shardow gdzie panowal "klimat" i to bylo prawdziwe rpg a nie jakies lole itd ale pewnie do tego nie dojdzie. Mnie zastanawia inna kwestia, nie wiem czy ktos sie orientuje ale czy maja wersje ang trzeba bedzie kupic nowa gre w wersji pl czy jakies update maja zamiar wypuscic??

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 22:28 
Cytuj  
artvries napisał(a):
przeciez ta dyskusja nie ma sensu :) zrobcie lepiej ankiete jesli was interesuje kto chce grac a kto nie. ja tam chetnie pogram a przynajmniej zobacze mimo ze tez dobijaja mnie neokidz itd ale oni sa wszedzie i takie argumenty sa z dupy wyciagniete. nie grasz z nimi tylko ze znajomymi a zawsze to frajda ubic takiego neokidza jak Cie denerwuje :) bardzo chcialbym zeby pojawily sie servery rp pvp typu starych uo shardow gdzie panowal "klimat" i to bylo prawdziwe rpg a nie jakies lole itd ale pewnie do tego nie dojdzie. Mnie zastanawia inna kwestia, nie wiem czy ktos sie orientuje ale czy maja wersje ang trzeba bedzie kupic nowa gre w wersji pl czy jakies update maja zamiar wypuscic??


Z tego co wiem, nie będzie patch'a polonizującego. Co do serwerów - będzie po jednym z każdego typu - PvP, RP-PvP i PvE.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 31.07.2007
Offline
PostNapisane: 6 cze 2008, 22:32 
Cytuj  
czyli zostaje kupienie nowej gry co dla mnie jest jedynym bezsensownym pomyslem cdp. chyba ze za niewielka doplata bedzie mozna jakis upgrade :)

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 10:36 
Cytuj  
topic dlugi, nie przejrzalem calego:

ale o to przed wami barbarzyncaPL, typowy erudyta, miazdzacy czachy
(ofcjalny screenshot z cdp.pl)


Obrazek

zródlo:
http://www.gram.pl/news_6gziJO6_Age_of_ ... a_gry.html

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:18 
Cytuj  
CDP musi ostro się wysilić by zachęcić graczy z serwerów EU by chcieli zaczynać zabawę od 0 i do tego wydawać koleje 100zł za możliwość gry na serwerze PL
jeżeli nie spełnią przynajmniej jednego z warunków tj. patch polonizujący lub transfer postaci to nie ma mowy by serwery się zapełniły...


Transfery/patch_PL lub śmierć :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 11:53 
Cytuj  
Bartlem napisał(a):
CDP musi ostro się wysilić by zachęcić graczy z serwerów EU by chcieli zaczynać zabawę od 0 i do tego wydawać koleje 100zł za możliwość gry na serwerze PL
jeżeli nie spełnią przynajmniej jednego z warunków tj. patch polonizujący lub transfer postaci to nie ma mowy by serwery się zapełniły...


Transfery/patch_PL lub śmierć :D


A nie wpadles przypadkiem na to ze jest jeszcze sporo ludzi w PL ktore nie graja jeszcze w aoc?
Ale zgadzam sie ze zaczynanie od nowa jest bolesne, w koncu levelowanie trwa strasznie dlugo, trzeba jeszcze raz zbierac bardzo wazne itemy i nie ma sie kasy na start ktora tez bardzo jest potrzebna.

Imo jest mowa zeby serwery sie zapelnily, wystarczy sprytny marketing w postaci podrzucenia bulwersujacego materialu rysiowi cebuli z uwagi jak deprawujaca gra jest aoc. Wtedy wystarczy patrzec jak horda znudzonych wow kidsow zapelnia serwery zeby "odrombywac glowy i pooglondac gole cycki" i liczyc $.

*

Posty: 126
Dołączył(a): 7.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 12:26 
Cytuj  
zgadzam się, lecz także należy brac pod uwagę fakt taki że spore grono polskich graczy MMO to gracze z tzw. piratów (WoW, L2 itp) i nie wiedzą co to Official.
(btw znam kilku takich co myśleli ze piracki serwer L2 Allseron to serwer oficjalny) do tego sam fakt że trzeba płacić (nawet te 30zł) to ich przerazi ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:08 
Cytuj  
Zapelnia sie 13 latkami w mgnieniu oka. Nie ma watpliwosci : d


_________________
Obrazek

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:16 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Zapelnia sie 13 latkami w mgnieniu oka. Nie ma watpliwosci : d


Imo mase dzieci powstrzymuja formy płatności, dlatego uważam, że jedyną słuszna formą płatnosci dla takiej gry jak AoC powina być CC. Jeśli w Polsce będa opcje typu mtransfer czy zdrapki, to dzieciarni bedzie masa, mimo wszystko u polskich rodziców w większości króluje przekonanie, że płacenie abonamentu za granie jest czymś nie zrozumiałym.

A jeśli gra ma 18+ to tylko opcja CC ale dane na CC musza się zgadzać z tymi podanymi do założenia konta i z automatu mamy o 90% mniej smarkaczy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 382
Dołączył(a): 13.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 13:30 
Cytuj  
dorosli czesto potrafia sie zachowywac gorzej niz "dzieciarnia"..., trzeba bedzie wybrac serwer PvE albo RPG i po problemie.

A co do kupowania gry po raz drugi dla PL - chyba nie stoi nic na przeszkodzie aby pozyczyc DVD od kolegi z wersja PL i zainstalowac u siebie, konto bedzie mozna przetransferowac wiec nowy klucz nikomu nie bedzie potrzebny. Ciekawe jak bedzie dzialac dozywotnia gwarancja w CDP, czy gdy majac wersje ang zgosze zniszczenie nosnikow to dostane wersje ang czy pl? :D


_________________
Maiori Cede

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:14 
Cytuj  
Razel napisał(a):
dorosli czesto potrafia sie zachowywac gorzej niz "dzieciarnia"..., trzeba bedzie wybrac serwer PvE albo RPG i po problemie.

A co do kupowania gry po raz drugi dla PL - chyba nie stoi nic na przeszkodzie aby pozyczyc DVD od kolegi z wersja PL i zainstalowac u siebie, konto bedzie mozna przetransferowac wiec nowy klucz nikomu nie bedzie potrzebny. Ciekawe jak bedzie dzialac dozywotnia gwarancja w CDP, czy gdy majac wersje ang zgosze zniszczenie nosnikow to dostane wersje ang czy pl? :D


Jestem przekonany, że klucz będzie przypisany do wersji językowej, bo w innym przypadku CDP za dużo kasy by stracił.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 20:22 
Cytuj  
CDP świeżo co ustalił warunki polonizacji, i już niezależny serwiso-sklep gram.pl donosi:

Cytuj:
Pogromca WoW-a (chociaż to się jeszcze okaże) i niewieścich serc (na pewno) - Conan Barbarzyńca, zaatakował. Gra Age of Conan: Hyborian Adventures jest już dostępna, czas więc, aby na jej temat wypowiedzieli się specjaliści. A za takich niewątpliwie uchodzić mogą redaktorzy serwisu ageofconan.gram.pl.


profesjonalna recenzja specjalistów:

Cytuj:
instrukcja do gry w pudełku to jakieś nieporozumienie. Służy chyba bardziej do podcierania niż czytania.


Cytuj:
Komputer za 1500zł spokojnie grę pociągnie i nawet bez zbytecznego obcinania grafiki.


dalej nie przebrnąłem, to jest poza 1 akapit :)

oryginał : http://ageofconan.gram.pl/artykuly/rece ... noan-aoc-1

WITAMY W POLSKIM INTERNETA

edit:

no dobra, jest jeszcze kilka dobrych smaczków:

Cytuj:
Co warto o nim powiedzieć, to to, że np., możemy wrzucać do niego różne „linki” związane z grą, np. możemy pokazać przedmiot jaki właśnie nam dropną lub coś ciekawego. Fajna opcja nigdzie wcześniej czegoś takiego nie widziałem

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 21:14 
Cytuj  

Co warto o nim powiedzieć, to to, że np., możemy wrzucać do niego różne „linki” związane z grą, np. możemy pokazać przedmiot jaki właśnie nam dropną lub coś ciekawego. Fajna opcja nigdzie wcześniej czegoś takiego nie widziałem


jak sie nie ma pojecia o mmo to pozniej takie rzeczy wypisuja heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 23:00 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
Cytuj:
Komputer za 1500zł spokojnie grę pociągnie i nawet bez zbytecznego obcinania grafiki.


dalej nie przebrnąłem, to jest poza 1 akapit :)

Chyba dawno na ceny sprzętu nie patrzyłeś.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 540
Dołączył(a): 13.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 00:12 
Cytuj  
Cytuj:
Jeśli jesteśmy przy wyglądzie, to jest to pierwsze MMO, w którym możemy w najmniejszym szczególe określić jak będzie wyglądać nasza postać.

To tez jest dobre:P


_________________
--
IGN:
Past: Giwera @ LotRO.Snowbourn // Giwera @ WoW.Burning Legion - Horde // Giwera @ SWG.Eclipse PreCU Jedi // Giwera @ AoC.Fury // Giwera @ EQ2.Nagafen(PVP) - FP // Giwera @ MXO.Syntax // Lady Giwera @ GW

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 06:50 
Cytuj  
Cytuj:
dropną
FTW

Co tam znajomość mmo, czy nawet konkretnej gry, tu są problemy zupełnie podstawowe 8)


Fajnie że losowo wybrany fragment "recenzji" dostarcza wyrafinowanej rozrywki [bo przecież to nie może być na serio ;) ]

Cytuj:
Grind, grind, grind, tak wygląda kilkanaście pierwszych dni, (tygodni?). Wszystko skupia się na wykonaniu jak największej ilości zadań w jak najkrótszym czasie. Samych potworów nie warto bić, bo lepiej znaleźć quest i dopiero bić moby, wtedy exp jest jakby podwójny


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 402 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.