mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 64  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 14:56 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):

za starzy jesteśmy Embe chyba obydwaj bo normalnie uważam dokładnie tak samo :P


to oznacza tylko że masz ochotę polizać czyjąś dupę


_________________
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 15:09 
Cytuj  
dakota12 napisał(a):
dark_lord napisał(a):

za starzy jesteśmy Embe chyba obydwaj bo normalnie uważam dokładnie tak samo :P


to oznacza tylko że masz ochotę polizać czyjąś dupę


bez komentarza


_________________
no more wow...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 15:15 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
miło usłyszeć pierwsze pochlebne opinie o who, choć mnie nie wciąganie ze względu na grafikę i świat

Wolę świat bardziej realny z normalną grafiką.


Ty masz w ogóle rozwielitko intelektualna jakieś inne kryteria poza super-hiper "realną" grafiką jeżeli chodzi o gry MMORPG? Bo jeżeli nie, to po co w ogóle grasz w mmorpgi, może poprostu zainstaluj sobie 3d Mark'a 2006 i puszczaj sobie testy z zajebistą grafiką?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 15:31 
Cytuj  
DenizenKane napisał(a):
dark_lord napisał(a):
miło usłyszeć pierwsze pochlebne opinie o who, choć mnie nie wciąganie ze względu na grafikę i świat

Wolę świat bardziej realny z normalną grafiką.


Ty masz w ogóle rozwielitko intelektualna jakieś inne kryteria poza super-hiper "realną" grafiką jeżeli chodzi o gry MMORPG? Bo jeżeli nie, to po co w ogóle grasz w mmorpgi, może poprostu zainstaluj sobie 3d Mark'a 2006 i puszczaj sobie testy z zajebistą grafiką?


Mam kryteria jasno określone : gra musi mieć to coś ten magnes który mnie przyciąga, musi mieć klimat i dobrą muzykę a grafika wtedy ma mniejsze znaczenie, a tego nie doświadczyłem podczas grania w wowa a że who wygląda bardzo podobnie to też wiem że mi nie podpasuje bo jak już pisałem nie lubię jak np. krasnoludy strzelają z broni palnej bo to mi strasznie przeszkadza.
Taki magnez moim zdaniem miały gry :diablo, diablo 2, bg, fallout, fallout 2, id, id 2 , nvn , gothic, gothic 2 + noc kruka, eq2 , oblivion i pare jescze innych których nie ma sensu tu wymieniać obecnie taki klimat który mi sie bardzo podoba i uważam że jest super posiada aoc :)


_________________
no more wow...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:02 
Cytuj  
Akurat krasnolud ze strzelba i misiem obok jest przyjemny.
Cytuj:
Nwn
Fix'd.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:25 
Cytuj  
no ta może jeszcze elfy f-117 A zaczną latać na zwiady w grach :)


_________________
no more wow...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:35 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):

Mam kryteria jasno określone : gra musi mieć to coś ten magnes który mnie przyciąga, musi mieć klimat i dobrą muzykę a grafika wtedy ma mniejsze znaczenie.


Coś mi sie wydaje kolego, że te twoje rzekome kryteria odnośnie gier MMORPG tj. "magnes", "klimat" i "muzyka" to chyba jednak czyste mrzonki, wszakże w Warhammer'a nie grałeś, ergo - nie miałeś możliwości sprawdzenia jaki panuje w nim "klimat" lub czy przyciąga jak "magnes". Nie mówiąc już o słuchaniu muzyki.

Ty założyłeś a priori, że nie będziesz grał w WAR'a, bo grafika jest jakaś taka - bajkowa i nierealna. Ale przecież dla Ciebie drogi kolego, najbardziej liczy się klimat i magnes, prawda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:39 
Cytuj  
Klimat wyrazany jest w ilosci polygonow ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:41 
Cytuj  
tak a ten klimat psuje np. założenie że krasnoludy latają na jakiś maszynach, że są pociągi parowe, broń palna itp. a to właśnie jest w who nieprawda ??


_________________
no more wow...


Posty: 38
Dołączył(a): 18.04.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:45 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
tak a ten klimat psuje np. założenie że krasnoludy latają na jakiś maszynach, że są pociągi parowe, broń palna itp. a to właśnie jest w who nieprawda ??


Czymże jest kilka steampunkowych elementów u dwarfów, w porównaniu z "nierealną" i "bajkową" grafiką dla purysty-pajaca twojego pokroju?

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 16:58 
Cytuj  
Tym czym dla Ciebie pewnie nie jest :) Mam prawo mieć takie a nie inne zdanie o świecie gry w którym lubię grać, ale to nie oznacza że mam prawo innych obrażać, także zważ następnym razem swoje słowa albo zapisz się na kurs dobrego wychowania.


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2008, 19:29 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Klimat wyrazany jest w ilosci polygonow ;]

Wlasciwie to iloscia i dokladnoscia normal map :P


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 295
Dołączył(a): 16.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 08:10 
Cytuj  
Bron palna w Warhammerze wystepuje, jest rzadka i zawodna, ale jest. O pociagach nie slyszalem :] W WoW'ie tez sa jakies metra, chyba.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 19:27 
Cytuj  
W Conanie na uznanie tylko marketing zasługuje.

Po tych 2 tygodniach rozczarowań przypomniałem sobie o Vanguardzie przeglądając fora widzę, że gierka zrobiła postępy. Tam poczekam na Warhamera

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 20:22 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
W Conanie na uznanie tylko marketing zasługuje.

Po tych 2 tygodniach rozczarowań przypomniałem sobie o Vanguardzie przeglądając fora widzę, że gierka zrobiła postępy. Tam poczekam na Warhamera

Lepiej w EQ2 grac tbh.
Na serverach PvP sa ludzie i mozna golda lootowac.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 00:23 
Cytuj  
mozna golda lootowac

Pod warunkiem, ze sa w twoim PVP level range, nie insta-recallna sie i nie beda twinkowac zone entrance. :(

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 00:47 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gilrad napisał(a):
W Conanie na uznanie tylko marketing zasługuje.

Po tych 2 tygodniach rozczarowań przypomniałem sobie o Vanguardzie przeglądając fora widzę, że gierka zrobiła postępy. Tam poczekam na Warhamera

Lepiej w EQ2 grac tbh.
Na serverach PvP sa ludzie i mozna golda lootowac.

również z czystym sumieniem mogę polecić eq2,ale tylko pod warunkiem że ktoś woli coś bardziej złożonego i rozbudowanego niż wow, oczywiście tak kolega radzi serwery pvp bo na pve pewnie teraz bardzo mało osób gra
tym bardziej że chyba teraz do końca miesiąca można za darmo pograć (coś w topiciu o eq2 prawdopodobnie wspominali) :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 07:21 
Cytuj  
konrador napisał(a):
mozna golda lootowac

Pod warunkiem, ze sa w twoim PVP level range, nie insta-recallna sie i nie beda twinkowac zone entrance. :(

A wlasnie. Nie mozna zrobic recall w PvP.
Ale to i tak lepiej niz w AoC gdzie zadnego lootu nie ma.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 08:48 
Cytuj  
Nie mozna zrobic recall w PvP.

To widac fixneli.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 09:21 
Cytuj  
Gilrad napisał(a):
W Conanie na uznanie tylko marketing zasługuje.
taki marketing działa jednorazowo


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.