mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona

Czy przedluzyles/planujesz przedluzyc subskrypcje po darmowym miesiacu?
Tak 25%  25%  [ 64 ]
Nie, czekam na zmiany 41%  41%  [ 105 ]
Nie, sprzedaje konto 33%  33%  [ 85 ]
Liczba głosów : 254
Autor Wiadomość
**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 13:52 
Cytuj  
gracze z WoWa oczekują

Tak, bo tylko gracze WOW-a nie dadza sie walic w d. i okradac z $15 co miesiac, a reszta to plebs - nie wie, co to jest customer support i w ogole swiata nie widziala.

opłaci się zrobić coś z krwią chlapiącą na ekran

Krew chlapiaca na ekran != hardcore'owa rozgrywka. Gdyby ktos za wczasu poinformowal o tym FunCom, to moze teraz nie traciliby w takim tempie klientow. A Blizzard dal do zrozumienia (cytatow sobie poszukaj w ostatnich wywiadach chociazby), ze nie wierza w hardcore'owa rozgrywke i w swoich przyszlych tytulach widza tylko w pelni consensual PVP, a wiec brak realizmu. Takze tworzenie pro gier dla doroslych pozostaje amateur ciulakom typu Wolfpack Studios bez funduszy i umiejetnosci - z tym to jak z loteria, ale moze ktoryms sie w koncu uda.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 14:10 
Cytuj  
Ja sie z tym w pełni zgadzam. Blizz robi gry na których się zarabia, czyli ściąga jak najwiekszą ilość ludzi. Dlatego napisałem o specach od marketingu. Im chodzi o jak najwiekszą grupę docelową, a nie o to, żeby uszczęśliwić wielbicieli krwi i flaków. Dlatego też gdzies pisałem o gościach, którzy tak strasznie przeżywają, że screeny z D3 są za mało mroczne. Przeciez ta gra jest zrobiona dla fanów WoWa w pierwszej kolejności a dopiero później dla fanów Diablo, którzy i tak ją kupią. Na pierwszym miejscu jest po prostu te 10 mln WoWo maniaków, którym trzeba pokazać cos wyglądającego jak WoW tylko z lepszą grafiką.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 14:17 
Cytuj  
tylko przynajmniej fc uważa że Polska należy do Europy i gra będzie zlokalizowana a taki Blizz ma Polskę w dupie....


_________________
no more wow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 14:41 
Cytuj  
Idz rozsypac zboze przed ich siedziba w ramach protestu.
Jak ktos tu wczesniej blyskotliwe zauwazyl, gry robi sie dla zysku. Robienie tlumaczenia dla mikroskopijnego polskiego rynku sie po prostu nie oplaca. No, chyba ze sie pracuje w funcomie *o*.


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 14:59 
Cytuj  
cypis napisał(a):
....
Jak ktos tu wczesniej blyskotliwe zauwazyl, gry robi sie dla zysku. Robienie tlumaczenia dla mikroskopijnego polskiego rynku sie po prostu nie oplaca. No, chyba ze sie pracuje w funcomie *o*.


nie opłaca - tylko jakoś nawet rynek konsolowy Polskę zaczyna zauważać skoro Assassin Creed na ps3 i xbox360 został w pełni zlokalizowany i Fallout 3 też będzie :)

cypis napisał(a):
Idz rozsypac zboze przed ich siedziba w ramach protestu.
....


mam to w czterech literach i ich grę również. Skoro i tak na tym że ja i inni gracze (który odeszli do aoc) nie grający w ich produkt, nic nie stracą....


_________________
no more wow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 15:04 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
nie opłaca - tylko jakoś nawet rynek konsolowy Polskę zaczyna zauważać skoro Assassin Creed na ps3 i xbox360 został w pełni zlokalizowany i Fallout 3 też będzie :)

Super, porownujesz rynek mmo do konsolowego. Brawo.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 15:07 
Cytuj  
cypis napisał(a):
dark_lord napisał(a):
nie opłaca - tylko jakoś nawet rynek konsolowy Polskę zaczyna zauważać skoro Assassin Creed na ps3 i xbox360 został w pełni zlokalizowany i Fallout 3 też będzie :)

Super, porownujesz rynek mmo do konsolowego. Brawo.


nie, po prostu łapię za słowa tak jak 90 % tutaj ludzi na forum.

ps - gdyby np. taki wow był po Polsku to być może dałbym mu szansę, a tak skoro Blizz ma mnie w dupie to ja ich też mam :),i będę lał na nich ciepłym moczem jeśli diablo 3 będzie wyglądało pokracznie jak wow :)


_________________
no more wow...


Ostatnio edytowano 14 lip 2008, 15:13 przez dark_lord, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 15:13 
Cytuj  
Aha, standardowe tlumaczenie 'to byl taki rzardzik, jestescie idioci i nie zrozumieliscie HEHE~'.

edit; rozpisze sie, bo mam chwilke wolnego czasu.
Nie wiem jak jest w AoC, ale w przypadku WoW przy tlumaczeniu na dany jezyk dodatkowo dochodza oddzielne serwery, customer support w grze, support telefoniczny/webform, fora w tym jezyku itp itd. Krotko mowiac: koszty, koszty, koszty.
Wyzej dupy nie podskoczysz.

**

Posty: 490
Dołączył(a): 12.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 15:14 
Cytuj  
Tez odstawilem AoC do czasu az ...
Z braku laku wrocilem do wowa.


_________________
WoW - retired ...?
AoC - failed
Aion - never even started

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 15:16 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Aha, standardowe tlumaczenie 'to byl taki rzardzik, jestescie idioci i nie zrozumieliscie HEHE~'.

edit; rozpisze sie, bo mam chwilke wolnego czasu.
Nie wiem jak jest w AoC, ale w przypadku WoW przy tlumaczeniu na dany jezyk dodatkowo dochodza oddzielne serwery, customer support w grze, support telefoniczny/webform, fora w tym jezyku itp itd. Krotko mowiac: koszty, koszty, koszty.
Wyzej dupy nie podskoczysz.


w aoc też tak jest i cały support przejmuje cd - projekt, nawet serwery u nas powstaną :)


_________________
no more wow...

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 17:14 
Cytuj  
AoC to wielki fail , syf jakich malo , procz grafiki , gra to krainy, mobki i pare questow i jedna wielka pustka ...., reszta nie dziala ale funcom intensywnie pracuje az wkoncu im zostanie ostani gracz online :lol:

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 17:55 
Cytuj  
Patrząc na podejście FC do AO (gdzie gra kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy ludzi), można wysunąć wróżbę, że AoC będzie istnieć długo po tym jak wyłączą serwery WoWa...
Inwestycja w AoC zwróciła się dawno, gra ma potencjał, daleko jej do doskonałości, ale na pewno będzie się rozwijać.
Więc STFU.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:03 
Cytuj  
no w AoC tez bedziwe gralo kilkanascie tys. ludzi sa na dobrej drodze i chyba tego oczekiwali , ja oczekiwalem grywalnego mmo , gry lepszej , pozostaje mi za jakis czas wrocic do tego co najlepsze chyba nie musze ci mowic co to za tytul ? 8)

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:09 
Cytuj  
QFC napisał(a):
no w AoC tez bedziwe gralo kilkanascie tys. ludzi sa na dobrej drodze i chyba tego oczekiwali , ja oczekiwalem grywalnego mmo , gry lepszej , pozostaje mi za jakis czas wrocic do tego co najlepsze chyba nie musze ci mowic co to za tytul ? 8)


Wiec wracaj do disneyowskiego WoWa, kup sobie lizaka i nie zasmiecaj forum swoimi bredniami.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:10 
Cytuj  
Nie mam nic przeciwko temu, aby grało tyle osób ile w AO. Dla firmy to źle, ale czy dla gracza? Czasami tak, bo producent traci fundusze i gra może wpaść w zastój, ale może też zmienić target z masowego na jakiś specyficzny, community się oczyści, i o ile sama gra będzie dobra (dla tego targetu), może być lepiej niż w takiej masówce.

Ale muszę przyznać, że jak na razie AoC niestety spełnia kryteria masówki a'la WoW.
Mechanika jest równie żenująca, rozgrywka podobnie debil friendly, tylko community (przynajmniej na moim serwie) trochę na wyższym poziomie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:15 
Cytuj  
Cytuj:
rozgrywka podobnie debil friendly


hahaha
no fakt powinna być tak zagmatwana, żeby nikt nie dał rady wsiąść na mounta, oczywiście oprócz "prosów" jak powyżej :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:19 
Cytuj  
Pipboy napisał(a):
Nie mam nic przeciwko temu, aby grało tyle osób ile w AO. Dla firmy to źle, ale czy dla gracza? Czasami tak, bo producent traci fundusze i gra może wpaść w zastój, ale może też zmienić target z masowego na jakiś specyficzny, community się oczyści, i o ile sama gra będzie dobra (dla tego targetu), może być lepiej niż w takiej masówce.

Ale muszę przyznać, że jak na razie AoC niestety spełnia kryteria masówki a'la WoW.
Mechanika jest równie żenująca, rozgrywka podobnie debil friendly, tylko community (przynajmniej na moim serwie) trochę na wyższym poziomie.


teraz musze sie zgodzic z toba masz racje ;]
@Zanzi

ten Disney WoW jest Zajeb..... grywalny o AoC tego nie da sie powiedziec , statystyki o AoC mowia same za siebie , gra leci na lep w dol , mnie sie udalo nabic az 55 lvl , jak zaczynalem grac w wowa tez mowilem ze to disney ale najbardziej grywalny ze wszystkich mmo , ale jak zauwarzylem ty czego innego oczekujesz od gry , ja natomiast sadze ze ostatnia rzecz jaka bym chcial robic w zyciu to grac na serwerze RP ( bez obrazy)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 25.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:25 
Cytuj  
Jak na razie - darmowy miesiąc jeszcze się nie skończył, a ja i tak wróciłem do WoW-a (Ku oburzeniu Eleeista zapewne) lecz nie wykluczam powrotu - jak tylko zlikwidują te wszystkie wymieniane już bugi (A w szczególności dopracują PvP) bo giera ma w sobie spory potencjał.


_________________
gufnowapnjasz napisał(a):
eleeist jestes beznadziejny

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 18:25 
Cytuj  
Nie uważam się za pro, nie rozumiemy się.
W AO gry uczyło się miesiącami, spędzało się godziny implantując postać i licząc skille.
Ja to lubiłem, nie oznacza to, że jestem pro.

Edit: nie gram na RP, tylko na PvE (choć jak wspominałem kiedyś, bardziej mi odpowiada PvP).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 19:17 
Cytuj  
wg to proste zasady, lepsze zasady
po co masz liczyc statystyki w excelu jak to moze zrobic za ciebie gra i masz to samo ale szybciej, przyjemniej i prościej
o tym mówię


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 323 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.