mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 165  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 247
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:38 
Cytuj  
Furias napisał(a):
V napisał(a):
Jak w AoC leci lvl wolno szybko ? i czy q polegaja na tym zeby wybic iles tam moobow wrocic po nagrode i tak w kolko?


Nie, questy są bardzo zróżnicowane. Bardziej niż w WOW. Dodatkowo wszystkie miejsca gdzie masz wykonać questy czy tylko pogadac z NPC-em masz zaznaczone na mapie.

P.S. Kolega wyżej ma chyba na mysli Cabala ^^


Nie zauwazylem by q w AoC byly bardziej zroznicowane niz w wowie.
Z tego co zauwazylem tam chyba istnieja ino 2 rodzaje q . Zabierz/przynies/dostarcz badz Zabij x wlochatych malp - x dzikusow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 10:51 
Cytuj  
Q w wow i aoc są bardzo podobne.

Mam problem, zalogowałem się na konto, ustawiłem dane do forum, ale nie mogę się w ogóle zalogować...

Belladonna napisał(a):
Próbowałeś po zalogowaniu na https://register.ageofconan.com/account wybrać "ulepsz mój abonament" i tam wpisać posiadany klucz ?


http://www.ageofconan.pl/aoc-serwis-tec ... -t513.html

Czyli jednak trzeba pisać maila do failcomu, widocznie dodanie normalnej opcji do wprowadzenia klucza były zbyt skomplikowane... ;<


_________________
@polygamia

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 11:04 
Cytuj  
mr.Henky napisał(a):
Nie zauwazylem by q w AoC byly bardziej zroznicowane niz w wowie. Z tego co zauwazylem tam chyba istnieja ino 2 rodzaje q . Zabierz/przynies/dostarcz badz Zabij x wlochatych malp - x dzikusow.


Widzę, że długo w AoC nie pograłeś (dzikusy, małpy). Są jeszcze questy "odszukaj". Oczywiście wszystkie questy we wszystkich MMORPG w tym w WoW można zaszufladkować do zbierz/zabij/znajdź.
Sa jednak questy w których musisz przykładowo uderzyć w gong i przeżyć kilka fal przeciwników, uwolnić dziewczynę w piramidzie - zawsze można napisać, że tu też chodzi o zabij, ponieważ klucz posiada mob, którego trzeba zabić :). Zapomniałeś tez o paleniu namiotów/chat.
Oczywiście większość questów w MMO można zaszufladkować ale nie wszystkie. W AoC questy są naprawdę zróżnicowane i mnie bynajmniej nie nudzą a mobów nigdy nie trzeba zabijać dużo.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 12:34 
Cytuj  
Imo sporo questów w AoC wpisuje się w ogólny pomysł na questy w MMO, ale jest sporo perełek vide księżniczka, mięsko i przesłuchanie w Tarantii itp. Spojlerować nie będę, bo super fun jest jak odkrywa się takie smaczki samemu.
Do tego w AoC często questy mają mini linię fabularną, dla tych co czytają opisy zadań bardzo miły dodatek.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 5 cze 2009, 13:46 
Cytuj  
Jesli chodzi o innowacyjnosc w MMO to AOC nie wnosi nic do utartego modelu: zrob quest wbij level urosna ci staty dostaniesz kase spelle itp.

Sama jednak walka - system combosow jest o wiele ciekawsza niz imo w podobnych tytulach tej klasy. System siegy dosc ciekawy, chociaz walak o niego zbyt krotka i w zbyt dlugich odstepach czasu- plasuje ta gre w okolicach pomiedzy: WoW WAR a DFO. Gdzie WoW to mega uproszczenie a DFO to zupelnei inny kanon i model walki.

Questy napewno ( kto czyta ) nie sa nudne, maja ciekawa fabule, oferuja spory fun jak i rozne nieprzewidywalne zakonczenia. Dla mnie wydaje sie byc ciekawy watek glowny ktory wyraznie odstaje od reszty i sprawia wrazenie wyjatkowosci nadajac postaci znamiona wybranej - tej z misja:)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 17:29 
Cytuj  
Witam

Mam takie pytanko. Czy jesli posiadam EU wersje AoC to czy jest mozliwe zainstalowanie"spolszczenie"- o ile takowe jest + kupienie aoc pl cd keya i granie na pol serwach?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:25 
Cytuj  
Afaik nie ma spolszczenia.


_________________
@polygamia

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 6 cze 2009, 21:36 
Cytuj  
W opcjach konta masz przeniesienie postaci w jedna strone na serwery polskie, potem logujac sie klient angielski sciagnie wlasciwe pliki. Na forum oficjalnym, w czesci polskiej jest to dokladniej opisane.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

**

Posty: 307
Dołączył(a): 11.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 07:48 
Cytuj  
ok ty. Mama jeszcze 1 pytanie. Posiadajac AoC EU cd key czy jets mozliwe po przerobieniu klienta na pl wersje i granie an pl servach. Czytalem na forach ze ten sposob nie dziala ale topiki byly juz dosc "wiekowe" wiec moze sie cos zmienilo?

w skrocie czy da sie grac an pl sercahc posiadajac EU cd key?

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 08:21 
Cytuj  
Nie. Tak samo posiadając PL cd key nie możesz grać na serwerach EU ani US.

EDIT: przynajmniej nie możesz tego robić legalnie, bo jakieś hacki istnieją na 100%...


_________________
...

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 13:30 
Cytuj  
A mówione dialogi i fabula dla gracza to tylko na tej 1 wyspie ?? bo mi się to podoba.

I mam taki problem dzieje się na max dx10 grafie i na najniższych(w mniejszej skali), gdy loguje się do gry wszystko jest ok 30-40 fps ale po 10-15 minutach zaczyna się tak jakby teren doładowywać fps spadają do 1-5 i letency skacze ale to trwa tylko 1 sec tak jak napisałem jakby teren się doładowywał miał ktoś taki problem już ? grę mam ściągnięta full.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 cze 2009, 16:23 
Cytuj  
przynajmniej nie możesz tego robić legalnie, bo jakieś hacki istnieją na 100%...

Nie baudzo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 8 cze 2009, 11:31 
Cytuj  
Undmeen napisał(a):
A mówione dialogi i fabula dla gracza to tylko na tej 1 wyspie ?? bo mi się to podoba.


Nie tylko, dotyczy to całej linii fabularnej i nie tylko. Fabuła nie kończy się w Tortage - tam się zaczyna :)

Zerg napisał(a):
Sama jednak walka - system combosow jest o wiele ciekawsza niz imo w podobnych tytulach tej klasy


Powyższy system nie dotyczy jednak klas takich jak Priest of Mitra, Tempest of Set, Demonologist i Necromancer.


_________________
cmdr Lechita, Lakon Type-9


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2009, 02:21 
Cytuj  
Ich natomiast dotyczy splatanie zaklęć, także bardzo efektowne ;)

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 18:01 
Cytuj  
Ludziki, czy mając ściągniętego PL triala mogę swoje stare EU konto "przekształcić" na PL i grać na trialu? Czy bez kupna pudełka się nie obejdzie?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 18:06 
Cytuj  
Stare konto EU wystarczy zmienic w account manager na stronie funcomu i oplacic konto, zeby grac. Dokladna procedura jest opisana w polskiej czesci oficjalnego forum.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 18:30 
Cytuj  
No si, to wiem. Chodzi mi o to, czy na kliencie trialowym się da grać.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2009, 19:16 
Cytuj  
Watpie. Twoje konto juz istnieje, do triala musisz zrobic nowe, nie da sie laczyc kont.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 00:24 
Cytuj  
Na pytanie czy koles sprzedaje keye w wersji EU czy polska:
"Sprzedaje Angielska wersja ale dam ci link gdzie jest 7 dni za darmo PL i potem dasz GB i będzie działać "

Na koncie mam opcje - Zmien swoje konto na polskie. "Available for Conan accounts created before 22nd January 2009"

Jak to z tym jest? Da sie takie cos zrobic? Czy koles w kulki leci. Trialka juz pogralem, a na allegro nie ma obecnie stricte PL. Dzieki z gory za odpowiedz.


_________________
.

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 lip 2009, 17:22 
Cytuj  
Pełną wersję angielską bez problemu patchujesz na pl.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3299 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 165  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.