mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 08:38 
Cytuj  
Cytuj:
I wasze jak to piszesz tysiące punktów prysną jak bańka mydlana.

Otóż to. :) Niby posunięcie sprytne, taktyczne... ale imho pozornie. Kunktatorstwo nigdy nie wychodziło ostatecznie jako dobra taktyka.

Impega: szkoda, że jesteś jedną z niewielu osób z innych gildii, która z rozsądkiem i dystansem podchodzi do gry. Widać, że mimo różnych obozów w grze można sensownie i na poziomie porozmawiać - pozdrawiam.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 09:34 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
z T2 na T3 jest 30 dni chyba, a nie 20, poza tym specjalnie nie pisałem o pkt aby zdziwienie było większe.


Nie chcę się tutaj dochodzić ale będe się upierać przy tych 20 dniach. Gildia rosja miała BK t3 w ciągu pełnego miesiąca. Więc jeśli by było 30 dni z t2 do t3 to BK t3 rosji by powstało w połowie czerwca a przecież mieli go na samym początku czerwca.

Peccavi zdziwienie będzie jeszcze większe jak się okaże że WarCry będzie miało zero punktów gildi. A HH swój licznik będzie nabijało dalej, no ale zobaczymy jaki ruch zrobią Polanie. Ale to są desperacji więc po nich się można wszystkiego spodziewać. :D Bo Polanie są nieobliczalni. hehhe

Podsumując:
Szon chciał być cwańszy niż jest :] ale go zgubiła niewiedza z mechaniki gry AoC.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 09:45 
Cytuj  
Mozecie sie nie zgadzac z moim zdaniem, jednak wasz problem polega na tzw. BRAKU.

Poprzez definicje BRAKU rozumiem ze jesli gra oferuje cos z czego wy nie mozecie skorzystac to cwaniactwem kunktatorstwem nazywacie korzystanie z tego. Przy czym wasza dyplomacja leży.....
Brakuje wam ludzi, brakuje pomyslu na dzien dzisiejszy stad te proba zamaskowania brakow poprzez personalny atak na mnie.

Zaloze sie ze jesli mielibyscie mury T1 i Advaite na plecach itp. to zrobilibyscie wszystko zeby postawic chociaz mury T2. Bo z T1 to wlasnie mozna sobie reka w nocniku grzebac.
Rozumiem ze moze was to denerwowac niepodobac sie wam, prosze jednak zebys zwlaszcza Ty Peccavi mniej osobiscie podchodzil do sprawy. chyba nikt od nas nie zrobil Ci nic zlego. Nie ma tez sensu mowic o mnie bo to nic nie wnosi do rzeczy. Jesli ci cos nie pasuje zapraszam na nasze ventrilo adres chyba znasz. Chetnie wyslucham co Ci sie nie podoba w moim zachowaniu.
Szanuje Cie jestes sympatycznym czlowiekiem, niemniej masz pewna zla ceche o ktorej chyba dobrze wiemy obaj, a o ktorej nie bede sie tu rozwodzil przez szacunek do ciebie.

Chcę żeby WarCry było gildią w której każdy znajdzie dla siebie miejsce, czy to nolife czy to ktoś kto gra godzinę dziennie, czy to ktoś lubujący się w pve czy w pvp, nie chcę robić z WarCry 'pracy po pracy' kiedy ktoś wraca do domu i zamiast się odstresować i wyluzować jest zaganiany do kolejnych obowiązków. Jesli komus to nieodpowiada trudno i ciesze sie z gildia sama sie oczyszcza w naturalny sposob.


Cytuj:
Co do Polan, nie istotne czy byli, czy też nie, fakt jest taki, że ani WC, ani QPO samodzielnie nie są wstanie obronić się przed nami


To zdanie jest mocno na wyrost ale ciesze sie ze macie takie plany, roznorodnosc na serverze to podstawa. Nie chcialbym cytowac pewnych ludzi i podawac przyklady ale.... jakze blisko wam teraz do C9...


Ostatnio edytowano 20 cze 2009, 14:05 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 10:41 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Mozecie sie nie zgadzac z moim zdaniem, jednak wasz problem polega na tzw. BRAKU.

Poprzez definicje BRAKU rozumiem ze jesli gra oferuje cos z czego wy nie mozecie skorzystac to cwaniactwem kunktatorstwem nazywacie korzystanie z tego. Przy czym wasza dyplomacja leży.....
Brakuje wam ludzi, brakuje pomyslu na dzien dzisiejszy stad te proba zamaskowania brakow poprzez personalny atak na mnie.

Jak sam powinienes zauwazyć, nikt z WarCry poza Toba nie wypowiada sie tu na forum. Tak samo powinieneś zauważyć, że nikt nie ma pretenscji że wykorzystujecie tzw. mechenike gry a jedynie mamy zastrzeżenia do pobudek, które Wami/Toba kieują przy tym. Jak sam niejednokrotnie przyznałeś, Twoja dyplomacja w znacznym stopniu opiera się na umieszczaniu "szpiona" i podsłuchiwaniu innych.
Jesli to nazywasz dyplomacją, to z całym szacunkiem...
Zerg napisał(a):
Zaloze sie ze jesli mielibyscie mury T1 i Advaite na plecach itp. to zrobilibyscie wszystko zeby postawic chociaz mury T2. Bo z T1 to wlasnie mozna sobie reka w nocniku grzebac.

To już jest hipokryzja wyższych lotów, Advaita będzie atakować każdego, bo chłopcy się nudzą, nie maja jak do tej pory, godnego przeciwnika i czy to będziecie Wy, HH, QPO, czy jakakolwiek inna gildia, to wcześniej (raczej) czy później będzie miała Advaite na karku.

Zerg napisał(a):
...zwłaszcza Ty Peccavi mniej osobiscie podchodzil do sprawy. chyba nikt od nas nie zrobil Ci nic zlego. Nie ma tez sensu mowic o mnie bo to nic nie wnosi do rzeczy. Jesli ci cos nie pasuje zapraszam na nasze ventrilo adres chyba znasz. Chetnie wyslucham co Ci sie nie podoba w moim zachowaniu.

Wybacz, ale nie pozostawiasz wyboru, w jaki sposób prowadzisz WarCry to Twoja i pozostałych gildiowuczów sprawa, ja juz nie mam tu nic do gadania. Przed odejsciem powiedziałem co mi sie nie podoba. Stwierdziłem jedynie, że trudno mi pogodzic Shonn'a, którego znam z rozmów na vt s Zerq'em, który tu pisze - to tyle.
Zerg napisał(a):
Szanuje Cie jestes sympatycznym czlowiekiem, niemniej masz pewna zla ceche o ktorej chyba dobrze wiemy obaj, a o ktorej nie bede sie tu rozwodzil przez szacunek do ciebie.

Miło mi, że mnie szanujesz i jestem sympatycznym człowiekiem, nie wim jednak co masz na myśli. To że zmieniam gildie często? No i co z tego, szukam optymalnego rozwiązania dla siebie. Przyszedłem do WarCry głównie z jednego powodu, a mianowicie z takiego, ze znajomi z serwera PvE wstąpili właśnie do WarCry. Niestety, z rożnych przyczyn przestali grać i nie widziałem powodów aby na silę uczestniczyć w projekcie, który nie spełnia moich oczekiwań. Byłem w HH zanim wstąpiłem do WarCry, znam tu ludzi (większość) i stąd moja decyzja.

Zerg napisał(a):
.
Cytuj:
Co do Polan, nie istotne czy byli, czy też nie, fakt jest taki, że ani WC, ani QPO samodzielnie nie są wstanie obronić się przed nami


To zdanie jest mocno na wyrost ale ciesze sie ze macie takie plany, roznorodnosc na serverze to podstawa. Nie chcialbym cytowac pewnych ludzi i podawac przyklady ale.... jakze blisko wam teraz do C9...

nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz, nie mniej jednak, to QPO jest najwierniejszym sojusznikiem C9 i abarotna

Podsumowując: niech każdy robi swoje. Transfer z serwera PvE jak i zapewne transfer Rosjan zmienią wiele i te nasze słowne utarczki staną się nic nie znaczącym epizodem.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 12:32 
Cytuj  
Cytuj:
EDIT. Impega uwiez ze sa pewne sposoby na szybkie nabijanie pkt i jesli zewrzemy szeregi to w HH beda musieli grac trybem szesciozmianowym. O nas sie nie martw.


Wybacz ale o twoim zwieraniu szeregow i bajaniach czyta sie w tym miejscu od dosyc dawna, a efektow w grze nie widac. W biciu piany i megalomanii jestes przyznam ci najlepszy :)
Zwroc uwagę na uzywanie przez uzytkownikow w pewnych miejscach emotek : ":)" i nie rob z siebie teraz ofirary atakowanej personalnie, bo dyskusja toczy sie nad posunieciami gildii QPO i Warcry i z tobą osobiscie juz wiele nie ma do rzeczy. Kazdy moze oceniac wasza taktykę i ją komentować w końcu po to sam zalozyles ten temat. :P

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 13:07 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
EDIT. Impega uwiez ze sa pewne sposoby na szybkie nabijanie pkt i jesli zewrzemy szeregi to w HH beda musieli grac trybem szesciozmianowym. O nas sie nie martw.


Pewne sposoby? zeby wam te sposoby nie wyszły bokiem. :lol: Bo znowu przekombinujecie tak jak to było z atakiem twierdzy QPO aby uniemożliwić atak HH. Tylko wtedy skutki będą bardziej bolesne...:]

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 14:50 
Cytuj  
Blasz bardzo sie ciesze ze twoje bajania i zwieranie szeregow przynosza skutek- marny: bo poki co to my mamy Gardak. Zobaczymy czy bedziesz mial dalej taki dobry humor w nastepnym okienku mysle ze wtedy staniemy przeciw sobie i bedziesz mial szanse udowodnic wyzszosc swojej polityki nad moja.

Impega to ty kombinujesz wstydzisz sie nawet gildii w ktorej grasz, stoisz na uboczu wydarzen widac ze smarujesz jezorem po dupsku HH tylko pytanie czemu? Widac Blasz cie czasem spusci z lancucha i poszczekac trzeba- ot taki Impega -Palikot mmorpg.pl.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 15:23 
Cytuj  
Gardak ma QPO, nie Warcry. Chyba ze QPO+Warcry = 1 gildia w tym momencie.

Odrozniaj politykę od bezposrednich dzialan wojennych... geez.
Blasz nie ma psa i nikogo nie musi z lancucha spuszczac. Zerg wyluzuj bo ci pompka siadzie z przejecia tym tematem. To jest tylko gra a nie prawdziwa wojna. Po raz kolejny tego rodzaju tekstami udowadniasz tylko, ze nie warto z toba w ogole dyskutowac, a ten temat to popis twojej wybujalej fantazji oderwanej od rzeczywistosci i popis wybitnej megalomanii.
Komentowac i dementowac twoich opinii juz nie ma sensu - taplanie sie w bajorku, ktory tworzysz przestalo byc zabawne, sa ciekawsze rzeczy. Tym samym zegnam i zycze powodzenia w rzucaniu bojowych pogrozek. :P

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 19 cze 2009, 16:12 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Impega to ty kombinujesz wstydzisz sie nawet gildii w ktorej grasz, stoisz na uboczu wydarzen widac ze smarujesz jezorem po dupsku HH tylko pytanie czemu? Widac Blasz cie czasem spusci z lancucha i poszczekac trzeba- ot taki Impega -Palikot mmorpg.pl.


Oj coś Szonn dzisiaj wstał lewą nogą. Nikogo nie smaruje jęzorem no chyba że moją kobietę :] Szonn czemu Cie opuścił humor dość nie dawno postawiliście Skarbiec poziomu trzeciego to tylko się cieszyć. A może gryzie Cię ta strata punktów. Będzie dobrze masz ten swój Gardak.
:D . Ciekawe co powiedzą Szare Płaszcze jak dojdą do was że Szonn zacznie im dawać nakazy i przykazy. Trzeba z nimi pogadać aby nie robili takiej głupoty, bo nie wiedzą co czynią...

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 00:39 
Cytuj  
Panie Palikocie-Impega.pl nie ma juz przyjemnsci z Panem rozmawiac=ignore.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 09:18 
Cytuj  
Dawno juz nie odwiedzalem tego forum.

Milo widzieć, że coś w świecie Conana się dzieje (a właśnie rekatywowałem subskrypcję).

A takie pytanie, dlaczego nie dyskutujecie na oficjalnym forum? Tam jest taka cisza, że aż odstrasza nowych ludzi.


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 10:48 
Cytuj  
przeczytaj sobie pare stron a zobaczysz flame jakiego na blu nawet nie bylo. pewnie dlatego :>


_________________
Obrazek

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 10:51 
Cytuj  
przeciez wiadomo od dawna, ze polskie gildie = zal.pl


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 10:56 
Cytuj  
Bezposrednia dzialania wojenne sa czescia polityki - zgodnie z jej definicja- jest to stosunek tego co sie dzieje miedzy tym co wladza probuje robic.

Blasz naprawde nic do ciebie nie mam, daleko mi tez do megalomanii vide Lotos, po pierwsze w tym temacie nie prezentujesz żadnego zdania juz od bardzo dawna- bo zwykle naskakujesz i personalizujesz swoje wypowiedzi.

Co do Gardaka i QPO+WarCry- sam wiesz ze gra miala oferowac Kingship tak? Podstawa funkcjonawania mial byc Alliance zreszajacy mniejsze gildie wokol wiekszej posiadajacej BK. Do dnia dzisiejszego tego nie zaimplementowali.
Rp-Aquilonia- serv- 2 najwikesze gildie formalnie nie majace ze soba sojuszu atakujace sie na codzien- nie dopuszczaly do siebie ( Siege) innych poprzez ciagle stuckowanie- iloscia pkt przebijaly innych w licytacji.

Gra jest napisana do dupy, ty przyjales formule gildii jaka przyjales, my przyjelismy forme zaciesnianiua wspolpracy poprzez sojusz. A ze mamy ochote pocwiczyc przy okazji to naprawde nie moja wina.
Powiem wiecej, atak na Gardak ze strony WarCry nie bedzie symulowany, bedzie to znakomite przygotowanie.

I jeszcze jedna sprawa, wczoraj Advaita zaatakowala BK Deja Vu- mimo ze formalnie zniszczyli im wszystko- przegrali na pkt.




Edit. Shador imo jesli chcesz polevelovac pograc pvp a'la CoD w niezbalansowanym klasowo swiecie, dostawac privy ze jestes chuja wartym polakiem, ze po co atakujesz polakow skoro biegaja obok ruski, jesli jestes w stanie zaakceptowac ze gra nadal oferuje wiele exploitow bugow, ze nadal radar speedhack jest przez GM'ów nie do wykrycia, ze jakiekolwiek zglaszanie tego nie ma sensu, ze patch 1.5 nie wniesie nic do end contentu a tylko wydluzy agonie tego tytulu to tak warto grac- ta gra jest dla ciebie.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 11:08 
Cytuj  
przesadzasz. ja sie przesiadlem na aoca z wowa na jakis czas przynajmniej i poki co mi sie bardzo milo gra. owszem balans klas jest do dupy - ale w wowie bylo ostatnio inaczej ? dk i pal sie jebal tak, ze ruszyc nie dalo. gra ma swoje smaczki -sporo poprawili od mojej ostatniej gry mniej wiecej rok temu- chociaz z jednej strony chcialoby sie wiecej


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 11:57 
Cytuj  
Zarri napisał(a):
przeciez wiadomo od dawna, ze polskie gildie = zal.pl


Czego ci żal ?

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2009, 13:07 
Cytuj  
Wiesz zalezy do czego porownujesz jesli WoW jest jakims wyznacznikiem to faktycznie. Jedyne co podoba mi sie w WoW to support. Widac ze dbaja o gre i sprawy exploitow czy botow, hackow szybko sa rozwiazzywane.

Prawda jest jednak taka ze AoC mial byc zupelnie inny. Wyszlo co wyszlo, gra owszem ma swoje smaczki, ale co ci moze oferowac na 80tym levelu ?
-farmienie setow?
-farmienie expa pvp?
- marna namiastke siege...

Mi to wlasnie pachnie WoWem gdzie wszytskiego masz po trochu taki groch z kapusta, z tym ze tu jeszcze nie wszytsko dziala- ot taki chodzby secik pvp, nie warto go zakladac - tylko na siegu cos tam daje- bo w normalnej walce pvp sprawdza sie gorzej niz set pve. A nie ukrywajny ze pvp na codzien masz wiecej niz siege ktory jest od swieta.

Do czego zatem producent zmierza?
- zapowiedz dodania kolejnch 5 leveli PvP ( w sumie 10 )- kolejne sety/....

- zapewne predzej czy pozniej dorzuci jakas nawa inste rajdowa- kolejen sety PvE

Ja gram w AoCa dla zabicia nudy, DFO mi nie przypadlo do gustu a kolejne WoW klony powoduja u mnie odruch wymiotny.
Czekam na Mortal Online i SWTOR'a.

Czy rok czasu to malo zeby dodac Kingshipa? Dodac porzadny End Content ? Np nowe krainy tak zeby rozciagnac swiat , wiele osob lubi exploracje, na 80tce brakuje poprostu wyzwan i to co jest nudzi sie szybko. Levelowanie powinno byc duzo wolniejsze a nie oparte o jakis grind na namiotach WTF ?
Wystarczy popatrzec kto oplacal subskrypcje przez caly rok a kto ja reaktywowal teraz lub te 3 miesiace temu- po wbiciu kolejnych 2-3 80tek zapewne ja zawiesi. Uzbieranie setu T1 z gildia rajdujaca trwa 1-1,5 miesiaca.



Edit. Zarri wiem ze grasz w jakims anglojezycznym kołchozie niemniej jak czytam topic na forum DFO i porownuje go z naszym miejscowym flam'em to naprawde nie widze roznicy. Patent jest ten sam: to my mamy racje a nasza racja jest lepsza niz twoja racja. Amerykanskie gildie w AoC US prkatykuja ten sam rodzaj walki pogadaj z chlopakami z QPO odwiedz forum QPO US i AOC US- sa gildie ktore sie nienawidza i walcza ze soba na roznych polach...
Sam gralem w gildiach international i sa pewne ich zalety, ale i wad tez nie brakuje.....

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 11:14 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Szkoda ze nie 500 :/

"Prawie" robi wielką różnicę, napisz lepiej kiedy zobacze zergi Polan i Deja Vu w Keszacie ( z Polan to widuje tam Vodafone i Brzytew, z DV sporadycznie Lotos, Browarek: oni jednak wola boostowac swojej alty na Trakcie Atzela- o ile im na to pozwalamy )


P.S. BK WarCry zostanie postawiony wkrotce....



Widzę, że tylko biadolić potrafisz. Mam nadzieję, że jak wam kolejny raz dupsko w kaszance zlejemy, to znów nie będziecie płakać i się ssstraszznie odgrażać, że "pożałujemy tego" ^-^ bo się jeszcze przypadkiem przestraszymy ... :D

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 13:45 
Cytuj  
Sant naprawde zycze ci tego zebys chociaz raz wszedl zergiem do Kaszanki im wiecej tam walki i kolorystyki tym lepiej. Narazie jednak wasze pojedynki konczyly sie przegrana i naprawde sami sobie zapracowaliscie na swoja opinie najwiekszych lam tego servera co potwierdza chodzby to :

cytuje za http://aoc.yg.com/guilds?srv=24&rnk=1

Polanie- 183 membersow- przecietna level pvp 0.48

Warcry- 78- 1.08

Mimo ze jest nas 2 razy mniej to przecietna ilosc zabitych przez nas jest 5 razy wyzsza od waszej: 522 do 186.

Nie wiem czym sie tez ekscytujesz tym ze pogonilismy wam kota w Atzelu majac do dyspozycji 60tki- na 80tki wasze ? czy moze tym ze potem biadoliliscie przez pol godziny ze macie mordercow i macie inne respointy i nie moze cie z nami wygrac bo sie rozdzililiscie.
Po 30 minutach trzymania was na respie znudzilismy sie i poszlismy na kaszane. Wtedy to Makaron zasypal mnie tellami ze jestesmy tchorzami itp. tak jakbym mial stac i czekac w nieskonczonosc az wy sie zbierzecie i zgracie i w koncu wyjdziecie z respa. Przestan wiec snuc fantazje i zabierz sie do pracy bo Polanie mimo ze ilsociowo sa prawie jak Advaita to jakosciowo sa jak rozpadjace sie Deja Vu- odsylam do statystyk. Nawet Dzieci Keszaty lepiej od was stoja.....

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2009, 15:51 
Cytuj  
co jak co ale chyba kiepsko liczysz :D
polanie maja mase low lvli - wy ich macie duuuzo mniej - to automatycznie zaniza srednia pvp
do tego 5 x 185 nie rowna sie 522 :D cos z matma u ciebie kiepsko


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.