mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 09:21 
Cytuj  
Witam wszytkich!
miałem tu nie pisać już więcej ale...
... ale wczoraj wieczorkiem usiadłem sobie przed monitorem wyposazony w pifffko i chipsy, po czym odpaliłem to forum i ten temat. Te zmiany nastrojów, zwroty akcji, "wybuchy" nienawiści, zdrady, obsmarowywanie innych itd itp.! No poprostu rewelacja! muszę przyznać że nadajecie sie na pisanie niskobudzetówek! :D no w ostateczności z Waszą "polityką" zostaniecie CZŁONKAMI (bez urazy) sejmu. Nie tyczy sie to oczywiscie wszystkich bo sa i głosy rozsądne w tej dyskusji. Co więcej nawet w tych poronionych postach czasem miedzy wierszami odnalezc można ziarenko czegoś mądrego;)
Ale ja nie o tym miałem napisać:)

Otóż poprostu dziękuje Wam serdecznie za dostarczenie mi rozrywki na jakies 30-40 minut!:) czytanie tych postow jest naprawde pasjonujące! SERIO! proszę o więcej! pozdrawiam!

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 11:45 
Cytuj  
szczerze mowiac czulem sie podobnie na poczatku jak to czytalem - tylko, ze zgubilem sie dosc szybko takze fabula troche za bardzo zagmatwana na brazyliade. no ale tyle nienawisci ile jest w tym topicu...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 11:52 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
Otóż poprostu dziękuje Wam serdecznie za dostarczenie mi rozrywki na jakies 30-40 minut!:) czytanie tych postow jest naprawde pasjonujące! SERIO! proszę o więcej! pozdrawiam!

zapraszamy tez do dzialu DFO.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 3
Dołączył(a): 22.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 12:04 
Cytuj  
Racja Arturro. Komedia.
Wracajac do tematu, co z sytuacja polityczna na serwie?
Rosjanie dostali juz swoje eventowe kaski ?


Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 12:38 
Cytuj  
Nie dostali jeszcze, a poza tym to chyba nic ciekawego. Polanie zbieraja manto jak zawsze, QPO ubilo gargulca, hedhunters expia na sobie na krancach i w swoim miescie robia ewenty pvp, poczym chwala sie ze maja levele pvp :), Deaja Vu sie rozpada, a warcaby czyli warcry powoli umiera smiercia naturalna.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 12:49 
Cytuj  
Xadin33 napisał(a):
...hedhunters expia na sobie na krancach i w swoim miescie robia ewenty pvp, poczym chwala sie ze maja levele pvp :)...

jakieś dowody czy tylko tak sobie "palnąłeś", z nudów, bo nic innego do głowy Ci nie przyszło?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:08 
Cytuj  
HH expią na sobie? hymm były też komentarze że HH mają skłonności w kierunku naturyzmu :D , może to prawda bo wczoraj latali na golasa po Kaszanie gonąć przy tym niedobitki rosjan i kto tam się inny przewinął, a w tym czasie QPO zabiła w BRC Gargulca.
A jeśli chodzi o ogólne pojęcie "FightClubbing" to oglądając staty graczy
na stronie aoc.yg.com chyba każdą gildię można pod to podciągnąc.
Jest takie przysłowie "przygadał kocioł garnkowi" hehehe Tutaj ukłon w strone gildi QPO która tak bardzo piętnuje gildie HH za ten proceder a sama do świętych nie należy. :]

Xadin33 wieczorkiem podskocz do Kaszany to HH poexią na Tobie i nie będę zmuszeni tego robić na sobie :wink: . Bo mnie nie raz tam zgarneli.

No ale podobno GM nie śpi i będą kary za "FightClubbing", pożyjemy zobaczymy.


Ostatnio edytowano 22 cze 2009, 13:20 przez Impega, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 cze 2009, 13:15 
Cytuj  
Impega napisał(a):
HH... wczoraj latali na golasa po Kaszanie gonąć przy tym niedobitki rosjan i kto tam się inny przewinął, a w tym czasie QPO zabiła w BRC Gargulca...

właściwie to qpa powinna podziękować HH, gdyby nie oni, to mogliby mieć spore problemy w dotarciu do BRC ;)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 01:45 
Cytuj  
Macie gora 3 party latajace po kaszanie wiec nie gadaj bzdur Pecca ze dzieki wam doszli do BRC. Lepiej przygotujcie jutro solidna obrone bo kto wie co sie moze wydarzyc..... mysle ze o 14.00 to malo kto bedzie online u was.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 06:06 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Macie gora 3 party latajace po kaszanie wiec nie gadaj bzdur Pecca ze dzieki wam doszli do BRC. Lepiej przygotujcie jutro solidna obrone bo kto wie co sie moze wydarzyc..... mysle ze o 14.00 to malo kto bedzie online u was.

...matka kocha swoje dzieci :)
poza tym trochę dystansu polecam, pisałem to z "przymrużeniem oka" i nie musisz wszystkiego brać tak dosłownie

z poważaniem

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 07:17 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Macie gora 3 party latajace po kaszanie wiec nie gadaj bzdur Pecca ze dzieki wam doszli do BRC. Lepiej przygotujcie jutro solidna obrone bo kto wie co sie moze wydarzyc..... mysle ze o 14.00 to malo kto bedzie online u was.


Zerq wiemy wiemy rok szkolny się skończył i teraz dzieciaki mają dużo czasu na AoC. Więc dla was godzina 14.00 to żadna różnica, gorzej dla reszty społeczeństwa.

A tak Zerq przecież o 14.00 atak robi gildia Deja Vu a nie WarCry...czyżby jakiś sojusz z nimi?? :] A swoją drogą słyszałem że jak był ten "niby" atak gildii WarCry na twierdze QPO to nikt tam się nie pojawił z gildii HH aby wam nie przeszkadzać w tym "cyrkowym" przedstawieniu. No ale przecież gildia WarCry wszędzie chce nosa wsadzić , wiedzą że o 14.00 ludzie w robocie siedzą więc pewnie HH dużej siły nie wystawi a pózniej na forum zawsze można się pochwalić że się rozjechało Twierdze HH . Tylko Zerqu uważaj na ludzi Advaita żeby po drodze do twierdzy HH wam manto nie spuścili bo podobno też chcą tam zawitać aby pare fragów nabić. Bo godzina 14.00 u nas to dla nich 17.00 :] Więc mniej w dupie oczy jak będziesz na pograniczu cymmeryjskim. :lol:

Szonie a może nam odpowiesz co to za twór/gildia powstała "QpoWarCry"?? czyżby połączenie sił ? WarCry padło?


Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 08:29 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
Witam wszytkich!
miałem tu nie pisać już więcej ale...
... ale wczoraj wieczorkiem usiadłem sobie przed monitorem wyposazony w pifffko i chipsy, po czym odpaliłem to forum i ten temat. Te zmiany nastrojów, zwroty akcji, "wybuchy" nienawiści, zdrady, obsmarowywanie innych itd itp.! No poprostu rewelacja! muszę przyznać że nadajecie sie na pisanie niskobudzetówek! :D no w ostateczności z Waszą "polityką" zostaniecie CZŁONKAMI (bez urazy) sejmu. Nie tyczy sie to oczywiscie wszystkich bo sa i głosy rozsądne w tej dyskusji. Co więcej nawet w tych poronionych postach czasem miedzy wierszami odnalezc można ziarenko czegoś mądrego;)
Ale ja nie o tym miałem napisać:)

Otóż poprostu dziękuje Wam serdecznie za dostarczenie mi rozrywki na jakies 30-40 minut!:) czytanie tych postow jest naprawde pasjonujące! SERIO! proszę o więcej! pozdrawiam!


Ciekaw jestem jak w ostatnich dniach nabiłeś strażnikiem 2 lvl pvp jeśli nigdy nie widziałem cię na kaszanie ani na żadnej gierce.. hmm i to jeszcze w stosunku 6:7 no to jesteś zajebisty, respekt!

Z tego co wyczytałem na oficjalnym forum to HH przyznało się do FightClubingu i zaprzestało to robić po ogłoszniu przez GM na polskim forum że jest to nielegalne. QPO czy WarCry nigdy nie będą mieć na tyle dużych jaj żeby się do tego przyznać, tym bardziej dlatego że robią to dalej po interwencji GMa. To wy odstawiacie niezły kabaret.

Zerg - przestań w końcu pierdolić i nawijać jak jakiś minister propagand, zbierz ten swój zajebisty raid z BRC i wejdź na keszate i tam udowodnij jaki jesteś super a nie chowaj się w jaskini zwanej BRC.

Dawniej myślałem że to QPO czy WarCry to spoko gildia, bo jako tako nie biło polaków gdzie popadnie - kilka tygodni temu to był najważniejszy problem serwera. Teraz myślę wręcz przeciwnie

P.S. Nie jestem z HH


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 10:15 
Cytuj  
Edziu pedziu już pędzę z odpowiedzią na Twoje jakże płaczliwe pytania! xD

Jeśli chodzi o moj lvl PvP to strażnik może nie jest najłatwiejsza postacia do prowadzenia, niemniej jednak w duelach potrafi sobie dobrze poradzic. Straznikiem gram od poczatku polskiego serwa wiec w jakis sposob go ogarniam. Zapytaj np Yoko ktory obecnie jest w HH że podczas duelków kilkukrotnie go z "one-shoot'o-owałem" a gra nekrusem i przeciez ma o wiele lepsze staty niz ja. Wspomne też że 1 lvl PvP miałem juz dawno temu, o ile pamietam to w okolicach 40 normalnego lvl. to dużo czasu aby zdobyc sporo expa. Zaznacze tu także że nie biegam jak leming tracac fragi i nabijajac sobie w statystygach zgony. Owszem kilka razy zdazyło mi sie podłożyc dla kolegi i dac mu troche expa po czym on zrobił to samo dla mnie. Nie bede sie przed tym bronił. Z tym że pamietaj ze na 2gi lvl PvP trzeba 28 000 expa a z tych moich ustawek zyskałem moze 1 może 1,5 tyś. Pragnę też zaznaczyć że nie mam boostowanej postaci i znam swoje skille a pojedynkow z klasami ktore mnie rozjezdzaja poprostu unikam. To zwyczajnie wystarcza do tego by wbic lvl PvP.
Może HH przestało sie farmic a może nie-zwyczajnie nie mam informacji. Pewien jestem jednak że od poczatku 2 eagles HH nie gra czysto. wielokrotnie sie o tym przekonałem. A dla Twojej informacji (i wszystkich innych zainteresowanych) za WarCry nie odpowiadam ale jako że jestem w Q.P.O. to powiem Ci że robimy ustawki na rożnych krainach. Z tym że toczymy duele! to chyb anie jest zabronione? a może się mylę...jesli tak to mnie wyprowadzcie z błędu:)

"minister propagand"-lol:D dobre dobre:D Swoją drogą Edziu jak Ty się chowasz w BRC to gratuluje:) Tam się nie chodzi po to żeby się schować tylko żeby zdobyć epiki:) Ciekawe czy kiedykolwiek tam byłes....


Eddekkk napisał(a):
Dawniej myślałem że to QPO czy WarCry to spoko gildia, bo jako tako nie biło polaków gdzie popadnie - kilka tygodni temu to był najważniejszy problem serwera. Teraz myślę wręcz przeciwnie


No to wyjasnij na czym sobie załużyły te dwie gildie(a właściwie to powoli jedna) aby w Twoich oczach tak stracić?

Pozdrawiam ewrybady! lub jak kto woli "pozdławiam Wasz Ciule"

P.S. Give me more DRAMA, more DRAMA in this conversation!!! :P


Posty: 4
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 13:34 
Cytuj  
Pozdrowienia od DV

Nie pluj jadem Impega przychlascie HH, jestes ciulem bez krzty honoru !!! Deja Vu nigdy nie bedzie w sojuszu z cry'ami !!!


http://img31.imageshack.us/i/40148835.jpg/

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 16:01 
Cytuj  
Xadin33 napisał(a):
Pozdrowienia od DV

Nie pluj jadem Impega przychlascie HH, jestes ciulem bez krzty honoru !!! Deja Vu nigdy nie bedzie w sojuszu z cry'ami !!!


http://img31.imageshack.us/i/40148835.jpg/


Xadin "przychlast" tak do Ciebie wołaja koledzy z podwórka? :D Mówisz że jestem ciulem bez krzty honoru? a to co za żałosnego screena wkleiłeś?
podejrzewam ze to z forum hh bo oni maja postawione forum na guildlauncie. Więc jak Ciebie można nazwać że wkręciłeś się do hh i
jakieś screeny z postem wklejasz na te forum. Ty dopiero jestes ciulem bez krzty honoru. być w gildi i jej dupsko smarować, z drugiej strony post dość przeterminowany bo z 5 czerwca a mamy 23 czerwiec.
Skwarkan na forum ogólnym napisał o "FightClubbing" 15 czerwca >> "fail" :D . A tak po za tym nic z niego nie wynika koleś chce poćwiczyć duele nie ma nic na temat aby sobie ponabijać expa na sobie, więc "epic fail" ale szukaj dalej może znowu coś znajdziesz na ich forum i wyciągniesz na świało dzienne. Jak dla mnie to podchodzi pod dziecinade.

Ogłaszasz że jesteś z DV teraz nie dziwie się że ta gildia się rozpadła i nic nie osiągneła jak miała takich ludzi jak Ty "smarkacza" w swoich szeregach.

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 17:03 
Cytuj  
tak btw jak ludzie beda miec takie podjesci- szczegolnie liderzy gildii- to nie bedzie zadnej dobrej gildii do czasu mozliwosci przenoszenia z pve :)


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 18:37 
Cytuj  
vidi21 napisał(a):
tak btw jak ludzie beda miec takie podjesci- szczegolnie liderzy gildii- to nie bedzie zadnej dobrej gildii do czasu mozliwosci przenoszenia z pve :)

to niby tylko na pve sa dobre tylko???

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 19:52 
Cytuj  
nie ale jak na moj gust wiekszosc gildii na pvp jest STRASZNIE skloconych. ciezko u wspolprace w takich warunkach. jak sie pojawia nowe gildie bez zadnych animozji moze cos fajnego powstanie i da mozliwosc walki z ruskimi


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2009, 21:29 
Cytuj  
@up

Widzisz, problem jest tylko po stronie Polakow... oni sobie tworza jakies dziwne utarczki, problemy... tak jak by nie byli w stanie bez nich wytrzymac. Problemu takiego nie zauwazylem po stronie Rosjan, tzn. problem wystepuje u jakichs jednostek ale nie zeby u calych grup tak jak tutaj. Albo... albo Polskimi grupami kieruja jednostki ktore posiadaja takie charaktery a nie inne... tzn. klotliwe...

Zwrocmy uwage, ze nas, Polakow jest wiecej na 2E a jakos przegralismy bitwe... dlaczego? Odpowiedz chyba sama sie nam nasuwa.


_________________
Obrazek


Posty: 22
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 06:47 
Cytuj  
Przegralismy bo nie bralismy w tym udzialu . Był event do ktorego tylko Rosjanie sie przyłożyli a reszta olala.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.