mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 12:32 
Cytuj  
Filmik z siega przeciw HH- chlopaki zebrali drugi raz w torbe i poszli do domu :)

Dzieki za swietna zabawe i do zobaczenia wkrotce !!! Szkoda ze jedyne co wam wychodzi to paradowanie nago po Keszacie :)


http://www.youtube.com/watch?v=YmpYepCigLg






Sebao2 o po ci te skrzydla ? Bedziesz bardziej Polakiem je noszac? Gra sie for fun dla przyjaciol dla gildii dla towarzystwa- to jest dla mnie kwintesencja QpoWarCry i gier MMO.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:35 
Cytuj  
Szonn, trochę obiektywniej proszę, bo na punkty jednak wygralismy i mimo farmienia brc przez Was i BK T2 zaszlismy duzo dalej niz ostatnio, więc "torba" raczej cukierków i to dla nas
niemniej jednak, siege był udany, zero lagów, fps na poziomie, fragi do przodu więc OK

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:41 
Cytuj  
Naczy, przegraliscie czy nie, bo juz sam nie wiem? :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 13:59 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Naczy, przegraliscie czy nie, bo juz sam nie wiem? :lol:

przegraliśmy siege, bo na koniec doliczyło im jakieś punkty, ale na sam koniec siege, mieliśmy ich więcej od qpokraji


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 15:03 
Cytuj  
Obiektywnie:
wygrala gildia QPO-WarCry
przegtała gildia Head Hunters
na koniec o kilka punktów więcej mieli HH.

Lekki opis...:
miasto T2 dało QPO-WarCry lekka przewage na wstępie. Mury wytrzymały dłużej i łatwiej było ich bronić. HH wykazało się nielada pomysłowością i taktyką. QPO-WarCry pomimomniejszego doświadczenia PvP zdołało jednak uzyskać wystarczająco duże zgranie drużynowo-rajdowe aby przeciwstawić się napastnikom. pierwsze mury padły HH wdarło sie do środka. Zapanował swego rodzaju haos. na szczęscie trwał krótko. W tym czasie HH uzyskało przewagę w polu i doczekali się "żniw". Po przegrupowaniu ekipa broniaca odbila wszystkie obozy oblęznicze wewnatrz miasta. HH oczywiscie nie poddało się i ciągle zmieniało taktykę próbując (czasem skutecznie) przecfaniakować obrońców Gardaka. Naprawdę zacieta walka ułatwila kilku osobom z HH rozstawienie katapult i zniszczenie targu, świątyni, kowala(jak się nie mylę) i na samym końcu gildii złodziei. mamutami i katapultami na zewnątrz miasta HH udało się uniecestwić znaczną część murów(zewnętrznych). na kilkanaście minut przed końcem HH zrobiło wyrwę w murach wewnętrznych i nawet postawic na chwilę katapultę przed BK! QPO-WarCry stwierdziło że nie ma już co bronić budynków szczególnie że lepszą zabawą było bicie się z hordami HH:) za tego typu nieuwagę sojusznicy poniesli stratę w postaci budynku i dzięki temu HH przebiło ich o jakies 8-100 pkt. Skarbiec pozostał niemal nienaruszony (zostało mu nie mniej niż 90%)

Podsumowyując:
Zacięta i bardzo wyrównana walka z pomyślunkiem i zastosowaniem taktyk wojennych na nieprzeciętnym poziomie! Obie ekipy mialy w swoich szeregach kilka osób na low-lvl'ach, obie stosowały przemyślane manewry więc nie ma tu mowy o jakiejś wyraźnej przewadze jednej ze stron. Osobiście byłem już na kilku oblężeniach i muszę przyznać że wczorajsze było jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym)! Gdy tego typu tendencja rozwoju utrzyma się w przyszłość to sądzę że Advaita może jeszcze paść na kolana!

P.S. Badzo dziękuje HH za wyrównaną walkę i fair-play, oraz oczywiście dla zwycięskiej ekipy wspoóplemieńców z gildii za dobrą zespołową grę, walkę do upadłego i ZWYCIĘSWTWO!!!!
No i sorki za nieład w moim poscie...piszę go w przerwach miedzy innymi zajęciami...tak troszkę na raty;D

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 15:07 
Cytuj  
@up

Takie posty to aż przyjemnie się czyta :) Aż chce się levelować tego nekra, tym bardziej, że wprowadzone zmiany są rewelacyjne (zobaczymy jak to będzie in game)


_________________
Obrazek

***

Posty: 517
Dołączył(a): 26.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 15:19 
Cytuj  
gz fajnej walki i licze na podobne jak juz dolvluje :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 17:33 
Cytuj  
Arturro bardzo dobry post aby więcej takich tutaj się pojawiało napisanych w takim stylu. Pełny obiektywizm to podstawa.

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 09:11 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Sant naprawde zycze ci tego zebys chociaz raz wszedl zergiem do Kaszanki im wiecej tam walki i kolorystyki tym lepiej. Narazie jednak wasze pojedynki konczyly sie przegrana i naprawde sami sobie zapracowaliscie na swoja opinie najwiekszych lam tego servera



No cóż jak na zerga i lame to raczej nie powinniście mieć problemu z ubiciem mnie tym bardziej, że drużyna w której byłem to przypadkowa zbieranina, a przeciwnicy to kwiat QPOWarCry....zapewnie perfekcyjnie zgrani :]

Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 14:16 
Cytuj  
no ten kwiat rycerstwa o ktorym piszesz gral tez po twojej stronie- Naknarot- druga sprawa wiesz sam dobrze ze teraz kazdy ogarnia i trenuje swoje buildy- a najlepiej to zrobic na mini. CO z tego ze zebrales 26 fragow jesli masz:

PvP Level: 1
PvP Kills: 456
PvP Deaths: 699
K/D Ratio: 0.65


Jesli naprawde nadal wierzysz ze ownujesz wszystko i wszystkich to musisz jakos wplynas na yg.com zeby zmienili cos w statach :/

P.S. Czy kazda wygrana minigierke bedziesz tu wklejal ? :)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 15:20 
Cytuj  
Jeszcze jakbyś sprawdził z jakiego dnia te staty pochodzą to wszystko byłoby ok :)

Ale nie o to chodziło jak zapwene wiesz! Jako sper gildia QpaWC raczej powinna nas roznieść na strzępy i nie zasłaniaj się proszę testami buildów bo każdy to robi. A jeśli wierzyć tym statom, to tymbardziej nie powinienem być jakimkolwiek dla takich "herosów" zagrożeniem! :]

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 16:52 
Cytuj  
Sant ja zawsze w ciebie wierzylem !!! Wariors Fury FTW !!!

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 17:33 
Cytuj  
Żebyś to chociaż poprawnie gramatycznie napisał!

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2009, 17:57 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=_QyYaPWasos

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 19:21 
Cytuj  
Sant wejdz na mini barbem albo innym mele dps i nabij 26 fragów a wtedy powiem ze jestes pro. Na dzien dzisiejszy (patch 1.05) demo i nekro to przegiete klasy , jak tak dalej pójdzie to będziemy widzieć w AoC tylko demo, nekro i zgraje petów :D

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 22:44 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Sant wejdz na mini barbem albo innym mele dps i nabij 26 fragów a wtedy powiem ze jestes pro. Na dzien dzisiejszy (patch 1.05) demo i nekro to przegiete klasy , jak tak dalej pójdzie to będziemy widzieć w AoC tylko demo, nekro i zgraje petów :D


1. Wskaż mi miejsce, gdzie napisałem, że jestem pro!
2. Nie chodziło mi o liczbę fragów, tylko udowodniłem Zergowi, że każdego się da pobić. A skoro on wszystkich uważa za lamy, to tym bardziej powinien się "puknąć w czoło" - może w końcu zacznie pisać coś z sensem!


Ostatnio edytowano 29 cze 2009, 07:16 przez Sant, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 9
Dołączył(a): 29.04.2006
Offline
PostNapisane: 28 cze 2009, 23:25 
Cytuj  
WOJNA POLSKO RUSKA --- Sytuacja Polityczna na Serverze . To jest tytul tematu w ,ktorym piszecie.

Jesli dalej nie rozumiecie do czego zmierzam to sprobuje was teraz uswiadomic. Swoimi smutami , wyzalaniem sie , pyszeniem nic nie wnosicie do tego tematu i zniechecacie innych do czytania ( jakos nie widzi mi sie wyszukiwanie postow z konkretnymi informacji wsrod tego whine'u ). Jesli macie jakis problem to zrobcie sobie temat "JESTEM HIGH SKILLEM , PURE PRO PLAYAH , PODZIWIAJCIE MNIE I MOJE WYSZUKANE UMIEJETNOScI W TEJ KOLEJNEJ NIC NIE ZNACZACEJ GRZE " , badz wypad na prv i po sprawie


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 00:54 
Cytuj  
niby wojna pomiedzy dwoma nacjami a tu ciągle sprawa polsko - polska:D

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2009, 14:56 
Cytuj  
Jak wyżej, nic konkretnego się nie dowiesz, poza tym, że obraz kondycji community na serwerze odstrasza. Na szczęście w samej grze aż tak źle nie jest :)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 17:27 
Cytuj  
Buziaczki Sant i piosenka ode mnie dla ciebie :

http://odsiebie.com/pokaz/2053782---a9a4.html

Idz rozerwij sie, poskacz troche zamiast bic straznikow atzela :)

zrodlo- galeria gildii polanie na ich www przedstawiajace najwieksze wydarzenia w zyciu gildii



Obrazek

P.S. zajbista macie stronke zwlaszcza dzial wojny sojusze : "Gildie które nie są tu wypisane są dla nas neutralne. Starajcie się nie wzbudzać wobec nich agresji. " -

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.