mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 01:02 
Cytuj  
no wybacz ale potrafie jeszcze przewidziec ze potrzebuje staminy do comba...:D i zostawiam sobie troche lub uzywam nic nie wartej szarzy:D

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2009, 11:31 
Cytuj  
coz, wybaczam skoro widze ze ci casterzy, z ktorymi walczysz malo kombinuja :). Choc z drugiej strony dlaczego maja kombinowac :)

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 lip 2009, 09:31 
Cytuj  
coś nam wątek upadł...czyżby nic się nie działo na serwerze PvP?
"Polanie" postawili w końcu BK zobaczymy jak sobie poradzą w mass pvp A w sobotę była mała niespodzianka na serwerze PvP , z pewnych żródeł wiem że gildi HH prawie się udało rozwalić BK gildi Advaity ....budynki wszystkie zburzone a skarbiec ostał się z 1% :har: ale pech...


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2009, 22:21 
Cytuj  
Radian wróć:D strasznie tu smutno... nie mam co czytać na dobranoc;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 21 lip 2009, 06:11 
Cytuj  
Arturro napisał(a):
Radian wróć:D strasznie tu smutno... nie mam co czytać na dobranoc;)

może lepiej nie... :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 22 lip 2009, 13:36 
Cytuj  
Odswiezylem konto i w sumie zaluje ze to zrobilem.
Nic sie nie dzieje przez wiekszosc czasu, rosjanie spamuja globalny, polakow cos nie widac - akcje moze sa w primetime najwyzej, choc wtedy tez nie odnosze wrazenia jakbym gral w MASSIVELY multiplayer online rpg.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 12:48 
Cytuj  
Sytuacja na serwerze :fakty i mity z ostatnich dni.

Wczorejszy obleg HH zakonczyl sie zjechaniem ichniejszego skarbca do 17% zniszczeniu miasta i wygraniu na pkt.

Rozpadla sie gildia Ictus Mortis. Sabath lider IM wyrzucil wiekszosc czlonkow a wczoraj dopelnil formalnosci kickujac reszte. Powody nieznane. Czlonkowie rozeszli sie po HH i QPO-WarCry.

Powstala nowa noob gildia: Wings of Liberty. Od dzis bedzie walczyc o tytul najbardziej noobackiej gildii wszechczasow z Polanami. Tytul ten zgarniali przez kolejne tygodnie Polanie jednak teraz czuja juz oddech przeciwnika na plecach, jak zachowa sie Sant ? Czy Lotos nie popusci z wrazenia? Czy Rebel podda sie operacji przeszczepu mozgu


Piaski Tortage: Kolejne gildie zaczynaja zabawe pvp na piaskach, codziennie bije sie okolo 50-70 osob na przynajmniej 6 instancjach.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 13:04 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Rozpadla sie gildia Ictus Mortis. Sabath lider IM wyrzucil wiekszosc czlonkow a wczoraj dopelnil formalnosci kickujac reszte. Powody nieznane. .


Szkoda, ale swoja droga Sabath slabo zajmowal sie gildia. Gralem z nimi jakies pol roku i jedyne co Sabath proponowal to by gildia pracowala na niego, robila mu itemy itd. Troche jebniety koles, ale zonke mial fajna (tez grala) :^)


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 13:19 
Cytuj  
a znacie normalnych, grających w mmo???

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 24 lip 2009, 13:28 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
a znacie normalnych, grających w mmo???


To chyba jesli tylko ktos zaczyna grac w tego typu gry. Po jakims czasie kazdy grajacy w mmo staje sie jebniety. Im dluzej gra tym bardziej mu sie rzuca na mozg.


_________________
Obrazek


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 25 lip 2009, 09:26 
Cytuj  
bup bllum asfhy tsss drrriii hdrum grol maldtyy<<=== zakodowana wiadomość do jebniętychludzi grających w mmo^^

Nareszcie Zerg ożywił temat^^ give me more drama!!

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 09:32 
Cytuj  
Sezon ogórkowy trwa...


na serverze bez zmian....


populacja servera Medium i da sie to odczuc, kolejek do questow nie ma ludzi levelujacych jak na lekarstwo, za to sporo gankerow ( np ja muahahaha ) ktorzy farmia levele pvp na tzw "pro-mobkach"

Zycie na 80tce ogranicza sie do :

-Siega
-Mini-gierek
-Wypadow na Keszate Slumsy , farma PvE

Nawet taki Pecavi dzielnie zmaga sie dzien w dzien z ubojnia w pocie czola farmiac gold i zabijajac nude, a jego koledzy z HH mysla nad zdobyciem kolejnych recek ze slumsow dla szlifierza czy kolejnym altem Demo.

A mowiles ze nie idziesz do gildii Allegro :D Tymczasem borem lasem, HH dzielnie farmi PvE na rowni z innymi ( bo i cuz innego tu robic ) BRC cale T1, ale ciiii to tajemnica...... Na forum bowiem chlopy naspisaly zeby to nei wyszlo bo SCIAGAJA LUDZI NA PVP !!!! Nie rozgadajcie tego !!!

Glos jednak niesie ze kolejny patch nadciaga, wraz z nowym dziewiczym contentem. Czy jednak do tego czasu populacja utrzyma sie?
Czy HH wyfarmi wszystkie recki ? Czy Peccavi zdola pokonac krokodyla w ubojni????

Odpowiedz poznamy w kolejnym odcinku Kariery Nikodema Peccaviego pod tytulem: Error? Zamaskowane zlo w ubojni nadciaga !!!


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 10:28 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
...Nawet taki Pecavi...

pomijając to, ze sam zwrot jest z natury obraźliwy (co zapewne miałeś na celu), to chciałbym Cię uświadomić że mój nick pisze się "Peccavi"
co do farmienia ubojni, lepsze to niz bicie totemu na bugu w czym gildia QpoWarCry ostatnio celuje, na co mamy kilka fajnych filmików. Jak myślisz kwalifikuje się to na bana, czy jeszcze mamy poczekać na kolejna Waszą "cudowną" metodę" walki z nami?
Reasumując, mam w głębokim poważaniu, Twój stosunek do mnie, a także wypociny, którymi raczych Bogu winnych użytkowników tego forum, z drugiej jednak strony fascynujesz minie niemal jako "zjawisko". Nie mam pojęcia skąd w Tobie tyle jadu, złośliwości, buty , a najczęściej najzwyklejszej bezczelności i chamstwa...

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:30 
Cytuj  
Dawno nic dobrego nie ogladalem wiec ciekaw jestem jaki poziom artystyczny reprezentuje wasza produkcja.


Buty i chamstwa nie widze w zbijaniu sie raczej z gracza pvp farmiacego codziennie ubojnie i wszystkie instancje grupowe czy solo :)


P.S. Shokaku nie daj sie !!! Tank na drzewcowej zajebiscie offtankuje !!!


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 11:46 
Cytuj  
Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bezczelnie "wchodzić komuś do domu"?! Od początku Twoje zachowanie wykracza poza granice dobrego smaku...


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 13:57 
Cytuj  
Zycie na 80tce(członka QPO) ogranicza sie do :

-Siega - jak was ktoś zaatakuje albo raz na 3 tygodnie zaatakujecie HH
-Mini-gierek - http://img403.imageshack.us/img403/552/qpa.jpg (zobaczcie okienko czatu)
-Wypadow na Keszate Slumsy - widać was tam tylko jak idziecie na rajd, a jak już przyjdziecie to oczywiście kampa na budynkach koło strażników
-farma PvE - w tym was nikt nie przebije, jesteście mistrzami Xibaluku

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 14:01 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Dawno nic dobrego nie ogladalem wiec ciekaw jestem jaki poziom artystyczny reprezentuje wasza produkcja.


Buty i chamstwa nie widze w zbijaniu sie raczej z gracza pvp farmiacego codziennie ubojnie i wszystkie instancje grupowe czy solo :)


P.S. Shokaku nie daj sie !!! Tank na drzewcowej zajebiscie offtankuje !!!

Wymień mi Shonn swoje osiągnięcia (już nawet napisze to bez cudzysłowu), czym to takim wielkim się wsławiłeś w AoC (i nie tylko), że śmiesz pouczać innych, wytykać im ich zachowanie, a co najbardziej zdumiewające , krytykować ich sposób gry? 99% graczy na 2E nie ma zielonego pojęcia o Twoim istnieniu, chyba, że właśnie nabija na Tobie fraga -ot, to cały Twój wkład w Conana.
A teraz idź w pokoju i nie zawracaj d... więcej


Posty: 39
Dołączył(a): 13.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 14:18 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
P.S. Shokaku nie daj sie !!! Tank na drzewcowej zajebiscie offtankuje !!!


Uh! Jedyny co to dostrzegł! Nie tylko offtankuje ale też main tankuje, woooo!

Ja dalej nie wiem o istnieniu Zerga, od kilku miesięcy on próbuje byc sławny, a ja dalej nie wiem jaki nick w grze ma..


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 15:04 
Cytuj  
looooooooool Jak można nie znać zerga grając w AoC.
hmmm oddał mi tyle fragów, że nigdy go nie zapomnę
A tu macie screen gildi QPA/WC (w nazwach pieknie sie dobrali)
w której to gra Radian ( nie wiem czy dobrze napisałem nick) podczas minigry
http://www.vpx.pl/foto,faith_picture0331.html

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 29 lip 2009, 15:09 
Cytuj  
Masz racje Shokaku- probowalem i znakomicie to wychodzi, ale potrzeba dobrego sprzetu i builda, nie mowiac o innych aspektach.

O moim istnieniu nie musisz wiedziec- wazne ze ja wiem o twoim/waszym :)

Slawnym nie jestem zadnego wkladu w rozwoj servera nie wnioslem :)

Ot taka szara myszka ze mnie, buziaczki dla masowki z HH i do zobaczenie na siegu !!! ( caly czas sie zastanawiam po ktorej stronei wystapie ja i jeszcze pare inych osob :/ )


Dzien z zycia 90% czlonkow QpoWarCry:



-Siege - obrona BK pelnymi dwoma rajdami a nie marudzienie ze malo sie low levelki i 1 rajd przy ataku :/

-Mini-gierki - gry premadami- ktore sa otwarte dla wszystkich a nie dla wybranych czlonkow gildii. Tak u nas druzyny graja rotacyjnie nie ma fawaoryzowania :/ Jest przyjacielska wspolpraca

-Wypady na Keszate Slumsy - rajdowac slumsy? Po co? Nie wiem moze HH maja nowa metode, laca wam jakies epiki?

-farma PvE - w tym was nikt nie przebije, jesteście mistrzami Xibaluku- dzieki ale tam to sie chodzilo po patchu 1.5 jak komus brakowalo stuffu.
Zreszta odkad wyfarmilismy wiekszosc kulturowek kazdy moze sie ubrac i wyposarzyc, a na instancje nie rajdowe chodza "swiezynki".

Zapomniales dodac:

- 2 grupy rajdowe 1sza na caly content T1 i BRC, druga tylko na T1

- specjalna grupa inwigilacyjna dla gildii HH

- grupa ganujacych low level ktora zresza graczy 20-59. Gra w niej obejmuje szkolenie jak i wprowadzenie w swiat gildii.




Podsumowanie:



The Headhunters przyjeli prosta metode rekrutacyjna:

Twoja gildia cie nudzi? U nas jest lepiej my gramy tylko PvP !!!

A prawda jest taka:

ze 90% wieczorow chlopaki sa na Xibaluku albo zbiera sie jedna 6tka na minigierki a reszta farmi surowce na ich gildiowej instancji.....

My nie udajemy ze jestesmy gildia PVP a farmimy PvE na boku jak nikt nie widzi :/



P.S. moj nick pisze sie Szonn- Pecawi


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.