mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 15:50 
Cytuj  
Witam, czytając to forum zauważam dziwną manierę szczególnie ze strony HH, pisząc o gildii Szare Płaszcze ,używają dziwnych zdrobnień: ,,szaraczki", ,, szare płaszczyki"niezbyt to grzeczne szczególnie że nikt od nas nie udziwnia nazwy wspomnianej gildii.

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 16:49 
Cytuj  
"Witam, czytając to forum zauważam dziwną manierę szczególnie ze strony HH, pisząc o gildii Szare Płaszcze ,używają dziwnych zdrobnień: ,,szaraczki", ,, szare płaszczyki"niezbyt to grzeczne szczególnie że nikt od nas nie udziwnia nazwy wspomnianej gildii."

Jakbyś czytał cały temat od początku zrozumiałbyś znaczenie cudzysłowia w kontekście wypowiedzi wspomnianej osoby. Ciężko nazwać manierą jedną wypowiedź i to zrozumianą kompletnie na opak.


Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 18:59 
Cytuj  
Cytuje Blada: Niestety, tym razem nie ma czego opisywać. Z przykrości muszę stwierdzić, że gildia QPOWC upada coraz niżej, był to mój najgorszy, a zarazem najłatwiejszy siege. W ok 12 min po rozpoczęciu potyczki gildia HH stała pod skarbcem. Z moich obserwacji QPOWC wystawiło nieco ponad raid (w tym kilku "szaraczków") i nie było w stanie, nawet przez chwile, przeszkodzić HH.
Po zniszczeniu wszystkich budynków i zdobyciu zadowalającej nas ilości fragów HH zniszczyło i zdobyło Gardak.
Cytuje Impega:Zerq myślę że gildia QPOWarCry jest za mało elastyczna, jak widzieliście że wam ludzi odchodzą z gildi trzeba było wznawiać rekrutacje na poszczególnie klasy a nie zamykać się myśląc że dawne dobre czasy wrócą. Przespaliście to co się dzieje na serwerze. No ale jak się wybrzydza ludźmi z takich gildii jak "armia krajowa" , "polanie" , "wapnaki" "szare płaszczyki" itp uważając ich za noobasy a nie dając im szansy to teraz skutki są opłakane.
Tak więc 2 razy ,chyba że te dwie osoby to tak naprawde jedna.A pozatym czy mógłbyś mi wskazać w wcześniejszych postach powód do lekceważącego określania innej gildii?

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2009, 23:22 
Cytuj  
Jelico ja nie jestem z HH I Blade i ja to nie jedna i ta sama osoba.... a z drugiej strony szkoda ze nie ma masz dostępu do forum gildii QPOWarCry. Przekonał byś się jakie zdanie ma gildia z którą tak ochoczo chodzicie na raidy a oni z was sie pozniej napiepszają jak lamicie...
Ale mniejsza z tym..


Jeśli Cię uraziłem to bardzo przepraszam. Edytuje juz wczesniejszy post.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 00:30 
Cytuj  
Jesli masz dostep Impega do naszego forum to podaj zacytuj gdzie okreslamy ludzi z Szarych Plaszczow "lamami".

QPoWarCry zakonczylo wspolprace rajdowa z SS juz kawal czasu temu obie strony darza sie szacunkiem jesli zajdzie obopolna potrzeba byc moze ja wznowia.

Kwestia pochodzenia Impegi - jest to gracz z HH- piszzacy i dzialajacy z polecenia gory... - ex gracz Plemienia Blekitnej Stali, gra demonologiem....
Nie ma sensu specjalnie sie skupiac nad tym co pisze zwyczajnie zapusc mu ignora to dobrze dziala :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 00:53 
Cytuj  
Ciągle się mylisz mój Szonnie...nie gram demo. A w PBS kiedyś tam byłem ale to dawne dzieje. I nie wykonuje poleceń góry gildii HH. Mam alty w róznych gildiach tak samo jak Ty . I Zerq nie zniże się do Twojego poziomu cytując tutaj posty z forum gildi w której jesteś. Pisze te posty tutaj aby była jakaś przeciw waga to Twoich wysannych z palaca domysłów którymi chcesz karmić ludzi którzy ten temat czytają.

I nie gadaj ze zakonczyliscie współprace z SS odnośnie raidów bo to nie prawda. Bo jeszcze nie dawno Arturro zabierał ludzi z SS na instacje raidowe , ale moze to bylo jak byłeś na urlopie. Więc nie jestes w temacie. :D Szczególnie nie mam nic do Szarych Płaszczy.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 01:11 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Mam alty w róznych gildiach tak samo jak Ty . I Zerq nie zniże się do Twojego poziomu cytując tutaj posty z forum gildi w której
jesteś
.

Pisze te posty tutaj aby była jakaś przeciw waga to Twoich wysannych z palaca domysłów którymi chcesz karmić ludzi którzy ten temat czytają.
.


No comments


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 01:38 
Cytuj  
owszem zbierałem na rajd dla altów i ewentualnie osob ktore z róznych przyczyn nie mogly uczestniczyc w normalnym rajdzie... a jesli chodzi o lamki to ja osobiscie sie nie smialem... dziwilo mnie jedynie to (po czesci tez śmieszyło i cieszyło^^) że strażnikiem na drzewcowke w buildem w fazie testow i jakas craftowaną pałą średniej jakosci wyprzedzałem klasy typu demo hox i necro:) z tym że to nie tylko szarych sie tyczyło ale rowniez QPO-WC...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 08:25 
Cytuj  
Szonnie nie jesteś konsekwentny w tym co piszesz tutaj w tym temacie. Miałeś mieć mnie na ignorze i nie odpisywać na moje posty :wink:

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 09:09 
Cytuj  
Jesli masz dowody to je przedstaw zwyczajnie a nie uciekaj sie do odwracania kota ogonem. Zrob screena ....

Jesli zas ich nie masz to nie osmieszaj sie wiecej. Wszedlem tylko i wylacznie w polemike z toba zeby ludzie wiedzieli jak pieknie potrafi prowokowac HH zreszta z tego co widze wstydza sie widac swoich ludzi skoro musza sie oni za kazdym razem wypierac tego ze u nich graja na forum publicznym

Jasnym jest ze probujecie wchlonac Szare Plaszcze w taki lub inny sposob.... nie musicie chyba jednak wlaczac w to nas, argumentow wam brakuje ???


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 11:24 
Cytuj  
Szonn powtórzę to setny raz nie jestem z gildii HH , możesz w to wierzyć lub nie...mało mnie to obchodzi. I proszę Cię o jedno nie mierz wszystkich swoją miarą. A największym prowokatorem na tym forum Ty jestem i tego chyba nikt nie jest wstanie podważyć, ani się z Tobą ścigać w tym co robisz tutaj. W sumie sam sie do tego przyznałeś w swoim poscie na forum gildi WarCry który był tutaj umieszczony przez ludzi z HH. A posty tutaj pisze z prostego powodu że po prostu Cię nie lubie i tyle. Twojej postawy, oczernianie ludzi, wydarzeń wyssane z palca, piepszenia bzdur itp.
Ale oczywiście myśl sobie co chcesz że jestem tajnym agentem gildi HH wysłanym na te forum aby sie tutaj z Tobą dochodzić.

A jeśli chodzi o ukrywanie się ludzi z gildi na forum publicznych z jakich gildiach grają. Jakiś czas temu wypiepszyłeś niezły post na forum ogólnym AoC oczerniając tam wszystkie gildie (tam gdzie nazwałeś Polan "planktonem" itp) ale jakoś przy Twoim nicku nie widziałem tagu gildi WarCry. Więc będziesz piętnować innych a sam to robisz...


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 11:37 
Cytuj  
Dziś przeczytałem coś co mnie osłabiło na maxa... oczywiście wyszło to z co by nie mowić chorych domysłów i ambicji człowieka którego wielbimy na tym forum:/ zasmuciłem się i to mocno...


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 11:49 
Cytuj  
Jelico napisał(a):
. Z moich obserwacji QPOWC wystawiło nieco ponad raid (w tym kilku "szaraczków") ...


Miałem na myśli osoby, które były dla nas na szaro, czyli z niskimi lvl :)

Chyba Jelico masz jakieś kompleksy?? ;)

Jeśli uraziłem - przepraszam.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 12:34 
Cytuj  
Wszystkie nasze "nowe nabytki" personalne wynikają z niezleznych, indywidualnuch wyborów samych ludzi. Nikt, nikogo nie namawial do przejscia. Nie musiał.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 2
Dołączył(a): 22.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 15:25 
Cytuj  
No a wiecie co do mnie dziś dotarło? Że Szonn vel Radian und Provocator ... chciał uciec z "tonącego okrętu" próbujac zabrac kilka osob ze sobą i wypłacając z banku gildii bagatela 340 golda (a może i jakies surki) Pogłoska niesie również że chciał wybrać tę kasę jako zabezpieczenie przed m.in. Arturro...Arrturro? który to podejrzewany jest przez niego o zdradę stanu (ucieczke z gildii i przejscie do innej (HH?))
Czyż to nie ironia że kradnie kase chroniac ja przed kradzieżą:)
jako n00bak mam pytanie... czy rycerz moze wyciagnac kase z banku? bo niżsi rangą napewno nie ale wydaje mi sie ze rycerz tez nie ma takich praw. co powiesz w tym temacie Arturro? Zdrajco całej gildi?!


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 16:18 
Cytuj  
No ładnie :) Wiele ciekawych rzeczy dzieje się widzę w QPO-WC ...

Ale jak by na to spojrzeć z boku to kurde ma to sens ... Radian ma alta w WC, sam pisał że chciałby aby była to elitarna grupa graczy PvP to pewnie "pożyczył" sobie z banku ciut gotówki na lepszy start "nowego-starego" WC :)


_________________
Gunthar - Dark Templar - Rothat PvE
Azumi - Ranger - Two Eagles PvP


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 21:10 
Cytuj  
1. Rycerz nie może wyciągać nic z banku gildii (chyba że jest jeszcze taka ranga poza gildią nemedyjską)
2. Headhunters zabili dzisiaj Leviatusa jako 1 polska gildia po patchu 1.5
3. Ja też wolałbym żeby QPO było silne i stawiało opór ale obecnie od tej gildii cuchnie QPĄ afer, zdrad, nienawiści do wszystkich i innych pierdół i nie widać żeby było lepiej czytając ostatnie posty i słuchając tego ci się dzieje w QPO. Jesteście cieniem tego co było miesiąc/dwa po uruchomieniu serwera: macie właściwie 1 team na minigry w składnie Zaren, Zonk, Goren, Imen, Banga i jakiś random a i tak rzadko was na mini widać, o oblężeniach to już chyba zapomnieliście (jak wam się będzie chciało zaatakujcie gildie "Not in GuiId" na granicach aquliońskich) a na kesh... cóż jak są duele i HH nie mają chęci na rzeź to jesteście ale jak walka sie zaczyna to albo asurka albo zbieracie każdego do party kto nie ma pod nickiem tagu The Headhunters, walczycie a potem przez kilkanaście minut pobytu na respie asurka albo sprint do przewoźnika i ucieczka do miasta gildii. Ach zapomniałbym uważajcie bo na bagnach jednak dużo osób chodzi i kto może zobaczyć jak farmicie sobie PvP PD ;p
4. Miałem się już wcześniej zapytać. Jak to jest że dalej macie Gorena w gildii. Facet może i umie grać duele ale na 2 ostanie oblężenia nie przyszedł a na kesh jak HH zaczynają spychać resztę świata do respa to on pierwszy używa "taktycznego manewru odwrotu z pola walki, poprzez sprint do przewoźnika i teleport do mista gildii" a później przez 20 minut żali się na priv że nie umiemy walczyć, że aoc to nie gra grupowa itp.


Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 21:32 
Cytuj  
no to ja już się wypowiadać nie bede na temat zgniłych jaj... widocznie jestem złym i niedobrym...chyba naleze do HH :/


Posty: 16
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 21:52 
Cytuj  
Hmmm brzmi to jak GAME OVER dla gildii QPO-WC ... może i stać ich będzie na jakiś zryw ale skoro mają podziały wewnątrz gildii na jakieś grupki i grupy to niestety nie rokuje to dobrze dla przyszłości tej gildii ... I nie pomoże tu nawet przebiegły lis polityki jakim jest Radian aka Zerq bo niestety z QPY bata nie ukręcisz ... pozostaje tylko wydać owe skradzione 340 golda na to by zrobić luksusowy i ekskluzywny WC :P


_________________
Gunthar - Dark Templar - Rothat PvE
Azumi - Ranger - Two Eagles PvP


Posty: 4
Dołączył(a): 21.08.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2009, 22:08 
Cytuj  
Wiesz Blad ,nie wpadłem na to z szaraczkami :) , jeśli tak to nie ma sprawy .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.