mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 23:23 
Cytuj  
Lokken napisał(a):
Peccavi napisał(a):
mały off
co sądzicie o moim pomyśle?
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1413730
post #121



Fajny pomysł. Idea jest podobna do mojej sugestii z przed 3 tygodni -

http://forums-eu.ageofconan.com/showpos ... stcount=44

Mój pomysł był taki aby zlikwidować sprzęt pvp a zamiast tego dodać bonusy do epiców, które byłyby aktywowane wraz z lvl pvp. Jako rekompensata likwidacji seta pvp można by dodać kolejne sety różniące się od dotychczasowych - np. większy dps kosztem hp itd. Ogólnie zamysł jest ten sam - połączyć PvE i PvP w jeden gear i nadać sens obu typom rozgrywki. Twój pomysł z gemami daje dodatkowo większy wybór (o ile nie będzie ograniczenia koloru gemów jak jest obecnie)/

Nie bluznij. Set PvP Demonologist, to jedyny normalnie wygladajacy set jaki ma ta klasa. Jakby mi go usuneli z gry to bym 4chanem poszczul ;/.
Niestety reszta robe, jest tak obrzydliwa ze slow brakuje.

Zreszta. Akurat tutaj sety pvp nie sa az takim glupim pomyslem. Mozna ich uzywac rownierz w PvE, chociaz nie w jakis end-game, to na start sa ok.
Z drugiej strony jak czytam na en/us forach, to nikt przy zdrowych zmyslach nie jest caly ubrany w pvp set, bo to powaznym gimp w pvp (sic!), kiedy ma sie mozliwosc ubierania t2 itemow..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 23:33 
Cytuj  
Cytuj:
Mozna ich uzywac rownierz w PvE, chociaz nie w jakis end-game, to na start sa ok.

the very end game pve mozna robic takze, w czesciach z setow pvp. ;)

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2009, 23:48 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Cytuj:
Mozna ich uzywac rownierz w PvE, chociaz nie w jakis end-game, to na start sa ok.

the very end game pve mozna robic takze, w czesciach z setow pvp. ;)


Nie mowisz chyba o wszytskich klasach....



A tak wracajac do wydarzen dnia dzisjeszego napisz co sie stalo ze taki lament byl na Funcome ?
Jesli dobrze zrozumialem to wywalilo was z instancji przed czasem- BK stanal na 70% i Advaiata wygrala?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 07:01 
Cytuj  
tia, w pewnym momencie zaczęło lagować, a właściwie zaczęło od momentu jak HH zbliżyło sie do BK i zaczęło mu obywać %, w pewnym momencie nastąpiła totalna zwiecha i crash serwa, który zresetował cały siege no i było po zawodach
sprawa o tyle dziwna, że gdy atakowaliśmy BH, w tej samej przecież instancji, nie było żadnych absolutnie problemów, gra była płynna, lag na poziomie 100 i keep padł jakieś 30 minut przed końcem, wczoraj im bliżej keepa, tym gorzej... nie chciałbym niczego sugerować, ale to już nie pierwszy raz i zawsze z Advaita są takie jaja


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 09:15 
Cytuj  
Przypomina mi to Siege kiedy to nasi przyjaciele z Rosji u nas przechodzili przez zamknieta brame i mur.... lag niemilosierny i to zawsze kiedy gralo sie przeciwko nim.

Jak rozmawialem z Surrealem liderem Adviaty to mowil ze u nich wszystko gra, nic nie tnie, nie chcial tylko sie odniesc jakim cudem - skoro nei mieli laga przeszli przez zamknieta brame.

Szkoda bo gra a wlasciwie jej silnik, niszczy cala przyjemnosc z mass PvP, cuda wianki z wylaczaniem czasteczek i innych pierdół, a mimo wszystko nigdy mimo dobrego sprzetu nei ejstes pewien jak zachowa sie komp na siegu, czy bedzie lagowalo czy nie.

Nigdy odkad prowadzimy wspolne pojedynki nie mialem laga przeciw HH, zawsze przeciw ruskim. Ja tez nie chce nic sugerowac ale od zawsze wiadomo ze ruscy to mistrzowie w wykorzystywaniu exploitow i tworcy programikow do.....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 26 sie 2009, 11:22 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 34
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 sie 2009, 10:06 
Cytuj  
no jakby na to nie patrzec chwilowe scinki i spadek FPS miałem w kazdym siegu ale SPF i żólte pingi to ttylko przy ruskich. Ostatnio walczyłem z typiem o nicku VITALIY (jakos tak sie to pisało) koles w momencie jak sie do mnie zblizył ping wskoczył na zielono-żółty jak zaczelismy sie bic to z żóltego nie schodził a czasem o czerwony zachaczał... pozniej jeszcze raz chcial sie duelowac i jak podszedł i raz uderzyl strzałka ping momentalnie na czerwono wskoczył odszedł i lag puscił. :wtf:

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 11:11 
Cytuj  
hurrraa !!!!
Cytuj:
You have been banned due to infractions.

Date the ban will be lifted: 27 grudzie� 2009, 10:27


wreszcie :)
mimo wszystko Skwarkan to jednak żałosny gościu


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 11:26 
Cytuj  
Why Leo why?


Jesli chodzi o forum to jak myslisz dlaczego wiekszosc woli dyskusje tutaj ?

Mozna przeciez zalozyc jakies watki merytoryczne, przynajmniej nikt cie nie zbanuje za krytyke admina, wlasnie dlatego to forum cieszy sie tak duza popularnoscia.



Wracajac do tematu to wczoraj polaczyly sie Szare Plaszcze z Armia Krajowa.
Nowa nazwa Szare Szeregi.

Nowej gildii zycze wielu sukcesow na nowej drodze jednoczesnie graty za zabicie Kiki oraz za upor w darzeniu do bycia samodzielnym.
Bardzo sie ciesze ze pomalu wyrastacie na ciekawa konkurencje zarowno w PvE jak i PvP.

Idealna bylaby sytuacja gdyby byly 3-4 mocne gildie polskie podobnie jak ma to miejsce po stronie rosyjskiej.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 27 sie 2009, 11:40 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 11:32 
Cytuj  
za kilka słów prawdy o polskim supporcie i podżeganie do buntu... :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 11:43 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
za kilka słów prawdy o polskim supporcie i podżeganie do buntu... :)


Witam zatem w klubie :P

Narazie jednak ja prowadze 2:1 :P

A dostalem swego czasu za : krytyke pracy admina w dupe rabanego skwarkana, podzeganie ludzi do kasowania subskrypcji :D ale to jeszcze z forum Fury.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 11:45 
Cytuj  
no..., do końca grudnia mam spokój, nie wiem tylko czy coś to zmieni, bo już naprawdę odechciewa mi sie grac w AoC, na razie skasowałem subskrypcję, potem zobaczę co dalej
zaskakujące jest to, ze nie mogę także wejść na test-forum, natomiast nie ma problemów z US - trochę bez sensu


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 11:56 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
... polaczyly sie Szare Plaszcze z Armia Krajowa.
Nowa nazwa Szare Szeregi...

muszę przyznać, ze świetnie skojarzyli nazwy , szacuneczek sie należy...
no i powodzenia na nowej drodze :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 12:22 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
no..., do końca grudnia mam spokój, nie wiem tylko czy coś to zmieni, bo już naprawdę odechciewa mi sie grac w AoC, na razie skasowałem subskrypcję, potem zobaczę co dalej
zaskakujące jest to, ze nie mogę także wejść na test-forum, natomiast nie ma problemów z US - trochę bez sensu



Mi tez sie odechiewa ale co zrobic lepszej gry nie ma poki co. Mysle powaznie o Aionie z racji na ciekawe pvp i fakt ze tworzymy tam oddzial ze stara gwardia. Gra bez bugow exploitow, patch 1.5 dodaje mase questow i conajmniej 12 nowych instancji rajdowych od 6 do 40 osob. W mass pvp nie ma scinek jest wyrownana sytuacja bo jest 3 rasa npcow balansujaca pvp. Ach duzo by gadac, mam nadzieje ze Conan sie rozwinie ale sam fakt ze nawet w BRC sa exploity zalamal mnei totalnie.....teraz sie nie dziwie ze skad Advaiata ma itemy epickie za pewien quest z BRC i nie mowie tu o grupie rajdujacej ale o wszystkich 80tkach


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 12:29 
Cytuj  
mój stary klan z KO i WAR właśnie się organizuje w Aionie, chętnie wróciłbym do tej ekipy, ale fruwanie, skośne, duże oczy i generalnie mangowy lekko klimat mnie odstraszają, nie wiem jeszcze co zwycięży ale pkt krytyczny się zbliża


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 13:29 
Cytuj  
Najgorsze jest to ze Funcome wcale nie rozwija tej gry, jak bylo tak i jest. Dodaja tylko jakies smiecie wypelniajace luki levelowe a content dla 80 kuleje. TO cale zakichane krolestwo Kitaju to co niby ma zmienic? 20 przepisow do czegos tam, jakis kot do jezdzenia i kolejne badziewne dodatki z pve.
Ja gram juz tylko dlatego zeby wbic level pvp, zostaly jeszcze 2 czyli zabawa na jakis miesiac moze dwa, potem pewnie zrezygnuje.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 14:02 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Najgorsze jest to ze Funcome wcale nie rozwija tej gry, jak bylo tak i jest. Dodaja tylko jakies smiecie wypelniajace luki levelowe a content dla 80 kuleje. TO cale zakichane krolestwo Kitaju to co niby ma zmienic? 20 przepisow do czegos tam, jakis kot do jezdzenia i kolejne badziewne dodatki z pve.
Ja gram juz tylko dlatego zeby wbic level pvp, zostaly jeszcze 2 czyli zabawa na jakis miesiac moze dwa, potem pewnie zrezygnuje.

Rzwijac, rozwija. Oni poprostu maja za malo ludzi zeby sie za to wziasc na powaznie. A maja za malo ludzi, bo aoc ma za malo subskrypcji i kolo sie zamyka ;e.
End-game content, jest poprostu nizej na liscie priorytetow niz latanie gry (czyli miedzy innymi wyplenianie dziur levelowych dla NOWYH uzytkownikow).
Dla mnie mogliby wiecej 6-o osobowych instancji dodac. Potem wicej pvp setow, wiecej pvp leveli, wicej culture armoror, jakies bardziej rozsadne pvp (przejmujemy wam keepa o 4 rano).


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2009, 15:06 
Cytuj  
"Rzwijac, rozwija. Oni poprostu maja za malo ludzi zeby sie za to wziasc na powaznie. "


No to wlasnie - oni nie biora nic na powaznie poza tym ze ktos smieci forum.

"A maja za malo ludzi, bo aoc ma za malo subskrypcji i kolo sie zamyka ;e."


Mieli mase subskrypcji, mase, popatrz ile dobrych polskich gildii gralo w AoCa. Zwyczajnie sfrajerzyli wypuszczajac bete.

"End-game content, jest poprostu nizej na liscie priorytetow niz latanie gry (czyli miedzy innymi wyplenianie dziur levelowych dla NOWYH uzytkownikow). "

Czyli robia gre dla casuali, a sam wiesz jak dlugo jako casual mozna grac w AoCa? Odpowiadam miesiac - dwa- w tym czasie masz 80 wbite i spora czesc itemkow rajdowych.


"Dla mnie mogliby wiecej 6-o osobowych instancji dodac."

W grze PvP ???? Po kiego grzyba ??? Ile razy robiles Fortece Atzela Korytarze wiecznego Mrozu ? Onyx, Xibaluku ? Ja gora po 2 -3 razy- bo nic co sie tam trafia nie przebije itemu rajdowego.... wiec na cholere tam lazic? Dla przepisow? Mnie nie kreci spamowanie ze mam culture ktorej potem nei chce nikt kupic....



"Potem wicej pvp setow, wiecej pvp leveli, wicej culture armoror, jakies bardziej rozsadne pvp (przejmujemy wam keepa o 4 rano)"


Rozsadne pvp to nie tylko sety levele etc.... Zastanow sie na cholere ja bije ten level ? Chcialbym zeby to mialo jakies zanczenie zeby miec przewage w duelu z graczem 0 lev PvP chodzby sprzetowa, wiec zacznijmy od tego zeby powiazac sprzet PvE z PvP.
Zrobic nowe wyzwania dla 6tek w PvP jakies areny nowe gierki, wprowadzic miejsce dla dueli w kesz, jakis content w Krolestwach pogranicza itp. Wiecej krain dla 80tek ale powiazanych czyms zebys tam chodzil mial po co. Zebys wiedzial ze sie to oplaca.
Sugestii jest masa.
Z tego powodu podoba sie Aion bo :

- cholernie dlugo wbijam ten level - nie bede gral na altach
- content pvp pve itd czyli najlepsza zabawe mam na koncu a nie na poczatku....
- nie ma bugow- dopracowana gierka bez exploitow
- support jakiby nie byl bedzie lepszy od FIUTKOMU
- mass pvp - nie godzinka czy dwie w tygodniu ....


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 05:45 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
... polaczyly sie Szare Plaszcze z Armia Krajowa.
Nowa nazwa Szare Szeregi...


a mogła być Szara Krajowa ^^.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 06:56 
Cytuj  
Cytuj:
Zaczniemy niestandardowo: czego w Rise of the Godslayer nie będzie? ... Zmian i dodatków do systemu PvP. Ale tylko dlatego, że studio postanowiło nie poprawiać czegoś, co nie jest zepsute, a zamiast tego skupić się na innych elementach.

hehe, dobry żart
Cytuj:
I jeszcze jedno - Funcom zapewnia, że fakt odłożenia PvP na boczny tor w tym dodatku nie oznacza, że studio w ogóle nie pracuje nad ulepszeniem tej części sieciowej zabawy w AoC. Pracuje, ale po pierwsze nieco jeszcze za wcześnie na chwalenie się tym, a po drugie - te zmiany trafią do darmowych aktualizacji, nie płatnego dodatku.

z tekstu moznaby wywnioskować, że zmiany w systemie pvp nastapia po wydaniu dodatku, czyli nie wiedomo kiedy (i czy aby na pewno]
żródło:
http://www.gram.pl/news_8grjHOm0_GC_09_ ... layer.html


_________________
∑rror aka Johnny Walker

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2009, 08:16 
Cytuj  
Ja czytalem, wywiad w ktorym Craig, mowil, ze nie dodaja zmian w Pvp w dodatku, dlatego, ze chca aby byly one dostepne dla WSZYSTKICH. Dlatego, beda sie skupiac na na pvp w patchach a w dodatku na pve.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.