mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 23 paź 2009, 22:53 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Polanie "wychodzą z jaskiń "


O tak, my jusz fszystkie wyszły z jaskiń i nawet wiemy do czego słórzy maczóga. :)


Zerg napisał(a):
...Atak na HH z zemsty za to co " bylo" tez niczemu nie sluzy....



Wskaż mi miejsce w którym podane jest, że Polanie atakują HH z zemsty...?


Posty: 6
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 23 paź 2009, 23:12 
Cytuj  
Ciekawe rzeczy Zerg powiada(kiszenie ogórków, kielbaski i staruszkowe cyckole;)). Szczerze mówiąc to sam nie wiem czemu partnerstwo w dobie kryzysu jesli chodzi o ludzi nie mogloby zajsc w mniejszym lub wiekszym stopniu(na cholere sie zwalczac skoro moznaby aveste prac co drugi dzien razem?). Z pewnej strony dla HH to 400 mniej ludu do bicia ale i Polanie chyba niezbyt skorzy do łączenia się na dzien dzisiejszy. Może o jakies animozje miedzy starszyzną obu gildii chodzi?( Poza tym kto mialby co do powiedzenia, jaki ksztalt dzialania? Polanie i HH totalnie sie roznia. I wydaje mi sie ze nawet gdyby zarzadzanie pvp mial objac np Blasz a organizacje pve Rebel to i tak ani HH ani tym bardziej Polanie w dzisiejszym ksztalcie by na to nie poszli(choc niby ich taka filozofia ale qpo by nie poszlo).
Rodzi się pytanie na jaki % gildiowiczów HH w postaci Rusków zgodzi sie oficyjernia HH a jednoczesnie obawa czy nie stanie sie to gildia do walki przede wszystkim z Polakami, po jakiemu sie bedzie gadac w HH(czy znajomosc englisza będzie obowiązkowa w gildii? Moze byc to sposob na poszerzenie lingwistycznych horyzontow; a w czacie co drugie sllowo cyrylica -kto tego upilnuje) Niestety ale jest ryzyko że wyjdzie egzotycznie i bedziemy miec antypolski klimat w polskiej gildii;) (nie traktujcie tej wypowiedzi do konca serio)

HH to ciekawa gildia. Ludzie sprawnie zarządzający, w przeważającej większości świetni gracze i co mi się od początku podobalo i zwróciło moją sympatię do nich to to że mozna od nich w leb dostac mozna im w leb dac ale jest jakos kulturalnie [normą na TE niestety jest czesto że ty jak komus lanie zrobisz to gosc cie zwyzywa i od razu agresja w nim buzuje, jak od kogos oberwiesz to uslyszysz ze jestes ciotą i noobem:) Od pierwszego HH ktory mi pranie zrobil 3x pod rząd(i to tak ze mu moze z 15% życia zabrałem) usłyszałem jak zaczelismy gadac ze to norma na poczatku on tez tak zaczynal i sie naucze jeszcze a jakbym mial problem z czyms to zebym pytal]. Polityka HH wydaje mi sie bardziej zblizona do tych naszych prawdziwych Polan piastowskich. Oni lali każdego aż ci co się słabi przy nich czuli zaczynali się przyłączać. Z tymże HH chyba nie ma aspiracji żeby rywalizowac w konanie prezentując barwy narodowe..?. trochę szkoda.. czy poprostu potrzeba zmienila to i owo. Ale to wciąż fajne że jest 3 strona konfliktu. I mam nadzieje ze bedzie mogla uchodzic za neutralną bo w takim samym % bijącą Ruskich i Polaków.

Z kolei Polanie byli wciąż bardzo pokojowo nastawieni. glidia pve reklamująca się jako gildia do walki z ROsjanami. Błędem być może było sojusznicze traktowanie pozostalych polskich gildii. IX legion czy P.psycho są bardzo słabe. Ciekawe czy gdyby nie traktowanie ich sojusznicze to nie byliby juz w Polanach np. Nie wiem na czym polega spór HH z QPO , nie wiem też ile QPO ma do powiedzenia w Polanach na dzien dzisiejszy(pewnie BARDZO duzo skoro stanowi o sile gildii) ale cos nie wierzę we wspolne dzialanie gildii po tym jak paru gostków się pokłocilo.

A nawet gdyby wyszlo połączenie się to szybko by się to rozlecialo pewnie. Każdy byłby najbardziej doswiadczony i mądry. W takiej sytuacji bez bardzo czytelnego podzialu roli(np rada 9 w planowaniu pvp i glosowanie) i absolutyzmu a nie wqurf i sejmików sarmackich. Sprawnego rządzenia. Cóż całą strukturę trzeba by zrobic. Moglo by wyjsc fajnie i kto wie czy nie najlepsza gildia na TE by powstala. Ci co graja pvp i tak by to robili, ci co pve tez a środki by sie znalazly na wszystko.

Ale to takie gdybanie zupelnie nie na serio a nawet troche infantylne. Pozdrawiam wszyskich. Malo mam pojęcia o tym o czym pisze więc głupio moze pisze. tak pare rzeczy rozumiem a pare chcialbym rozumiec. Troszke marzy mi sie wielka polska gildia bardzo silna pvp mogąca rywalizowac z kazda rosyjska. A w takiej gildii i farmerzy mieliby swoje miejsce a oblezenia codziennie to pewnie nie klopot bylby...


_________________
Na kolana gamonie bo jestem w stanie wywołać w was tak silny dysonans poznawczy, że wam huba na korze mózgowej wyrośnie!!!!;)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 12:45 
Cytuj  
Cytuj:
Żeby to jakoś podsumować ( jako ex player AoC ) :

- Z HH wyszli gracze WarCry i QPO - dolaczyli do Polan. Nadal nie wiemy czemu ale znajac ich powody musialy byc - ważne.

- HH rozpoczyna drame o zlych Polanach, grze itp.

- Polanie "wychodzą z jaskiń "

- crash siega ratuje HH z opresji

- Drama HH i Polan o tym kto ma wiekszego penisa.


Zeby to podsumowac zgodnie z rzeczywistoscia:

- z HH wyszli gracze qpo i warcry - powód: wywalenie Naru za zabijanie swoich na keszacie. Skoro qpo-warcry woli grac z takim graczem - nikogo nie zatrzymywalismy.
- o geez co za drama: ktos po pierwszym siegu rzucił haslo, ze Polanie jako najwieksza i najlepsiejsza gildia wg wlasnego mniemania atakuje tych, ktorzy aktualnie mają 3-4 razy mniejszy sklad i do tego "nie idziemy na latwizne".
Siege uwazany byl przez Polan juz na wejsciu za wygrany i nastapila chyba lekka konsternacja po przegranych.
- Polanie wchodzą z jaskiń
- crash siega ratuje HH z opresji (to nic, że skarbiec mial nadal 100% a Polanie nie oddali ani jednego strzału i nic na to nie wskazywalo, zeby mieli sie przebic za zewnetrzna brame ;))
- każdy wie, kto ma większe ego i jakie hasła rzuca tu i na oficjalu :) wyniki oblężeń jak na razie mówią same za siebie.


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 14:13 
Cytuj  
Sytuacja Polityczna na Serwerze – temat Zerqa – jak zwykle wiele wnosi ;),widzę wiele humoru po wszystkich... e 3? (może nawet 4 kto wie)stronach wypowiadających się.
Bo jak i inaczej traktować większość wypowiedzi....:).

Tak właściwie (zaznaczam,że wypowiadam się tylko za siebie) Panowie (zapewne i Panie) wypowiadający się tu lub tylko śledzący ten temat musicie docenić ,że w starym konanie ;) dzięki nam jest co robić(a wiecie jak jest ciężko).

Teraz może wyręczę trochę zerq-a (lub nie heh nie znam jego zdania) i powiem tak...
Pod koniec świetności QPO zaczynało być po prostu nudno,wystawienie 2x48 stało się praktycznie nie możliwe ,ludzie już prawie wszędzie byli ,prawie wszystko widzieli itd. .Pojawił się Ajjjon :) -zaczął kusić nowością – wielu się skusiło... (blasz = poznajesz...nie tylko qpo na tym ucierpiało eheh).

Na obecną chwilę największy potencjał na serw. Ma gildia w której jest najwięcej graczy którym się „CHCE” i nie muszę mówić jaka to :)...
Nie zapominajcie ,że dla wielu liczy się dobra zabawa ,humor ,a wzajemne wyzywanie nie jest najlepszym sposobem cementowania znajomości.
Tak na zakończenie,tego przydługiego p... powiem tak zakopmy topory wojenne w wypowiedziach – dosyć jest możliwości wymiany „zdań” eheh w grze za pomocą dostępnych środków pvp ;) .
Jeszcze jedno -nadal wydaje mi się,że wszyscy mogą grać pod jedną banderą i tu odkrywczo... przeciwko Bardziej wschodnim gildiom ;) - zapraszam.
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 15:36 
Cytuj  
Liteon napisał(a):
S
Jeszcze jedno -nadal wydaje mi się,że wszyscy mogą grać pod jedną banderą i tu odkrywczo... przeciwko Bardziej wschodnim gildiom ;) - zapraszam.
p.


I ja do tego zachecam. Dodam ze ja nie jestem zadna strona :) tylko obserwatorem. Pogrywam w Aiona.

Naru to super gosc gralem z nim kilka razy czesto gadalismy na VT - jest bardzo lubiany - takich ludzi sie nie usuwa. Rownie dobrze mogliscie wywalic Imena, Liteona czy Kostka.
Naru tez wspieral niegdys polaczenie z HH, co przynioslo wam przeciez wiele korzysci.

Naru jest jak widze kluczem do zmian :P
Moze zatem i tym razem doprowadzi do czegos ciekawego. Anoz zobacze, uslysze o Polakach pod jednym sztandarem :)

Sant - naprawde sie ciesze ze Polanie przetrwali te wszystkei burze, gratuluje Ci wytrwalosci ( oraz Zarzadowi Gildii ). Zasluzyliscie na sukces i udowodniliscie ze czas i praktyka sa najlepszymi nauczycielami.
Zapomnialem oczywiscie przeprosic Cie wczesniej co niniejszym czynie za ta odrobine kwasu :P
Ale !!! Bez dobrego kwasu zaden zaczyn sie nie uda :)

Podsumowywujac:
Blasz spusc troche powietrze, Sant pogadaj z Blaszem- pomysl na 1 gildie przy brakach kadrowych jest na pewno dobry. Mielibyscie szanse z kazdym i zawsze.
A to ze kiedys cos ktos komus, powinno miec marginalne znaczenie.


Liteon napisał(a):
Sytuacja Polityczna na Serwerze – temat Zerqa – jak zwykle wiele wnosi ;),widzę wiele humoru po wszystkich... e 3? (może nawet 4 kto wie)stronach wypowiadających się.
Bo jak i inaczej traktować większość wypowiedzi....:).


Nie sensu Litek marginalizowac glos wypowiadajacych sie nawet tych 3-4 osob. Popatrz na pozytywny aspekt tej dyskusji. Wyjasni sie byc moze wiele pretensji i urazow. A chyba o to chodzi ? Zaczeliscie rozmawiac a to jedyna droga do porozumienia :)

fenris napisał(a):
..ale cos nie wierzę we wspolne dzialanie gildii po tym jak paru gostków się pokłocilo.


e tam nie wiesz jak jest z facetami, dadza sobie po mordzie a potem razem wódke piją :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 24 paź 2009, 15:44 przez Zerg, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 24 paź 2009, 23:55 
Cytuj  
Jestem za wodą ognistą...itd
p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek


Posty: 6
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 09:38 
Cytuj  
Navigator napisał(a):
Sant pewnie siedzi i obmyśla nowe plany atatku :D



No i Santowi pomoglismy rozpracować taktyke na kolejne oblężenie, żeby się bidulek nie zadręczał już: Jako Polanin(ten co chce pojednania i połączenia wszystkich PL gildii, poza tym przecież silniejszy(sic!)-a taki stawia warunki;) bierze Naru pod pachę (ziarno zła i kwintesencja wszystkich gildyjnych smrodów na TE - tj. Naru nie pacha(sory Naru)) i idą do monopolowego po wodę święconą( tfu! ognistą). Ustwka na oblężenie pod hawirą Blasza. Blasza spić , wmówić że on nie HEdhanter jeno Wiślanin i dać mu lojalke do podpisania w imieniu gildii. Największy problem czyli pod jaką nazwa gildia ma figurować proponuję rozwiązać wyrażając szacunek naszemu GM of GM's i mordować pod sztandarem: "Chędożeni Skwarkanie"

P.s. jakby wody ognistej okazało się za dużo to zapraszam do Lublina;)


_________________
Na kolana gamonie bo jestem w stanie wywołać w was tak silny dysonans poznawczy, że wam huba na korze mózgowej wyrośnie!!!!;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 25 paź 2009, 12:24 
Cytuj  
Boże! widzisz i nie grzmisz...?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 26 paź 2009, 00:25 
Cytuj  
fenris7 napisał(a):
Navigator napisał(a):
Sant pewnie siedzi i obmyśla nowe plany atatku :D



No i Santowi pomoglismy rozpracować taktyke na kolejne oblężenie, żeby się bidulek nie zadręczał już: Jako Polanin(ten co chce pojednania i połączenia wszystkich PL gildii, poza tym przecież silniejszy(sic!)-a taki stawia warunki;) bierze Naru pod pachę (ziarno zła i kwintesencja wszystkich gildyjnych smrodów na TE - tj. Naru nie pacha(sory Naru)) i idą do monopolowego po wodę święconą( tfu! ognistą). Ustwka na oblężenie pod hawirą Blasza. Blasza spić , wmówić że on nie HEdhanter jeno Wiślanin i dać mu lojalke do podpisania w imieniu gildii. Największy problem czyli pod jaką nazwa gildia ma figurować proponuję rozwiązać wyrażając szacunek naszemu GM of GM's i mordować pod sztandarem: "Chędożeni Skwarkanie"

P.s. jakby wody ognistej okazało się za dużo to zapraszam do Lublina;)



http://www.youtube.com/watch?v=Xd2Y16Sw5jI


Posty: 24
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2009, 21:19 
Cytuj  
a jak wyglada obecnie zaludnienie two eagles? w porownaniu np dp europejskiego fury?

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 08:17 
Cytuj  
a powiedz , skąd mamy wiedzieć jakie jest zaludnienie na Fury???


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 24
Dołączył(a): 27.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:13 
Cytuj  
no niektorzy takie informacje moga miec, np od znajomych ktorzy graja na fury ;)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:29 
Cytuj  
dotyczy:
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1460054
odsyłam do:
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... 746&page=4
Chata została zabita przez HH niemal 3 miesiące temu, bez pomocy QPO, Polan, Rosjan i Prezydenta RP, to samo dotyczy Athyr i Leviathusa.
Jesli było faktycznie tak jak ludzie piszą i "wyczyn" Polan miał miejsce gdy Utamony nie odbijały obrażeń, to na ich miejscu nawet nie przyznawałbym się do tego. Chata w takiej sytuacji jest niewiele trudniejsza od Sabaziousa (czy jak mu tam).
Abstrahując od "dokonań" rajdowych, to może jednak Polanie zdecydują się zająć któryś z wolnych spotów BK (Gothic, IX Legion) i umożliwią rewanż HH? Pyszałkowate oświadczenia, że tylko Gardak i nic więcej, jeszcze może jestem w stanie zrozumieć ale "czyhanie" na okazję, że HH nie będzie w stanie wystawić odpowiedniej ilości ludzi, to "trochę" takie przyznanie się do tego, że przy równych składach nie ma się większych szans.
Nawiązując natomiast do:
chmielu112 napisał(a):
...Poruszając Wasza nieudana fuzje z QPO, to tylko i wyłącznie Wasza wina bo nie umiecie dogadać sie z ludzmi i narzucaliście swoje zasady nie konsultując ich z nowymi graczami którzy w sporej ilości do Was dołączyli...

to sytuacja wyglądała tak, że i owszem, sam rozmawiałem z kilkoma ludźmi z QPO/WC na temat fuzji, lecz zanim cokolwiek zostało uzgodnione znaczna część ich SAMA PRZESZŁA do HH. Dopiero po tym fakcie zaczęto uzgadniać np. przelicznik DKP, podział władzy itp. Nikt nie ukrywa, że w pewnym momencie aktywnych "rdzennych" HH było mniej od nowo przybyłych i odejście ich do Polan było dla mnie dużym zaskoczeniem (jeszcze większym to, gdzie odeszli). Nie znam szczegółów incydentu z Naru jak i nie bardzo orientuje się w sprawie matsów. Natomiast przypominam sobie uzgodnienia i pewne "pogłoski" na temat których rozmawialiśmy w czasie zebrania, 2-3 tygodnie wczesniej i jakos te dwie sprawy w niedługiej perspektywie okazały się mieć sporo wspólnego ze sobą (mam jednak nadzieje, że to tylko przypadek). Żałuję, że QPO odeszło i całkiem możliwe, że cześć QPO także - cóż, czas pokaże komu wyjdzie to na zdrowie. Z Aiona powoli zaczną wracać ludzie - z prosego powodu - w Aionie każdy aspekt gry jest świetny, opracowany na podstawie najlepszych rozwiązań w innych mmo ale jako całość Aion jest mdłą papką, bez wyrazu, jaj i charakteru, ot taki farm-camp.
Nauczcie się też podpisywać się, bo kim jest chmielu112, wie ktoś, może to antek_emigrant lub zwykły tchórz??
markon napisał(a):
1. Serwer pvp Two Eagels został pomyślany jako stracie dwóch narodów polskiego i rosyjskiego , dlatego nie rozumiem twojego oskarżenia o ksenofobie. Wnioski każdy myślący człowiek sobie sam dopowie.

2. Natomiast jeżeli chodzi o wejście do brc3 Polan to trudno oprzeć się wrażeniu iż bardzo was to boli. Zresztą istnienie gildii HH oparte jest teraz głównie na humorach Rosjan tzn. czy przyjdą pomóc bronić Battlekeepa, czy pomogą w rajdzie itp. Gildia HH z zasadami stała się gildią wasalem.

event skończył się wiele miesięcy temu, a nawet jak trwał wielkiego wkładu w walkę z Rosjanami Polanie nie wnieśli i gdyby nie dawne QPO/WC w waszych szeregach dalej bylibyście zaściankiem serwera. Nic bardziej mnie nie mierzi od ludzi, którym poprzez niepowodzenie innych, ślepy los daje szanse, a szanse "konsumują" w sposób butny, ironiczny, małomiasteczkowy. Gdzie byli Polanie przez ostatnie miesiące i czemu nie atakowali HH, że nie wspomnę o Rosjanach??? Większość potrafiła jedynie przemykać się pomiędzy respem, a bramą w Kesh aby zwiać jak najszybciej, a do brc pewnie w hide'dzie na heroicu przechodzili. Kogo to obchodzi, na dobra sprawę, że po pół roku od startu serwera jakaś gildia wreszcie uzyskała dostęp do W3, nawet dostęp do Toth-Amona nikogo nie wprawi w osłupienie bo większość go dawno już ma. Zachowajcie więc swoja energię na Rosjan, których tak bardzo nie lubicie lub zapiszcie się do MW i tam wyżywajcie się na gejach, murzynach, żydach i kimkolwiek jeszcze zechcecie.
Na koniec: różnica pomiędzy HH, a pozostałymi gildiami była taka, że nas (HH) może i nie lubili, ale liczyć się z nami musieli wszyscy (przynajmniej przez spory okres czasu) o Polanach większość Rosjan nawet nie słyszała. Przestańcie więc pieprzyc farmazony, pokarzcie, że macie jaja i zaatakujcie BH lub 7&, przekonacie się wtedy o waszej faktycznej sile.


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 30 paź 2009, 13:14 przez Peccavi, łącznie edytowano 5 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:32 
Cytuj  
Cytuj:
np od znajomych ktorzy graja na fury


Ja na 2Eagles a moi znajomi na Fury LOL. Takie rzeczy to chyba tylko w Erze.

Pozostaje ci:

1. Przeczytać http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=135905

2. Zapytać na oficjalnym forum.

3. Sprawdzić na aoc.yg.com

4. Założyć konto trialowe i sprawdzić osobiście - "organoleptycznie".

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 09:38 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Cytuj:
np od znajomych ktorzy graja na fury


Ja na 2Eagles a moi znajomi na Fury LOL. Takie rzeczy to chyba tylko w Erze.

Pozostaje ci:

1. Przeczytać http://forums-eu.ageofconan.com/showthread.php?t=135905

2. Zapytać na oficjalnym forum.

3. Sprawdzić na aoc.yg.com

4. Założyć konto trialowe i sprawdzić osobiście - "organoleptycznie".

i owszem, ja na 2E, a moi znajomi na Fury (niestety)
populacja jest duzo wyższa, to pewnie najbardziej zaludniony serw EU ale grać będziesz mógł tylko w zagranicznych gildiach bo polskich już nie ma(?).


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 13:47 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
Chata została zabita przez HH niemal 3 miesiące temu, bez pomocy QPO, Polan, Rosjan i Prezydenta RP, to samo dotyczy Athyr i Leviathusa.


Prawda szkoda, tylko że nie napisałeś, że te taktyki nie były wymyślone i opracowane przez HH tylko przez ludzi z serwera PVE i wam przyniesione przez osoby przenoszące się dzięki możliwości transferów.

Peccavi napisał(a):
Pyszałkowate oświadczenia, że tylko Gardak i nic więcej, jeszcze może jestem w stanie zrozumieć ale "czyhanie" na okazję, że HH nie będzie w stanie wystawić odpowiedniej ilości ludzi, to "trochę" takie przyznanie się do tego, że przy równych składach nie ma się większych szans.

A dlaczego nie Gardak, wy go przejeliście to my też chcemy pozatym Polanie traktują to jako zabawę. Ostatnio wygraliście to Wam pogratulowaliśmy, a wy bojąc się następnych oblężeń zmieniliście godzine na 17, może wogóle zmieńcie na 12 albo 9 rano to macie pewność, że Polanie was nie zaatakują. Rozumiem, że ta zmiana godziny to zabieg strategiczny (czyżbyście się przerazili... Polan <sarkazm>)

Zabolało, że te "noby", też mogą wejść do wszystkich skrzydeł BRC i farmić bezproblemowo itemy T2.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 14:03 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
...Prawda szkoda, tylko że nie napisałeś, że te taktyki nie były wymyślone i opracowane przez HH tylko przez ludzi z serwera PVE i wam przyniesione przez osoby przenoszące się dzięki możliwości transferów.


big error(sic!), zapomniałeś (lub nie wiedziałeś), że także grałem na serwie pve, a takze na Fury, taktyke na Chate znalem wcześniej zanim HH dotarło do W1 czy W2, to samo dotyczy Leviatusa


Gorszy napisał(a):
A dlaczego nie Gardak, wy go przejeliście to my też chcemy pozatym Polanie traktują to jako zabawę. Ostatnio wygraliście to Wam pogratulowaliśmy, a wy bojąc się następnych oblężeń zmieniliście godzine na 17, może wogóle zmieńcie na 12 albo 9 rano to macie pewność, że Polanie was nie zaatakują. Rozumiem, że ta zmiana godziny to zabieg strategiczny (czyżbyście się przerazili... Polan <sarkazm>)

nie wiem nic o ustalaniu godzin, wróciłem wczoraj do AoC po miesięcznej przerwie na Aiona, podtrzymuje swoje zdanie jednak, chcecie pokazac ze macie jaja, zaatakujcie Rosjan - możecie sobie nawet sami wybrać których (i tak nie ma to znaczenia), HH sie niejednokrotnie udawało wygrać siege jako atakujący, więc kto wie, może i Wy... <sarkazm>

Gorszy napisał(a):
Zabolało, że te "noby", też mogą wejść do wszystkich skrzydeł BRC i farmić bezproblemowo itemy T2.

wręcz przeciwnie, nie możemy wyjść ze zdumienia, jak mało czasu Wam to zajęło <sarkazm> :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 14:34 
Cytuj  
Gorszy napisał(a):
Zabolało, że te "noby", też mogą wejść do wszystkich skrzydeł BRC i farmić bezproblemowo itemy T2.


Patrząć na skład który zabił Chate to połowa ludzi to z QPO/WarCry :D
Więc jak bym nie zaliczył to gildi Polanie :wink:
Gorszy to udowodnijcie że farmicie bezporoblemowo itemy T2 i czekam na Leviatusa :D
Tylko jak by nie patrzeć to on znowu nie taki straszny i na pewno łatwiejszy od Chaty.... No chyba że doczekamy się T3 :D


Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 14:51 
Cytuj  
Gorszy jeśli twierdzisz że taktyki nie były wymyślone przez HH tylko przeniesione przez osoby przenoszące się dzięki możliwością transferów to jak udało się zabić Chate przez HH jako pierwsi na oby dwóch serwerach PvE /PvP PL?? Mówię tutaj po patchu 1.5 , jak sam przyznaj że HH było pionierem w zabicu Chaty po patchu 1.5. Tak samo było w ubicu Leviatusa po patchu 1.5. No chyba że Gorszy jeszcze wtedy nie grałeś i tego nie pamiętasz.

A Polanie sami wymyślili taktyki na bossy? Jak by nie gracz z Immortal Fire to nadal byście siedzieli przy bossach T1.

*

Posty: 80
Dołączył(a): 20.10.2009
Offline
PostNapisane: 30 paź 2009, 19:34 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Patrząć na skład który zabił Chate to połowa ludzi to z QPO/WarCry :D
Więc jak bym nie zaliczył to gildi Polanie :wink:


Jakby nie patrzeć to od 3 tygodni też Polanie. Zresztą wy w swoich szeregach macie też sporo osób, które były w Polanach. (Jak wy mogliście ich przyjąć... :cry: <sarkazm>)
Skąd ta wiedza, że pomógł nam gracz z IF czyżbyście Polan szpiegowali mieli u nas swoje alty? Nie przecież HH brzydziło się takimi praktykami (patrz kilka stron wcześniej).
Pozatym przecież to HH jest "super pro" ale jakoś od 3 tygodni nie zauważyłem, żeby próbowali kogoś zaatakować a wszystkie BK są zajęte. Boicie się, że przegracie? Gdyby Polanie was nie zaatakowali to przez ten czas byście mieli zero masowej rozrywki, a może was już tylu zostało, że masowe PVP to dla was mini gierki :lol:
Coś wygląda, że to wy jesteście teraz w jaskini i boicie się wystawić głowę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.