mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 13:46 
Cytuj  
Z cyklu cięzka patologia serwera:
http://www.polanie.ayz.pl/aoc/images/aoc/patologia.jpg

Cieszyć jedynie może iż okres trialowy powoli mija, a razem z nim dzieciarnia.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 29 lis 2009, 20:02 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Z cyklu cięzka patologia serwera:
http://www.polanie.ayz.pl/aoc/images/aoc/patologia.jpg

Cieszyć jedynie może iż okres trialowy powoli mija, a razem z nim dzieciarnia.

powinieneś być dumny, wreszcie o ktoś o Was mówi i pisze... :)
<joke>


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 05:29 
Cytuj  
dobrze ze na screenie nick widac osoby ktora to puscila bo odrazu poszla by plotka ze to sprawa HH xD

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 09:22 
Cytuj  
i tak będzie na HH :D

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 11:18 
Cytuj  
No na ruskich nie stawialbym, co do HH.... to nie ma sensu utozsamiac calej gildii z jednym debilem. ( jesli to ktos od nich ).


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 12:36 
Cytuj  
a ja tylko dodam od siebie. Sytuacja na forum swietnie obrazuje to co dzieje sie w grze. Gram od jakiegos czasu na 2E i musze przyznac, ze tak zjebanego community nie widzialem w zadnym mmo a troche tego bylo. Czuje sie jak na jakims zjebanym privie. Mam nadzieje, ze ten server szybko upadnie i dadza mozliwosc przeniesienia postaci na EU. Nigdy wiecej polskich projektow...

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 12:43 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Z cyklu cięzka patologia serwera:
http://www.polanie.ayz.pl/aoc/images/aoc/patologia.jpg

Cieszyć jedynie może iż okres trialowy powoli mija, a razem z nim dzieciarnia.


Hahahahahahaah Dajcie spokoj. Ja tam sie splakalem ze smiechu ^^
Przeciez to tak plytkie ze az zabawne.


cyt. ".. Nasza dwureczna bronia obuchowa... "


LOL LOL LOL Normalnie kanapka oplulem monitor w biurze :D


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 12:51 
Cytuj  
badziol napisał(a):
a ja tylko dodam od siebie. Sytuacja na forum swietnie obrazuje to co dzieje sie w grze. Gram od jakiegos czasu na 2E i musze przyznac, ze tak zjebanego community nie widzialem w zadnym mmo a troche tego bylo. Czuje sie jak na jakims zjebanym privie. Mam nadzieje, ze ten server szybko upadnie i dadza mozliwosc przeniesienia postaci na EU. Nigdy wiecej polskich projektow...

nic nie zlikwidują, 2E jest utrzymywany właśnie po to, aby "community" izolować od reszty serwerów :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 12:53 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
nic nie zlikwidują, 2E jest utrzymywany właśnie po to, aby "community" izolować od reszty serwerów :)



Hahahahahah JPD Dajcie pracowac a nie se z topiku jaja robicie. Jak na debila patrza na mnie w biurze. Ciesze maske robiac bilans ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 12:57 
Cytuj  
Przykłady, przykłady, bo ja osobiście nie widzę zbyt wielkich różnic odnośnie tego co się dzieje u nas i na EU :<

Również nie widziałem żeby w jakiejkolwiek innej grze było gorzej lub lepiej. Wszędzie i zawsze jest to samo...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 13:02 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
Przykłady, przykłady, bo ja osobiście nie widzę zbyt wielkich różnic odnośnie tego co się dzieje u nas i na EU :<

Również nie widziałem żeby w jakiejkolwiek innej grze było gorzej lub lepiej. Wszędzie i zawsze jest to samo...

lol, bandytaz, zawsze taki dosłowny musisz być, sam dobrze wiesz, że różne rzeczy działy sie na serwie, i różne "typy" się przez niego przewinęły, od "planktonu" po "dziwki portowe" wiec nie udawaj niewiniątka, że niby nie pamiętasz. Sam z perspektywy, mam polewkę z wielu sytuacji, niektórych ludzi do dzisiaj nie jestem w stanie zrozumieć itp. itd....


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 13:20 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
Jak to mówią : "Jaka gra taka drama"

bez przesady, są dziesiątki gorszych mmo i też w nie ludzie grają


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 13:21 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
badziol napisał(a):
a ja tylko dodam od siebie. Sytuacja na forum swietnie obrazuje to co dzieje sie w grze. Gram od jakiegos czasu na 2E i musze przyznac, ze tak zjebanego community nie widzialem w zadnym mmo a troche tego bylo. Czuje sie jak na jakims zjebanym privie. Mam nadzieje, ze ten server szybko upadnie i dadza mozliwosc przeniesienia postaci na EU. Nigdy wiecej polskich projektow...

nic nie zlikwidują, 2E jest utrzymywany właśnie po to, aby "community" izolować od reszty serwerów :)


Jesli to bagno rozejdzie sie po kilku serwerach EU nikt tego nie zauwazy, tak mi sie wydaje. Zreszta czesc tych "dzieci" w momencie upadku polskiego AoC oduscilaby dalsza gre.


bandytaz napisał(a):
Przykłady, przykłady


Pierwszym z brzegu przykladem moze byc WHO w ktorego niedawno skonczylem grac. Poziom mimo kilku troli na WHA jest zdecydowanie wyzszy od tego dna na 2E.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 14:07 
Cytuj  
Jakich kilku serverach EU ? Nadal mowisz o AoC ?
Jedyny ktory warto brac pod uwage to Fury.

Druga sprawa gry z Open PvP a gry z Frakcjami roznia sie od siebie wszytskim. Nie pamietam co to za wojny byly w WHO i o co ? Jakies dramy ? Chyba o error jakis tam przy rejstracji. Potem ze gra jest lipna ze laguje itp.
Tutaj zgankujesz 1 osobe w 10ciu i zaraz masz post o zlej gankujacej gildii. Zaatakujesz BK gildii ktora nie ma pelnej obsady i tez jest lament.
Przejdziesz z jednej gildii do drugiej i zostanie to zapamietane.

Co do dram na Fury itp tematow to ciekawe dlaczego w MEH wymagali screena z postaciami podczas rekrutacji. Nie wmowicie mi ze kazdy gral robil co chcial i nie bylo walki na serverze na wszelkie mozliwe sposoby. Szpiegowanie sabotaz to wszystko bylo czescia zabawy an Fury- oczywiscie nie dla wszystkich i nie w kazdej gildii.

Niech zrobia WHO w realiach AoC to pogadamy. Zakladam sie o kolejna subksrypcje dla wowkida Aeivy ze szybko topic z dramami uroslby na podforum WHO pare pieter nizej.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 14:14 
Cytuj  
badziol napisał(a):
Pierwszym z brzegu przykladem moze byc WHO w ktorego niedawno skonczylem grac. Poziom mimo kilku troli na WHA jest zdecydowanie wyzszy od tego dna na 2E.


Heh .. Ty ale przeciez nikt cie tu na sile nie trzyma :)
Idz na Fury czy na Tibie czy gdzie tam chcesz. Tylko nie rozumiem po kiego grzyba tu wylewasz swoje frustracje ;)

Szkoda czasu chyba skoro i tak masz mniemanie jakie masz.

No chyba ze zle odczytalem i na 2E bedziesz grac ale roztaplac blotko tez lubisz.

LOL jak niekorym sie chce. To tak jakbym wszedl na forum Bravo Girl i zaczal sie wyklocac ze pomadki dolaczone do ich gazetki to syf.

Ale dobrze. Przynajmniej rozrywka jest do lunchu ^^

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 242
Dołączył(a): 25.07.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:11 
Cytuj  
Zerg nie mam tu na mysli konkretnie braku podzialu na frakcje przez co mamy wjazdy na tell/globie praktycznie kazdym zdobytym fragu. Raczej chodzilo mi o ogolny poziom jaki prezentuja gracze. Jakims zjebanym spamem i przesciganiu sie kto jest fajniejszy. O braku jakiejkolwiek reakcji panow z gory nawet nie wspomne.
a najlepsze jest to, ze czesto biora w tym udzial "czolowe" polskie gildie.

Doodec napisał(a):
Ty ale przeciez nikt cie tu na sile nie trzyma :)
Pozdrawiam


rly ? dzieki ze mnie uswiadomiles

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 15:21 
Cytuj  
tak tylko przy okazji zapytam:
هي بتستخدم آلات موسيقية عربية في موسيقاه
Wiesz Peccavi co to znaczy czy ot tak sobie skopiowałeś?:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 16:00 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
tak tylko przy okazji zapytam:
هي بتستخدم آلات موسيقية عربية في موسيقاه
Wiesz Peccavi co to znaczy czy ot tak sobie skopiowałeś?:)

wiem, to są peany (a właściwie fragment) na cześć muzyki Loreeny McKennitt - dokładnie koncertu w Alhabrze - (polecam gorąco, jak ktoś nie słyszał), całość po prostu nie zmieściła się w podpisie...
Zerg napisał(a):
... Chyba o error jakis tam przy rejstracji. Potem ze gra jest lipna ze laguje itp. ...

O! wypraszam sobie, ja w tym palców nie maczałem :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker


Ostatnio edytowano 1 gru 2009, 00:30 przez Peccavi, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 16:19 
Cytuj  
badziol napisał(a):

rly ? dzieki ze mnie uswiadomiles


u r welcome :*

Pozdrawiam




PS. Nie bedzie flame'u to sie na smierc zanudze w pracy ^^


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 lis 2009, 18:56 
Cytuj  
O, Peccavi, broń boże nie mówię, że nie ma tu chamstwa ;D Chamstwo towarzyszy nam od startu 2E. Wcześniej też było i jeszcze wcześniej również ;p Nie chce tu dyskutować o naszych uroczych sporach, ale zwracam uwagę, że i na EU bywało ciekawie ;p I w innych mmo też. Ja wiem może to tak nie razi jak się po angielsku bluzgają czy coś w tym stylu, ale to się ciągnie za sieciówkami.

Po prostu głupio mi, że są ludzie, którzy zawsze whineują, że gdzieś tam jest lepiej a u nas do bani. Trawa jest zawsze zieleńsza po drugiej stronie płotu. Ot,co ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.