mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 2.12.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 14:21 
Cytuj  
Gratuluje Polanom nowego kulturalnego nabytku

http://img339.imageshack.us/img339/1213 ... ure089.png

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 14:24 
Cytuj  
Ar2r napisał(a):
Gratuluje Polanom nowego kulturalnego nabytku

http://img339.imageshack.us/img339/1213 ... ure089.png


Oficjalna zjebka, ban na rajdy na 2 tygodnie dla ostudzenia. W przypadku powtorki - wywalic z hukiem z gildii.

Tak to powinno wygladac.

A jak bedzie sie zobaczy.



PS No! W koncu jakis kasliwy post. :P


_________________
Obrazek

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 15:00 
Cytuj  
Omgomgomg, czemu ludzie nie umieją powstrzymać języka w grze?;D
Fajnie jak rzucanie mięsem nosi znamiona dowcipu, ale tak to wypada dość słabo ;) Ale, ale, w sumie słodko ich nazwał! :lol:


Co do Corshuna :< I ten but mnie nazywał cheaterem i petycje na mnie pisał, normalnie wtf. W aktualnej sytuacji niestety (z racji tego, że bardzo rzadko bywam...) się nie orientuje, więc ciężko mi ocenić z jaką częstotliwością się zdarza ten bug czy coś...

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 15:45 
Cytuj  
Niestety zbyt wiele osob pomylilo po prostu serwer wybierajac 2E za miejsce zabawy.


Posty: 9
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 15:53 
Cytuj  
"3cipy" to raczej spokojna i wyważona reakcja na zaistniałą sytuację:)
Tylko czemu "3cipy" żalą się na forum?
Pewnie One czekają na pochwałę, wklejasz i masz, "ej jesteście suuuper "3cipy".


_________________
"Irrumabo vos et pedicabo vos"

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 15:56 
Cytuj  
Vespa £osiu Pasiasty :P Bedziesz dzisiaj ? Nie dzwonisz, nie piszesz... Skaza plakal cala noc !!!!


_________________
Obrazek

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 16:34 
Cytuj  
...tylko gdzie te moby przy Kalantesie??? lwy są trochę dalej i nie agruja się przy nim, co do "cipa" to osobiście wolałbym jakby ktoś użył "ch..j" :)) może o to się wzburzyli?


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 16:59 
Cytuj  
Alvar napisał(a):
Exploit wykorzystywany celowo niczym się imo nie różni od cheata. ..


Tez bym to tak speuntowal. Cala akcja ze straznikiem XE z 7ki zostala podsumowana przez Vimesa tak: on jest jakis dziwny malo z nim gram....
Moze faktycznie niezbyt dobrze go zna jednak podobny bug z Corshunem i innymi to juz raczej nie przypadek.

Obawiam sie jednak ze bardziej prawdopodobnym jest ze grono zaufanych wie o cheacie/exploicie i zwyczajnie go uzywa zeby szerzyc mit niepokonanego 7 Legionu na minigierkach.....

Szkoda ze takim postepowaniem utrwalaja mit rosyjskiej gildii- cheat i exploit na exploicie. Zaczynajac na piaskach i broni z 40 levela konczac na GOD MODE.



Cytuj:
Gratuluje Polanom nowego kulturalnego nabytku



A ja gratuluje HH wielu kulturalnych nabytkow typu Dark Macius oraz wspolpracy z Joviszem i spolka. Nie ma co kompan na poziomie :)


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 gru 2009, 17:09 
Cytuj  
@ tylko Cie proszę Zerq, nie zaczynajmy ponownie, bo stron na forum zabraknie :)
mam propozycję, niech osoby które na pw czy globalu piszą to, co piszą, rozstrzygają swoje "problemy" w duelach, przy świadkach najlepiej i przechodzą nad tym do porządku dziennego

btw, za tydzień wychodzi ciekawe mmo, bez lewelowania...

lol
http://forums-eu.ageofconan.com/showthr ... ost1485548
imć Skwarkan kolejny raz wykazał się.., ach niech będzie, nie napisze czym, bo jeszcze tu "załawi" mi bana :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 01:49 
Cytuj  
Cytuj:
Gratuluje Polanom nowego kulturalnego nabytku


Chce tylko powiedziec ze zanim wytoczysz dziala zerknij czy aby nie sa one skierowane w swoj wlasny oboz. Nie chodzi o jakies zaczynanie czy nie. W HH naprawde nie brakuje ludzi ktorzy kulture chowaja w grze do kieszeni o czym byla mowa. W przeciwienstwie do HH w Polanach kazdy ponosi konsekwencje za takie czyny.


Edit. Jakie to mmo ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 03:11 
Cytuj  
Jeśli dobrze kojarzę, to Earthrise. Takie przyszłościowe. ;)


Posty: 12
Dołączył(a): 18.08.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 09:57 
Cytuj  
ale nie wygląda to mi za dobrze... jeśli chodzi o PvP

http://www.youtube.com/watch?v=70vFOUUI ... re=related

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 13:55 
Cytuj  
Navigator napisał(a):
ale nie wygląda to mi za dobrze... jeśli chodzi o PvP

http://www.youtube.com/watch?v=70vFOUUI ... re=related


Wydaje mi się że Mario Bros byłby na pvp bardziej skomplikowany :)


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 14:55 
Cytuj  
Po Age of Conan chyba w każdym MMO (no, może poza Fallen Earth, ale tylko teoretyzuję, bo do PvP jeszcze nie doszedłem) walka będzie nudna i banalna :P

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 18:30 
Cytuj  
The Secret World od Funcomu zmiażdży, wcześniej nie warto sobie gitary zawracać :wink:

PvP!! PvP!! PvP!!

Kurde gmowie powinni więcej grać żeby wiedzieć o bugach, exploitach itd. żeby nie było potem takich głupich sytuacji...

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 gru 2009, 19:32 
Cytuj  
bandytaz napisał(a):
...Kurde gmowie powinni więcej grać żeby wiedzieć o bugach, exploitach itd. żeby nie było potem takich głupich sytuacji...

hehe, napisz to na oficjalnym - skończysz jak ja :)


_________________
∑rror aka Johnny Walker

*
Avatar użytkownika

Posty: 155
Dołączył(a): 3.06.2009
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 00:27 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Oficjalna zjebka, ban na rajdy na 2 tygodnie dla ostudzenia. W przypadku powtorki - wywalic z hukiem z gildii.

„A czemuż widzisz źdźbło w oku brata twego, a belki, która jest w oku twoim, nie baczysz"

Mimica wywaliliście już? ^^

*

Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 08:47 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Doodec napisał(a):
Oficjalna zjebka, ban na rajdy na 2 tygodnie dla ostudzenia. W przypadku powtorki - wywalic z hukiem z gildii.

„A czemuż widzisz źdźbło w oku brata twego, a belki, która jest w oku twoim, nie baczysz"

Mimica wywaliliście już? ^^


Bella chyba Ci się gildie pomyliły ^^ (ale w sumie można się zakręcić
kto gdzie był a gdzie jest obecnie).

Doodec to WarCry a Mimic jak kojarze to jest w HH.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 09:00 
Cytuj  
Belladonna napisał(a):
Doodec napisał(a):
Oficjalna zjebka, ban na rajdy na 2 tygodnie dla ostudzenia. W przypadku powtorki - wywalic z hukiem z gildii.

„A czemuż widzisz źdźbło w oku brata twego, a belki, która jest w oku twoim, nie baczysz"

Mimica wywaliliście już? ^^


Jak wspomnialem kilka (nascie) postow wyzej. Tyczy sie to wszystkich. Zarowno u Polan jak i HH jak i innych ten proceder powinien byc tak samo pietnowany.

Zreszta wyzej, wyzej, wyzej napisalem. Gdybym byl Guild LEaderem - tacy impotenci umyslowi co tego typu wyzwiskami pluja byli by wywalani na zbity pysk, chociazbym mial sam jeden jak palec w gildii zostac.

Pozdrawiam

PS. Wczoraj fajna zadymka na Kesh byla. CO za roznica, kto kogo pogonil. Przynajmniej bylo co robic. Zreszta smiechu bylo wiele. Przynajmniej z mojej strony moge powiedziec ze byl to bardzo fajny wieczor z AOC.


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 4 gru 2009, 09:05 
Cytuj  
Impega napisał(a):
Belladonna napisał(a):
Doodec napisał(a):
Oficjalna zjebka, ban na rajdy na 2 tygodnie dla ostudzenia. W przypadku powtorki - wywalic z hukiem z gildii.

„A czemuż widzisz źdźbło w oku brata twego, a belki, która jest w oku twoim, nie baczysz"

Mimica wywaliliście już? ^^


Bella chyba Ci się gildie pomyliły ^^ (ale w sumie można się zakręcić
kto gdzie był a gdzie jest obecnie).

Doodec to WarCry a Mimic jak kojarze to jest w HH.



Pamietajmy ze kazdy ma chwile slabosci i
Cytuj:
Oficjalna zjebka
czesto wystarczy. Tyczy sie to obu stron.

Ja ze swojej strony dziekuje HH za wczorajsza walke na Kesz. Tego mi brakowalo w Aion :)
Zreszta widzialem ze nie tylko mi bo wrocili starzy wyjadacze- Mattheus Maurew. Brakowalo tylko Faitha - mimo to Fifka godnie go zastapil :)
Szkoda tylko ze w pewnym momencie wchloneliscie te "rosyjskie wolne elektrony " czysta walka gildia na gildie bylaby pewnie wiekszym wyzwaniem dla was i dla nas. Mimo to bawilismy sie swietnie.
Oby wiecej takich wieczorow PvP. Pozdrawiam


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.