mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 17:21 
Cytuj  
owned

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 18:43 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):


Nie masz się czym podniecać bo screeny zrobione przed walką jak się zbieraliśmy, więc mieliście trochę luzu, trzeba było zamieścić screeny zrobione 5 min później jak ruszyliśmy do ataku ;]

Ps. Jak już wam Skwarkan resp powiększy to niech wam jeszcze przedłuży działanie tarczy wskrzeszenia, żebyście mogli dobiec do przewoźnika przy bramie i nie obsrać sobie gaci przy tym ze strachu ;]

Powinniście zmienić nazwę na Dawcy Fragów - dużo bardziej do was pasuje ;]


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:14 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Nie masz się czym podniecać bo screeny zrobione przed walką jak się zbieraliśmy, więc mieliście trochę luzu, trzeba było zamieścić screeny zrobione 5 min później jak ruszyliśmy do ataku ;]


No przecież zamieścił, ten drugi był 5 min póżniej. Ruszyłeś do boju ale coś ci nie poszło:).

A co do sposobu pisania , mam jaki mam :). Zawsze lubiłem bardziej matematyke niż polski. Może dlatego zostałem księgowym xD

Co do Balta i jego lagów to on poważnie ma straszne problemu z kompem i netem.


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:36 
Cytuj  
Sant napisał(a):
DerWulf napisał(a):


Nie masz się czym podniecać .....;]


..jeżeli ktokolwiek się tu podnieca to na pewno nie ja. Nie rozumiem po co się nakręcasz i balansujesz na krawędzi problemów neurologicznych . Czy w mojej wypowiedzi widzisz jakiś offence?Pa


Posty: 32
Dołączył(a): 23.08.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 19:58 
Cytuj  
Lakla :) ja specjalnie bez "h" tak miękko ,że aż go nie widać :):):)


Blasz - była walka priv się przewija -spoko.Tu natomiast:
blasz napisał(a):
...


Cytuj:
co do oblegu własnymi siłami POlanie bronili kipa...niestety było nas za mało w stosunku do wielo narodowego ataku

...


Nie wiem czemu w twojej wersji mojej wypowiedzi zabrakło czegoś co całkowicie zmienia jej sens "" ;) "" -cenzura ? :)
Cytuj:
ps2. i mała igła:
co do oblegu własnymi siłami POlanie bronili kipa...niestety było nas za mało w stosunku do wielo narodowego ataku ;)
to tylko taka uwaga jeśli o cytowanie chodzi,natomiast pingwiny są ok :).I tak naprawdę nie wiem czemu jakieś spięcie jeśli o opis zaistniałej sytuacjii.

Co do spinania hm,wszystkich tutaj widzę lekko ponosi :),ale inaczej ten temat stracił by wiele....
No poprostu nie było by o czym czytać ,a i o nowinki by ciężko było(o obrazkach do oglądania nie wspomnę 8) ).
Co do spotkań w kesh na małe"mordo-bicie"... no jak już pisałem ,gdyby nie one ,zostały by tylko rajdy :).Zamiast się wyzywać cieszcie się ,że jest co robić.Czasami jak wrócę po 23 na kesh są 2 osoby aaa.Zostają duele ble...(albo expienie kogos np. na namiotach :) ).

p.


_________________
Lit...(Liteon,Litest,Litejka) QPO,POlanie
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 20:14 
Cytuj  
Cytuj:
Nie masz się czym podniecać bo screeny zrobione przed walką jak się zbieraliśmy,


Na kazdy twoj skrin z HH na respie moge ci znalezc 10 tysiecy powodow, dlaczego tam stoją poczawszy od potrzeb fizjologicznych po crashe calego skladu, dc, przerwa na kawe itd itp - jak widzisz zatem nonsensem jest zamieszczanie takich skrinow, bo o niczym one nie swiadcza. Takze ty masz prawo sie podniecac, ktos inny - nie. Oto twoja logika. :/

Cytuj:
Nie wiem czemu w twojej wersji mojej wypowiedzi zabrakło czegoś co całkowicie zmienia jej sens "" "" -cenzura ?


my fault. przy ctrl c nie wkleja emotek. - w mojej odpowiedzi tez zauwaz bylo ";]" :P

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 20:36 
Cytuj  
jarczew77 napisał(a):
Co do Balta i jego lagów to on poważnie ma straszne problemu z kompem i netem.


Spoko wczoraj tak tez mowil ale wolalem sie upewnic. Nie ma zatem tematu z mojej strony.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:16 
Cytuj  
blasz napisał(a):
Na kazdy twoj skrin z HH na respie moge ci znalezc 10 tysiecy powodow, dlaczego tam stoją poczawszy od potrzeb fizjologicznych po crashe calego skladu, dc, przerwa na kawe itd itp - jak widzisz zatem nonsensem jest zamieszczanie takich skrinow, bo o niczym one nie swiadcza. Takze ty masz prawo sie podniecac, ktos inny - nie. Oto twoja logika. :/


WIdać często pijecie razem tą kawę wszak czasu macie duuuużo na tym respie ;]

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 21:44 
Cytuj  
[Globalny] [Rhanir]: HEADHUNTERS ON KESH? - yes it means that your guild is raiding !!!!!!


owned


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 238
Dołączył(a): 15.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:07 
Cytuj  
Na drugim screenie widać, że wszystkie osoby z HH są pod CC i pewnie jakiś caster (Bnaga na 100% xD ) z tyłu zajmuje się tym, by wylądowali bliżej Polan, którzy przypadkiem znaleźli się na respie ;)


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:22 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
[Globalny] [Rhanir]: HEADHUNTERS ON KESH? - yes it means that your guild is raiding !!!!!!


Biedny Rhanir, już chłopak nie może wytrzymać drastycznego spadku swego kd ratio. A swoją drogą to dzięki niemu poznałem kilka ciekawych kryjówek :P (zna chyba każdy zakamarek keshaty, w którym można się schować)

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 22:37 
Cytuj  
DerWulf napisał(a):
...Nie rozumiem po co się nakręcasz i balansujesz na krawędzi problemów neurologicznych .

lol! cytat roku, gratki, zapisze to w kronikach (nie Polan oczywiście)
btw, to mam propozycję dla wszystkich:
1 WarCry i QPO odchodzą z Polan i wracają na "stare śmieci", tzn. reaktywują gildię (miasto macie, a BK pomożemy Wam jakieś zdobyć ewentualnie),
2 HH zaprzestaje prowadzenia "zaciągów" wśród Rosjan,
3 Polanie, pod wodzą mrówki na "S" dalej prowadzą politykę imperialną i głoszą jedyną słuszną ideologie "jedna gildia, wspólny cel"


_________________
∑rror aka Johnny Walker

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 00:31 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
btw, to mam propozycję dla wszystkich:
1 WarCry i QPO odchodzą z Polan i wracają na "stare śmieci", tzn. reaktywują gildię (miasto macie, a BK pomożemy Wam jakieś zdobyć ewentualnie)"


Wiesz gdyby to bylo takie proste, ale Sant krotko nas trzyma kazdy przejaw buntu tlumi. Czekam dnia kiedy zakaze mi pisac na forum. On jest taki porywczy :(
Zaczalem organizowac te 6tki co w kazdej gildii organizuje to Sant na mnie nakrzyczal, poplakalem sie z Lakhla i tyle bylo. Przyjmiecie nas do HH jak cos? Zorganizujemy wam 6tki i jakos wyjdziemy z tego respa.

^^


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 00:32 
Cytuj  
Peccavi napisał(a):
2 HH zaprzestaje prowadzenia "zaciągów" wśród Rosjan,


http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

Nie mogłem się powstrzymać ;)


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 00:56 
Cytuj  
Self Owned











Zerg napisał(a):
Jeszcze jedna fotka ze strony Polan

Z cyklu zwierzenia Santa.....

Obrazek






A tu portret wodza :




Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 01:18 
Cytuj  
Obrazek

Do zobaczenia na Keszacie imba Conqu.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 41
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 01:31 
Cytuj  
Myślę że twórcy nie obrażą się jak wystawie ich dzieła:
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 0e8c6.html
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 4e767.html


i na koniec
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 005f5.html

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 02:36 
Cytuj  
Mattheus napisał(a):


Masz pobożne życzenia ;]

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 5f5d7.html

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 08:09 
Cytuj  
Resp Keshata czyli codzienne zmagania Mattheusa....

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... f7957.html



I cos dla uber Conqa z wytarta naszywka Deja Vu

http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 23468.html


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

**

Posty: 363
Dołączył(a): 17.12.2008
Offline
PostNapisane: 9 gru 2009, 10:18 
Cytuj  
Zerq, nie wymawiaj komuś DV, bo zaraz Ci ktoś przypomni co pisałeś niedawno o Polanach i ich "wodzu", ba nawet już to zrobił :)
@Sant
o tak, manga/anime czy cokolwiek to jest, idealnie do Ciebie pasują: wielkie oczy, zadarty nos i niskie czoło, czytaj: zdziwienie, buta, tępota


_________________
∑rror aka Johnny Walker

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.