mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 14:15 
Cytuj  
przeprosiny przyjęte zerg :)
no to oficjalnie moge spowrotem pisac na tym forum :P


Posty: 36
Dołączył(a): 9.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 12:53 
Cytuj  
Obrazek

z całym szacunkiem dla skilla IMENA z POLAN, ale tak to sie fragi nabija na low lewelach na respie o 2 w nocy:P

pozdrawiam


Posty: 2
Dołączył(a): 2.12.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 13:27 
Cytuj  
graty Imen!! gogo 20k killi i 0 skilla

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 13:45 
Cytuj  
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 0223a.html
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 43299.html


Ostatnio edytowano 12 gru 2009, 16:03 przez Macintosh, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 15:48 
Cytuj  
No pięknie, a ja gratulowałem Imenowi jako pierwszemu Polakowi, który wbił 5 lvl pvp. Zawiodłem się :/


Posty: 14
Dołączył(a): 29.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 16:38 
Cytuj  
Gratyyyyyy!!!! Pro ranger serwera two eagles, co za ironia ze jako pierwszy posadza innych graczy o takie wystepki, powodzenia wbij szybko te 20k bo cie ego spadnie


Posty: 8
Dołączył(a): 7.12.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 16:53 
Cytuj  
Może nabił te 16k fragów ale i tak ciśnie większość ludzi na duelach i na mini -.-' Więc skoro tak to graty, że was ciśnie noob który wszystko nabił.
Pozdro

@Blad
Za 39 nie ma expa pvp :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 17:27 
Cytuj  
To po co nabija te fragi jak kazdego cisnie na duelu? Na screnie nabbija na low lvlu ale pewnie i na wiekszych tez to robil:P a najlepsze jest to ze jeszcze wczoraj wyzywal innychl na globalu ze farmia na altach czy dobijaja duelujacych sie:P
Moze i umie grac lowca ale po takich numerach jest skonczona lama na zawsze dla wiekszosci populacjii servera chodzby rozpierdalal wszystkich golymi piesciami...

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 18:22 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
To po co nabija te fragi jak kazdego cisnie na duelu? Na screnie nabbija na low lvlu ale pewnie i na wiekszych tez to robil:P a najlepsze jest to ze jeszcze wczoraj wyzywal innychl na globalu ze farmia na altach czy dobijaja duelujacych sie:P
Moze i umie grac lowca ale po takich numerach jest skonczona lama na zawsze dla wiekszosci populacjii servera chodzby rozpierdalal wszystkich golymi piesciami...



Zapomniesliście jak to HH tworzyło alty tylko po to aby na nich farmić fragi...? Tudzież sam nie tak dawno biegając moją mitrą po ziemiach zelaty na 21 lvl byłm gankowany przez dwie 80 z HH...


Posty: 17
Dołączył(a): 4.12.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 18:26 
Cytuj  
Jeszcze parę postów w stylu Anko lub Santa i jestem skłonny uwierzyć , że to normalna praktyka a nawet pożądane zachowanie:)GZ


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 18:32 
Cytuj  
Anko napisał(a):
@Blad Za 39 nie ma expa pvp :)


Mój błąd, nie mniej jednak niesmak pozostaje...

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 19:02 
Cytuj  
Sant napisał(a):
Macintosh napisał(a):
To po co nabija te fragi jak kazdego cisnie na duelu? Na screnie nabbija na low lvlu ale pewnie i na wiekszych tez to robil:P a najlepsze jest to ze jeszcze wczoraj wyzywal innychl na globalu ze farmia na altach czy dobijaja duelujacych sie:P
Moze i umie grac lowca ale po takich numerach jest skonczona lama na zawsze dla wiekszosci populacjii servera chodzby rozpierdalal wszystkich golymi piesciami...



Zapomniesliście jak to HH tworzyło alty tylko po to aby na nich farmić fragi...? Tudzież sam nie tak dawno biegając moją mitrą po ziemiach zelaty na 21 lvl byłm gankowany przez dwie 80 z HH...

Ta? Plotki rozsiewane przez chiwasa pokaz screna... ganking a nabijanie fragow w stylu jaki jest na tej fotce to co innego nie uwazasz? Ale widac dla Santa a moze i Polan to normalnosc;)

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 19:06 
Cytuj  
Cytuj:
Zapomniesliście jak to HH tworzyło alty tylko po to aby na nich farmić fragi...?

Bzdura. W czerwcu b.r. część osób z HH robiła clubfighting do czego się przyznaliśmy i nie ukrywaliśmy tego przed nikim. Gildia poddala sie konsekwencjom z tym zwiazanym w oficjalnym poscie na forum aoc pl.
Na polskim forum informacji o wprowadzeniu w polowie maja nowej regulacji dotyczacej clubfightingu nie bylo, a od gma angielskiego jeszcze grajac w maju mielismy zupelnie inne informacje dotyczace tego rodzaju nabijania pvp xp, ktore bylo przez gmów uznane za zgodne z zasadami fc.

Cytuj:
Tudzież sam nie tak dawno biegając moją mitrą po ziemiach zelaty na 21 lvl byłm gankowany przez dwie 80 z HH...


Gankowanie low leveli nie jest niezgodne z wytycznymi FC. Po to powstał system przestepcow/mordercow. Gankowanie a nabijanie fragow to zupelnie inne sprawy.[/quote]

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 19:53 
Cytuj  
Sinney napisał(a):
z całym szacunkiem dla skilla IMENA z POLAN, ale tak to sie fragi nabija na low lewelach na respie o 2 w nocy:P

pozdrawiam

i
Blad napisał(a):
No pięknie, a ja gratulowałem Imenowi jako pierwszemu Polakowi, który wbił 5 lvl pvp. Zawiodłem się :/

i
Macintosh napisał(a):
Moze i umie grac lowca ale po takich numerach jest skonczona lama na zawsze dla wiekszosci populacjii servera chodzby rozpierdalal wszystkich golymi piesciami...

i
blasz napisał(a):
Gankowanie low leveli nie jest niezgodne z wytycznymi FC. Po to powstał system przestepcow/mordercow. Gankowanie a nabijanie fragow to zupelnie inne sprawy.


Zatem o co szum...?

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 20:07 
Cytuj  
Sant udajesz debila czy nim jestes?:P Sory ale musialem ;)

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 20:42 
Cytuj  
Macintosh napisał(a):
Sant udajesz debila czy nim jestes?:P Sory ale musialem ;)


Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a później pisz. W przeciwnym razie możesz co najwyżej sadzić kwiatki jak wyżej ;]


Posty: 40
Dołączył(a): 30.07.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 22:03 
Cytuj  
Sant Imen nie gankowal low lv tylko bil niski lv za jego zgoda ( pewnie odplatnie ). Chodzilo o poprawe k/d ratio . Wszystko jest na screenie gdzie jeden pyta sie drugiego ile juz a ten odpowiada 80 xD. Jakby gankowal to nie bylo by sprawy ale to jest podkladanie sie. Z bogiem sprawa jesli chodzilo by o pkt pvp ( jeszcze mozna by zrozumiec ) ale podkladanie sie dla swojego ego i liczby zabitych. Troche to śmieszne :).

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 22:34 
Cytuj  
Gwiazdy Keszaty Headhunters


http://www.youtube.com/watch?v=Drbr0ij0GqI


Wasz problem gwiazdeczki polega na tym ze dawno spadliscie z piedestalu i swiecicie ale na respach. Przepychanki z nami 7Legionem itp ciagle wasze wojenki na globalu sa poprostu zalosne. Dlatego dedykuje wam ten film. Wsord kilku fotek znajdziecie swoich kolegow ktorzy gankuja low levele w ramach waszej akcji promocji sukcesu ( ktorego wam widocznie brak ). Firanka stale bijacy low levele w Conall czy Pointain, Nieposkromiona- to samo, Blad i zmagania z 39 levelem- mozna by sie tak przepychac, mozna by wymieniac godzinami cele powody. Ocena , suche fakty zostawiam ogladajacym. Forma zartu mimo to gorzka prawda. Ewolucja w grze zamknela kolo.
Prawdziwe z was Gwiazdy Keszaty swieccie zatem tam gdzie wasze miejsce na licznych respach a braki nadrabiajcie gankujac tam gdzie mozna- Dolina Conall itp. Powodzenia


Edit. Graty dla 7 Legionu za pozyskanie Srenga. Mam nadzieje ze Vimes, Rhanir, zbuduja tam silny polski oddzial. Zycze dalszych sukcesow.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Ostatnio edytowano 12 gru 2009, 23:01 przez Zerg, łącznie edytowano 5 razy
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 22:35 
Cytuj  
Ta wszystko bylo sprytnie przemyslane bo niedostawal tez pkt mordu Butan tylko od czasu do czasu zaczepil stojacego obok straznika i bylo wszystko ok bylo to celowe podkladanie sie ale Sant niestety nie rozronia tego od gankowania no coz... niech mu bedzie ze jest wszystko ok pewnie sam tak robi;) Gdyby ktos z Polan zrobil takiego screna komus z HH to by ja pewnie zobaczyl:P
Naprawde to jest smieszne co imen robi no ale coz osiagnal juz w tej grze wszystko lvl pvp5 full set t2 Pozostalo mu tylko poprawic staty na yelow gremlinie :P
@Up
Zerg to nawet nie jest Smieszne XD

*

Posty: 159
Dołączył(a): 19.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2009, 22:44 
Cytuj  
Wyobraź sobie iż posiadam niejeden screen taki jak hh uprawia fightclubbing, nie tak dawno nakryłem nieświadomych na bagnach purpurowego lotosu. Nie zamieszczam ich bo nie chce mi się bawić w przepychanki, tłumaczenia że oni tylko duelowali się itp...

Poza tym blasz sam wyraźnie napisał że hh to robiło więc dajcie sobie już spokój. :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.