mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 112  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 13.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 17:05 
Cytuj  
Zadko kiedy zabieram głos na forum ale to co tu przeczytałem przeraziło mnie, nie rozumiem skąd tyle wrogości po obu stronach. Przecież to powinna być zabawa i przyjemność i jeśli tak dla was wygląda zabawa to ja chcę zmienić serwer albo grę bo to jest chore. Cały ten serwer to bagno ale sami je tworzymy i coraz bardziej w nim toniemy. Pamiętacie początki serwera kiedy to popołudni walczyliśmy przeciw sobie na epic kesh a wieczorem razem w jednym rajdzie przeciwko komunistą był tam sant,badtouch,vodafone,markon i byli ludzie z HH i jak sie dostawało to nikt się nie przejmował.
A propos Imena z którym miałem przyjemność grać to spoko chłopak i łowce ma opanowanego bardzo dobrze a jeśli nabija fragi na low lvl to jego sprawa. Dla mnie K/d nie ma znaczenia bo ta statystyka o niczym nie świadczy. Nikt nie jest święty.
Jeśli chodzi o cała walkę HH vs Polanie to nie wiem kto na tym korzysta faktem jest że polanie są liczną gidią i maja w swym gronie wielu dobrych graczy, w HH podobnie, raz góra są jedni innym razem drudzy i co z tego tylko się cieszyć bo po to chyba gramy na serwerze pvp a każda potyczka powinna być wyzwaniem, każda porażka motywacją a nie impulsem do chorej polemiki na forum,globalu .

Panowie dajmy już spokój tej spirali nienawiści i wróćmy do czasów kiedy granie było zabawą.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 17:19 
Cytuj  
dobrze gada polac mu. Pytanie tylko czy poza kilkoma postami na forum ktos pojawi sie na vencie i zwyczajnie pogada o tym z Santem itd. Poki co wszyscy sa wielce zaskoczeni tak nagla odmiana i retoryka.

Moze zdobywanie kolejnych wrogow doprowadzilo do zmeczenia materialu.

[Globalny] [Rhanir]: Panowie HH: http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 50663.html


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 6
Dołączył(a): 13.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 17:31 
Cytuj  
HEH niezłe ale cytowanie ranira na forum w temacie wojna polsko-ruska pozostawia mieszane uczucia, aczkolwiek w czasie mojej przygody z aoc miałem tą przyjemność być w jednej gildi z w.w. graczem i opinia jaką po sobie pozostawił nie pozwala twierdzić że jego elokwencja pozwoliła na stwożenie tak skąmplikowanego wielowątkowego filmu samodzielnie POZDROWIENIA dla kolegi:).


Posty: 6
Dołączył(a): 13.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 17:44 
Cytuj  
A propos ciebie zerg w której to już gildii walczysz Przeciw HH sam wiesz że jesteś niereformowalny sam też nie jestem aniołkiem ale nie zamierzam tu z nikim dyskutować albo się przekrzykiwać, nikt tu nie wyciąga ręki nikt nic nie proponuje jest to tylko cichy apel do uczestników tej niezdrowej rywlizacji żeby nie przenosić wrogości poza gre.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 18:00 
Cytuj  
A Ty w ilu byles Blackjack ? I ktora to gildia z ktora walczysz ? Swoja wlasna doprowadziles na skraj ruiny i nie sprowadzaj dyskusji na mnie bo wiesz sam ze nie mialem udzialu w tym ze 3/4 gildii z niej wyszlo po twoich decyzjach.

Zebysmy sie dobrze zrozumieli, olewam HH z gory do dolu, gram dla przyjemnosci z gry, to ze tu pisze o was ma 5to rzedne znaczenie. Badzcie odpowiedzialni za to co robice i jakie bagno sobie stworzyliscie w takim zyjcie.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 20:30 
Cytuj  
Calkowicie zgadzam sie z Blackjackiem. Filmiki Matheusa nie dosc ze rozbawily mnie do lez to takze (moze jestem naiwny) mialy swego rodzaju przeslanie. JPD wszedzie sa zajebisci ludzie. Wiem bo gralem i tu i tam. No zesz kurde to ludzie tacy sami jak ty czy ja, kazdy oczywiscie ze swoja osobowoscia ale ja nie przypominam sobie kogos z kim nie szlo by sie dogadac. :P

Szonn nie marudz bo znowu bede musial twoim PR'owcem zostac :]




PS. Zobaczcie kilka postow w jakich smialismy sie nawzajem z siebie w jak najbardziej cywilizowany sposob. Smialismy sie, nie szydzilismy.


_________________
Obrazek


Posty: 25
Dołączył(a): 31.05.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 21:19 
Cytuj  
Matt - wzruszyłem się :P Szlag by to trafił, obleg trwa w najlepsze, a mi się gra nie chce zalogować -.-


Posty: 8
Dołączył(a): 7.12.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 21:38 
Cytuj  
Alvar nie trać wiary ;D
Mnie też nie wzięło 2 razy ale za 3 się zalogowałem, i tak na siege sie nie załapałem bo nie chcą Dt, wola casterow t.t

@filmik Rhanira
Nie widzę w nim żadnego sensu, poza żalami rhanira o tym, że po nim skaczą jak zginie ^^


_________________
Obrazek

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.10.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 22:42 
Cytuj  
Gratki Polanom za dzielne bronienie Twierdzy ale tak mnie naszlo po ostatnim siegu:P
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 78519.html
i jeszcze co do imena^^
http://www.grapheine.com/bombaytv/movie ... 2e5a0.html

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 13 gru 2009, 23:05 
Cytuj  
No ja podziekuje za obleg. Swietna zabawa. Nastepnym razem postaramy sie by bylo lepiej. (Dla nas oczywiscie ^^ )


_________________
Obrazek

**

Posty: 275
Dołączył(a): 4.06.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 00:51 
Cytuj  
Oficjalne stanowisko Headhunters :
definitywnie odcinamy się od dyskusji w tym temacie. Nie mamy, nie mieliśmy i nie będziemy mieć na celu kogokolwiek ośmieszać , upokarzać i jedyne co oczekujemy od AOC to nieskrępowanej zabawy w świecie open PVP.

Jeśli ktoś poczuł się urażony opinią czy zdaniem wypowiadanym przez osobę z gildii Headhunters - przepraszam w imieniu takowej osoby i całej gildii, życząc przyjemnej gry na serwerze 2Eagles.

Wszelkiego rodzaju zarzuty, flame, kłamstwa i pomówienia dotyczące HH proszę kierować na adres mailowy: [email protected] . Z pewnością na wszystkie odpowie pan z działu Skarg i Zażaleń, niestety zawalony jest robotą od maja i ma do nadrobienia jeszcze 432 petycje, 310 skarg, 21 donosów i 10 oskarżeń o konszachty z diabłem oraz 3 pomówienia, że nasze dzieci mają ogonki i czerwone oczy :P


Kończąc swój udział w 60stronicowym "spektaklu" pozdrawiam.

*

Posty: 79
Dołączył(a): 10.05.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 03:14 
Cytuj  
no i koniec filmików, a szkoda były pozytywną stroną serwera 2e, jedyną jak dotąd ^^

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 08:21 
Cytuj  
Obrazek


Ja rowniez pogratuluje HH siega, szkoda tylko ze co po niektorzy korzystali z bugow, ale ich prawo. Mimo to wieczor calkiem mily bylo co robic. Pozdrawiam


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 35
Dołączył(a): 22.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 09:32 
Cytuj  
http://zapodaj.net/0ec5a754ca35.png.html

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 09:38 
Cytuj  
Blad napisał(a):
http://zapodaj.net/0ec5a754ca35.png.html


Polanie nauczyli sie fruwac ? hahaha

HH nie zwracajcie uwagi na najwiekszego płaczka gier mmo czyli Zerga aka Szonna :) Kill them all !

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 10:05 
Cytuj  
Blad napisał(a):
http://zapodaj.net/0ec5a754ca35.png.html


10fps ? To nie dziwne, ze nie mozesz nikogo zabic jak masz pokaz slajdow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 10:21 
Cytuj  
Ej no kurde znowu nie moze byc bez przepychanek. Wejscie na zwalona wieze to bug nie przecze, ale nie byl on dostepny tylko dla jednej ze stron. Samemu zdazylo mi sie raz czy dwa wlezc na rumowisko. :]

Pozdrawiam


_________________
Obrazek

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 11:41 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Blad napisał(a):
http://zapodaj.net/0ec5a754ca35.png.html


Polanie nauczyli sie fruwac ? hahaha

HH nie zwracajcie uwagi na najwiekszego płaczka gier mmo czyli Zerga aka Szonna :) Kill them all !



Mam nadzieje ze wkrotce napisze pare zdan tu Rhanir z 7 Legionu i dowiemy sie kilku ciekawych rzeczy. Zobaczymy tez kto jest placzka.
Za siege podziekowalem pogratulowalem zwyciezcy, a to ze Fifka siedzial w wiezy to juz jego sprawa, nie omieszkalem tylko wspomniec ze korzystanie z bugow jest smieszne.

Lakhla wejsc na rumowisko to jedno a bic AOE z niego blisko respa to dwa. Nie zapominajmy o tej drobnej roznicy.

Nie czepiam sie w tym momencie HH, bo gratuluje im, organizacyjnie wykonali dobra robote, nadal musimy popracowac nad pewnymi bledami.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'


Posty: 3
Dołączył(a): 14.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:01 
Cytuj  
Zacznijmy od podstaw latających polan :) można było trafić a fifki nie a to jest różnica wiec pro elo gracz mógł każdego zabić, a nikt go nie mógł zabić. Więc to jest ewidentne wykorzystywanie bugów gry co powinno być tępione :).

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 13:24 
Cytuj  
Doodec napisał(a):
Wejscie na zwalona wieze to bug nie przecze, ale nie byl on dostepny tylko dla jednej ze stron. Samemu zdazylo mi sie raz czy dwa wlezc na rumowisko. :]


Czyli przyznales sie ze oszukujecie w grze. Teraz wypierdalaj razem z Szonem (Zerg) :)

Zerg napisał(a):
Za siege podziekowalem pogratulowalem zwyciezcy, a to ze Fifka siedzial w wiezy to juz jego sprawa, nie omieszkalem tylko wspomniec ze korzystanie z bugow jest smieszne.


I nie omieszkales zamiescic screena szkalujacego Headhunters a sami oszukujecie w grze. szonn, ty juz wystarczajaco sie zblazniles jak dolaczyles do orlegooczka w Royal Legion (gildii wktorej cheaty sa na porzadku dziennym), wiec sie juz nie tlumacz teraz. W Polanach tez oszukujecie i to nie jest smieszne, to jest zalosne.

Royal Legion = cheaterzy
Polanie = cheaterzy

kto nastepny ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2231 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 112  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.